1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Бесплатно софиевское водохранилище (николаевская область).

Тема в разделе 'Рыбалка в Николаевской области', создана пользователем Sywooch, 20 апр 2007.

 1. Hardman

  Hardman Рыболов

  Сообщения:
  1
  Симпатии:
  11
  Адрес:
  Николаев
  Всем Доброго вечера. Пишу первый раз. Был в Пелагеевке 4-5.09. Приехали под вечер, удалось половить до темноты, всего 4-го взяли 3 щуки в районе 1 кг , меньших шук 5 отпустили, окуней около 15 - оставили 7 самых больших. САМЫЙ БОЛЬШОЙ - 560 ГР на аве, 5 была большая волна и клевало плохо - 1 щуку оставили и несколько окуней, рыбалкой безумно довольны !::gi-gi:
   
  • Нравится Нравится x 11
 2. T&J

  T&J Рыболов

  Сообщения:
  591
  Симпатии:
  4.209
  Адрес:
  Кривой Рог
  Возраст:
  23
  Буду писати на українській мові. Мені здавати ЗНО. Буде хоч якесь тренування.
  Усю неділю готувався до цієї риболовлі. 3.45 задзвенів телефон - треба вставати, одягатись, поїсти та йти за автомобілем. Коли їхали по місту спочатку всі світлофори були зелені, але на деяких прийшлось зупинитися (поганий знак). По дорозі ми зустріли лисицю, яка перебігала дорогу. Доїхали швидко. Як глянули скільки води залишилось:bm:, зразу ж промайнула думка: «де ми будемо ловити». Воду ще скинули.:злой: Ранок був холодний, без вітру. О 7.00 батько витягнув першу щуку. Потім не клювало. Проскакували окушки. Плавали, плавали і натрапили на чудову затоку,:ura: в якій щука ганяла малька як скажена. Я без роздуму ставлю свого любимчика JACKALL TINY MAGALLON– нуль, потім інший воблер- теж нуль. Прийшов мій молодший брат Олександр і на першому закиданні витяг гарну щуку:applodesments:. Згодом ми натрапили на окуня. Клював як скажений і тільки на три приманки. (не скажу які):gi-gi:. ВСЬОГО ОКУНЯ МИ ВИПУСТИЛИ. Взяли лише деяких, тих яких операція не врятувала. В мене був сход великого окуня- десь 400 грамів. Після обіду клювати перестало. В батька було три сходи зубастої красуні. Я не почув ні одного щучого удару, тільки окунь. В брата щука на 2.700 кг (як показали дома терези). Мабуть він самий молодший, тому йому й щастить кожної рибалки:gi-gi:. Рибаків багато, але спінінгістів було менше чим в той раз. Щуки не впіймав, але відпочив і насолодився тим що клював окунь. Хай щастить.

  Фото:
  1,2- щука
  3. Я не втримався та сфотографувався з щукою брата.
  4. Справжній власник трофея.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 25
 3. T&J

  T&J Рыболов

  Сообщения:
  591
  Симпатии:
  4.209
  Адрес:
  Кривой Рог
  Возраст:
  23
  Так як воду скинули різко, багато раків та риби залишилось на березі. Бачив карася десь на кілограм. Фотоапарат був у батька, я б сфотографував.
   
  • Нравится Нравится x 6
 4. mehanik

  mehanik Рыболов

  Сообщения:
  122
  Симпатии:
  658
  Адрес:
  Кривой Рог
  Возраст:
  43
  подскажите -водоем платный или нет?
  :i070522:
   
 5. T&J

  T&J Рыболов

  Сообщения:
  591
  Симпатии:
  4.209
  Адрес:
  Кривой Рог
  Возраст:
  23
  Кажуть що треба платити гроші, але з нас ніколи не брали. В якомусь пості це хтось писав.
   
