Бесплатно Річка Чорногузка

Тема в разделе 'Рыбалка в Волынской области', создана пользователем B.B.B., 10 апр 2009.

  1. Bichunya

    Bichunya Рыболов

    Сообщения:
    195
    Симпатии:
    233
    Адрес:
    Луцьк 33-кв
    Возраст:
    55
    Вітя давай без образ.Краще подумаймо як її зберегти для нащадків!!!
     
    • Нравится Нравится x 4

  2. vikmen2011

    vikmen2011 гость Временно заблокирован

    Ось це Вовік вірно...Я колись спостерігав як Віталік з дочками йшов на річку, любо...У мене онук росте, може літом його заведу і покажу річечку...Хочеться його привчити до рибалки...Що-б полюбив цю справу...Щоб діти, онуки шанували і любили природу, прекрасне, що є на землі...І особливо воду, найголовніше...
     
    • Нравится Нравится x 7
  3. AleXXX

    AleXXX Рыболов

    Сообщения:
    337
    Симпатии:
    2.363
    Адрес:
    Владимир-Волынский
    Возраст:
    44
    Маємо у Володимирі-Волинському річку Лугу, і цукровий завод. Проблеми аналогічні - виробництво хоч і харчове, але здатне нашкодити природі. Про поля фільтрації ви вірно кажете. Але наприклад наш цукровий робив залпові викиди в річку гарячої води, якою промивають резервуари. Риба гинула від задухи - можна було бачити як щуки стояли на поверхні висунувши з води рило, і так дихали; а течія несла масу дохлої риби - здоровенних линів, язів, головлів, плотву, а селяни ту рибу збирали мішками. Так тривало до 2000-х років, тоді завод скоротив виробництво і перейшов на цукрову тростину, тоді викиди припинилися. Факти масової загибелі риби можуть підтвердити усі володимирчани. На цукровому заводі працював мій тесть. А ви кажете - харчове виробництво...
     
    • Нравится Нравится x 6
  4. vikmen2011

    vikmen2011 гость Временно заблокирован

    Доброго дня пане AleXXX. Я знаю В.Волинський цукровий завод. Не один раз там побував. Знаю багато працівників. На жаль, я такого не чув. Я не знаю, що таке:
    залпові викиди в річку гарячої води, якою промивають резервуари. Це або свідоме порушення, або те-ж утка. У випадку можливо теплі води у вас мають стік прямий до води, не знаю. Ще раз наголошую, всі стічні води у нас на заводі ніяк не можуть попасти у річку по прямому ходу. Та і у вас також. Все проходить через відстійники, через поля фільтрації. У вас на заводі зараз переробляється готовий сироп. Скажіть, що після нього не миють" резервуари"., (таких термінів у цукр. прмисловості для технологічного обл. немає)?. Є ємкості, випарні апарати та вакуумні апарати. Після закінчення сезону, вони виварюються у любому випадку і промиваються. Технологічний процес не міг, і не може ніяк забруднити водойму. Ще раз наголошуюю, всі викиди ідуть на відстій.

    Добавлено через 33 минуты
    Доброго дня пане Семенюк. Я кажу, що не знаю схеми розташування відстійників на Вашому заводі. Не знаю відстані від заводу до річки. У нас--1 км. по прямій, труби водогону на забір води мають ще більший кілометраж. ВОДОЗАБІР. Не викид. Можливо колись у Вас тепла річкова вода, яка використовувалась на охолодження, скидалась у річку. Я таке допускаю. В старі часи коли проектувались наші заводи таке практикувалось. Тоді ще не було так званих водозворотнього постачання водою. Градірень, де ця-ж вода охолоджується, і знову забирається на виробництво. Тепер вони побудовані і у Вас і у нас. Відпрацьована вода,вона чиста, але тепла, у ній низький вміст кисню, що для риби є пагубно. Якщо вона скидалась у річку колись, то тут уже входить у силу відстань від скиду до водойми, річки. Чи встигне вона охолонути при попаданні у річку (це було колись). Тепер вода дорога, її економлять, пропускають по декілька разів на різні технологічні процеси, розділяють на категорії. Я так колеги зроблю з Вас цукроварів:)))
     
    • Нравится Нравится x 5
  5. AleXXX

    AleXXX Рыболов

    Сообщения:
    337
    Симпатии:
    2.363
    Адрес:
    Владимир-Волынский
    Возраст:
    44
    Дякуємо))) Видно що ви добре знаєте технологію виробництва, тому сперечатися не буду. Можливо я був неточний у формулюванні і термінах - ще запитаю в тестя-цукровара))) Але проблема з загибеллю риби від теплих вод була, і саме тому що ця підогріта вода має низький вміст кисню. Риба гинула від задухи, а чому так відбувалося - чи внаслідок невдалого проекту вир-ва, чи від близької відстані до річки, хай скажуть спеціалісти. Нам же головне вберігти річки для дітей і внуків, і робити правильні висновки.
    ...До речі, натрапив в мережі якось на цікаву статтю - виявляється поляки склали детальний список укр. підприємств, які забруднюють басейн Зах. Бугу (їм це важливо, бо з Бугу бере воду Варшавський водоканал). Так в тому списку і наш Володимирський цукровий, і Іваничівський, шахти Нововолинська і Червонограда. А лідером забруднення виявився Львів, його стоки доходять аж до Балтики. Так що, проблема ця навіть міжнародна.
     
