ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

7-ая встреча рыболовов Ровенской и Волынской областей(и не только)."Корчин"

Совместные рыбалки, съезды.
Статус темы:
Закрыта.
  1.  
    Горыныч

Горыныч Горыня Никитич

Рейтинг:
    15.237
    Список на сегодня:
    1 Андрей - "Горыныч" - (05ноль) 375354четыре - Ровно - авто (буду ехать из Деражно)
    2 Химчук Анатолий - "Толик" - (06три) 688 34 90 - Ровно -
    3 Аношко Юрий(VobLer)06семь920093четіре-Ровно-пешеход-кухня(уха- специи, утварь кухонная)
    4 Кравченко Константин (Konstantin),(09 шесть)47-22-536
    5 Волкошовець Андрій a-platon 096-три 519-8 чотири 4 їду 50\50
    6 Vlad Amator Влад 050 375 17 восемь девять есть пипеляц и минимум 2 места
    7 Александр Boroda - 050-9один2-9один-5пять - Ровно - пешеход.
    8 Павлюк Дмитро- 09 чотири сімки 51-59 Пішохід- с.Городок
    9 Хобот (Дмитро)
    10 Анатолій "тоха" тел 097два ноль9672девять
    11 Сергей stim 0673608842 в авто минимум одно место будет ехать буду из Ровно
    12 Саша - voi2004 - автомобіль універсал есть 3 места. Мій телефон -0-шість шість-0-2-5чотири0-5чотири0
    13 Геннадій (Gennady) - 099 07вісім304два - безлошадный
    14 Игорь - "Петрович" - (пешеход, но устроенный)
    15 Сергей "Балончик" - авто
    16 Игорь "Чапа" - пешеход
    17 Игорь (Dorof) – забере Геннадія (Gennady), тел.096сім85сім3сім6
    18 Володя Костюк - (пешеход, но устроенный)
    19 Виктор Ш. ноль97210793семь - Авто, возможно два места
    20 Руслан (участники прошлогодней встречи в Корчине)
    21 Пугайко Олександр (Kylibin) 0974151040 авто,
    22 Тарасюк Рома, пішохід
    23 Виталик Ш. - X-Rap - авто
    24 Юра - artcool - пішоход!!!
    25 Володимир Р. (Луцьк)
    26 Анатолій Р. (Луцьк)
    27 Игорь – «Мирад» и с ним 5-6 человек.
    28 Коля -Луцк - rribachok - тел. ноль 5 ноль один985восем 6три.
    29 Андрій-Луцк
    30 Лесик-Луцк
    31 Сергій-Луцк
    32 Паша-Луцк
    33 Міхненко Олександр "KE$HA" нуль 5 нуль 5375814 на авто є вільні місця їду з "Ювілейного"

Для ускорения регистрации запомните каждый свой номер в списке - меняться уже не будут!

Кто не зарегистрировался и имеет желание - приезжайте, допишем :)!

ЗЫ. Ухожу, связь дальше по телефону, до встречи на фесте!

• Нравится Нравится x 9
  2.  
    Толик

Толик Анатолий Анатолич

Рейтинг:
    2.993
    Диплом!:)

Вложения:

• diplom.jpg
      diplom.jpg
      Размер файла:
      345 КБ
      Просмотров:
      143
    • Нравится Нравится x 12
  3.  
    rribachok

rribachok Рыболов

Рейтинг:
    643
    попросили зарегистрировать Андрей тел.ноль977три896один9.Безлошадный.Если есть укагото место перезвоните или отпешитесь.

• Нравится Нравится x 2
  4.  
    a-platon

a-platon Рыболов

Рейтинг:
    4.765
    питання всі вирішив так,що я їду:D ураааааа.
    по словам Горинича котел брати не треба.
    настрій бойовий всім НХНЧ до завтра:solnce2:
    беру з собою брата він рибак але риби не їсть:D (крім тараньки)

• Нравится Нравится x 3
  5.  
    Горыныч

Горыныч Горыня Никитич

Рейтинг:
    15.237
    Вот и прошел очередной фестиваль Ровенских и Волынских спиннингистов. Пока краткий фотоотчет, а после обеда постараюсь поподробнее, но может кто раньше поделиться впечатлениями...
    В целом все прошло считаю нормально, правда большинство словленных щук были незачетного размера которые в большинстве отпускались, но я уже начинаю подозревать, что на фестах рыба или не клюет или клюет но мелкая :)...
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Фоткал не много - ребята добавляйте

• Нравится Нравится x 17
  6.  
    Горыныч

Горыныч Горыня Никитич

Рейтинг:
    15.237
    Результаты нашего микрочемпионата:
    1 место (2 щуки, общим весом 1440 грамм) занял Виктор Шелест
    2 место (2 щуки, общим весом 1180 грамм) занял Юра Бобаныч "Аматор"
    3 место (2 щуки, общим весом 1040 грамм) занял Рома Тарасюк

Призы состояли из комплекта - воблер и микро колебалочка.
    Два воблера предоставлены магазином "Рыбачек", 1 воблер Горынычем :) и 3 микроколебалочки предоставил Витя (В.В.В., который к сожалению не смог принять участие из-за подготовки областных соревнований Волынской области)

Награждены были также:
    Наибольшее количество словленых окуней - Саша Михненко "Кеша" - набор разборных "ушастиков" предоставленных также Витей (В.В.В.)
    Самый быстрый рыбак, за самую первую щуку награжден грамотой Юра Бобаныч "Аматор" который словил щуку 840 грамм на 2-м забросе :).

