1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Обуховский р-н, р. Стугна

Тема в разделе 'Рыбалка в Киевской области', создана пользователем Котякин, 17 апр 2007.

 1. Velos

  Velos Рыболов

  Сообщения:
  16
  Симпатии:
  61
  Адрес:
  Київ
  З поліпшенням погоди рибалка стає веселішою...
  У першій половині дня погода була по літньому спекотною. Вирвавшись на кілька годин на Стугну в середині дня певний час довелося витратити по пошук риби. Оскільки рибалив не з самого ранку, кльов був не занадто активний. Тим не менше вдалося спокусити кількох окунів.
  Один з окунів фактично на моїх очах атакував мій Chubby minnow вельми специфічно із закритим ротом судячи з усього сприйнявши воблер за конкурента.
  Мало не забув біля мене ходив талісман - вагітна кицька!
   

  Вложения:

  • DSC_0321.JPG
   DSC_0321.JPG
   Размер файла:
   202,2 КБ
   Просмотров:
   227
  • DSC_0319.JPG
   DSC_0319.JPG
   Размер файла:
   182,2 КБ
   Просмотров:
   217
  • Нравится Нравится x 3
 2. Velos

  Velos Рыболов

  Сообщения:
  16
  Симпатии:
  61
  Адрес:
  Київ
  Сьогодні, після тривалої перерви, рибалив на Стугні в Українці. Все почалося з того, що одна "добра душа" побажала мені удачі. Після того хотілося піти додому, але вирішив все ж таки спробувати перехитрити свою долю.

  На водоймі з'явився досить пізно, десь після 8-ої. Після кількох тижнів спеки нарешті настала довгоочікувана прохолода. Щоправда, ситуація на воді була не вельми втішною Дув досить сильний вітер і найгірше було те, що дув вітер і дув він проти мене.

  Почав ловити на старих місцях, які чомусь мовчали. Пробував розловити всім відомий Keitech swing impact, який у мене кольору під піскаря. Чомусь не на всіх водоймах цей колір робочий. Потім поставив hoggy hog від lucky john і відразу отримав покльовку маленького окуньця. Правда це була єдина покльовка на тих місцях, де раніше стабільно клював окунь. Ставлю Рідж 35 і тут мало не трапилося найстрашнішого. Не не щука намагалася його атакувати. Все набагато гірше. У метра 10 від мене чайка робить піке у бік мого ріджика і.... промахується!!! Ще кілька разів кидаю рідж і бачу що вона продовжує кружляти над ним. Вирішую не випробовувати долю.

  (між іншим, минулого року на тій же Стугні я бавився з наноджигом і впіймав чайку. Оскільки наноприманка падає на дно дуже повільно, чайка встигла схопити її ногами. Подібні відео я бачив тільки в Інтернеті. Тож будьте уважні на Стугні біля Українки!)


  Змінюю місце і знову ставлю Keitech swing impact. Кілька проводок і таки спокушаю окуня на жадну покльовку! окунь взяв фактино повністю приманку. Опісля кидаю ту сам приманку попіддерева. Там знаходжу ділянку з твердим дном. Через кілька кидків щось клює. Витягаю і бачу що це невеликий судачок :) Кидаю щнову у те саме місце. Щось вішається на гачок. Спочатку було враження що то якась трава. Потім та "трава" ожила і знову судачок (мабуть брат чи сестра попереднього, бо розміри тотожні). Роблю ще з десяток кидків, але безрезультатно. Йду далі. І знову Keitech swing impact приносить мені окуня. Далі було ще багато спроб щось упіймати, проте нажаль, безрезультатно.

  Повертаючись бачив як на місці я де я упіймав судачків стояв якийсь чоловік і намагався щось впіймати на воблер.

  P.S. Уся риба була відпущена у воду. Вибачте за не дуже добру якість фото другого судачка. Руки тряслися від несподіванки :)
   

  Вложения:

  • DSC_0758.JPG
   DSC_0758.JPG
   Размер файла:
   242,7 КБ
   Просмотров:
   191
  • DSC_0759.JPG
   DSC_0759.JPG
   Размер файла:
   254,5 КБ
   Просмотров:
   160
  • DSC_0762.JPG
   DSC_0762.JPG
   Размер файла:
   289,1 КБ
   Просмотров:
   198
  • DSC_0764.JPG
   DSC_0764.JPG
   Размер файла:
   140,7 КБ
   Просмотров:
   177
  • DSC_0766.JPG
   DSC_0766.JPG
   Размер файла:
   249,9 КБ
   Просмотров:
   181
  • Нравится Нравится x 8