1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

смт. Городок ( біля монастиря)

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Холод, 14 апр 2009.

 1. Craft

  Craft Рыболов

  Сообщения:
  94
  Симпатии:
  1.707
  Адрес:
  Городок
  Возраст:
  27
  Такий вигляд має Устя де водиться голавль і жерех
   

  Вложения:

  • DSC00039.JPG
   DSC00039.JPG
   Размер файла:
   396,9 КБ
   Просмотров:
   329
  • DSC00043.JPG
   DSC00043.JPG
   Размер файла:
   428,6 КБ
   Просмотров:
   285
  • DSC00037.JPG
   DSC00037.JPG
   Размер файла:
   382,3 КБ
   Просмотров:
   294
  • DSC00038.JPG
   DSC00038.JPG
   Размер файла:
   462,7 КБ
   Просмотров:
   296
  • Нравится Нравится x 18
 2. Craft

  Craft Рыболов

  Сообщения:
  94
  Симпатии:
  1.707
  Адрес:
  Городок
  Возраст:
  27
  Рибачив на Усті біля монастиря. Намагався обрибити нову палочку Banax ULTRA us-66lf2
  Спінінгом задоволений на всі 100% чутлива снасть, під вєртло і воби :)
  Зловити мені нічого не вдалось, завтра думаю виправить цей пробєл на Горині.
  Мужик нище шлюзу на поплавочну зловив 2 карпика.:1_0072:
   
  • Нравится Нравится x 21
 3. Craft

  Craft Рыболов

  Сообщения:
  94
  Симпатии:
  1.707
  Адрес:
  Городок
  Возраст:
  27
  Маючи вільну годинку вибіг порибалить до монастиря.
  Активність риби була низькою, і з 9-30 до 11 вдалось впіймати лише шість окунців і два сходи. Всі екземпляри були на лодонь. Риба реагувала на безмотилку, що із мотильом однаково.
   
  • Нравится Нравится x 15
 4. Craft

  Craft Рыболов

  Сообщения:
  94
  Симпатии:
  1.707
  Адрес:
  Городок
  Возраст:
  27
  Всім хто полюбляє фідер, ділюсь корисной інфой...
  Біля монастиря на Усті вже досить жваво клює карась.. Сьогодні батя зловив два десятки карасів, на фідерну оснастку. Приманкою служив мотиль.
   
  • Нравится Нравится x 20
 5. Shamick

  Shamick Рыболов

  Сообщения:
  6
  Симпатии:
  112
  Адрес:
  г. Ровно
  Всім доброго дня! Риболовля на даній водоймі йде повним ходом, в основному карась на долонь! Старожили села кажуть , що вище по течії в с.Зозів, прорвало дамбу і весь цей карась з іншими рибами з тамтешніх водойм , а саме "Великого", "Малого" озер та Великоолексинського "Земснаряду" пішов крізь дамбу і тепер він тут у великій кількості.
  А що буде по осіні та на наступний рік, коли вся ця риба тут віднериститься.
  Головне щоб місцеві рибалки та жителі села небраконьєрнічали!:trolling:
   
  • Нравится Нравится x 14
 6. stal1n

  stal1n Рыболов

  Сообщения:
  166
  Симпатии:
  1.198
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  перепрошую, але яка саме водойма мається на увазі: відстійник біля тракторного заводу чи ставочок навколо монастиря?
  дякую
   
  • Нравится Нравится x 3
 7. Craft

  Craft Рыболов

  Сообщения:
  94
  Симпатии:
  1.707
  Адрес:
  Городок
  Возраст:
  27
  В став що біля РЗТА карась не попав, але його там і так безліч, і попадаються цілком пристойні екземпляри. А на рахунок Усті що біля монастиря цілком можливо хоча чую таке вперше. Він там завжди був і кожен рік біля води багато рибалок.
  P.S Приманкою зараз рулить красний черв’як ( так мені казали):)
   
  • Нравится Нравится x 11
 8. Shamick

  Shamick Рыболов

  Сообщения:
  6
  Симпатии:
  112
  Адрес:
  г. Ровно
  - червяк рулить!
  на вихідних там дійсно нема чого робить, або приїзжати в 5 годин ранку та занімати місця! я постійно побуднях після роботи туди попадаю і за пару годин збиваю оскому та відпочиваю після трудового дня!
   
  • Нравится Нравится x 10
 9. stal1n

  stal1n Рыболов

  Сообщения:
  166
  Симпатии:
  1.198
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  У зв'язку з державним святом всіх трудящих "1 травня" я отримав 4 вихідні поспіль, то було прийнято ріщення - потрапити на рибалку. Спочатку я планував поїхати на якийсь платник в понеділок чм вівторок. Але прогноз погоди показував лише погіршення ситуації з кожним днем після п'ятниці. Саме в п'ятницю мені написав повідомлення kamennieshipy100 з запрошенням на рибалку.

  Він запропонував їхати в Городок, на ставок до тракторного заводу, оскільки напередодні хтось з його знайомих ловив там карасів. Я погодився.

