ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Зустріч по спінінгу (віче-змагання) Ровенчан та Волинян

Совместные рыбалки, съезды.
?

Де проводити зустріч?

Голосование закрыто 12 мар 2009.
  1. с. Деражне (Рівненська обл.) – р. Горинь

19 голосов
    70,4%
  2. с. Олександрія (Рівненська обл.) – р. Горинь

3 голосов
    11,1%
  3. Азот – поблизу м. Рівне – р. Горинь

5 голосов
    18,5%
  4. с. Хотинь (Рівненська обл.) – р. Горинь

3 голосов
    11,1%
  5. смт. Млинів нижче ГЕС (Рівненська обл.) – р. Іква

1 голосов
    3,7%
  6. с. Хріники нижче ГЕС (Рівненська обл.) – р. Стир

4 голосов
    14,8%
  7. с. Торговиця (р. Іква, р. Стир) - (Рівненська обл.)

0 голосов
    0,0%
  8. с. Малево (Рівненська обл.) – р. Стир

6 голосов
    22,2%
  9. с. Панталія

0 голосов
    0,0%
Можно выбрать сразу несколько вариантов.
Статус темы:
Закрыта.
  1.  
    Konstantin

Konstantin Рыбак в законе

Рейтинг:
    5.354

Надеятся,что лед сойдет на стоячих водоемах до 14-15-го-дело не очень благодарное.Помню,как год или два назад стояла стабильно плюсовая температура около двух-трех недель...то мы приехали половить спиннингами..а там лед:фигасе:Смутно помню как готовыми по льду скакали,а потом как отрезало:)

Значит,во избежания массового попоища на льду,предлагаю водоем с течением.Лично мне импонирует вариант с р.Стир в районе Хренников,или в районе с.Малево.

• Нравится Нравится x 4
  2.  
    Vovanchik

Vovanchik Рыболов

Рейтинг:
    399
    Всім привіт! Я за рибалку, і думаю що буду присітнім. Можливо приєднається ще 1-3 риболова.

• Нравится Нравится x 6
  3.  
    B.B.B.

B.B.B. Форумчанин 80 уровня

Рейтинг:
    13.061
    Підтримую!
    На 14, 15 березня поки прогнозується гарна погода - всі підстави гарно порибалити.
    Зустрічс повинна пройти обов"язково із спінінгом та рибалкою.
    Отож нас вже більше:
    ...
    40. Grek
    41. Vovanchik
    42. -

• Нравится Нравится x 5
  4.  
    Олег-Ровно

Олег-Ровно Рыболов

Рейтинг:
    1.451
    QUOTE]
    Так що у нас ще два тижні і згадаємо ми і ................ і Олександрію та інші місця кілька разів.
    [/QUOTE]

Олександрію не здам! Риби нема! і не будє.... і не було! :gi-gi:
    місцеві бракі попередили, самім їсти немає,акумулятори сіли, криза...
    а тут 30-50 чоловік плануеться?!!!

Взагалі, моя думка, масовість нашого заходу, як на мене, обьеднає, додасть впевненості, що нас багато! і ми не байдужі!
    У нас в селі на пляжі порядок! все під грабельці з осені! Відпочиваючих, рибалок багато, алє я пильную, і не тільки! мій батько майже щодня там, і мій товариш дитинства Костік, при мені робив зауваження відносно пакетів та сміття .... Але риби нема, нажаль... мій батько в 70-м линків з під куща тягав без флюокарбону.
    Охорона довкілля - я за цє! більше рибалок - більше риби. зустрічаємось, спілкуємось, обьєднуємось.

• Нравится Нравится x 10
  5.  
    B.B.B.

Рейтинг:
    13.061
    - читав відповідну тему про Олександрію. Яка зараз нині там ситуація? Будь-ласка, дайте оцінку стосовно можливості лову спіном.

Добавлено через 22 часа 38 минут
    Є відповідна інфа щодо стану води на р. Стир у районі с. Малево та с. Торговиці. Мої знайомі саме 01.03.09 були у цих місцях і відзначили - рівень води впав нижче літнього рівня. Власне, цю ж картину спостерігав два дні у м. Луцьку, де протікає р. Стир.
    Ще один мій товариш, що проживає у м. Берестечко (Горохівський район Волинської області), де також мальовничо протікає р. Стир відзначив, що на сьогодні рівень води дещо прибуває. Стир із берегів не вийшов, вода не є мутною, але рівень підвищується.
    Ось така інфа станом на перший весняний день цього року щодо стану р. Стир у кількох місцях.

