1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

Флудилка Винницкой области

Тема в разделе 'Рыбалка в Винницкой области', создана пользователем доктор, 27 янв 2008.

 1. Wpiruk

  Wpiruk гость Временно заблокирован

  Есть тут кто с Могилев-Подольского?
   

 2. Nikko7

  Nikko7 Рыболов

  Сообщения:
  2.577
  Симпатии:
  7.953
  Адрес:
  г.Белая Церковь;Киевская обл.
  Возраст:
  55
  Хорошая рыбалка вышла и воды как воды,а не то что у нас на Роси....Финеза тубулярник,до скольки гр?
   
 3. Валерий

  Валерий Рыболов

  Сообщения:
  555
  Симпатии:
  5.064
  Адрес:
  Умань
  Возраст:
  64
  Это конечно хорошо, что вы решили научиться ловить хищника, но прежде нужно научиться уважать законы и правила:doob:. А Правила гласят :
  3.15. Забороняється лов водних живих ресурсів:

  у каналах теплоенергоцентралей, підвідних та скидних каналах електростанцій;

  у підвідних і магістральних каналах, відводах рибогосподарських та меліоративних систем, в шлюзових каналах тощо; у новостворених водосховищах (до особливого розпорядження);
  И кроме Правил существует еще и приказ Винницарыбоохраны по нерестовому запрету в котором определены зоны для рыбалки во время нереста и канал в этот перечень не входит. Так что вы батенька не рыболов, а браконьер :злой:!
  Удивляет ваш правовой нигилизм. Человек грубо нарушает закон и при этом еще и хвастается на всю Украину?!
   
  • Улыбнуло Улыбнуло x 3
  • Нравится Нравится x 1
 4. Сергей_БК

  Сергей_БК Рыболов

  Сообщения:
  360
  Симпатии:
  2.060
  Адрес:
  Умань
  Возраст:
  53
  Павлович, Вы же знаете, там рядом с каналом рыбинспекция. Видно за вторым разом ему обяснили примерно то же самое что и Вы. А похоже что и посерьезней, так как у товарища всего один пост и тот четыре года назад:D
   
  • Улыбнуло Улыбнуло x 2
 5. Валерий

  Валерий Рыболов

  Сообщения:
  555
  Симпатии:
  5.064
  Адрес:
  Умань
  Возраст:
  64
  ???%):gi-gi: а отзыв то вчерашнийhttp://fishing-ua.com/threads/3137/page-3#post-262444....
   
 6. Сергей_БК

  Сергей_БК Рыболов

  Сообщения:
  360
  Симпатии:
  2.060
  Адрес:
  Умань
  Возраст:
  53
  Так отзыв на вот этот отчет, http://fishing-ua.com/attachments/159261/ http://fishing-ua.com/threads/2936/page-6 , все по правилах - отзыв и вопрос Nikko7, во флудилке чтобы не засорять тему с отчетами. Тут может быть вопрос к dixi1 Ловил ли он в дозволенном во время нереста месте в Винницкой области, ведь у них в приказе четко обозначены места разрешенные для ловли, а такого места как на фото я че-то не припомню в разрешенных :):gi-gi:
   
