1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

Cпиннинги Арсенал ваших палок

Тема в разделе 'Все о спиннинге', создана пользователем Rensi, 1 мар 2009.

 1. Ромко

  Ромко Рыболов

  Сообщения:
  338
  Симпатии:
  1.619
  Адрес:
  Львів, Іваничі (Волинська обл.)
  Возраст:
  28
  Вліплю сюди враження від нової палки, якими обіцяв поділитись :) Norstream FAS II-732L - як і варто було очікувати, палка спеціалізована і для твічу як на мене підходить на всі 100%, щодо цього претензій нуль. Твічив від Jackall ColtMіnnow 65SP і до Pontoon21 GreedyGyts 77SR (найлегше і найупористіше з мого арсеналу). Провалів не було, таке відчуття, шо можна і більше. Слайдер тонучий 6см силовим кидком без напрягу. Стрій швидкий, можу порівняти з черівудом 7 футів 7-22 грами - норстрім здається швидшим, якщо взяти до уваги тест 3-15 грам. Хотілось би більше чуйки на джигу по вершинці (від 5-7 грам вже можна відслідковувати, це впринципі цілком очікувано що палка не для того) чи в руку, чуйки на проводці вертушок/кренків, але спеціальне хорошим не буває (тим більше бюджетне, видно треба було чимось пожертувувати в умовах обмеженого бюджету)...може я забагато хочу від палки, чи шнур затовстий, але...Щоправда покльовка відчувається на ура, навіть маленького окунька. Є невеликі косячки в збірці. (Косо примотані кільця на вершинці, не зовсім рівно приклеєна заглушка на комлі...зовсім не критично і можна легко усунути, або і взагалі не звертати уваги). Кидає непогано, як на мене. На виважуванні навантажити не вдалось, бо розловив шнурками і окуньками. В балансі з блуарком 9200 спочатку здалось не дуже, хотілось легшу катушку, але швидко звик і навіть почало подобатись. Отакі будуть перші враження, поверхневі, тому не сприймате як беззаперечну істину - в процесі багато зміниться. Палка цікава, пробуйте.

   
  • Нравится Нравится x 16
 2. homer20296

  homer20296 гость Временно заблокирован

  Ромко. Что не понравилось в этой палочки толстый комель хлыста. Конечно понятно что палка чвичевая и жёсткость и злость должно вней присуствовать. По виду как мне кажется тест немного занижен. Ну а по ценику вопросов нет бюджетная палочка. Невкоем случае нехочу навязывать своё мнение. Кому то эта палочка ляжет в руку и будет человеку счастье.
  С Ув. Валера
  P S. Большое спасибо за перевод. Со временем думаю буду балакать на Украинском языке!.
   
  • Нравится Нравится x 4
 3. Magalon

  Magalon *Bilogorodka Fishing*

  Сообщения:
  2.105
  Симпатии:
  5.785
  Адрес:
  Київська область.
  Возраст:
  52
  Вставлю и я свои 5 копеек.Был сегодня у друга в рыбацком магазине,получил он хваленые TWITH SPEZIAL DUNAMIK II, от NORSTREAM как по мне, ничего особенного! Не сними Шанин фильм...За 1 600 грн можно купить палку намного достойнее!!! ВСЕ ИМХО.;)
   
  • Нравится Нравится x 5
 4. Ромко

  Ромко Рыболов

  Сообщения:
  338
  Симпатии:
  1.619
  Адрес:
  Львів, Іваничі (Волинська обл.)
  Возраст:
  28
  Olleg, В мені той Dinamik II на потрях теж особливих емоцій не викликав, можливо на воді він себе покаже на всі свої 200 баксів, хз. От тільки не згадаю наскільки в ньому явні паразитні коливання після струсу. Я по тому оцінюю "дзвінкість" палки. Напевно у всіх моделях twich special є щось спільне, дубове :gi-gi:
   