    • Нравится Нравится x 5
  6. luga

    luga Рыболов

    Сообщения:
    426
    Симпатии:
    3.149
    Адрес:
    володимир-волинський
    Возраст:
    47
    Кожен рік траплялися такі кумедії (риба плила по течії,можна було ловити руками),приблизно кінець вересня початок жовтня,років з десять вже спокій.Всі прекрасно знали що це наш цукровий но мовчали,це стосується річкі Лугі,риби трохі побільшало,хоча це по слухах,в ті часи не рибалив ще,ну і побудова водозабору вбила нашу колись судоплавну річку.
     
    • Нравится Нравится x 1
  7. Bichunya

    Bichunya Рыболов

    Сообщения:
    195
    Симпатии:
    233
    Адрес:
    Луцьк 33-кв
    Возраст:
    55
    Ніколи недумав не гадав що буду рибачити спіном 29- го грудня.Але так вийшло чи зорі так склалися?Вільний час вирішив провести на улюбленій з дитинства річечці.Ходжу туди частенько.Якось замітив що на ямках браки ставлять сітки.Зрубав кілька дерев лози привязавши каміння ззатопив.О тож приходжу на свої улюбленні місця і що бачу. Купи порваних сіток лесковок і місцевих браків.А дрібноття з верху плюскаєтся .Значить рибка є.А взяти сітками зась.Бракоши розійшлися .Ставлю пулю і офсетнічок з MANCOM,2.5 і по затоплених корчах і гілячках.Через дві проводки чую тук але мимо.Міняю колір приманки .Тук і є щучка кільовка.Інших півгодини покльовок 0.Видно налякав рибку.Беру вудлище літнє з зимовою блешнею ,кілька підйомів і є окунець грамів 200.Через деякий час ще одна покльовка.І напарник першого окунця на березі.Опісля покльовок немає.І я задоволений мандрую додому.Фоток не виставляю бо спалю місця.Висновок мій .Рибка є і її треба самим оберігати а не чекати якогось дядю!!!!!:в_натуре:
     
    • Нравится Нравится x 9
  8. Bliashuk Sergey

    Bliashuk Sergey Рыболов

    Сообщения:
    308
    Симпатии:
    2.346
    Адрес:
    Луцьк
    Возраст:
    52
    Вітаю всіх :hi:!
    Трохи з запізненням прозвітую про першу рибалку в цьому році.
    В минулу суботу відкрився по щуці на Чорногузці. Довго перебирав приманки. Починав з мікроджигу, потім невеликі воблери від 35-го до 70 -го ріджа. Працював мій давнішній стереотип :mozgokljuy: ))), що зимовій і ранньовесняній щуці-ікрянці потрібні невеликі приманки. Вже навіть було вирішено, що "риби тут немає" і узагальнено: "яка нечиста потягнула мене в такий вітер :cold: на річку". Але тут я вирішив поупражнятися в проводці 110-го Орбіта, ну "щоб руки пам"ятали", а потім почав робити паузи більше 5-и секунд і щука "знайшлася". Спочатку було три покльовки на русловій бровці, дві з яких реалізував. Ще одна щучка взяла на затишку. Так що почин є :ura:.
     

    Вложения:

    • SAM_0523.JPG
      SAM_0523.JPG
      Размер файла:
      225,8 КБ
      Просмотров:
      678
    • SAM_0520.JPG
      SAM_0520.JPG
      Размер файла:
      292,8 КБ
      Просмотров:
      626
    • SAM_0521.JPG
      SAM_0521.JPG
      Размер файла:
      287,3 КБ
      Просмотров:
      591
    • SAM_0522.JPG
      SAM_0522.JPG
      Размер файла:
      294,2 КБ
      Просмотров:
      624
    • Нравится Нравится x 25
  9. Bichunya

    Bichunya Рыболов

    Сообщения:
    195
    Симпатии:
    233
    Адрес:
    Луцьк 33-кв
    Возраст:
    55
    :hi: Їздив вчора на Чорногузку.Лід нормальний.Але треба бути обережним-де не де є промоїни.Троки насмикав окунців та плотичок на юшку:zachet:!