 7. Grossetest

  Grossetest Рыболов

  Сообщения:
  36
  Симпатии:
  356
  Адрес:
  Вараш
  Багато часу пройшло.
  За весь чей час ходив на риболовлю на Буг тільки кілька разів, але в батьків у селі нема Інтернета, тому не виходило писати звіти.
  На травневі свята уже склалося – і працювати не треба, і додому скоро, і є натхнення щось написати.
  Спочатку вирішував куди їхати: або нижче плотини, або ловити на самому водосховищі. У тому році ловив непоганих окунів біля «Швейцарії», але зараз з берега мало підходів, тай течія сильніша ніж літом.
  А на водосховищі простори - попробуй найди хижака, хіба що біля скель коло «піонертабору» «Подільський Артек». Колись там літом вдалось спіймати окуня та пару скляних судачків.
  Вирішую поїхати на скелі, заодно і подивитись що робиться на «третьем сбросе» ЛадТЕС.
  В 7 годин вже був на березі. Рибаків багато, дехто порушує Правила риболовлі: закидують по три-чотири «донки», ловлять з човна. На другому березі палатки та авто, жаби концентр дають.
  Ставлю їстівний силікон та розбірну «чебурашку» 3 гр. Починаю з затоки біля «третьего сброса» - пусто. Починаю рухатись вверх по течії. Найбільш привабливий «місток» на межи затоки та обриву зайнятий, жаль. Наступний місток – глибина попереду десь більше 10 метрів, біля містка – 3-4 метра. Вже на підйомі щось б’є по приманці, але не засікається.
  Знаходжу окунців біля берега, але розмір спортивний 30-40 грам. Нічого більшого зміною приманки (розмір, колір) виловити не вдалося. Наступний місток зроблений, тобто зварений на совість: швелер, кутники, спинка, нові дошки – танцювати можна, але окунець також мілкий.
  Містки закінчились, почались дійсно скелі. Знову окунці беруть біля берега вже на каменях. Несподівано бачу, як за приманкою з глибини вискакує якийсь дивний окунь великого розміру (спина смугаста, але якийсь дуже довгий) тикає носом силікон та пірнає у глибину.
  Треба йти далі, тільки пильно дивлюсь під ноги, бо у воді повно гадючок розміру десь 30-50 см.
  На мису, вже на вході у Паланську затоку вимірюю глибину: біля водної рослинності меньше 3 метрів, а правіше починається дійсно глибина 6-7 метрів. У якийсь момент відчуваю дійсно удар та спротив рибини – на гачку виявився судачок на 400-500 грамів. Зразу стає уже зрозуміло про дивного «окуня». Пробую обловити ще островки рослинності вже у затоці – нічого.
  Починається огорожа табору – підходів до води нема.
  На зворотному шляху зловив та забрав з собою одного окунця для кота.
  Риболовля вдалася.
  судачок.jpg
  PS: Фото постановочне - знімав вже дома у саду.
  PS2: Окуня з’їв кіт, а судачка закоптив, нажаль не покуштував.
  копчений судачок.jpg
   
 8. Grossetest

  Grossetest Рыболов

  Сообщения:
  36
  Симпатии:
  356
  Адрес:
  Вараш
  По поводу "третьего сброса" ЛадТЕС и "рыбинспекции".
  Видел около 10 рыбаков, в непосредственной близости от сброса. Народ ловит на несколько удочек/донок, правда типа прячется в кустах. Один мужик на плоскодонке или плоту ловил в 20 метрах от берега.
  Ни какой рыбинспекции там нет. Т.е. может она и числится, но сидит и ни кого не трогает, как тех же мужиков на другом берегу на надувной лодке.

  PS: По поводу рыбалки вне разрешенного места ловли может и не прав, но считаю что ловил вне зоны нерестилищ и рыбу которая уже отнерестилась.
   
 9. Сергей_БК

  Сергей_БК Рыболов

  Сообщения:
  360
  Симпатии:
  2.060
  Адрес:
  Умань
  Возраст:
  53
  Grossetest, мне кажется Вы не знаете о существовании "Правил любительського і спортивного рибальства" та "Наказу про нерестову заборону в Вінницькій області в 2017 році". Сужу из Вашего отчета: места где Вы ловите и какие размеры рыбы взяли для копчения. Погуглите и почитайте их.:ch: Их нарушать нельзя - несмотря на то есть ли рядом рыбинспекция или нет, и даже если нарушают их другие :ага:
   
  • Нравится Нравится x 2
 10. Валерий

  Валерий Рыболов

  Сообщения:
  555
  Симпатии:
  5.064
  Адрес:
  Умань
  Возраст:
  64
  Посмотрите карту, там отмечены места где разрешено рыбачить в нерестовый период:ага:.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 1