ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Зустріч по спінінгу (віче-змагання) Ровенчан та Волинян

Совместные рыбалки, съезды.
?

Де проводити зустріч?

Голосование закрыто 12 мар 2009.
  1. с. Деражне (Рівненська обл.) – р. Горинь

19 голосов
    70,4%
  2. с. Олександрія (Рівненська обл.) – р. Горинь

3 голосов
    11,1%
  3. Азот – поблизу м. Рівне – р. Горинь

5 голосов
    18,5%
  4. с. Хотинь (Рівненська обл.) – р. Горинь

3 голосов
    11,1%
  5. смт. Млинів нижче ГЕС (Рівненська обл.) – р. Іква

1 голосов
    3,7%
  6. с. Хріники нижче ГЕС (Рівненська обл.) – р. Стир

4 голосов
    14,8%
  7. с. Торговиця (р. Іква, р. Стир) - (Рівненська обл.)

0 голосов
    0,0%
  8. с. Малево (Рівненська обл.) – р. Стир

6 голосов
    22,2%
  9. с. Панталія

0 голосов
    0,0%
Можно выбрать сразу несколько вариантов.
Статус темы:
Закрыта.
  1.  
    Олег-Ровно

Олег-Ровно Рыболов

Рейтинг:
    1.451
    Уважно читаю думки шановних колег. Дозволю собі висловити свою думку.
    Ця зустріч є першою в свому роді, принаймні я не чув про подібні зібрання аматорів-рибалок подібного роду з метою спілкування та змагань.
    Як видно з форуму, багато людей вияляють цікавість, і подальший розвиток ціеї події буде повністю залежати від того, як відбудеться зустріч перший раз, без сумніву!
    Тому моя пропозиція наступна: пропоную для першого разу не зациклюватись на виборі водойми, а зупинитись на перших пропозиціях: р.Горинь в районі с.Деражно, АЗОТу, будь де між м.Рівне та м.Луцьк. Основе - зручність доїзду з обох міст з метою досягнення максимальної чисельності, а від цього і мети зустрічи.
    Скажимо їхати десь за Луцьк перший раз, не "знаючи броду", особисто я буду вагатись, чи варто так далеко?! припускаю, так само думають багато інших рибалок.
    Тому варіант між м.Рівне та м.Луцк найбільш нейтральний для більшості в цьому сенсі.
    І по-другє: швидкє визначення в нашому випадку дасть змогу заздалегіть зоріентуватись, а де яким рибалкам і побувати на місці до основної зустрічи, визначитись з оснастками, тактикою тощо, щиро поділитись з колегами :gi-gi:, що, на мій погляд тільки додасть азарту.

Тому, колегі, пропоную визначити два - три варіанти, бажано оформити на гілці у вигляді голосування, визначаємо жертву (водойму), місце, і переходимо до обговорення технічних, супутніх питань, культурної програми тощо, що також дуже важливо.
    з повагою, Олег

• Нравится Нравится x 12
  2.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.761
    Повністю підтримую якщоо поїду то 3 свобідних місця в машині буде.

• Нравится Нравится x 6
  3.  
    тоха

тоха Рыболов

Рейтинг:
    2.538
    :applodesments: Повнiстю згiдний з Олегом, варiант самий оптимальний, для проби головне зiбраться, в подальшому (наступна зустрiч)це все можна обсудить детальнiше.

• Нравится Нравится x 5
  4.  
    Олег-Ровно

Олег-Ровно Рыболов

Рейтинг:
    1.451

Cаме так!!!
    Я був на пляжі, де літом купаюсь майже щодня. Рівень горині в олександрії літній
    Сам :i070522:

Добавлено через 5 минут
    Толя, згідний 100%, но планувати зустрич 30-50 чоловик на ставку і не бути впевненим що лід зійде, а потім 10-13 березня знову почати обговорювати місце зустрічі думаю охолодить наш пил. Висока вода в річці і лід на ставку.... як кажуть з двух зол...) ИМХО

• Нравится Нравится x 7
  5.  
    Горыныч

Горыныч Горыня Никитич

Рейтинг:
    15.237
    Рано - не знаем какая будет ледово-паводковая обстановка, а за недельку до встречи можно устроить голосование.

Относительно льда на ставу в Деражно - там лес и солнышко не растопит лед быстро, хотя став и довольно большой, но длинный...

• Нравится Нравится x 9
  6.  
    B.B.B.