  • Нравится Нравится x 3
 5. Magalon

  Magalon *Bilogorodka Fishing*

  Сообщения:
  2.105
  Симпатии:
  5.785
  Адрес:
  Київська область.
  Возраст:
  52
  Згоден.Є вSALMO палочка X- TWITH ,в рості 1 89 в руку лягла краще,та ціна 500 таньше ніж 1600!:D
   
  • Нравится Нравится x 2
 6. Plagus

  Plagus всё ещё ловлю рыбу Команда форума

  Сообщения:
  6.683
  Симпатии:
  21.001
  Адрес:
  Александрия
  Возраст:
  59
  Для обсуждния можно создать Тему и обсуждать на здоровье.
   
  • Нравится Нравится x 1
 7. Ромко

  Ромко Рыболов

  Сообщения:
  338
  Симпатии:
  1.619
  Адрес:
  Львів, Іваничі (Волинська обл.)
  Возраст:
  28
  Почав звикати до палки - здається відчуваю, як шершавий шнур (ПП) треться в тюльпані, зачепи за листочки на дні, як через рукоятку, так і через палець на бланку.. Як я й казав, з часом враження зміняться. Нарешті мав можливіть опробувати палку на більш-менш серйозній рибі. Це була щука 2кг на течії, і тесту 3-15 виявилось цілком достатньо, як на мене, щоб почуватися впевнено. Можливо, я не зовсім розумію, як спін "в'яже" рибу, але мені здалось, що він це робить.
   
  • Нравится Нравится x 3
 8. kulibin

  kulibin Рыболов

  Сообщения:
  43
  Симпатии:
  571
  Адрес:
  Днепропетровск
  Возраст:
  у меня: 7.0" 8-20 lb. 1/4-4/8 oz. X70 MXS
  но самый любимый второй,тот что длинный,я думаю на фото все ответы есть,а свинец это я делал из плавающих суспендеры.Кстати и отрабатывает большой магнетик на ура.Извиняюсь что не в тему этот пост.
  Ах да,забыл добавить длинна магнетика от петельки до петельки почти 14 см.
   

  Вложения:

  • DSC00301.jpg
   DSC00301.jpg
   Размер файла:
   177,1 КБ
   Просмотров:
   422
  • DSC00303.jpg
   DSC00303.jpg
   Размер файла:
   149,6 КБ
   Просмотров:
   363
  • Нравится Нравится x 3
 9. kulibin

  kulibin Рыболов

  Сообщения:
  43
  Симпатии:
  571
  Адрес:
  Днепропетровск
  Возраст:
  Да ты прав 7/8 ошибся :)

  По X 96 MTS только могу сказать что лучшего берегового спиннинга для себя не нашел особенно джиг,именно не коло образный,а с работающей вершинкой,бросает супер,не впремер X 70 MXS,и тут даже речь не в длине а в строе,последний рапира.С X 96 MTS использую груза от 10 до 25 гр.,хоть и тест до 17 гр.,и при этом именно силовым забросом,сразу боялся,а потом :).Разумеется вертушки колебалки,нет вопросов,очень удобен для" Московской" оснастки,это та что с отводным поводком,длинны спиннинга хватает.Самая большая пойманная рыба щука 9 кг.Здесь мой пост об этом под ником : kulibin : http://fishing.kiev.ua/vb3/showthread.php?t=1965&page=8
  Теперь минусы,и он один,так как он длинный то баланс никудышный ,т.е. явный перевес вперед и за полдня рыбалки предплечье устает порядком,ну и конечно нужно смотреть за деревьями и кустами так и норовит зацепиться.Вроде все.
  Написал как мог :),
   
  • Нравится Нравится x 5
 10. Витамин

  Витамин гость Временно заблокирован

  Фаворит Лагуна 2.10, 3-14 гр. Бюджетная твичевая палка,отлично справляющаяся и с Тини Фрай 50 и с Зуриком Кристалл Минноу 90. Хорошая бросковость и вяжущие способности. Для джига-глухарь-глухарем, но твич-на Ура.
   
  • Нравится Нравится x 6