  О 06:10 з залізничного вокзалу я сів на маршрутку, в районі Ювілейного до мене приєднався і Тарас. Як завжди у вихідний день половина пасажирів була рибалками . На місці ми були вже деснь о пів на сьому. Тарась поліз в комиші зі своєю літньою мормишкою, а я пішов шукати місце, де можна сісти.

  Рибаків було багато, через кожні метрів 10 хтось сидів. Я знайшов приємлиме місце зі сторони де крутий схил і ростут дерева та кущі.

  Я замісив прикормку(60% фішка золота та 40% фішка карась), склав фідер і вирішив спочатку закормити місце. Закидую свою улюблену 20-ти грамову гормушку і тільки "бздиньк!" - кормушка летить сама. Сталось от що: плетінка при скиданні з катушки зробила якусь карколону петлю, запуталась сама в собі ще й накинула петлю на кільце фідера. Йопт. Далі я оновив оснастку, закинув фідер і почав збирати поплавчанку. Поки я її збирав отримав перше клювання на фідер, витягнув карасика меншого ладоньки на берег. Закинув вудку на мастирку і прикормив те місце макухою. Справа за зліва від мене сидили рибалки, які ловили на мотиль. У сусіда справа час від часу я спостерігав клювання на вудку, але риба на берег не витягувалась. А сусід зліва постійно тягав карасиків на донку. Його донка представляла собою китайську дубінову вудку метрів 2 завдовжки, на кінці жилки груз, перед ним 5 повідків. Наживка - опариш.

  У мене теж час від часу покльовував фідер, але вдавалось реалізувати лише кожну третю покльовку. Всі ці покльовки були дуже ніжними, а завершальна стадія була майже завжди однакова - в берег. Вся рибка попадалась не велика, розміром до ладоньки та на ладоньку. Цікаво що два роки тому я ловив на цій же водоймі карасів такого ж розміру! Чи це тугоросла форма карася така, чи це вже нове покоління, я не знаю

  Сусід з права мав клювання на мотиль, але ніяк не міг їх реалізувати. Він мені розповів, що тиждень тому він рибалив на протележній сонячній стороні, і вполював за ранок 35 карасиків, а сьогодні взагалі все погано. Пізніше він забрався геть, а на його місце відразу сіли нові рибалки. Вони ловили на пікери, тобто кидали лише грузикі без кормушок. Ловили лише на мотиля, і у них клювало набагато краще ніж у мене. Я попросив трішки мотиля і теж побачив клювання, навіть зловив якусь рибку. Потрібно написати, що кожного разу як я дістав снасть то на гачку, повідку або кормушці виймав з води трупики мотиля. Мабуть мотиля в цьому ставочку дуже багато, і як наслідок це найзвичніша їжа для тутешніх риб

  Взагалі в цей день у всіх на озері клювало лише на дальний закид. Звісно крім мого компнйона я на свою поплавчанку взагалі не мав жодного клювання. Прикормка взагалі не працювала: поплавочники чим тільки не кормили свої місця, все безрезультатно. Мої сусіди справа ловили пікерами на мотиля взагалі без прикормки, і у них брало краще ніж у мене з прикормко, ось так.


  Я пішов до свого напарника подивитись як там справи у нього. Він почувався прекрасно, ходив по камишах і полював на карасів. Своєю елегантною снастю він тягав карасиків раз по раз. Причому карасі були більшими ніж ловив я чи ловили інші рибалки! Він ловив глуху вудку з боковим кивком, на мормишку наживляв малесенький шарик пінопласту, проводку робив на границі між чистою водою і зіллям/комишем. Awesome!

  Джерело
   
  • Нравится Нравится x 14
 10. Vlad Amator

  Vlad Amator Рыболов

  Сообщения:
  375
  Симпатии:
  4.789
  Адрес:
  г. Ровно
  Возраст:
  40
  В понедельник 9.05.11, после ночевки на Горыни, решили попробывать половить карася на ставке возле "Тракторного завода" в с. Городок. Приехали с реки мы поздновато около 8.00 и все переспективные места по берегу были заняты. Народ сидел и на фидер, спутники и поплавчанки довольно плотно в тех местах где не было камыша и был подход к воде... Нашли и мы себе местечко, забрасывали по одной снасти, поэтому втроем на 5 метрах береговой линии разместились. Карась клевал бойко, но мелкий, ни у кого из окружающих рыболовов вываживания крупной рыбы замечено не было. Больше результата давала ловля на фидерную оснастку при дальнем забросе. Поплавчанки были менее результативны... Мы пробыли на водоеме около часа и заскучали... Решили поехать искать счастье и более крупного карася в Бронники, там по утверждению знакомого карась брал по 300-400 гр. Там наоборот из-за небольшой глубины и уже поднявшихся водорослей работала поплавчанка на дальний заброс. В Бронниках товарищ взял два карася по грам 350-400 и два меньше ладошки, как тот, что клевал в с. Городок, перекусили и по домам. Отчет о рыбалке на Горыни чуть позже, когда попаду домой...
   
  • Нравится Нравится x 16