B.B.B. Форумчанин 80 уровня

Рейтинг:
    13.061
    Ідея зустрічі стосовно місця між Рівнем та Луцьком – визрівала із самого початку, так би мовити, щоб не образити жодну із сторін. Поважаю думку усіх колег і дуже вдячний за активність, розуміння та підтримку, як кажуть – низький уклін. Неймовірно приємно, що активно долучилися Волинські спінінгісти (хай і не всі по спіну) не лише із даного форуму, але й форуму Федерації риболовного спорту у Волинській області та форуму Род-Под.
    Якби точно хтось міг би сказати, що на 14 чи 15 березня буде саме „така ситуація” – то, звісно, із водоймою не було б проблем. Як десь відзначав, „Хочеш розсмішити Бога – розкажи йому про свої плани на завтрашній день”. Так і в нас, плануємо сьогодні одне – а як буде саме 14 чи 15 березня, на жаль, ніхто не знає. Звідси, відповідно, і мусять бути кілька варіантів – зрештою, про це вже відзначав. Усі пропозиції гарні, поради по темі, обговорення – супер. Так що у нас ще два тижні і згадаємо ми і Деражне, і Азот, і Хотинь, і Олександрію та інші місця кілька разів.
    Зараз, гадаю, слід налаштуватись на позитив, не втратити підйом, а вже за 1,5 тижні все буде видно. Сподіваюсь, що за цей час ДОЛЯ подарить нам ту водойму, яка і зможе приютити бодай на один рибацький день о тих 40 чи 50 (майже божевільних по доброму – без образ) рибацюг-спінінгістів.

Стосовно списку учасників. Щоб не дублювати постійно список, нових учасників записуємо по черзі за відповідним номером.
    Отож:

40. Grek
    41. -

• Нравится Нравится x 7
  7.  
    ВикторGVS

ВикторGVS Рыболов

Рейтинг:
    4.996
    Я жахаюсь! Висловило бажання виїзду більше 40 осіб!
    Виникає питання: а чи варте власне питання - де зустрічатися?
    Головне, по-моєму, не забути ентеросгель.:)
    Біля "Азоту" він піде на ура.

• Нравится Нравится x 5
  8.  
    тоха

тоха Рыболов

Рейтинг:
    2.538
    Я тоже , за 2 руки у верх, лід точно не зійде до кінця березня на ставках однозначно, мінімум що є річка, варіант мізерний, ймовірний варіант повінь(без обмежень він буде кругом» навіть у хрінинах" вони не особливі), варіант просто зустріч на НЕ ТРАЛЬНІЙ ТЕРИТОРІЇ...БУТЬТЕ РАЦІОНАЛЬНІ:applodesments:

Добавлено через 19 минут
    ДАВАЙТЕ ПРОСТО ХОЧАБ ЗУСТРІНЕМСЯ, А ТАМ ПО МАКСИМУМУ ,БУДЕ, ЩОСЬ ВИРІШУВАТЬ...

Добавлено через 51 минуту
    НАРОД ДЛЯ ЗУСТРІЧІ ДЕРАЖНЕ МІНІМУМ , ПО ДАЛЬШИХ ЗУСТРІЧАХ ОБГОВОРИМ, ПОТІМ ЛАМАНУСЬ ЗА 100КМ, ДАВАЙТЕ ПРОСТО ПОБАЧИТИСЬ...
    ПРОСТО ЦІКАВО ХТО Є ХТО, ЛОБ В ЛОБ(Я НАПРИКЛАД З ПРОСТОГО СЕЛА:))ДЕРАЖНІВСЬКИЙ МІСТОЧОК САМЕ ТЕ, НУ А ПОТІМ ВОЛИНЬ, АБО РІВНЕ...
    СТАВОК ТОЧНО ВІДПОЧИВАЄ, ДАВАЙТЕ ПРОСТО ЗУСТРІНЕМСЯ...15-АБО...для мене любий тиждень без варіантів ПОВОД СУТЕВИЙ, Я З ВАМИ...:applodesments::applodesments::applodesments::applodesments::applodesments::

• Нравится Нравится x 4
  9.  
    Vob Ler

Vob Ler Рыболов

Рейтинг:
    4.004
    Судя по прогнозу и сегодняшней погоде ожидать что вскроются озёра не приходится. На всю неделю следующую дают мороз. Снег даст лишнюю воду. КАК БЫТЬ!!!??? БУДЕМ ПОГЛЯДЕТЬ, в течении нескольких дней всё должно проясниться я думаю. ОТ ВСТРЕЧИ НЕ ОТКАЗЫВАЮСЬ, ОБМЕН ИНФОРМАЦИЕЙИ ЗНАНИЙ ЭТО ТОЖЕ БОЛЬШОЙ ПОВОД ВСТРЕТИТСЯ

• Нравится Нравится x 5
  10.  
    Олег-Ровно

Олег-Ровно Рыболов

Рейтинг:
    1.451
    за недельку до встречи как раз будем недельку голосовать....и еще полторы недельки обсуждать голосование, потом перейдем к дровам,
    ухе и призам, глядишь и Христос Воскрес
    при такой численности желающих думаю успеем! я с юмором, Андрюха, без обид :gimmefive2:

• Нравится Нравится x 7

Статус темы:
Закрыта.

Поделиться этой страницей