ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

3-я встреча-фестиваль спиннингистов Ровенщины и Волыни

Совместные рыбалки, съезды.
Статус темы:
Закрыта.
  1.  
    B.B.B.

B.B.B. Форумчанин 80 уровня

Рейтинг:
    13.061
    Тонкий момент - ця плата за рибалку на ставкові. У цьому відношенні КУМ таки має рацію. Хоч і сам розумію, що 30 грн. - це не 100 грн. Але і думка про те, що хтось хтів би піймати бодай 2-3 кг риби - може "піднапрягти". Мовляв заплатив 30, а витягнув на 20 грн. - щось типу того. Тим більше, що дві Зустріч-рибалки як би не приносили особо риби (варіант Миколи Свірика - це вийняток із правил у доброму розумінні).
    Сам також не ловлю на ставах і не полюбляю платники, але згоджуюсь заради рибаків та самої Зустрічі-рибалки, оскільки свою поки можливу пійману рибу (якщо дасть Бог таке відбудеться) збираюсь відпускати навіть за умови плати у 30 грн. Однак інший бік - природа, нові знайомства, спілкування, досвід, нова акваторія лову мене не зупиняють - хай буде "платник". Тобто, варіант "платника" у даному випадку розглядаю як варіант вибросу адреналіна та емоцій у вигляді частого клювання хижака для молодого спінінгіста чи початківця - або як один із варіантів, щоб відчути насолоду від процесу відносно частого клювання, ніж приміром, на річці тощо. І знову ж таки - якщо будуть альтернативні думки щодо місця Зустрічі-рибалки, то також прийму активну участь. Якщо ж альтернативної думки не буде - то варіант Корчин також нормальний. Власне, думка Горинича щодо голосування місця Зустріч-рибалки також нормальна. Однак часу мало - рішучість нам не завадить. Якщо є альтернатива - пропонуємо, голосуємо і визначаємось.
    Ось такої думки!

• Нравится Нравится x 8
  2.  
    Vob Ler

Vob Ler Рыболов

Рейтинг:
    4.004
    • Нравится Нравится x 5
  3.  
    B.B.B.

Рейтинг:
    13.061
    Андрію (Горинич), пиши чи кажи щось про Корчин - бо "вже ноги не тримають" (цитата від Кроликів)! І будемо визначатись!

• Нравится Нравится x 6
  4.  
    Горыныч

Горыныч Горыня Никитич

Рейтинг:
    15.237
    Читайте отчет, если устраивает - собираемся! Хозяева не против, мостики будут готовы. Плата 30 грн.
    Витя 'B.B.B. предлагает на 31.05.09 - это воскресенье, я не против!
    Позже изложу свои соображения по поводу условий, приманок и т.п. - сейчас зашиваюсь по роботе...

• Нравится Нравится x 7
  5.  
    B.B.B.

Рейтинг:
    13.061
    - звіт гарний, природа, водойма також. Вже туди хочу. Якщо колеги-рибалки не проти - 31 травня (неділя) - і "3 Зустрічі-рибалці" бути. Ось така пропозиція.

• Нравится Нравится x 7
  6.  
    Толик

Толик Анатолий Анатолич

Рейтинг:
    2.993
    Куда же я без вас?:gi-gi:

1. Горинич
    2. В.В.В.
    3. Boroda
    4. Patik
    5. Юра
    6. Gennady
    7. Vob Ler
    8. Толик

• Нравится Нравится x 9
  7.  
    B.B.B.

Рейтинг:
    13.061
    Ще також впишу приятеля Василя - учасника 1 та 2 Зустрічей. Василь також на 31 травня готовий приєднатися.
    Ось він оновлений список, що зростає:
    1. Горинич
    2. В.В.В.
    3. Boroda
    4. Patik
    5. Юра
    6. Gennady
    7. Vob Ler
    8. Толик
    9. Василь

• Нравится Нравится x 7
  8.  
    тоха

тоха Рыболов

Рейтинг:
    2.538
    У випадку якщо хтось захоче половить на поплавок плата буде такаж сама?
    в якому планi "нежелательные", може i ми входимо до таких? На мою думку якщо людина готова заплатить навiть 30гр., то це вже нормальна людина, бо декому шкода виложить 30гр за задоволення порибалить, а на лiтробол без проблем. Ну а по кiлькостi можливо трохи бiльше буде людей, але не вже це так критично.
    Впринципi буду старатись поiхати з вами, але ще не впевнений на всi 100%

• Нравится Нравится x 6
  9.  
    Горыныч

Горыныч Горыня Никитич

Рейтинг:
    15.237
    Это надо уточнять (хотя врядли...) - говорил только про спиннингистов.

Мы не входим :)... Хотя, конечно, для хозяевов ставка наша "встреча" за 30 грн./чел. не благотворительность, а рекламная акция - большое количество рыбаков увидит водоем, оценит его перспективность и захотят приехать еще, но уже за 100 грн. :стыдно: Хотя есть надежда, что хозяева познакомятся с нашим уже определенно сложившимся коллективом, поймут, что мы не хапуги и сделает нам в будущем определенные скидки...

А кто говорил об ограничении количества участников? Я по опыту последней встречи говорил, что нас может быть до 30 человек… Будет больше – прекрасно, места хватит. Надо только быстрее определится с датой и количеством – боюсь если приедет много карпятников будут нам мешать. Я буду просить, чтоб на дату проведения карпятникам которые будут звонить перед приездом отказали…

• Нравится Нравится x 7
  10.  
    B.B.B.

Рейтинг:
    13.061
    До нас ще приєднуються бажаючі: мій дядько Віктор та Bizba - одним словом, усі знайомі обличчя:
    Список на сьогодні:
    1. Горинич
    2. В.В.В.
    3. Boroda
    4. Patik
    5. Юра
    6. Gennady
    7. Vob Ler
    8. Толик
    9. Василь
    10. Віктор
    11. Bizba
    Щодо дати. Бачу, що особливих нарікань на 31 травня не має (неділя). Отже, приймаємо рішення. Тим паче, що 31 травня, останній день весни - свого роду завершаючий Фестиваль на весні 2009 року.
    Також обіцяють бути колеги зі Львову (учасники "2Зустрічі-рибалки"), однак чекаємо на підтвердження даних учасників. На цей раз можливо, що зі Львову буде більше рибалок - проте будемо бачити.

• Нравится Нравится x 8

Статус темы:
Закрыта.

Поделиться этой страницей