ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Привітне & Конюхи

1.  
    Sem

Sem Рыболов

Рейтинг:
    7.517
    Зараз в привытному клює на мотиля, а для Конюх ще рано, вони пізніше вистрілюють!

• Нравится Нравится x 1
  2.  
    Damage

Damage Рыболов

Рейтинг:
    77
    Доброго дня рибалки!
    На тому тижні була вилазка в Привітне, 05.05.2011 на середній ставок. Приїхали десь о 5 ранку, був морозець. Розгорнулися, весь свій патронтаж вирішив не розкладати, поставив лиш одну вудку на пружину та поставив дві поплавочні. Ловили на мастирку, хробака та кукурудзу, ну і звичайно на пінопласт)))). Перша покльовка вула десь за пів години на поплавок, були хвилі і покльовки не бачив, витягуючи аби насадити приманку відчув супротив на іншому боці вудки, карась на грам 150, після чого жодної покльовки на поплавок не було, зловив ще два карасі на пружину по 270 грам. От і вся рибалка...

Вложения:

• Нравится Нравится x 22
  3.  
    Casper_911

Casper_911 Рыболов

Рейтинг:
    16
    В ніч з 13,05 на 14,05 з товаришем вирішили порибачити на ставку у с. Привітне. Приїхали близько 18,00 розставили фідери з пружинами й стали чекати. Приблизно через пів години перший карасик був у садку. Взяв на червя. До сутінку на 2-х зловили ще десь до десятка карасів (в основному на червя). Ніч була не дуже, тому зловили всього декілька карасиків (шгтук 5). З ранку картина суттево не змінилася. Хоча треба відмітити що в ночі та з ранку карась став брати на пінопласт. Приблизно о 9,30 почали збиратися додому. Трохи по наживці: на кукурудзу й горох не брало, з вечора брало на червя, вночі й з ранку на пінопласт. Загалом я зловив близько 2-х кг. (точніше 1850 гр.). Найбільший карась важив 320 гр. решта всі 150 до 200 гр. Треба відмітити що риба дуже вяла. Часом не міг зрозуміти є риба на гачку чи ні, поки не витянещ. Супротиву риби взагалі невідчутно. Вартість складає 40 гр. За грошима їздить чоловік на ровері приблизно о 19 год. Ще що хотілось відмітити, так це те, що рибалок на цьому ставу дійсно багато. Я нарахував на тій частині ставку що бачив 17 машин. На рахунок карпа то я його не бачив, і тім рибалкам що сиділи поруч він також не попадався.
    Ось і весь звіт. Якщо комусь стане у пригоді, я буду дуже радий.

• Нравится Нравится x 16
  4.  
    Михаил Давыдюк

Михаил Давыдюк Рыболов

Рейтинг:
    77
    конюхи

Привіт всім.Поїхали ми на рибалку в Привітне, 16на 17 травня з ночівлею,приїхали в Привітне а ставок спущений ні краплини води.Не довго думаючи поїхали в Конюхи.Як завжди буває сторож Микола збираючи гроші каже-От якби ви вчора приїхали то брала риба просто жуть.Мої товариші сіли зразу рибачити на березі а я пішов до вагончика, там місток на воді є на фотках видно.Приїхали ми в 14 годині і до вечора я мав 3 карася на пенопласт, думав торба з рібалкою буде, але годині о 19 почало пробивати на червяк на поплавчанку доволі не погані карасі і до темноти вже було 11 штук.З ранку знову на червяк до години 9 брало потім пішов вітер і все по рибалці.О 12 годині почали збиратися і тішили себе тим , що їхали в Привітне а попали в Конюхи, і тих 4 кг щоя впіймав мене не засмучувало.Білет в конюхах на день 30гр. з ночівлею 40 гр. Оце і все, вибачте що трішки пізніше виложив, бо на роботу бігав.Успіху всім.

Вложения:

• Photo-0049.jpg
      Photo-0049.jpg
      Размер файла:
      93,1 КБ
      Просмотров:
      484
    • Photo-0047.jpg
      Photo-0047.jpg
      Размер файла:
      85,1 КБ
      Просмотров:
      476
    • Photo-0048.jpg
      Photo-0048.jpg
      Размер файла:
      74,2 КБ
      Просмотров:
      404
    • Нравится Нравится x 21
  5.  
    Ромко

Ромко Рыболов

Рейтинг:
    2.433
    А як там з хижаком?

• Нравится Нравится x 1
  6.  
    Sem

Sem Рыболов

Рейтинг:
    7.517
    За Привітне не скажу, а ось в Конюхах окунь присутній, щука казали що теж, але в дуууууууууже малій к-ті. Спінінгістів не бачив ніколи!

• Нравится Нравится x 5
  7.  
    kolyan75

kolyan75 Рыболов

Рейтинг:
    17

Всім привіт.

Чому не клює риба в Привітному і дуже в"яла - все просто.

В минулому році загинуло від жари близько 10т риби, тому її там стало набагато менше.

На рахунок хижака.

На прошлому тижні брат взяв щуку на 3-3,5 кг, але не на спнінг, а на мастирку (видно карась взяв мастирку а щука відповідно карася), за весь час що я там ловив теж жодного спінінгіста не бачив.

Поділіться рибними місцями біля Луцька (мається на увазі ставок, або озеро) буду дуже вдячний.

• Нравится Нравится x 5
  8.  
    Kubik

Kubik Рыболов

Рейтинг:
    1.558
    как там щас рыбалка
    хотелось бы отчёт
    а то одни говорят что нормально другие брешут
    рыбаки короче)))

• Нравится Нравится x 1
  9.  
    VETAL P

VETAL P Рыболов

Рейтинг:
    818
    з суботи на неділю там рибачів кум. злапав біля шести кг. карася. можливо поїду туди завтра то напишу

• Нравится Нравится x 1
  10.  
    Casper_911

Casper_911 Рыболов

Рейтинг:
    16
    Доброї пори дня усім рибалкам. Можливо хтось був цього року на ставках в ПРИВІТНОМУ і КОНЮХАХ. Хотілосяб взнати що робиться на ставках. Яка вартість, що клює, на що клює? Буду вдячний за відповідь.

Поделиться этой страницей