Ставок Теремно, р.Сапалаївка

Тема в разделе 'Рыбалка в Волынской области', создана пользователем Grek, 1 июн 2009.

  1. Mak7

    Mak7 гость Временно заблокирован

    Був сьогодні на Сапалаївці. Результат 3 окуня (ще 2 зійшло). Окунь в мене брав на воблер Strike Pro Midge на твічінгу. Також був і мій товариш Максим. В нього результат 2 окуня та одна щучка. В Максима риба брала на воблер BABY MINNOW (River2Sea) також на твічі. Вся риба була відпущена.
     
    • Нравится Нравится x 9

  2. Mak7

    Mak7 гость Временно заблокирован

    Сьогодні після школи вийшов на декілька годин покидати спіном. На риболовлі я вирішив впертися в міні воби. Ловлю я розпочав з воба Mini beit (KAMATSU). Через хвилин десять я виловлюю першого окуня. Після цього покльовок більше небуло і я пішов на великий ставочок. Там покльовок також не було і я повернувся в попередню зону лову. Через хвилин двадцять я виловлюю мілку щучку. Згодом мені вдається виловити ще одного окуня. Після цього я вирішив поставити воблер Strike Pro Baby Pro. Незабаром моїм спіном на цей воб мій друг Діма виловив невеликого окуня, а я також одного окунця і одну невелику щучку. Ось така видалась сьогодні риболовля. ;)
     
    • Нравится Нравится x 11
  3. tolstui2

    tolstui2 гость Временно заблокирован

    Вчора я та мої друзі Алекс, Блондін та інші вирішили сходити на вечірню ловлю сома на Теремнівські ставки. Погода була досить прохолодною. Ми прибули на місце десь о 18-30 , і розпочали ловлю сома на донки, на хробака.
    Сом клював в принципі не погано, ловився на донку і на поплавочну вудку. Наживка на сома в основному хробак. Також я зловив на удар і линка грам на 150. В основному всі зловили по два-три сомика. Додому ми вирушили о 12-30.
    Рибалка в основному вдалась. http://fishing-ua.com/Album_picture...5c1f25c5559ba6abe64594_5800.jpg?dl=1272389854
     
    • Нравится Нравится x 6
  4. Mak7

    Mak7 гость Временно заблокирован

    Був сьогодні на Сапалаївці. Результат 1 мілкий окунець на МДЖ. Коли йшов до дому один чолов'яга на поплавчанку зловив карася грам на 100.
     
    • Нравится Нравится x 8
  5. B.B.B.

    B.B.B. гость Временно заблокирован

    Мав нагоду зробити вечірню вилазку на Сапалаївку.
    Вийшов саме під захід сонечка. В принципі нічого особливого не очікував. І хоч в улові слабенько. Однак втретє мав радість опробувати спінінг від Джакала "Каліго" чи "Калеко" до 3,5 гр. Враження ще ті! Монку та приманку у 0,3-0,5 гр. майже відчуваю. Покльовка у руку на монці - теж нічого собі. Неймовірно. Перед цим ловив шнуром - там взагалі така чутливість - ого-го!
    Результат лову - одна плотвичка, ще щось тримав, однак отримав схід і зрештою, ще дві чіткі покльовки мав. В цілому, ось така вона випадкова вилазка - скоріше інтерес до спіну та його можливостей.
     
    • Нравится Нравится x 12
  6. Mak7

    Mak7 гость Временно заблокирован

    Сьогодні після школи виходив на Сапалаївку. Результат 4 окунька спортивного розміру. Риболовля тривала дві години. Окуньки були зловлені на МДЖ.
     
    • Нравится Нравится x 8
  7. B.B.B.

    B.B.B. гость Временно заблокирован

    Вийшов під самий вечір сьогодні на Сапалаївку. Мета проста - протестувати поремонтований спінінг від Джакала "Каліго" до 3,5 гр., про який відписував у пості http://fishing-ua.com/showthread.php?t=2365&page=8
    Резульатт вельми втішний - чуйка "феномен", робота спіном - чудова.
    Улов.
    Узяв три окуня і ще три зійшло. Самий більший десь під 150 гр. - порадував не абияк, адже без проблем витяг даним вудлищем. Тримав ще одного дещо більшого, але зійшов. Весь улов взятий на мікроджиг. Приманка вагою в 1,1 гр+ дюйм (фіолет і масло). Проводка - волочіння із підривами. Вийшло дуже цікаво і захоплююче, чого і всім бажаю!
     
    • Нравится Нравится x 17
  8. B.B.B.

    B.B.B. гость Временно заблокирован

    І сьогодні вискочив на Сапалаївку. Поки зібраввся, а на дворі вже дощ. Вертатись додому було якось не з руки, тим більше, що вже було під вечір, а так кортіло кинути бодай разок.
    Таки прокинувся спіном недарма - взяв усього шість хвостів (усі полосаті). Із них два бонусних окуня. Як завше із цієї водойми рибу відпустив.
    Сьогодні відпрацював саморобну джигу класного майстра. В результаті не мав жодного сходу. Однак перша проводка подарувала пусту покльовку, та на другій (змінив резину) полосатий сів. У ньому було біля 12 гр, можливо, тому і вдарив лише по 1,5 дюймовій резині.
    Дуже сподобалась коротка риболовля тим, що працювала уся резина, яку взяв у руку, а це і масло, і кока-кола, небо, лоховська, світле масло із зеленими цятками.
    Не сподобався дощ, завдяки якому довелось швидко повертатись. А так окунь бере дуже добре, чого і всім бажаю.
     
    • Нравится Нравится x 11
  9. B.B.B.

    B.B.B. гость Временно заблокирован

    Порадувала Сапалаївка і сьогодні. Вечірня вилазка подарувала 5 непоганих окунів та ще один схід дрібного матроса.
    Сьогодні відпрацював джигою в 2 гр.+ фіолет. Проводка - ступінька і час від часу волочіння.
    Весь полосатий, гадаю, також лишився задоволений - відпустив назад у водойму.
     
    • Нравится Нравится x 7
  10. B.B.B.

    B.B.B. гость Временно заблокирован

    Прогулявся сьогодні трохи на Сапалаївці.
    Не оминув нагоди взяти спіна. Як наслідок - узяв 5 окунців та одну щучку. Мав ще непоганий зріз приманки.
    Відпрацював все на мікроджиг. Однак з першу ловив монкою - 5 окунів. Згодом перейшов на шнур - 1 щучка та один зріз.
    До слова - вся риба відпущена.
    Серед цікавого - як на диво, краще працювала рівномірна проводка. Одним словом - було дуже цікаво, чого і всім бажаю!
     

    Вложения:

    • P1150636.jpg
      P1150636.jpg
      Размер файла:
      187,8 КБ
      Просмотров:
      492
    • P1150643.jpg
      P1150643.jpg
      Размер файла:
      213,5 КБ
      Просмотров:
      479
    • P1150646.jpg
      P1150646.jpg
      Размер файла:
      202,9 КБ
      Просмотров:
      495
    • P1150647.jpg
      P1150647.jpg
      Размер файла:
      193,4 КБ
      Просмотров:
      487
    • P1150650.jpg
      P1150650.jpg
      Размер файла:
      216,2 КБ
      Просмотров:
      497
    • P1150651.jpg
      P1150651.jpg
      Размер файла:
      173,5 КБ
      Просмотров:
      509
    • Нравится Нравится x 21