с. Шпанов

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Добрыня, 12 мар 2010.

  1. stal1n

    stal1n Рыболов

    Сообщения:
    160
    Симпатии:
    1.191
    Адрес:
    Рівне
    Возраст:
    Шпанів, 17.08.2011

    Компаньйони: Роман Забурко.
    Погода: літня погода, тепло. Небо безхмарне, вітер відсутній, тиск стабільний.
    Час ловлі: з 05:30 до 10:00.
    Місце: біля дамби.
    Зловлено: 3 линка грам 170-240, кілька плотвичок розміром з пальчик.
    Наживка: мастирка.
    Прикормка: не використовувалась, заміть неї весь приважував місце протягом тижня.
    Снасті: вудки.
    В період своєї відпустки я вирішив гарненько привадити місце для риболовлі на Любительському ставку, що в Шпанові. Після рибалок я просто не викидав прикормки й наживки, а на наступний день зранку кидав все на своє майбутнє місце рибалки.

    Приважування місця для рибалки. У вівторок я закинув десь з кілограми два-три пареної макухи(лишилось після рибалки в Бочаниці) + запарений термос пшениці(кутя) і десь півкілограма творогу(зберігав у морозильнику днів 5), у четвер поклав кілограми 2 творогу, що лишився і знову пшениці, в суботу кинув мабуть з кілограмів три салапінки (лишилась після рибалки в Нетішині), в понеділок закинув пару кілограм пареної макухи + різні прикормки(лишились після рибалки в Даничеві). Взагалі я кормив дві точки: одну у вікні водоростів, а другу на границі водоростей і відкритої води.

    В середу о п'ятій тридцять ранку я і мій напарник приступили до рибалки. У Романа вудки була закоротка(олдскульний Каскад-6, довжиною 4 метри) і він не докидав у вікно, тому я йому порадив ловити на другій точці. Але він не міг достатньо докинути й туди. Взагалі нормальна риба у нього за всю рибалку так і не клюнула, лише плотва. Та й то він її пішов ловити на дамбу.

    Про саму рибалку: перша точка на чистій воді взагалі не спрацювала, всі покльовки були у вікні водоростей. Причому я ловив на три вудку, а клювало лише постійно на одну й ту саму, тут її чомусь не вказав. Це старенька вудка D.A.M. довжиною 5 метрів з склопластику, на якій я встановив Ryobi Ecusima 1000vi. Основна жилка зеленого кольору діаметром 0.235 мм, поводок 0.2 мм. На всіх трьох вудках наживкою слугувала мастирка. Пробував ставити опариш - відразу клювання ненажерливої плотви з пальчик. Також закинув три спутніка - без єдиної покльовки.

    Всього я отримав приблизно 7 покльовок. Перші три я успішно реалізував і дістав з води линків(радості кожен доставляв просто вагон і прицепчик - це ж просто моя мрія). Ще дві покльовки я реалізував, але линкі зуміли наплутати на себе зілля так, що я не зміг їх витягнути - зривались. І дві покльовки я не підсік рибу.

    Не буду писати нічого зайвого, ось така рибалка з прикормлюванням.

    Джерело інформації
     

    Вложения:

    • IMG_3332[1].JPG
      IMG_3332[1].JPG
      Размер файла:
      76,2 КБ
      Просмотров:
      441
    • IMG_3344[1].JPG
      IMG_3344[1].JPG
      Размер файла:
      181,3 КБ
      Просмотров:
      440
    • IMG_3334[1].JPG
      IMG_3334[1].JPG
      Размер файла:
      52,4 КБ
      Просмотров:
      392
    • Нравится Нравится x 23

  2. stal1n

    stal1n Рыболов

    Сообщения:
    160
    Симпатии:
    1.191
    Адрес:
    Рівне
    Возраст:
     
    • Нравится Нравится x 17
  3. 1984pavlik

    1984pavlik гость Временно заблокирован

    На фідер було зловлено линка 300 гр, та карася на пів кіло.
     
    • Нравится Нравится x 1