Хочу поблагодарить всех предоставивших призы, думаю несмотря на их скромность они порадовали призеров...

Регистрационная ведомость:

Вложения:

• 31 05 020-1.jpg
      31 05 020-1.jpg
      Размер файла:
      136,3 КБ
      Просмотров:
      480
    • Нравится Нравится x 16
  7.  
    Горыныч

Горыныч Горыня Никитич

Рейтинг:
    15.237
    Еще фото от Александра:
    Ребята рыбачат:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Награждение победителей:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Уха была как всегда замечательная, благодаря Юре (Воблер) и тому, что никто не «зажал» рыбу для этого дела…

• Нравится Нравится x 16
  8.  
    Vlad Amator

Vlad Amator Рыболов

Рейтинг:
    5.055
    Фест прошел, по моему мнению, как всегда в теплой дружественной обстановке :) Был рад видеть всех знакомых и не очень :) познакомиться с кем лично еще не виделся, новый для себя водоем разведал. Все очень на высоте, как всегда респект и уважуха Горынычу. Спасибо огромное Юре "Воблер" за уху (сам блин не против готовить на природе всякие загугкрихи, но такой ушицы давно не кушал!)

• Нравится Нравится x 16
  9.  
    Толик

Толик Анатолий Анатолич

Рейтинг:
    2.993
    В 3.50 заїхав до мене Костя(Konstantin), попередньо забравши Сашу (Boroda) та Юру (Vob_Ler), та дружно помчали на кільце!
    По дорозі передзвонив Андрій (a-platon) та сказав що всі вже вирушили, і колоною ми не поїдемо((( (ні харашо вийшло)
    Заїхавши на ОККО "заправився" не лише Костя, но і Я з Сашой!:D

Трохи покружлявши корчинськими лісами, ми приїхали на водойму!
    Після фотограафування та Андрійового інструктажу, я вирішив піти на ліво - до дамби (пам'ятаю як того року там у Горинича зірвалася щука), і дійсно не доходячи до поворота на дамбу, чую - "ПОДСАК":somyara:...після хвилинного виважування, схід прийстойної щуки! Рибачок сказав що на кілограми три, що в подальшому (на другому березі) перетворилося в 4-5, а вже на самій базі 5-6 кіллограм! Як то кажуть, "як не дочує - то добреше":gi-gi:

"Прийнявши" з Костьой та Генадієм (Gennady) по 50 гр. "оковитої", починаємо обловлювати акваторію дамби! Побачили як ще один рибак ніс півкілограмову щучку, відразу захотілося піти далі та ловити попід лісом! Зустріли Тоху, який говорив що в лісі на заплаві, того року, ловив окуня, і я довго не думаючи, пішов туди! Так як був в болотниках, заліз по пояс у воду та веєром почав обловлювати акваторію. За колебалкою в 22(!) грами прямував окунець! На жовтий блюфокс 4 відчув удар (напевне щучий), але цим все і закінчилось! Перебираючись далі, та поставивши аглію лонг 2 мідного кольору, на дддуже плавній проводці ловлю щучку на грамів 100 від сили (втоплена)! Гарно гуляв карп (чи то сазан, товстолобик,амур), і не довго думаючи ставлю дюймовий твістерок з джигголівкою в 3 грами, та буквально на падінні на 2 забросі получаю невнятний удар, навіть не удар, а просто щось повисло, і почало робити ддуже сильні ривки зі сторони в сторону! Я в повному недорозумінні навіть не встиг підсікти, як той риб втікає восвояси! Обідно, але все таки щось клюнуло, а це вже добре!

Потім була смачнюща уха (Юра-респект), риболовні "байки", інструктаж від Роми ("Чорний фельдшер") по резині з великими блестками та взагалі приємне спілкування з товаришами "по хворобі"!
    Після обіду всі потихеньку починають розповзатися по машинами, так як відчувають що кльов приутих, і залишатися ще на декілька годин смислу не було!
    Ми, порадившись, рішили по дорозі заїхати на ставок в Деражно ("ХРАНИЛИЩЕ")!
    По дорозі було пиво,...пиво...пиво.:присоединяюсь:..та нарешті став, на якому побачили Горинича, котрий прогулювався з дітьми!
    Андрій розповів де краще заходити, та куди кидати! Поупиравшись в резину на останньому забросі, Андрій кричить з берега - "повільніше крути" і тільки я починаю збавляти обороти, на твістерок садиться окунець, який відразу сходить (дякую Андрюха),знає він ці місця, потім на вертушку ловлю окунця, та починаю прогулюватися вдоль берега! В хід йшло все від МДЖ до колебла в 22 грами! На останніх закидах, у Саши садиться невеличка щучка(думаю напише)!
    Ех...добре погуляли, відпочили та приємно провели час!
    Дякую організаторам, та всім учасникам зустрічі! :applodesments:
    НХНЧ

• Нравится Нравится x 17
  10.  
    тоха

тоха Рыболов

Рейтинг:
    2.538
    Приєднуюсь до колег, з подякою за органгізацію Андрію(Горинич), також за чудово зварену уху Юрі, та всім колегам за досить не погано проведений час.
    Все так і було, бо саме там я і зловив 6 окунців на пів лодоні та дві щучки на 0,5 та 0,3 кг. , впринципі був задоволений що зловив хочаб і це. Риба пішла на уху, в загальний котел. Все що було зловлено на вертушку № "0" колір латунь, власного виробницва, уловиста вийшла.

• Нравится Нравится x 11

Статус темы:
Закрыта.

Поделиться этой страницей