ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Ставки Тиврівського р-ну

1.  
    kastafan

kastafan Рыболов

Рейтинг:
    72
    Станом на сьогоднішній ранок 10-00, розказати особливо немає чого. Ставок (с.Ровець) дуже радує своєю природою, сосново-березовим ліском, великим плесом на якому подекуди є і качки і лелеки. Приїхав вперше, оскільки маю перепустку (чи продаються квитки не знаю, охороняють добре). Збирався заздалегідь, про що писав у попередніх темах. Вчора запринадив місце розмятою картоплею, горохом, пшоном із макухом. Виїхав рано – о 5-30 вже закинув 2 вудочки. Ми із товаришем були перші на ставку, іще тільки сіріло. По плесу подекуди сліди ходу коропа:predator:. Поодинокі скидування (1р/30хв). Закинув спінінги: 2 макушатника, 2 фідера (коропова суміш) з червем, та два з самою простою снастю грузило та чотири поводка уздовж на червяка. До 7-00 зявилось іще з 10 рибаків, хто на шо ловив не знаю. Сиділи ми сиділи, по ходу махнули за цигарками в цілодобову кооперацію. Холодно – жах, +4, а вода на дотик до +14. Таким чином, станом на 9-00 ні одної покльовки, ЗОВСІМ. При чому, не ми одні - усі рибаки на віду – ні в кого нічого. Можливо пов’язано із ранковим похолоданням. Усе таки вчора було зранку значно тепліше. А можливо іще тут не сезон (хоча цьогорічні байки вже ширяться). А можливо з лодки було б потрібно, та не купив поки.
    Уже ми збирались, сонце вже гарно світило, стало тепліше, я достав вудки, 2 спінінга – і тут РАЗ, :somyara: не може бути – саму просту снасть смикнуло – підсік, витягнув коропця на 300гр. Проте, залишатись не став, настрою не було, та і справи вдома, хоча на іншому березі поки далі я збирався чогось маленького дві штучки витягнули. Треба чекати на теплішу погоду…
    По розповідям – кльов зараз неактивний зовсім тут, риба на мілині і тільки починає ходити.

P.S. Знову ж забув фотік, а з моб. неякісні. Будуть наступного разу.

• Спасибо Спасибо x 3
  2.  
    kastafan

kastafan Рыболов

Рейтинг:
    72
    10.05.09р. - с.Цвіжин, платник - 30гр за чотири засоби ловлі на одного (хоча не дуже там і контролюють). Відвідувачів - тьма. Машин - море. Кльов - майже нульовий. Прикормка з берега - каша з макухом та горохом. У якості приманки на гачку використовував - червяк, мамалига з манкою та макухом, горох. Рибалив із 7-00 до 11-30. Улов - сумний як у мене, так і у більшості на ставку.
    На травневі свята мабуть пороблено...:злой:
    Окунці випустив

Вложения:

• P1000385.jpg
      P1000385.jpg
      Размер файла:
      395,6 КБ
      Просмотров:
      628
    • P1000386.jpg
      P1000386.jpg
      Размер файла:
      400,2 КБ
      Просмотров:
      630
    • P1000387.jpg
      P1000387.jpg
      Размер файла:
      812,2 КБ
      Просмотров:
      584
    • P1000388.jpg
      P1000388.jpg
      Размер файла:
      1,1 МБ
      Просмотров:
      720
    • P1000380.JPG
      P1000380.JPG
      Размер файла:
      1,4 МБ
      Просмотров:
      615
    • P1000390.jpg
      P1000390.jpg
      Размер файла:
      1,4 МБ
      Просмотров:
      683
    • Спасибо Спасибо x 10
  3.  
    игорь миронюк

игорь миронюк Рыболов

Рейтинг:
    27
    Там всегда к рыбакам плохо относились. Даже не хочу коментировать.

Поделиться этой страницей