ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

На яку дату проводимо зустріч?

Совместные рыбалки, съезды.
?

На який день?

1. 14 березня - Субота

13 голосов
    52,0%
  2. 15 березня - Неділя

7 голосов
    28,0%
  3. 21 березня - Субота

5 голосов
    20,0%
  4. 22 березня - Неділя

0 голосов
    0,0%
Статус темы:
Закрыта.
  1.  
    Bichunya

Bichunya Рыболов

Рейтинг:
    375
    Я Gennady запитав чи вiзьме рибакiв i як з ним звязатися.Але вiдповiдi нема.Хто має мiсце вiльне дайте будь ласка знати.Я голосую за 14.

• Нравится Нравится x 4
  2.  
    Gennady

Gennady Рыболов

Рейтинг:
    1.399
    На жаль бус уже укомплектували. Є 6 чоловік. Якщо хтось відмовиться напишу
    Я проголосував за 14, хоча можу і 15 і 21,22. Моя думка краще їхати в суботу, щоб у неділю відпочити перед робочим днем. Хотілося чим швидше вже поїхати, кажуть вода піднімається.
    Рибакам з форуму,які зі мною зв'язувалися повторюю мій телефон на всяк випадок 8(099)0783042

• Нравится Нравится x 4
  3.  
    Горыныч

Горыныч Горыня Никитич

Рейтинг:
    15.237
    Добавил 2 голоса Иван и Олександр (Ровно, "Ягдташ") за 15 число.

Созвонился с Вадимом из Луцка, если выезд 15 - он участвует, и если есть необходимость возьмет БУС в который войдет 7 человек (кроме их с Димой) :).
    Так, что Лучане - звоните, забивайте места: 8-050-951-82-95 Вадим :ura:

• Нравится Нравится x 6
  4.  
    Діма

Діма Рыболов

Рейтинг:
    129

Голосував за 14:
    - погода всерівно яка буде
    - з транспортом трошкі накладно(буду їхать маршруткой розкажіть як добратися і де сідать на маршрутку, я ще в Деражно не був)
    - в неділю можна відпочити перед робочим тижнем або ще раз з"їздить на рибілку;-))))))

• Нравится Нравится x 4
  5.  
    B.B.B.

B.B.B. Форумчанин 80 уровня

Рейтинг:
    13.061
    ДОбавив 2 голоси за 15 березня. Двоє моїх колег: Сергій від В.В.В. та Василь від В.В.В. відзначили 15 березня.
    Ще раз прохання, до тих, хто має можливість узяти когось власним авто - лишати на даному форумі контактний номер!
    Толік - покажи формат (зразок) Диплому!
    І останнє - є пропозиція опитування щодо голосування за дату проведення зустрічі-рибалку завершити сьогодні до 18 год., враховуючи той факт, що переважна більшість голосують за 14 або 15 березня. ТОбто, варіанти 21 чи 22 березня відпадають автоматично - відповідно, щоб не лишати когось надії, а так або 14 або 15 березня.

• Нравится Нравится x 5
  6.  
    Толик

Толик Анатолий Анатолич

Рейтинг:
    2.993
    Покажу тільки завтра, файли робочі дома залишив (нет тільки на роботі)

• Нравится Нравится x 3
  7.  
    тоха

тоха Рыболов

Рейтинг:
    2.538
    Менi впринципi без разнiци, або-або. Був годину назад на Горинi(Оржiв), вода пiшла у гору на сантиметрiв35-40, трохi поганенько. Вiдстань не значна мiж Деражне i Оржевом бiля 18км, так що по пiдьому води рiзниця тоже не значна.

• Нравится Нравится x 7
  8.  
    Горыныч

Горыныч Горыня Никитич

Рейтинг:
    15.237
    Если большинство будет за 15, то я за субботу там все облажу :) и доложу при встрече - вместе и решим куда, на старицу или Горынь...

• Нравится Нравится x 7
  9.  
    B.B.B.

B.B.B. Форумчанин 80 уровня

Рейтинг:
    13.061
    - динаміка не слабенька! Дивно, оскільки саме зараз дізнався від свого однокурсника, що спінінгував сьогодні перед обідом у Луцьку в районі набережної - то відзначив, що рівень води навіть падає - парадокс. Тобто, получається, що до Хріників рівень води піднімається, нижче ГЕС - зменшується, а вже від Рожище - знову піднімається - якось дивно (дамба лише у Хріниках)
    Якщо щоденно буде прибувати по 30-40 см, то варіант ловлі на Горині, мабуть, буде мінімальний. Лишається Стариця Горині, а ні - альтернативний варіант.

Добавлено через 7 минут
    Якщо варіант Стариці - є пропозиція передати від учасників зустрічі-рибалки ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ Рівненській рибінспекції здійснити по можливості виїзд на вихідні 14-15 березня на Старицю Горині біля Деражне - як не як 40 чоловік, культурна програма. І так зрозуміло, що риба після підйому води піде у річки, затоки та стариці або струмки та менші річки. ТОбто, браки - цей підймо очікують як золотого часу - варто таке прохання передати, тим більше, що чув, що Рівненська рибінспекція прогресує в плані захисту. Ось така моя думка.

• Нравится Нравится x 11
  10.  
    Горыныч

Горыныч Горыня Никитич

Рейтинг:
    15.237
    Народ, кто голосовал за 21 березня! Поскольку большинство за эти выходные и у Вас получается принять участие - предлагаю переголосовать, т.е. запостить свою новую дату - когда Вам удобней в эти выходные. А я или др. модератор добавит голоса (главное, чтоб не 2 раза :) - тоже постить, что добавили).

• Нравится Нравится x 8

Статус темы:
Закрыта.

Поделиться этой страницей