1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

с. Шпанов

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Добрыня, 12 мар 2010.

 1. stal1n

  stal1n Рыболов

  Сообщения:
  163
  Симпатии:
  1.191
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  Шпанів, 17.08.2011

  Компаньйони: Роман Забурко.
  Погода: літня погода, тепло. Небо безхмарне, вітер відсутній, тиск стабільний.
  Час ловлі: з 05:30 до 10:00.
  Місце: біля дамби.
  Зловлено: 3 линка грам 170-240, кілька плотвичок розміром з пальчик.
  Наживка: мастирка.
  Прикормка: не використовувалась, заміть неї весь приважував місце протягом тижня.
  Снасті: вудки.
  В період своєї відпустки я вирішив гарненько привадити місце для риболовлі на Любительському ставку, що в Шпанові. Після рибалок я просто не викидав прикормки й наживки, а на наступний день зранку кидав все на своє майбутнє місце рибалки.

  Приважування місця для рибалки. У вівторок я закинув десь з кілограми два-три пареної макухи(лишилось після рибалки в Бочаниці) + запарений термос пшениці(кутя) і десь півкілограма творогу(зберігав у морозильнику днів 5), у четвер поклав кілограми 2 творогу, що лишився і знову пшениці, в суботу кинув мабуть з кілограмів три салапінки (лишилась після рибалки в Нетішині), в понеділок закинув пару кілограм пареної макухи + різні прикормки(лишились після рибалки в Даничеві). Взагалі я кормив дві точки: одну у вікні водоростів, а другу на границі водоростей і відкритої води.

  В середу о п'ятій тридцять ранку я і мій напарник приступили до рибалки. У Романа вудки була закоротка(олдскульний Каскад-6, довжиною 4 метри) і він не докидав у вікно, тому я йому порадив ловити на другій точці. Але він не міг достатньо докинути й туди. Взагалі нормальна риба у нього за всю рибалку так і не клюнула, лише плотва. Та й то він її пішов ловити на дамбу.

  Про саму рибалку: перша точка на чистій воді взагалі не спрацювала, всі покльовки були у вікні водоростей. Причому я ловив на три вудку, а клювало лише постійно на одну й ту саму, тут її чомусь не вказав. Це старенька вудка D.A.M. довжиною 5 метрів з склопластику, на якій я встановив Ryobi Ecusima 1000vi. Основна жилка зеленого кольору діаметром 0.235 мм, поводок 0.2 мм. На всіх трьох вудках наживкою слугувала мастирка. Пробував ставити опариш - відразу клювання ненажерливої плотви з пальчик. Також закинув три спутніка - без єдиної покльовки.

  Всього я отримав приблизно 7 покльовок. Перші три я успішно реалізував і дістав з води линків(радості кожен доставляв просто вагон і прицепчик - це ж просто моя мрія). Ще дві покльовки я реалізував, але линкі зуміли наплутати на себе зілля так, що я не зміг їх витягнути - зривались. І дві покльовки я не підсік рибу.

  Не буду писати нічого зайвого, ось така рибалка з прикормлюванням.

  Джерело інформації
   

  Вложения:

  • IMG_3332[1].JPG
   IMG_3332[1].JPG
   Размер файла:
   76,2 КБ
   Просмотров:
   258
  • IMG_3344[1].JPG
   IMG_3344[1].JPG
   Размер файла:
   181,3 КБ
   Просмотров:
   272
  • IMG_3334[1].JPG
   IMG_3334[1].JPG
   Размер файла:
   52,4 КБ
   Просмотров:
   220
  • Нравится Нравится x 23
 2. stal1n

  stal1n Рыболов

  Сообщения:
  163
  Симпатии:
  1.191
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
   
  • Нравится Нравится x 17
 3. 1984pavlik

  1984pavlik гость Временно заблокирован

  На фідер було зловлено линка 300 гр, та карася на пів кіло.
   
  • Нравится Нравится x 1