  • Нравится Нравится x 1
 6. Viktor_ua

  Viktor_ua наложен кляп

  Сообщения:
  162
  Симпатии:
  819
  Адрес:
  Кривой Рог
  Возраст:
  Водоем бесплатный...пока (идет борьба среди сильных мира сего)
   
  • Нравится Нравится x 2
 7. T&J

  T&J Рыболов

  Сообщения:
  591
  Симпатии:
  4.209
  Адрес:
  Кривой Рог
  Возраст:
  23
  Вчора батько та брат уїхали на риболовлю з ночівлею:1032:. Про це розповідати довго не буду. Спіймали два щупачка які були повернуті у рідну стихію. О 4.30 за мною заїхав ДЖО і ми вирушили до місця рибалки. Доки ми розкладалися, сонце вже встало і було світло:solnce2:. Вранці термометр показував + 20 за вікном. Першу рибу спіймав я на поппер, потім батько та брат:ura:. Води ще менше стало. Згодом водосховище перетвориться на калюжу:злой:, якщо будуть скидувати воду такими темпами. Окунь клював на вертушки різного номеру. А ось ключик до щуки підбирали довго%). Сьогодні щука клювала на «ХХХХХ».:) Клювали малі щупачки: 15 -20 см. Іноді вдавалося впіймати на 400 грам та все рівно ми її відпускали. Риба клювала на такі приманки, що на цій водоймі вони не разу не ловили рибу. А в цей день «дали жару». В мене на рахунку було сім окунчиків, один з яких потягнув на 200 грамів:1_0072:. Ще в мене був схід, не знаю чого, думаю то був великий окунь. Пощастило ДЖО, у нього на кукані плавало дві щуки. Риба була активна – маленька щука, великої навіть не бачили. Але все рівно я отримав малу порцію адреналіну від ловлі на поппер. Батько теж був у захваті від поппера. А наймолодший як завжди відмітився щукою під кінець рибалки.:gi-gi: Хай щастить.

  Фото:
  1. Це я.
  2. Батько і його монстр.
  3. Знову я, тільки вже з щупаком.
  4. Хай живе.
  5. Рідний брат.
  6. ДЖО.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 9
 8. shevad

  shevad Рыболов

  Сообщения:
  2
  Симпатии:
  0
  Адрес:
  Кировоград
  Возраст:
  45
  Если не секрет-где ловили?Были сегодня возле острова у Пелагеевки,на четверых-3 окуня.Поехали на Софиевское в-ще прочитав твой отчет.Место просто супер,но срыбой как-то не сложилось.Может дашь совет,ты там регулярно бываешь:wo_kakaya::wo_kakaya:
   
 9. ДЖО

  ДЖО Рыболов

  Сообщения:
  28
  Симпатии:
  200
  Адрес:
  г.Кривой Рог
  Возраст:
  Стараемся ездить регулярно пока денег на бензин хватает, но рыба клюет зараза не регулярно. Пока подберёшь ключик к её желанию и рыбалка заканчивается. Раньше я относился к силиконовым приманкам скептически, а вот после двух последних рыбалок был восторге.
   
  • Нравится Нравится x 1
 10. Viktor_ua

  Viktor_ua наложен кляп

  Сообщения:
  162
  Симпатии:
  819
  Адрес:
  Кривой Рог
  Возраст:
  Мы тоже в воскресенье были на водоеме. Сразу бросилось в глаза то, что вода очень мутная (напоминала заварное кофе). С утра удалось поймать 1 окуня, а ближе к обеду после смены большого количества приманок, наконец-то удалось подобрать ключик к судакам. На Предатель были тычки, но наверное судак давал маху из-за мутной воды, не помогали даже аккустические капсулы...слышу - но не вижу. Принял решение ловить окуня на микроджиг...поцепил дюймовый твистер и...о чудо! В общем было поймано 3 судака. Товарищ мой вообще отличился...взял судака на Аглию 3. Но это скорее исключение из правил (напомню, что вода была мутная). Да, чуть не забыл...ЧЕЙ ТУФЛЯ? Найдено левее гадючьей балки.
   

  Вложения:

  • Фото0185.jpg
   Фото0185.jpg
   Размер файла:
   390,3 КБ
   Просмотров:
   298
  • Нравится Нравится x 9