ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Річка Чорногузка

1.  
    B.B.B.

B.B.B. Форумчанин 80 уровня

Рейтинг:
    13.061
    Початок поїдки у темі
    http://fishing-ua.com/showthread.php?p=93492#post93492

Чорногузка порадувала нас нормальним рівнем води і відсутністю крижаних заплав. Єдине чого бракувало цього дня – як завжди кльову.
    Несподіваним виявився початок. Роблю перший закид і перший риб на березі – щучка, якій цього дня повезло.
    Далі була довго пауза у покльовках, яку ледве вдалось перебити вобом (старенька добра Owner C'ultiva Rip'N Minnow 65). Ну ось, ще один слід від зубатої на вобі, а реалізувати покльовки не вдалось.
    Потім знову тривала пауза, яка зрештою знову приносить гарний удар – на цей раз стягнуло „твістер”. Що за риб атакував? Так і залишилось в тайні.
    Ще в одного колеги був вихід щуки, яка подарувала досадний схід.
    Побачили місцевого спінінгіста, що вийшов на вечірнє полювання – отже, спінінг тут в „почете”, що не може не радувати.
    В цілому, находились до схочу, хоч до вечора не „досиділи”. Можливо, і дарма вирушили за рано, адже на вечір проясніло, виглянуло сонечко, вітер явно вчух.
    Та риболовля відбулась.
    Усім НХНЧ!

Вложения:

• P1160882.jpg
      P1160882.jpg
      Размер файла:
      164,9 КБ
      Просмотров:
      330
    • P1160885.jpg
      P1160885.jpg
      Размер файла:
      133 КБ
      Просмотров:
      293
    • P1160879.jpg
      P1160879.jpg
      Размер файла:
      255,2 КБ
      Просмотров:
      365
    • P1160889.jpg
      P1160889.jpg
      Размер файла:
      109,7 КБ
      Просмотров:
      275
    • Нравится Нравится x 30
  2.  
    Spyke

Spyke Рыболов

Рейтинг:
    1.002
    Можливо хтось бував на Чорногузці перед Садовом? ( це поворот за Заборолем наліво, та їхати приблизно 40 км) Ловив я там рибу доволі велику. Були великі карпи, карасі, плотва та багато краснопірки. Багато, хто пам’ятає, скільки риби було на цій річці кілька років тому, які сазани, який карась, плотва, щука та окунь, линь. А ще раніше був навіть і язь. Щуки там зараз зовсім немає((. Але для мене головне, не кількість риби, а сам процес риболовлі. Скоро знову планую туди поїхати. Як приїду, обов"язково дам звіт.

• Нравится Нравится x 5
  3.  
    S.T.A.L.K.E.R.

S.T.A.L.K.E.R. Рыболов

Рейтинг:
    8.206
    Вечір добрий . Сьогодні мав вихідний і вирішив вискочити на кілька годин на Чорногуску , виловив одного шнурка який звабився на твістерок на 5гр. джизі .
    Фото додаю .
    Фото1125.jpg Фото1129.jpg Фото1132.jpg

• Нравится Нравится x 26
  4.  
    vikmen2011

vikmen2011 Рыболов

Рейтинг:
    683
    Чорногузка...Річка мого дитинства.. .Я виріс і мешкаю на цукровому...Ще дошкільням, років у 6 я спіймав першу рибку, верховодку на хліб. Скільки було радості, вам не передати. Потім були роки юності, навчання у 16 школі. Влітку, на канікулах частенько приходив на річечку порибалити. Річечка була не така як тепер. Чистеньке, тверде дно з ракушнячком. Вода--пити можна. Були місцеві назви деяких місць, тишиця--мілководдя, там здебільшого купалась дітвора, що не уміла плавати; вирки, перший, другий, третій; район залізного мосту; справа за тишицею млин і два дерев"яні мости, по яких рухались рідкі тоді транспортні засоби. Далі була плотіна, палі (там солили і зберігали огірки), і плесо річки під бетоном.Там завжди відпочивали і купались дорослі хлопці. А з моста ниряли у воду, хто краще нирне. Далі був глей і курятник...Наголошую, у ті роки вода у річці була чистенькою і глибокою. На глею, наприклад, було подвигом дістати з дна білого намулу. Сміливці могли лише на таке зважитись. Я сам у старших класах лише дістав з дна цього білого намулу...Це вже історія. Риби у ті часи у річці було багато і різної. Вудлища у нас, рибалок здебільшого були ліщинові, саморобні. Не всі мали змогу купити бодай бамбукові--це була лише мрія. Я підкормлював вареною пшеничкою свої улюблені місця. Засипав їх звечора, що-б ніхто і не бачив. Перед рибалкою не підгодовував. І ось нарешті їду велосипедом порибалити. Підсипаю трішки пшенички, закидаю на неї дві ліщинові коротенькі вудочки і чекаю. Бачу пір"їнка зашевелилась, вудочку в руку і чекаю коли поведе. Повело, підсікаю, є плотичка, грамів 300. І таких з одного місця ловив 5-6шт. Поки обійду усі місця, спіймаю таких20-25 шт. Сонце уже встало, потепліло, плотва уже не бере. Змотую свої коротенькі хлисткі батіжки, рухаюсь далі до залізного мосту. Підриваю дерн і шукаю борозняка. Знайшов, чіпляю його на трошки міцнішу, те-ж ліщинву вудочку і закидаю на глибину під берег на більш сильнішій течії. Проходить хвилин 15 і поплавок різко зникає під воду, підсікаю, окунь. Не маленький, грам 300-500. Зловлю ще декілька окунів. Сонце уже припікає добряче--літо. Змотуюсь. Під"їзджаю до вирка, скупаюсь і повертаюсь до дому задоволений, рибалка вдалась. Так було недовго, поки річку не почали розширяти, рити береги і глибити. Будували перший бетонний міст. Моя мила річечка замулилась поволі...Зникли глибини на вирках, накрило намулою ракушняк, допомогли річці одним словом, спаплюжили. Немає уже тих гарних місць, мілини. Залишилось може декілька, вище мосту, уже другого бетонного... Якщо когось цікавлять ці розповіді, шановні колеги, я продовжу свої спогади про свою рідну річечку Чорногузку..

