1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

Информация от рыболовов по фактам нарушений

Тема в разделе 'Борьба с браконьерством', создана пользователем Тагор, 8 мар 2009.

 1. Рыбоохотник

  Рыбоохотник гость Временно заблокирован

  Listik, для початку попросіть, щоб вам надали копії документів аренди даної водойми та копії актів зариблення. Якщо такі існують (в чому я ДУЖЕ сумніваюся), то зверніться до обласної рибоохорони за роз'ясненням. Оскільки згідно чинного законодавства норму вилова 3 кг на одну особу, в тому числі і на орендованих водоймах, ніхто не відміняв.
  Взагалі УТМР - це просто банда, яка сшибає гроші і по захисту водних біоресурсів НІЧОГО не робить.

  mihail135, тикати носом дуже коректно, оскільки 95% рибалок точно в змозі допомогти рейдам: якщо не фізичною участю, то хоча б фінансово на бензин.
  А то виходить, що на рибалку є як добратись, а десятку грн скинути на реальну охорону риби - немає.
  Сумно. І має бути соромно.
   
  • Нравится Нравится x 2
 2. mihail135

  mihail135 Рыболов

  Сообщения:
  787
  Симпатии:
  6.687
  Адрес:
  Днепродзержинск
  Возраст:
  62
  Рыбоохотник, Вы кто? Откуда? Вы знаете, кто, кому и чем помогает?
  В большинстве случаев, финансово, помогают как раз те, у кого лишнего нету.
  Мені не соромно.
   
 3. Рыбоохотник

  Рыбоохотник гость Временно заблокирован

  mihail135, я голова ГО "Об'єднання підводних мисливців та рибалок Черкащини". Зариблюємо річки, чистимо їх від сміття та ловимо браконьєрів.
  А ви хто?
   
  • Нравится Нравится x 2
 4. Saniok 69

  Saniok 69 Рыболов

  Сообщения:
  680
  Симпатии:
  1.344
  Адрес:
  Павлоград
  Возраст:
  49
  Рыбоохотник, mihail135, Є в нашому місті такі хлопці, гуртують навколо себе небайдужих, робимо що в наших силах,браки вже бояться, нерест пройшов без перешкод! Хлопці гуртуйтесь! Крім нас ніхто не захистить карасика,плотвичку,щурят,....., від сіток,пауків,електриків та іншої погані! Що ми залишимо дітям та онукам!
   
  • Нравится Нравится x 3
 5. mihail135

  mihail135 Рыболов

  Сообщения:
  787
  Симпатии:
  6.687
  Адрес:
  Днепродзержинск
  Возраст:
  62
  Рыбоохотник, а я простой рыболов любитель с большим стажем. Вся информация обо мне тут есть.
   
 6. Рыбоохотник

  Рыбоохотник гость Временно заблокирован

  mihail135, дуже приємно.
  От тільки не треба від кричущих проблем браконьєрства на наших водоймах ховати голову в пісок. Поки держава не ладна навести лад на річках, ми маємо самі це робити і паралельно контролювати і змушувати державні органи працювати.
  Ваш великий рибальський стаж стане у нагоді ;)
   
  • Нравится Нравится x 1
 7. zubr

  zubr Рыболов

  Сообщения:
  106
  Симпатии:
  254
  Постанова Кабінету Міністрів Українивід 29 травня 2013 р. № 420
  ст. 47 Водного кодексу України визначає, що загальне водокористування здійснюється громадянами України для задоволення їх потреб безкоштовно, без закріплення водних об'єктів за окремими особами та без надання відповідних дозволів. У статті перелічені деякі основні потреби громадян, до яких входять купання, плавання на човнах, водопій тварин, любительське і спортивне рибальство.
  Для здійснення контролю за використанням водойм за призначенням орендарі зобов'язуються вести відповідну документацію і фінансову звітність (кількість і види закупленого молодняка, кількість і терміни використання придбаних комбікормів, графіки годівлі риби, в т. ч. і в спеціальних тимчасових садках для молоді, книги обліку і графіки перевірок стану води, насичення води киснем, затверджений план вилову риби для реалізації). При цьому особливо наголошується, що орендар не має права вилову аборигенних видів риб у водоймі, а така риба підлягає після сортування виловленого обов'язковому поверненню до водойми, про що складається акт за участю представників державного органу влади, органу місцевого самоврядування. Нагадуємо, що до аборигенних видів риб належать всі види, що розмножуються у водоймі природним шляхом (карась, плотва, окунь, щука, плоскирка і ін.).
  Орендар не має права забороняти любительське рибальство на водоймі. Категорично заборонено встановлювати та стягувати плату з рибалок-любителів, оскільки такі дії кваліфікуються чинним законодавством як здирництво і переслідуються законом в рамках Карного кодексу України
  При цьому орендар має право попередити і контролювати, щоб виловлені види риб, які розводяться, були повернуті до водойми. При цьому до уваги може братися лише та риба, що відповідає середньоваговим показникам конкретного виду, що перебуває на відгодівлі. В якості прикладу: якщо виловлений короп має аналогічну вагу з усіма іншими, його слід вважати таким, що перебуває на відгодівлі, але якщо його вага різниться з тими, що відгодовуються, на кілограм чи дуже суттєво, то такий короп вважається перебуваючим у водоймі до моменту оренди і не може бути предметом спору стосовно власності орендаря.
   
  • Информативно Информативно x 4
  • Нравится Нравится x 2
 8. Magalon

  Magalon *Bilogorodka Fishing*

  Сообщения:
  2.103
  Симпатии:
  5.777
  Адрес:
  Київська область.
  Возраст:
  52
  • Информативно Информативно x 1