Спиннинговые приманки своими руками

Тема в разделе 'Мастерская: уход, ремонт, "сделай сам"', создана пользователем Sywooch, 5 янв 2007.

  1. Валерий

    Валерий Рыболов

    Сообщения:
    553
    Симпатии:
    5.063
    Адрес:
    Умань
    Возраст:
    69
    Блесна для жереха. Увидел подобную у одного из местных рыбачков на Южном Буге. У него тело блесны было отлито из свинца. Я изготовил тело блесны из бронзы. Хвостик -козья шерсть. Вес приманки -15 грамм.
     

    Вложения:

    • Нравится Нравится x 15

  2. Anandal

    Anandal гость Временно заблокирован

    Такого вот малька для перекатиков собрал.И еще парочка вращалок. Одна из них эксперимент по борьбе с закручиванием лески.
     

    Вложения:

    • Нравится Нравится x 12
  3. Ul-лайтер

    Ul-лайтер гость Временно заблокирован

    Всім привіт! Сезон розпочався і виїзди на риболовл або відсутність вільного часу не дозволяють спокійно сісти за стіл з молотком та напилком, але дещо за цей час виготовити вдалось:

    Вертушка "лонг", довжина пелюстки дорівнює довжині пелюстки мепс "комети" 00.
    Приманка доволі легка, але летить непогано, для своєї ваги звісно ж.
    Вже обрибив двома щучками і кількома окушками.

    sshot-12.jpg

    sshot-13.jpg

    sshot-14.png

    Мікро коливалка, можна навіть відслідкувати наскільки мікро:стыдно: по сірнику.
    Приманка легка, але доволі аеродинамічна:gi-gi: (якщо так можна сказати) летить непогано, метрів на 10, чого мені достатьньо. Саме вона принесла мені першого в цьому році лобастика, якщого піймав на р. Стир.

    sshot-27.png

    sshot-28.png

    sshot-29.png
     
    • Нравится Нравится x 15
  4. Ul-лайтер

    Ul-лайтер гость Временно заблокирован

    ...
    Зробив мікроколивалку, в воді побувала та недостатьню кількість часу я рахую, та гадаю в ближайший час це компенсую;) :

    sshot-15.png

    sshot-16.png

    sshot-17.png

    sshot-18.png

    sshot-19.png

    П.С. Доречі, для замітки риболовам: позачора з другом(Мак7) були на річці, я піймав 2 щучки і 3 окушка, а Максим 6 окушків хоча подьонка вилетіла, риба повинна була б наїстись. Впринципі нічого дивного оскільки впринципі це хижаки, які в вийняткових сетуаціях поїдають комах. Можливо вони відмовились від подьонки хоча б часткого і продовжують полювати на звичну здобич. Та ось момент який мене здорово порадува, в мене в цей день зійшов жерешок:ura:
    До чого я веду? Інколи залишається можливість ловити рибу на водоймі після вильоту подьонки, що впринципі руйнує всі стереотипи про те що будь-яка мирна та хижа риба ніїдається і "напрочь" відмовляється харчуватись в ці дні.

    ...
     
    • Нравится Нравится x 12
  5. Ul-лайтер

    Ul-лайтер гость Временно заблокирован

    ...
    Зробив ще ось таку, на мій погляд симпатичну приманку. Скажу про неї тільки те, що грає чудово! Поки що не обриблена.
    sshot-21.png

    sshot-22.png

    sshot-23.png

    sshot-24.jpg

    sshot-25.png

    sshot-26.png
     
    • Нравится Нравится x 13
  6. Ul-лайтер

    Ul-лайтер гость Временно заблокирован

    ...
    Поспішаючи до дому, галопом, вирізав і вистукав щось таке. Грає непогано, буду пробувати:
    sshot-30.png

    sshot-31.png

    sshot-32.png

    Впринципі тільки починаю освоювати виготовлення коливалок, тому де-не-де виходить дещо "коряво", та гадаю реабілітуюсь, з часом.
    sshot-53.png

    sshot-55.png

    sshot-57.jpg
    ...
     
    • Нравится Нравится x 11
  7. Ul-лайтер

    Ul-лайтер гость Временно заблокирован

    ...
    Зробив вертушка, розмір пелюстки проміжний між 00 і 0 (в будь-якому випадку мені так здається) тіло доволі масивне і відповідно важке. Данна вертушка має мідну товсту пелюстку, що позитивно відображається на стабільності роботи на водоймах з течією.Поки що не обрибив.
    sshot-34.png

    sshot-36.png

    sshot-37.png

    sshot-38.png
     
    • Нравится Нравится x 13
  8. Ul-лайтер

    Ul-лайтер гость Временно заблокирован

    ...
    З фурнітурою розпочинається дещо напружена сетуація, тому в данній вертушці зустрічаються пластикові елементо, чого до цього намагався уникати.
    sshot-59.png

    sshot-61.png

    sshot-65.png

    Зібрав мікровертушку призначенням якої є ловля бистрянки і верховодки. Приманка відчула на собі безліч ударів цієї риби, але поки не одну не зічепила.
    sshot-66.png

    sshot-67.png

    sshot-69.png

    Ну ось поки що і все. Якщо в когось виникнуть питання, не соромтесь, задайте.
    Спасибі за увагу:)
     
    • Нравится Нравится x 18
  9. diplomat

    diplomat Рыболов

    Сообщения:
    57
    Симпатии:
    293
    Адрес:
    Луцьк
    Возраст:
    48
    Відносно великої кількості пустих клювань - можливо точкою прицілювання для риби служить червона дробинка спереді. Постав червоного кембрика на трійник, або звяжи мушку.
     
    • Нравится Нравится x 1
  10. Ul-лайтер

    Ul-лайтер гость Временно заблокирован

    Всі покльовки видно візуально, риба б*є в гак.
    Губи дуже ніжні, ось в чому справа, сідає рибка, починаєш тянути і схід.
    Ловлю верховодку та бистрянку ціленаправлено на Чорногузці, в с. Гірка Полонка.