ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

На яку дату проводимо зустріч?

Совместные рыбалки, съезды.
?

На який день?

1. 14 березня - Субота

13 голосов
    52,0%
  2. 15 березня - Неділя

7 голосов
    28,0%
  3. 21 березня - Субота

5 голосов
    20,0%
  4. 22 березня - Неділя

0 голосов
    0,0%
Статус темы:
Закрыта.
  1.  
    Vob Ler

Vob Ler Рыболов

Рейтинг:
    4.004

• Нравится Нравится x 6
  2.  
    B.B.B.

B.B.B. Форумчанин 80 уровня

Рейтинг:
    13.061
    Тільки що мені зателефонував Андрій Біілий (даю телефон Андрія для підтвердження 8(050) 023-99-89) і відзначив, що трійка учасників: 15 Білий (Луцьк), 16 Livera (Луцьк), 28. PaNzeR (Луцьк) по списку голосують за 15 березня (неділя) – Отож їх голоси добавляю.
    Також добавляю голос Vob Ler за 15 березня (відповідно один голос від 14 березня забираю) - Vob Ler, будь-ласка, переглянь чи правильно я зробив, що забрав твій голос від 14 березня на користь 15 березня!

Із списку вибув 22 Дiма (Луцьк)-Федерация – причина: домашні обставини (маленька дитина)

Таким чином, на сьогодні:
    27 учасників із Луцька
    16 із Рівного
    1 – почесний гість із сонячної Італії (Vob Ler – як звати гістя із сонячної Італії?)

І ще раз прошу підтримати думку щодо закриття голосування щодо дати зустрічі-рибалки 14 чи 15 березня о 12 год. сьогоднішнього дня.
    Слід вже готуватися і вирішувати організаційні моменти. Часу і так обмаль. З повагою, В.В.В. (Віталій – 8(099) – 735-04-33 – МТС)

• Нравится Нравится x 6
  3.  
    Діма

Діма Рыболов

Рейтинг:
    129
    Я теж голосував за 14, але якщо 15 березня буде більше рибалок, то я за 15. Перенесіть і мій голос будь - ласка за 15

• Нравится Нравится x 6
  4.  
    B.B.B.

Рейтинг:
    13.061
    - Ок!

І ще раз прошу підтримати думку щодо закриття голосування щодо дати зустрічі-рибалки 14 чи 15 березня о 12 год. сьогоднішнього дня.
    Слід вже готуватися і вирішувати організаційні моменти. Часу і так обмаль. З повагою, В.В.В. (Віталій – 8(099) – 735-04-33 – МТС)

Добавлено через 17 минут
    Отже, на 12 год. цього дня опитування щодо вибору дня проведення зустрічі буде закрито.
    На цю пору проголосував 41 чол. (21 чол. за 15 березня та 16 чол. за 14 березня) із 44 чол. Тобто, 3 голоси картини не змінюють, а часу, і справді, обмаль.

• Нравится Нравится x 8
  5.  
    Горыныч

Горыныч Горыня Никитич

Рейтинг:
    15.237
    Т.о. 15 - воскресенье, Ок!
    Встречаю всех как договорились в воскресенье!
    Сейчас убегаю по делам, еще заскочу может в р-не 15 часов и снова убегу... Дальнейшая связь со мной по телефону (ищите в постах выше)...

До встречи други! :)

• Нравится Нравится x 8
  6.  
    B.B.B.

Рейтинг:
    13.061
    Шановні, колеги!
    Станом на цю пору опитування щодо визначення дати проведення зустрічі-рибалки у смт. Деражне (Костопільський район, Рівненська область) закрито.
    Більшістю голосів учасників (а саме 21 голос або 51,22% від числа голосувавших) визначено, що дата проведення зустрічі-рибалки припадає на
    15 березня (неділя).

Отже, у нас є в запасі один вільний день, за який зможемо підготуватись та організуватись.
    Відповідно всі інші організаційні питання узгоджуємо у відповідній темі ось тут - http://www.fishing-ua.com/showthread.php?t=3060&page=17
    Висловлю щиру подяку усім колегам!

• Нравится Нравится x 6

Статус темы:
Закрыта.

Поделиться этой страницей