ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

ДУБНО-Панталійський ставок,змагання!

Наши соревнования по рыбной ловле.
Статус темы:
Закрыта.
  1.  
    serzdubno

serzdubno Рыболов

Рейтинг:
    128
    УВАГА !!!!!!! 17 Квітня ,на Панталійському ставу відбудеться відкритий дитячий чемпіонат Дубнівщини по ловлі хижої риби з берега в особистому заліку. Збір учасників і реєстрація біля будки охорони з 13.00 год - старт в 14.00 год - фініш в 17.00 год. (вік учасників до 16 років !) УВАГА !!!!!!! 18 Квітня, на Панталійському ставу відбудеться відкритий чемпіонат Дубнівщини по ловлі хижої риби з берега в особистому заліку в два етапи. Збори і реєстрація учасників біля будки охорони з 6.00 год.,старт 1-го етапу о 8.00 год., на протилежному (від будки охорони)березі ставка-фініш в 11.00 год.,зважування риби,легкий обід і старт 2-го етапу о 13.00 год.,-фініш о 16.00 год., зважування риби, підбиття підсумків, нагородження переможців і св*яткова юшка !!! (збір в призовий фонд по 50 гривень з учасника).
    КОН.ТЕЛ. 0509129975, АБО 0935386720 - СЕРГІЙ.

• Нравится Нравится x 7
  2.  
    Craft

Craft Рыболов

Рейтинг:
    1.818
    Не маленька сума 50 гривень для дітей до 16 років

• Нравится Нравится x 3
  3.  
    serzdubno

serzdubno Рыболов

Рейтинг:
    128
    Для дітей змагання безкоштовні !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Для дорослих 50 гривень!!!!!!!!!!

• Нравится Нравится x 5
  4.  
    Чыканец

Чыканец Рыболов

Рейтинг:
    268
    всеодно багатенько, взяв би хтось спонсорство над цим а взагалі приємно, що такі дійства мають місце в наш час:applodesments:

• Нравится Нравится x 2
  5.  
    serzdubno

serzdubno Рыболов

Рейтинг:
    128
    Я ЗТРУДОМ ЗНАХОДЖУ СПОНСОРІВ НА ДИТЯЧІ ЗМАГАННЯ, А ПРО ДОРОСЛІ ТО ВЗАГАЛІ МОВЧУ-ТО НЕ РЕАЛ !!!:пардон:

Прошу...не пишіть капслоком, та не флудіть...

6.  
    Чыканец

Чыканец Рыболов

Рейтинг:
    268
    Як багато буде учасників і чи відбудуться змагання якщо буде недобір ?
    дуже хочу приїхати:trolling:

7.  
    serzdubno

serzdubno Рыболов

Рейтинг:
    128
    По дитячих змаганнях думаю що буде достатньо учасників,розраховую що не менше 20 дітей (на зимових в мороз було 14 !!!) , а по дорослих -то майже всі знайомі рибаки сказали що приймуть участь,а яка кількість з*явиться то неділя покаже !:company: Недобір думаю що не грозить і змагання відбудуться в любому випадку!!! Так що ждемо в гості.

• Нравится Нравится x 4
  8.  
    Чыканец

Чыканец Рыболов

Рейтинг:
    268
    Буду передзвоню !!! є місця з Рівного:trolling:

9.  
    Mak7

Mak7 Рыболов

Рейтинг:
    408
    Змагання мені дуже сподобались. Все було класно, не враховуючи активності риби, та шквального вітру.
    З Луцька були тільки я та мій друг Толік. Я посів п'яте місце зловивши одного окунця. У Толіка результат набагато кращий (він посів друге місце зловивши 2 окуня). В змаганнях взяло участь більше 20 учасників. Радує й те, що кожен учасник був нагороджений призом.
    Хочу висловити велику подяку організаторам цього дійства за хорошу організацію змагань, смачну уху, та за добре проведений час на свіжому повітрі.

• Нравится Нравится x 9
  10.  
    serzdubno

serzdubno Рыболов

Рейтинг:
    128
    Перш за все-хлопці з Луцька,дякую за рибалку,дякую за відгуки,вашим батькам дякую за певні поради! А тепер коротенькі звіти по змаганнях, дитячі 17 квітня 2010 року :приймало участь 23 юних рибалки,віком від 9 до 15 років,з Дубно,Луцька,с.Івання,Підгайці. 1 місце в номінації найбільша вага впійманої риби(щучка 414гр.) Лампека Олександр м.Дубно, 2 місце (2 окуні-132гр.) Литвинюк Анатолій м.Луцьк, 3 місце (1 окунь-126гр.) Лановенко Тарас м.Дубно, номінація найбільша рибина -зновуж Лампека О., і в номінації найбільша кількість хвостів+вага -зновуж Литвинюк А. Всього було впіймано 9 хвостів загальною вагою 840грам. Окрема подяка спонсорам дійства ,які підтримали усім потрошку це: Брушко Валентин, Матвійчук Петро, маг.САФАРІ, маг.ОЛЬВІЯ, маг.ГОЛЬФСТРІМ ,керівнику ст.швидкої допомоги пану Вагілєвичу Я.Я. за чергування працівника з даної служби на водоймі на час змагань,і добре що їхні послуги нам не знадобились!!! А тепер по дорослих 18 квітня 2010 року. Приймало участь 21 учасник з Дубно,Рівне,Радивилів . 1 місце в номінації найбільша вага впійманої риби(щучка 800гр.) Кудін Віталій м.ДУБНО, 2 МІСЦЕ(щучка-588гр.) Ліщук Микола, 3 МІСЦЕ (ЩУЧКА 574ГР.) Стрільчук Олег м.Рівне, найбільша вага рибини-Кудін В., і найбільша кількість впійманих хвостів (9 окунів) Вронський Олександр м.Рівне. В загальному було впіймано 18 рибин вагою 2кг.642гр. Кльову не було ні на дитячих ні на дорослих змаганнях. В багатьох учасників не було навіть ударчиків ! На дорослих щука віддавала перевагу ВОБЛЕРАМ РАТЛІН (було кілька сходів і ударів в чемпіона),а окунь мікроджигу ,но била і на колебалки. Фото підготую і розміщу пізніше!:fisher:

• Нравится Нравится x 11

Статус темы:
Закрыта.

Поделиться этой страницей