ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

На яку дату проводимо зустріч?

Совместные рыбалки, съезды.
?

На який день?

1. 14 березня - Субота

13 голосов
    52,0%
  2. 15 березня - Неділя

7 голосов
    28,0%
  3. 21 березня - Субота

5 голосов
    20,0%
  4. 22 березня - Неділя

0 голосов
    0,0%
Статус темы:
Закрыта.
  1.  
    B.B.B.

B.B.B. Форумчанин 80 уровня

Рейтинг:
    13.061
    - підтримую. 14 або 15 березня, як вже і відзначав. ТОбто, 5 голосів за 21 березня можуть переголосувати або за 14 або 15 березня.
    Відзначу ще. Добавив ще один голос за 15 березня від нового учасника - мого дядька.
    Отож від мене їде 3 чоловіка: Сергій (за 15 березня), Василь (за 15 березня) та мій дядько (15 березня) - всі від В.В.В.

• Нравится Нравится x 10
  2.  
    searcher

searcher Рыболов

Рейтинг:
    106
    переголосовую за 14 березня, можливо поїду за умов нормальної погоди (відсутність дощу з снігом), при таких умовах з транспортом проблему вирішено

• Нравится Нравится x 3
  3.  
    Konstantin

Konstantin Рыбак в законе

Рейтинг:
    5.354

• Нравится Нравится x 5
  4.  
    Vob Ler

Vob Ler Рыболов

Рейтинг:
    4.004
    Прошу добавить в списки иностранного гражданина из солнечной Италии, в качестве почётного гостя! Он для этого случая снасти купил(спасибо ребятам из "Альбатроса"), хочет ловить украинскую "БАРАКУДУ"...
    Кстати погода меняется каждый день! Давление лезет вверх(слежу по барометру), ветер меняется...
    На счёт даты, вопрос ко всем кто голосует за 14.03.2009-если большинство за 15 то что НЕ ЕДЕТЕ???

• Нравится Нравится x 7
  5.  
    B.B.B.

Рейтинг:
    13.061
    - враховано. Голос від 21 березня знято на користь 14 березня.
    Враховано також думку pescegatto, враховуючи його прохання: "Одже зімною їдуть двоє Микола (pescegato) і VUFF (pescegato). Голосують за 14 (суботу)".
    Стосовно
    - очевидно, що більшість їде у той день, у який визначається.
    Щодо голосування дати зустрічі - пропнував, щоб голосування завершилось сьогодні до 18 год. Було б все зрозуміло - і спокійно собі готувалися. Тепер буду пропонувати до 12 год. завтрашнього дня (13 березня) - інакше будемо лише голосувати і голосувати....

• Нравится Нравится x 10
  6.  
    yurgen1111

yurgen1111 Рыболов

Рейтинг:
    124
    даже у нас в команде мнения разделились :). За 15-е я уже один голос отдал, но два голоса от команды "очерет" добавте, пжлста, за 14-е.

• Нравится Нравится x 5
  7.  
    Горыныч

Горыныч Горыня Никитич

Рейтинг:
    15.237
    Неубедительна победа 15, а мне так хотелось 14 :).
    Но относительно вопроса Vob Lerа - видимо как раз все обстоит наоборот, т.е. большинство тех кто голосовал за 14, смогут приехать и 15, а вот те кто голосовал за 15 - это единственный день когда они могут принять участие.ИМХО

• Нравится Нравится x 8
  8.  
    B.B.B.

Рейтинг:
    13.061
    - ставлю 2 голоси за 14 березня.
    Схоже, що оказія із 15 березням може виникнути. Невже ті, хто голосував за 14 березня на 100% готові виїзжджати вже затра із самого ранку (для Луцька - це виїзд перед 5 год. ранку в середньому та ще в голольод), тим більше, що у неділю (15 березня) прогноз погоди куди ліпший. Вже он сьогодні сніг із ночі, хляпа і т.п. На завтра - ще передають сніг. У попередніх постах згадував, фактор погоди слід враховувати. Я часто їжджу на рибалку і в такий сніг - через дві-три години будь-яке бажання може пропасти - слід ще раз все таки зважити. Якщо є досвід лову в таку погоду - будь-ласка. Моє прохання обдумати і зважити, ще раз проглянути прогноз погоди саме у смт. Деражне (Костопільський район, Рівненська область)
    Отже, враховуючи таку динаміку щодо голосування ще раз пропоную закрити його на 12 год. цього дня (13 березня).

• Нравится Нравится x 8
  9.  
    shalun_99

shalun_99 Рыболов

Рейтинг:
    3.016
    Спостерігаю за голосуванням, та хочу зауважити одну річ. Якщо хтось з тих хто проголосував за 14-те вважає, що потрібно в неділю дома відпочити чи ще якась неповажна причина. Вискажіться.
    В нашій компанії дійсно не виходить в суботу(робота), а в неділю - будь-ласка. А поїхати та поспілкуватись, дуже хочеться. Отож, якщо можете та хочете, змініть свої результати. Ну дуже хочеться зустрітись в реалі.:73562:

• Нравится Нравится x 7
  10.  
    Горыныч

Горыныч Горыня Никитич

Рейтинг:
    15.237
    Ну короче так!
    Если решим встретиться 14-го, то с удовольствием встречу и тех кто приедет 15-го - утро отрыбачим вместе. Но уже без:присоединяюсь: - после обеда буду ехать с семьей в Ровно :).
    Конечно жена будет ворчать, что 2 дня дома не буду, но как-то проскочим...;)

• Нравится Нравится x 4

Статус темы:
Закрыта.

Поделиться этой страницей