• Нравится Нравится x 7
  6.  
    B.B.B.

Рейтинг:
    13.061
    Узагальнюючи запропоновані місця зустрічі-рибалки спінінгістів, ось такий вийшов список, який обов’язково нумерую ( в подальшому буде голосування):
    1. с. Деражне (Рівненська обл.) – р. Горинь;
    2. с. Деражне (Рівненська обл.) – стариці р. Горинь;
    3. с. Деражне (Рівненська обл.) – „платнік” – якщо зійде лід;
    4. с. Олександрія (Рівненська обл.) – р. Горинь
    5. Азот – поблизу м. Рівне – р. Горинь
    6. с. Хотинь (Рівненська обл.) – р. Горинь
    7. р. Путилівка, водосховище біля «Червоної Калини» - якщо зійде лід;
    8. смт. Млинів нижче ГЕС (Рівненська обл.) – р. Іква;
    9. с. Хріники нижче ГЕС (Рівненська обл.) – р. Стир – є проблема із розміщенням машин (на мосту не можна, біля мосту 10 машин не стане, перед чи за мостом можливо) та учасників для комфортної ловлі на річці (на водосховищі лід), однак є ліс і можна зміститися ліворуч від греблі уздовж русла, але доведеться обходити біля лісу;
    10. Панталія - водойма на стариці Ікви (платна рибалка, якщо зійде лід) - (Рівненська обл.) – р. Іква;
    11. с. Торговиця (р. Іква, р. Стир) - (Рівненська обл.) – складні місця для лову, є проблема із розміщенням на річці 40-50 чол. для комфортної ловлі, відсутній ліс, дрова;
    12. с. Малево (Рівненська обл.) – р. Стир – альтернативний варіант.

Якщо будуть ще якісь пропозиції стосовно місця – будь-ласка, подаємо (вказуємо при цьому короткий опис місця і враховуємо можливість розміщення машин та учасників-рибалок на водоймі, річці).

На цю пору список учасників зустрічі такий:
    1. В.В.В. (Луцьк)
    2. Горыныч (Ровно)
    3. Тоха (Ровно)
    4. Boroda (Ровно)
    5. Толик (Ровно)
    6. shalun_99 (Ровно)
    7. kuzzma (Ровно)
    8. Tohin (Ровно)
    9. Roman (Ровно)
    10. Vob Ler (Ровно)
    11.ВикторGVS (Ровно)
    12.Konstantin (Ровно)
    13.Bichunya (Луцк)
    14.Krokodill (із Луцька – Волинський сайт http://rod-pod.com/)
    15. CastMaster (із Луцька – Волинський сайт http://rod-pod.com/)
    16. Юра (Ровно)
    17. Вадим (Луцк)
    18. Дима (Луцк)
    19. Миша (Bizba, Ровно)
    20. Діма (Ровно)
    21. Константин_Луцк_Очерет
    22. Андрей_Луцк_Очерет
    23. Юра_Луцк_Очерет
    24. Сергій (Луцьк) - приятель В.В.В.
    25. Іван (Ровно, "Ягдташ")
    26. Олександр (Ровно, "Ягдташ")
    27. Витя (Луцк_Фортуна_Рыбалки)
    28. Саша (Луцк_Фортуна_Рыбалки)
    29. Миша (Луцк_Фортуна_Рыбалки)
    30. Shanik (Луцьк)
    31. Бєлий (Луцьк)
    32. Livera (Луцьк)
    33. Сергей - (Балончик,Ровно)
    34. Василь (Луцьк) - приятель В.В.В.
    35. Саша (Луцьк) – Федерація
    36. Діма (Луцьк) – Федерація
    37. Pikaso (Луцьк) - Федерація
    38. Олег-Ровно
    39. Виктор (searcher, Луцк) +2-3 чел?
    40. Grek (Луцьк)
    41. Vovanchik (Луцьк)
    42. Pescegatto (Луцьк)
    43. VUFF (Луцьк)
    44. -

Список остаточно ще не сформований. При цьому слід врахувати і те, що кілька учасників можуть приїхати із друзями та колегами по рибалці.