• Нравится Нравится x 17
  5.  
    Bichunya

Bichunya Рыболов

Рейтинг:
    375
    Давай Вітя роказуй.Як цукровий завод річку чистив і розширював.Як своєю г идотою травив що аж раки на берег вилазили.

• Нравится Нравится x 2
  6.  
    vikmen2011

vikmen2011 Рыболов

Рейтинг:
    683
    [
    QUOTE='Bichunya;128751']Як своєю г идотою травив [/QUOTE]
    Привіт Вовік...По перше не я травив...Та і не ти...По друге--завод річки не травить, усі стоки, ідуть на поля фільтрації, таке кажуть лише необізнані з технологією люди....Я те-ж таке чув і не раз...Це все байки...Ти можеш запитати за ці теплі води, що стікають за Полонківською стріт? У тих водах хімії немає, вона з охолодження...А за травлю мені і самому цікаво, коли ти спостерігав, що раки вилазили? Чи ти просто пересказуєш як базарні баби плітки? Я ще раз наголошую, завод у річку хімічних відходів не випускає, вони усі ідуть на відстійники, і то там хімії немає, все органіка, природне...Вова--це харчове виробництво...І тут хімії дуже мало...Не повторюй тих байок, і не роби такі напади...Спочатку запитай, взнай і тоді роби висновки...З повагою, як до колеги-рибалки--Віктор...А чистка русла і берегів шкоди зробила багато...Це факт...:gimmefive2:

• Нравится Нравится x 8
  7.  
    Bichunya

Bichunya Рыболов

Рейтинг:
    375
    Вітя давай без образ.Краще подумаймо як її зберегти для нащадків!!!

• Нравится Нравится x 4
  8.  
    vikmen2011

vikmen2011 Рыболов

Рейтинг:
    683
    Ось це Вовік вірно...Я колись спостерігав як Віталік з дочками йшов на річку, любо...У мене онук росте, може літом його заведу і покажу річечку...Хочеться його привчити до рибалки...Що-б полюбив цю справу...Щоб діти, онуки шанували і любили природу, прекрасне, що є на землі...І особливо воду, найголовніше...

• Нравится Нравится x 7
  9.  
    AleXXX

AleXXX Рыболов

Рейтинг:
    2.632
    Маємо у Володимирі-Волинському річку Лугу, і цукровий завод. Проблеми аналогічні - виробництво хоч і харчове, але здатне нашкодити природі. Про поля фільтрації ви вірно кажете. Але наприклад наш цукровий робив залпові викиди в річку гарячої води, якою промивають резервуари. Риба гинула від задухи - можна було бачити як щуки стояли на поверхні висунувши з води рило, і так дихали; а течія несла масу дохлої риби - здоровенних линів, язів, головлів, плотву, а селяни ту рибу збирали мішками. Так тривало до 2000-х років, тоді завод скоротив виробництво і перейшов на цукрову тростину, тоді викиди припинилися. Факти масової загибелі риби можуть підтвердити усі володимирчани. На цукровому заводі працював мій тесть. А ви кажете - харчове виробництво...

• Нравится Нравится x 6
  10.  
    Sem

Sem Рыболов

Рейтинг:
    7.517
    Підтверджую! Сам колись дитиною ходив збирати рибу на пляж, по півторалітровій бутилці піскарів назбирували :( Сумно.

• Нравится Нравится x 3

Поделиться этой страницей