ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Ставок Теремно, р.Сапалаївка

1.  
    B.B.B.

B.B.B. Форумчанин 80 уровня

Рейтинг:
    13.061
    Вкотре переконуюсь, що риболовля на Сапалаївці є надзвичайно складною, ообливо спіном. Так і сьогодні мав нагоду вийти перед заходом сонця на півгодини з метою опробувати нові твістерки від Kalipso. Результат майже нульовий - обріз приманки від щуки вже у темінь. Таки вже настає осіння пора...

• Нравится Нравится x 12
  2.  
    B.B.B.

B.B.B. Форумчанин 80 уровня

Рейтинг:
    13.061
    Сьогодні вже на заході сонечка кинув кілька разів на Сапалаївці. Результат - один окунь, який був випущений дитячими ручками. Фотки не робив, оскільки не брав із собою фотіка.

• Нравится Нравится x 9
  3.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.763
    Вітаю всіх рибалок (пінгвінів) з першим льодом. Сам вийшов на льод товщина якого 3 см. під ногами розбігаються тріщини аж ехо йде. Просто не втримався проїзжаючи і побачивши рибалок шоб не зайти. Правда їх не багато двох рибалило на удочкі а двох на жерлиці наживка карасикі. Розпитувати про улови не став. так шо в суботу на свято Миколи я думаю ми також поїдемо. Ще раз всіх з першим льодом.

Вложения:

• DSC02987.JPG
      DSC02987.JPG
      Размер файла:
      265,7 КБ
      Просмотров:
      169
    • DSC02988.JPG
      DSC02988.JPG
      Размер файла:
      271,7 КБ
      Просмотров:
      230
    • DSC02989.JPG
      DSC02989.JPG
      Размер файла:
      302,8 КБ
      Просмотров:
      174
    • Нравится Нравится x 18
  4.  
    Mak7

Mak7 Рыболов

Рейтинг:
    408
    Сьогодні після школи вийшов покидати спіном на Сапалаївку. На місці був десь в 13:00. За півтори години часу мені вдалося отримати 3 покльовки одну з яких я реалізувати. Це була мілка щучка грам на 250. Взяла вона на твістер KALIPSO. Щучка була відпущена.

• Нравится Нравится x 10
  5.  
    Mak7

Mak7 Рыболов

Рейтинг:
    408
    Сьогодні знову був на цій річці. Ловив десь годину. За цей час мені вдалося отримати одне клювання щучки грам на 250 яке було реалізоване. Приманка МДЖ 3 грамма. Щупачок був відпущений.

• Нравится Нравится x 13
  6.  
    Mak7

Mak7 Рыболов

Рейтинг:
    408
    Був сьогодні на Сапалаївці. Результат 3 окуня (ще 2 зійшло). Окунь в мене брав на воблер Strike Pro Midge на твічінгу. Також був і мій товариш Максим. В нього результат 2 окуня та одна щучка. В Максима риба брала на воблер BABY MINNOW (River2Sea) також на твічі. Вся риба була відпущена.

• Нравится Нравится x 9
  7.  
    tolstui2

tolstui2 Рыболов

Рейтинг:
    265
    Був вчора в теремно у вечері![​IMG]

• Нравится Нравится x 1
  8.  
    Mak7

Mak7 Рыболов

Рейтинг:
    408
    Сьогодні після школи вийшов на декілька годин покидати спіном. На риболовлі я вирішив впертися в міні воби. Ловлю я розпочав з воба Mini beit (KAMATSU). Через хвилин десять я виловлюю першого окуня. Після цього покльовок більше небуло і я пішов на великий ставочок. Там покльовок також не було і я повернувся в попередню зону лову. Через хвилин двадцять я виловлюю мілку щучку. Згодом мені вдається виловити ще одного окуня. Після цього я вирішив поставити воблер Strike Pro Baby Pro. Незабаром моїм спіном на цей воб мій друг Діма виловив невеликого окуня, а я також одного окунця і одну невелику щучку. Ось така видалась сьогодні риболовля. ;)

• Нравится Нравится x 11
  9.  
    tolstui2

tolstui2 Рыболов

Рейтинг:
    265
    Вчора я та мої друзі Алекс, Блондін та інші вирішили сходити на вечірню ловлю сома на Теремнівські ставки. Погода була досить прохолодною. Ми прибули на місце десь о 18-30 , і розпочали ловлю сома на донки, на хробака.
    Сом клював в принципі не погано, ловився на донку і на поплавочну вудку. Наживка на сома в основному хробак. Також я зловив на удар і линка грам на 150. В основному всі зловили по два-три сомика. Додому ми вирушили о 12-30.
    Рибалка в основному вдалась. Ось улов сфотографований вдома.[​IMG] [​IMG] [​IMG]

• Нравится Нравится x 6
  10.  
    Mak7

Mak7 Рыболов

Рейтинг:
    408
    Був сьогодні на Сапалаївці. Результат 1 мілкий окунець на МДЖ. Коли йшов до дому один чолов'яга на поплавчанку зловив карася грам на 100.

• Нравится Нравится x 8

Поделиться этой страницей