ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

с.Колпитів Локачинський р-н

1.  
    vadimd

vadimd Рыболов

Рейтинг:
    25
    Дивно,що немає теми про ставок в с.Колпитів. Рибалка там завжди закінчувалася не поганим уловом.
    Ось і вцей понеділок 24 травня вирішили поїхати в Колпитів. Приїхали десь о пів на п"яту ранку,та берег весь був вже зайнятий рибаками які були напевно з вечора. Так що з місцем було непросто оприділитися. Закинув дві вудки та фідер,але перші покльовки почалися десь після 8 ранку,так-як карась цілий ранок нерестився,весь стояв в березі, в траві. Тай слабеньке посіпування поплавка важко назвати покльовкою. Ловився най краще на мастирку(конопляна) плюс добавив до неї атрактанту Impact Booster(є такий в корповій кухні,має цікавий запах солодко-медово-фруктовий) ,цього самого запаху добавив і до прикормки,дивно але червяк практично був в повному ігнорі. Вимучив я біля п"яти кілограм карася,і глянувши як насуваються чорні грозові хмари десь біля третьої дня поїхали до дому.

Це місце на карті Гуглеhttp://maps.google.com/maps?q=&ie=UTF8&t=h&ll=50.593972,24.74885&spn=0.038031,0.108747&z=14
    Рибалка платна , ми домовились за 20грн. так 30. Глибина біля берега біля 50-70см. далі 1.5-1.7 м. Риба в основному карась,карп та толстолоб також має бути,бо трохи задихнувся зимою алеж не весь думаю.

• Нравится Нравится x 6
  2.  
    Горыныч

Горыныч Горыня Никитич

Рейтинг:
    15.237
    Вадим, когда начинаешь тему с водоемом желательно добавить карту/описание доезда и написать о условиях рыбалки (глубины, доступность берега и т.п.), видовой состав рыб, платно/бесплатно и т.п.

3.  
    tolstui2

tolstui2 Рыболов

Рейтинг:
    265
    Я много раз там рыбачил мне не особо понравилось!:в_натуре:

Поделиться этой страницей