Платник с.Жалянка за Тучиным

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем сержик, 8 май 2010.

  1. сержик

    сержик Рыболов

    Сообщения:
    40
    Симпатии:
    308
    Адрес:
    Рівне
    Возраст:
    51
    6.05.2010.в4.30 выехали на рыбалку в с.Жалянка за Тучиным. Два става,один большой и через дорогу меньший,плата 40 грн. и навыбор став. С утра сели на большом, за 3 часа поклевки 0. Потом пересели на малый. Результат улова до 17.30 ?кг. , карасик 50-150г.,два карпика 500г остальной карпик выпускал.
     
    • Нравится Нравится x 16

  2. DeLife

    DeLife Рыболов

    Сообщения:
    450
    Симпатии:
    912
    Адрес:
    Ровно
    Був на вказані водоймі літом. Плата була 40 грн (з водія який нас привів грошей не взяли - політика орендаря).
    Карась, зеркальні карпики по 200-400г, у одного з наших 60 карасів:bm:, у мене єдине нормальне - карпик до кг.
    Тиждень тому в суботу 16.10, ніхто не хотів скласти мені компанію, то я власним ходом - маршруткою ) вирішив добратися туди.
    Приїжджаю в село, дивлюсь направо - шок, ставка нема, ааа... питаю деда, який виходив зі мною на кінцевій - Де ловить? Він каже: на іншому ставі після спуску води залишалось русло річки - там пробуй.
    Кинув 2 донки, поставив поплавочну і відразу тичок на першу донку, думаю - о, буде діло. Але за годину нічого нормального не клюнуло, а потім піднявся боковий вітер і легкі карасьові покльовкі стало майже нереально побачити.
    Ітого - 2 карася + рак на поплавочну.
    Після підсічки на донку (стояла мідна пружина) не поспішаючи, витягую пружину, і відчуваю зацеп, думаю - все, зацепив за плиту, ловив ж бо з дамби, але відчуваю, що "зацеп" пішов в бік. Починаю боротися - виявилась щучка, хапнула гачка який теліпався за пружиною.
    П.С. На водоймі були ще 2 рибака - чоловік і жінка, з поплавочними удочками, то казали що тиждень тому набрали більше 100 карасів, а в цей день кьову нема.
    ИМХО, їздить туди роки 2 сенсу нема, а там може почистять другий ставок, зариблять, рік підросте і побачим.
     
    • Нравится Нравится x 22
  3. RybNadzor

    RybNadzor гость Временно заблокирован

    Минулими вихідними їздив в Жалянку на рибалку, на великому ставу не дозволяють ловити, але на відміну від минулого літа його досить добре почистили, зіля немає!!! На малому ставу можна ловити ціна квитка 50 грн. Приїхав зранку і до обіду спіймав 2 карпа, один не дуже великий десь 1,5 кг, а другий досить нормальний 3,9 кг. А карасі клювали раз за разом. Після обіду було ще декілька хороших покльовок!!!:142:
    Раджу поїхати в Жалянку, там є велика риба, гарна природа, можна добре відпочити!!!
     
    • Нравится Нравится x 20
  4. zurco

    zurco гость Временно заблокирован

    Надаю звіт про рибалку на ставку в Жалянці. Ціна квитка 50 грн на двох із сином. Приїхали на став 5 годин ранку 19 червня. Сіли зі сторони дамби в кутку. Сторож порадив пересісти ближче до дамби поскільки там глибше і карасі беруть краще. Ми прислухались до поради і пересіли. Засипав трохи макухи, інші пожалів,так як не було сенсу, хоча були при собі 3-4кг куплених різних прикормок. Карасі клювали безперестанно. На карпа закинув фідер з кукурузою міняв на бойли, результат - без покльовок. Карасі ловилися на манку,мастирку, черв'яки гірше опариш. Карась ловився маленьких розмірів 30-40 грам, я думаю, що більшого там немає. Кожний третій відпущений, але не дивлячись на це при зважуванні виявилось 11 кг. Це забезпечило нам більше двох годин чистки разом з жінкою. Ловили рибу до 12.00, так як був без шашликів і без жінки да з такою кількістю риби, то залишатись не було сенсу. На ставку було біля десяти компаній рибаків і відпочиваючих. Дехто жарив шашлики та купався. Зі сторони було видно, що карасі ловилися у всіх, на карпи у декого стояли снасті, але не бачив щоб хтось витягував. Місцина досить приємна для ока- є дерева, поблизу будівель немає, зі сторони в'їзду у Жалянку таке враження, що потрапив на хутір, оскільки хати розкидані серед дерев. Зі сторони ставу із-за дерев села не видно. Одним словом для відпочинку місце хороше. Маю вибачитись знову без фотосесії, розраховував на мобільний, але мав необережність і зісковзнувся на плитах і з головою булькнув, мені нічого а в кармані мобільник - буду пробувати сьогодні реанімувати.
     