Дата проведення зустрічі-рибалки спінінгістів 14 або 15 березня.
    Формат зустрічі:
    - збір на обумовленому місці на визначену годину;
    - знайомство;
    - уточнення списку учасників зустрічі-рибалки;
    - коротке обговорення проведення дня зустрічі-рибалки;
    - фотосесія учасників зустрічі-рибалки;
    - акція – чистий берег;
    - сам процес лову (до обіду) - рибалка спіном (інші бажаючі зможуть рибалити вудкою, фідером, але основа - спіном), якщо сторони захочуть змагання або окремі учасники – на місці вирішимо (чи виберемо окремих представників від області, чи командами по 2-3 чол. чи в особистому плані). Як задумаємо, так і вирішимо. Якщо проводимо змагання – жодних зборів, некомерційна основа, спонсорство – підтримується, рекламування торгових марок, представництв тощо без згоди учасників – не підтримується;
    - в обідню пору – уха, чай, обмін досвідом, спілкування;
    - післяобідній процес лову – рибалка спіном (інші бажаючі зможуть рибалити вудкою, фідером, але основа - спіном), якщо сторони захочуть змагання або окремі учасники – на місці вирішимо (чи виберемо окремих представників від області, чи командами по 2-3 чол. чи в особистому плані).
    - 17-18 год. підведення підсумків зустрічі-рибалки: обговорення, вирішення можливих питань щодо подальших зустрічей, дружніх рибалок-виїздів, змагань тощо;
    - прибираємо після себе і лишаємо берегову зону у чистому вигляді;
    - фотосесія учасників зустрічі-рибалки на згадку;
    - виїзд додому;
    - вдома після відпочинку збираємось думками, спогадами, приємними моментами – робимо звіт і виставляємо на форум.

Отже, на 11-12 березня робимо голосування щодо місця зустрічі-рибалки в залежності від стану погоди, рівня води на річках, льоду на окремих водоймах.
    13 березня – уточнення списків, довирішуємо організаційні питання: „хавчик”, котел, телебачення, інші аспекти. Визначаємо дату рибалки – 14 чи 15 березня.

Прошу підтримати.

• Нравится Нравится x 13
  7.  
    Олег-Ровно

Олег-Ровно Рыболов

Рейтинг:
    1.451
    Даю. Спіном ловити можна, риба є, но трудова.
    на живця літом фахівці ловлять і головля, і судака, є жерех. на спінніг частіше за інші види попадається щука.
    але це все з досвіду інших рибалок, мені попалась тільки щука, і то не часто :73562:
    річка закоряжена, лов бажаний незацепляйками, але можна і желізо, при умові попередньої розвідки.
    якщо воблер - то плаваючий. браконьери - електрики присутні, причому не тільки місцеві але й зальотні,
    я особисто це діло ніколи не бачив, але знайомі рибалки і просто зівакі-співчуваючи за кружкой пива неодноразово говорили,
    браконьерський тиск в цьому районі дуже великий відповідно і рибу "днём с огнём".
    підьїзд автомобілем з сторони с.Кустин через с.Сергіївку прийнятний, берег чистий, переважно крутий, але підходи є.
    недалеко з.д. станція Олександрія, но тоді треба переходити річку через з.д.міст. на протилежному від Сергіївки березі
    - лісосмуга, ловити практично місць немає. для комфортного проведення часу 30-50 рибалкам на мою думку умови є.

• Нравится Нравится x 11
  8.  
    Толик

Толик Анатолий Анатолич

Рейтинг:
    2.993
    Шановні колеги, якщо маєте 2-3 спінінги (а може і більше) захватіть будь-ласка з собою.
    Хотілось би потрусити в руках та почути Ваші відгуки!

• Нравится Нравится x 6
  9.  
    pescegatto

pescegatto Рыболов

Рейтинг:
    127
    Привіт всім. Хочу приєднатись з своїм другом. Ззадоволенням приймемо участь в цій зустрічі . Отже записуйте мене і VUFFa

• Нравится Нравится x 8
  10.  
    pescegatto

pescegatto Рыболов

Рейтинг:
    127
    Салют . Хочу підтримати пропозицію на рахунок проведення " ЗБОРІВ " в с. Деражно на Храніліщі. Мені пощастило відкрити для себе цю водойму в минулу осінь. Дуже сподобалось.
    Природа відмінна, під"їзд для авто нормальний , а також місце для них. Но якщо буде стояти лід, то можливо на р. Горинь. На мою думку це самий підходящий варіант як для Волинян, так і для Ровенчан.

• Нравится Нравится x 10

Статус темы:
Закрыта.

Поделиться этой страницей