1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Грушвиця

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем kesha, 18 май 2009.

 1. kesha

  kesha наложен кляп

  Сообщения:
  29
  Симпатии:
  519
  Адрес:
  м.Рівне
  Шкода тому, що хотів на св"ято приготувати карпа.Про акваріум звучить оброзливо, а ви спробуйте зловить , щось більше 2 кг на цьому ставку ,якщо це так просто. А по розмові з охороною я думаю ставок буде використовуватись більше ,як рибацький.
   
  • Нравится Нравится x 2
 2. Юра

  Юра Рыболов

  Сообщения:
  161
  Симпатии:
  1.860
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  Мушу відповісти, так як слова - в мою сторону.
  Я не думав ображати людей, що ловлять на даному ставку. Кожен має своє бачення риболовлі. Щодо ловлі трофейного карпа, то тут ви абсолютно праві - зловити його тяжко навіть на зарибленій водоймі. А ще враховуючи його непростий норов та теперішні переміни погоди ... :censored:

  Але ж маємо визнати - якщо став для риборозведення, то не відро ж карпа туди впустили. Звідси - акваріум. Мій дядько ловив там (мав можливість халяви): вудочка, черв"як, кидає в область "муло" - і є. Одна за одною. Як нахаляву, то прикольно.
   
  • Нравится Нравится x 10
 3. valer4ik

  valer4ik Рыболов

  Сообщения:
  14
  Симпатии:
  243
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  Ніяких секретів, звечора беру звичайну баночку консервованої кукурудзи або гороху і подрібнюю, добавляю макухи і манки. На водоймі вже доводжу до кондиції. Вам попали на очі висівки, в яких обкатую кормак.
   
  • Нравится Нравится x 7
 4. Vetal

  Vetal Рыболов

  Сообщения:
  10
  Симпатии:
  82
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  Запізнілий звіт за відсутності доступу до мережеі Інтернет на роботі. Був на ставку 15 серпня результат - 1 карпик 1.100 на спутнік, два по 600 грам і один карасік. Карась взагалі не клював, клювання коропа було лише зранку далі з 10 до 15 нуль навіть мастирку не зїдало. І ще був обрив коропа на манку, біля двушкі був. Висновок, риба є. Але її там так годують шо капець.....При мені привезли ГАЗОН комбікорму і висипали на дамбі. Риба звісно є, але впіймати її не просто....
   
  • Нравится Нравится x 16
 5. Vetal

  Vetal Рыболов

  Сообщения:
  10
  Симпатии:
  82
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  Суботня рибалка в Грушвиці. Готувались з пятниці, зварили 3 види мастирки, приготували прикормку. І в 4 ранку вихід до ставка, дорога від моєї хати до ставка зайняла 45 хвилин, темно погано йти. О 5 снасті були вже закинуті, але результату не було. Біля 8 години пару клювань на "спутнік" 6 карасиків у садочку, гарні 150-300 грамів. Далі тиша......Карпи скачуть наче дельфіни у дельфінарії....Що варто зазначити, вода впала на 30 сантиметрів, незнаю чим це зумовлено, чи тим що граються рівнем води, чи відсутністю дощів..... О 15 годині пішли на маршрутку до Рівного. Злі як "собаки". В улові товариша 3 карасі у мене 6, жодного карпа і жодного клювання НЕ БУЛО. Серед наживки були: ГОРОХ, Кукурудза, манка, мастирка, картопля....... НУль.... Певно мій останній візит на цей став, - 100 грн., та ще й гратись рівнем води для відсутності клювання....Тільки наш народ може таке робити....То Нехай буде оплата 200 грн., але не чіпайте рівень води....От такі ось пироги Наступна рибалка буде на Горині, і безкоштовно і різновидів риби більше
   
  • Нравится Нравится x 9
 6. shalun_99

  shalun_99 гость Временно заблокирован

  Коли рівень води знижується - на кльов(відсутність) ніяким чином н е в п л и в а є!!! Перевірено і неодноразово...Ось коли води прибуває, інша річ, відбувається перенасичення води киснем і риба відмовляється клювати...
  Потрібно, коли вода падає, вдало вибирати місце лову і все.
   
  • Нравится Нравится x 11
 7. valer4ik

  valer4ik Рыболов

  Сообщения:
  14
  Симпатии:
  243
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  Багатьох цікавить: як і коли в цьому році можна буде ловити. В квітні? травні?
   
  • Нравится Нравится x 3
 8. Wasьka

  Wasьka гость Временно заблокирован

  В этом году там рыбачил зимой и слышал как охрана говорила что с 1 апреля до 10 июня на ставу будет запрет на рыбалку,так что на 2.5 месяца про ловлю рыбы здесь можна забыть!!!:predator:
   
  • Нравится Нравится x 4
 9. valer4ik

  valer4ik Рыболов

  Сообщения:
  14
  Симпатии:
  243
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  Привет, Васёк!
  В прошлом году ведь давали ловить с апреля, может и в этом? Просто на спортивных условиях?
   
  • Нравится Нравится x 3
 10. Wasьka

  Wasьka гость Временно заблокирован

  Ну не знаю,я разговаривал с охраной и они говорили что это точно(может что то и перекрутят)
   
  • Нравится Нравится x 2