    • Нравится Нравится x 25
  5. zurco

    zurco гость Временно заблокирован

    Зі звітом трошки запізнився, але я надіюсь актуальності він не втратив. На день рибака не поїхати на рибалку, якось не по рибацькі. Залишалось тільки вибрати куди, але і тут все пройшло без мене- син сказав, що хоче щоб постійно клювало, і таким місцем є звичайно став в Жалянці. Прогноз погоди виявивися на цей день чудовий, без хмар, без вітру, поспішати особливо не треба було, але в 6,00 ми буле уже на місці. Хоча вже було багато рибаків, як мені показалось місце ловлі було вибране чудове, по іншу сторону дамби, де попереднього разу покупався з мобілкою, яку до речі прийшлося викинути... Присипали місце, фішка карась, хоча можливо і не потрібно було, і вже за 15 хвилин почався постійний кльов. Основним уловними снастями на цьому ставі є прості махові поплавчанки 4-5 метрів, також пробував на фідер та дальню поплавчанку. Основною ж наживкою є мастирка, добре клювало на черв'як та манку. Готуючись на рибалку поприв'язував гачки Golden Catch №5, - "ковтунчики", але чомусь вони не виправдали себе - дуже часто карасики погано підсікались і відповдно було багато обривів. Поміняв на Owner №6(на вигляд вони значно більші) - ситуація змінилася повністю, навіть двоє карасиків зацепив не на наживку. Нагадую плата за рибалку залишилася як і раніше 50 грн(для нас на двох). Про рибалку начебто і все. Але це не простий день, а день рибака, відповідно просто він так не пройшов. Десь біля 8 ранку на мотоциклі МТ з каляскою прибули порибалити місцеві хлопці, спочатку ж звичайно відмітили свято. Дехто навіть і рибалив, а дехто рішив провірити навики водіння. На щастя до моєї машини не доїхали, а на їхнє нещастя не справивились з керуванням і по плитам, і в став. Глибина достатня, мотоцикл під водою зі всім одягом мобілками і т.д.. Години три вирішували де знайти трактора, а потім запряглися всі дружно вдесятох витягли на берег. Я зробив декілька фоток, після чого мене запитали чи не відзняв на відео-на жаль ні. Так що ми білет купували не даремно. Не дивлячись на постійні пошуки мобільних на мотоциклі та іншого в десяти метрах від нас, кльов як не дивно не переставав. Що приємно, підійшов сторож і вибачився за хлопців. Загалом рибалка вийшла на славу. До 15.00 було зловлено 197 карасиків, що складає 6,9 кг і як завжди на цьому ставку приблизно третя частина була випущена підростати.
     

    Вложения:

    • DSCN0294 2.jpg
      DSCN0294 2.jpg
      Размер файла:
      444 КБ
      Просмотров:
      1.037
    • DSCN0301 2.jpg
      DSCN0301 2.jpg
      Размер файла:
      438,5 КБ
      Просмотров:
      950
    • DSCN0303 2.jpg
      DSCN0303 2.jpg
      Размер файла:
      467,4 КБ
      Просмотров:
      1.039
    • DSCN0305 1.jpg
      DSCN0305 1.jpg
      Размер файла:
      480,6 КБ
      Просмотров:
      1.021
    • DSCN0309 1.jpg
      DSCN0309 1.jpg
      Размер файла:
      453,3 КБ
      Просмотров:
      1.010
    • Нравится Нравится x 26