1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Воблеры Все о воблерах

Тема в разделе 'Все о Спиннинговых приманках', создана пользователем Серёга, 7 май 2007.

1. Котыкмуркотык

Котыкмуркотык Рыболов

Симпатии:
    752
    Дякую за поради.
    Мішок цукру за ніч може випити відро води. І з воблера гадаю висмокче, на малекулярному рівні.
    Не всі воблери бояться води, лише ті, що мають кулісні системи. Звісно і ті, що з шарами, можуть корозіювати, але то не так страшно, як ці з маг дровами. З клеєм гратися не буду, бо він дуже небезпечний, парів достатньо щоб заклинило груза, якщо потрапить в середину.
    Тому пройду лаком по петлях і по шву. Ще руки не дійшли, не роздивлявся що і до чого. Я і не помітив би, якби не колір.
    А другий Рідж, на наступній рибальці якось почав себе поводити по іншому, час від часу збивався з гри. Гадав, що може то поводок кривий, коли петлі струни не в одній площині, може якось не так тягне. Спробував розвернути поводок, і ніби стало гаразд. Але якось не чутно при замаху, хоча коли летить, то помітно, що система спрацювала, бо летить рівно і кулею. А той, що напився води - чутно добре на кожному замаху.
    Бейтз - то сила! Буду лікувати. :zachet:

2. Котыкмуркотык

Котыкмуркотык Рыболов

Симпатии:
    752
    Вилікував.
    Висушив на обігрівачі.
    На наступній рибалці знову набрався водою. Звідки не знаю.
    Саме приємне, що відлетів магніт, точніше лишився на штатному місці, а груз не фіксувався.
    Розрізав навпіл. Магніта приклеїв до груза, і зробив відбійника з ізоляції від ел.дроту.
    Заклеїв, запаяв пластмасою. Пофарбував лаком для нігтів.
    Працює...
    Ось така фігня, малята (с) Не було відбійника, тому він так голосно і гарно співав на замаху.
    Більше нічого робити не буду.

3. Cardiff

Cardiff Рыболов

Симпатии:
    115
    Интересное решение от Mukai

• Информативно Информативно x 2
  4. Алекс_Джиг

Алекс_Джиг Рыболов

Симпатии:
    74
    Вот и отпала наобходимость выбирать "уловистый" цвет ) теперь эту технологию перенести на блесны и резину...

5. Владимир111

Владимир111 Рыболов

Симпатии:
    1.763
    Еще больше заморочили голову. Теперь еще и куча вариантов изменения цвета от освещенности и спектра. Вам какой от красного до оливкового или серого........, а может синий в салатовый. Но хамелеоны прикольные.

6. Алекс_Джиг

Алекс_Джиг Рыболов

Симпатии:
    74
    Еще обратил внимание, что крючки там одинарные стоят. Это для какой-то специфической рыбы, или так просто шансы "уровнять"? Есть ли смысл вообще на воблеры ставить одинарники на наших водоемах? По идее зацепов должно быть меньше, но и засекаемость тоже будет хуже? Просветите пожалуйста в данном вопросе.

7. Старый бродяга

Старый бродяга Рыболов

Симпатии:
    564
    Установка двойников часто спасает от зацепов.

8. Plagus

Plagus всё ещё ловлю рыбу Команда форума

Симпатии:
    24.871
    Мукай специализируется на форелевых воблерах,
    а там практически всегда стоят одинарники :ага:

9. Владимир111

Владимир111 Рыболов

Симпатии:
    1.763
    Только в случае поймал отпусти. Опять все во имя спасения здоровья рыбы.