1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Платник Привітне & Конюхи

Тема в разделе 'Рыбалка в Волынской области', создана пользователем Sem, 29 мар 2010.

1. Casper_911

Casper_911 гость Временно заблокирован

Добрий день шановні риболови.
    В ніч з 13,05 на 14,05 з товаришем вирішили порибачити на ставку у с. Привітне. Приїхали близько 18,00 розставили фідери з пружинами й стали чекати. Приблизно через пів години перший карасик був у садку. Взяв на червя. До сутінку на 2-х зловили ще десь до десятка карасів (в основному на червя). Ніч була не дуже, тому зловили всього декілька карасиків (шгтук 5). З ранку картина суттево не змінилася. Хоча треба відмітити що в ночі та з ранку карась став брати на пінопласт. Приблизно о 9,30 почали збиратися додому. Трохи по наживці: на кукурудзу й горох не брало, з вечора брало на червя, вночі й з ранку на пінопласт. Загалом я зловив близько 2-х кг. (точніше 1850 гр.). Найбільший карась важив 320 гр. решта всі 150 до 200 гр. Треба відмітити що риба дуже вяла. Часом не міг зрозуміти є риба на гачку чи ні, поки не витянещ. Супротиву риби взагалі невідчутно. Вартість складає 40 гр. За грошима їздить чоловік на ровері приблизно о 19 год. Ще що хотілось відмітити, так це те, що рибалок на цьому ставу дійсно багато. Я нарахував на тій частині ставку що бачив 17 машин. На рахунок карпа то я його не бачив, і тім рибалкам що сиділи поруч він також не попадався.
    Ось і весь звіт. Якщо комусь стане у пригоді, я буду дуже радий.

• Нравится Нравится x 16
  2. Михаил Давыдюк

Михаил Давыдюк гость Временно заблокирован

конюхи

Привіт всім.Поїхали ми на рибалку в Привітне, 16на 17 травня з ночівлею,приїхали в Привітне а ставок спущений ні краплини води.Не довго думаючи поїхали в Конюхи.Як завжди буває сторож Микола збираючи гроші каже-От якби ви вчора приїхали то брала риба просто жуть.Мої товариші сіли зразу рибачити на березі а я пішов до вагончика, там місток на воді є на фотках видно.Приїхали ми в 14 годині і до вечора я мав 3 карася на пенопласт, думав торба з рібалкою буде, але годині о 19 почало пробивати на червяк на поплавчанку доволі не погані карасі і до темноти вже було 11 штук.З ранку знову на червяк до години 9 брало потім пішов вітер і все по рибалці.О 12 годині почали збиратися і тішили себе тим , що їхали в Привітне а попали в Конюхи, і тих 4 кг щоя впіймав мене не засмучувало.Білет в конюхах на день 30гр. з ночівлею 40 гр. Оце і все, вибачте що трішки пізніше виложив, бо на роботу бігав.Успіху всім.

Вложения:

• Photo-0049.jpg
      Photo-0049.jpg
      Размер файла:
      93,1 КБ
      Просмотров:
      534
    • Photo-0047.jpg
      Photo-0047.jpg
      Размер файла:
      85,1 КБ
      Просмотров:
      548
    • Photo-0048.jpg
      Photo-0048.jpg
      Размер файла:
      74,2 КБ
      Просмотров:
      443
    • Нравится Нравится x 21
  3. Ромко

Ромко Рыболов

Симпатии:
    2.330
    А як там з хижаком?

• Нравится Нравится x 1
  4. Sem

Sem гость Временно заблокирован

За Привітне не скажу, а ось в Конюхах окунь присутній, щука казали що теж, але в дуууууууууже малій к-ті. Спінінгістів не бачив ніколи!

• Нравится Нравится x 5
  5. kolyan75

kolyan75 Рыболов

Симпатии:
    17

Всім привіт.

Чому не клює риба в Привітному і дуже в"яла - все просто.

В минулому році загинуло від жари близько 10т риби, тому її там стало набагато менше.

На рахунок хижака.

На прошлому тижні брат взяв щуку на 3-3,5 кг, але не на спнінг, а на мастирку (видно карась взяв мастирку а щука відповідно карася), за весь час що я там ловив теж жодного спінінгіста не бачив.

Поділіться рибними місцями біля Луцька (мається на увазі ставок, або озеро) буду дуже вдячний.

• Нравится Нравится x 5
  6. Kubik

Kubik Рыболов

Симпатии:
    1.236
    как там щас рыбалка
    хотелось бы отчёт
    а то одни говорят что нормально другие брешут
    рыбаки короче)))

• Нравится Нравится x 1
  7. VETAL P

VETAL P Рыболов

Симпатии:
    735
    з суботи на неділю там рибачів кум. злапав біля шести кг. карася. можливо поїду туди завтра то напишу

• Нравится Нравится x 1
  8. Casper_911

Доброї пори дня усім рибалкам. Можливо хтось був цього року на ставках в ПРИВІТНОМУ і КОНЮХАХ. Хотілосяб взнати що робиться на ставках. Яка вартість, що клює, на що клює? Буду вдячний за відповідь.

9. Sem

Sem гость Временно заблокирован

Casper_911, Так як в привітному, минулого року ставок спускали, то там робити ні чого, але в самому Привітному ще є один ставок, зліва від дороги (біля школи) там зараз (по розповідях знайомих) йде шалена роздача, карась в середньому 280 гр, карп іноді проскакує. В Конюхах, теж можна ловити, але з кльовом трохи скрутніше!
    Інфа не моя тому не можу підтвердити 100%, так як сам не ловлю мирну рибу!
    З повагою!

• Нравится Нравится x 1
  10. Casper_911

Шановний Sem. Хотілосяб точно взнати який став спущений. Рік назад у травні ловив на ставку в центрі Привітного. Якщо їхати з Горохова то по праву сторону ставок. Цей став спущений чи ні?. Можливо ще володієте інформацією скільки беруть цього року за рибалку. Буду вдячний за відповідь.