ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

8-я встреча-фестиваль спиннингистов Ровенщины и Волыни (Хренницкое водохранилище)

Совместные рыбалки, съезды.
?

Дата 8-я встречи-фестиваль спиннингистов Ровенщины и Волыни (Хренницкое водохр.)

Голосование закрыто 17 июл 2010.
  1. 3-4 июля

4 голосов
    16,0%
  2. 10-11 июля

5 голосов
    20,0%
  3. 17-18 июля

13 голосов
    52,0%
  4. 24-25 июля

7 голосов
    28,0%
  5. свой вариант

3 голосов
    12,0%
Можно выбрать сразу несколько вариантов.
Статус темы:
Закрыта.
  1.  
    Горыныч

Горыныч Горыня Никитич

Рейтинг:
    15.237
    Витя спасибо за отчет и организацию!
    Рад за всех участников - МОЛОДЦЫ!!!

Рома опять 3-е :), пора уже перебираться на ступеньку выше :1_0072:, хотя видимо это не просто - мастерство участников растет...

С вас таранька :D.

Давайте, отпишитесь как у остальных сложилась рыбалка?!

ЗЫ. Говорил с Головой в Деражно, предварительное согласие о проведении феста по щуке получено :). Думаю на осень будет нормально...

• Нравится Нравится x 14
  2.  
    B.B.B.

B.B.B. Форумчанин 80 уровня

Рейтинг:
    13.061
    - підтримую. Тим більше, що учасників було понад 20 чол. Гадаю, що за два дні Фестивалю вражень бодай на кілька речень повинно вистачити. Активніше, ребята!

• Нравится Нравится x 8
  3.  
    Gennady

Gennady Рыболов

Рейтинг:
    1.399
    враження звичайно є, такого кльову ще не бачив: 10 забросів - 10 окунів :)
    Відпочинок вийшов супер, правда після "екстремального веслування" вдома день відсипався. Зустріч пройшла вже по накатаній схемі, нікому непотрібно було пояснювати що куди і до чого. Перший день потренувались, покупались повечеряли, але ухи не дождався вирішив виспатись. Зранку біля п'ятої вийшли на воду і понеслись як на моторі за русло. Окуня потрібно було шукати, переміщатись з місця на місце. Таке переміщення дало свої результати і ми все ж таки знайшли його стоянку. Відловились по окуню супер і навіть вдалось піймати різну рибу. Віталік (В.В.В.) зловив краснопірку і невелику щучку, а я на вертушку взяв маленьку верховодку (моя перша мирна риба на спінінг). В загальному підрахнку улов був у Віталіка 7 кг (до речі він ще штук з тридцять випустив точно) у мене 3,5 кг.
    Загалом все сподобалось, дякую всім організаторам, спонсорам і усім учасникам.

• Нравится Нравится x 13
  4.  
    Толик

Толик Анатолий Анатолич

Рейтинг:
    2.993
    8 зустріч відбулася, і як завжди пройшла в дуже хорошій атмосфері дійсно приємного свята!

В суботу ввечері випливли з Костьой, та почали пробивати свої місця на руслі! В хід йшло все але окунь мовчав…По дорозі назад намітили дорогу по якій будемо вранці пливти, щоб не заблукати (і добре що зробили, бо виплили перші – ще було темно)… На базі вже чекали хлопці, та ділилися думками про завтрашній кльов! Віталік (ВВВ) почав чистити рибу, хлопці допомагали з овочами, я збирав мангал, Костя рубав дрова…короче задіяні були всі, за що всім дякую!!

Уха була чудова, всі наїлися вдосталь, за що окрема подяка Віталію! Чесно кажучи після ухи я хотів піти спати, аде ДДУже чудова та приємна розмова з товаришами заставила мене все-таки посидіти! Хто був присутній, знає, як рвалися животи зо сміху, не заздрю я тим людям які відпочивали поряд в палатках… Була розповідь про ловлю сома на сушений тампон))), Коля (rribachok) розказував анекдоти про тещу, і знаєте 3-4 години пройшли немов одна!

Поприбирали трішки, та вирішили пливти! Відразу Костя наліг на весла, і вже за 25хв. Ми були на точці! Згадав як казав Андрій (a-platon):присоединяюсь:, щоб підпливти до комишу і чекати коли активізується полосатий…
    Так і сталося…Костя кинув весла, я підкурив цигарку, небо починає ледь-ледь червоніти…ляпота…тихо навкруги…і тут починається ЧАВК-ЧАВК, ми знаходимо дірку в комиші запливаємо, і бачимо таку картину яку я ніколи не бачив…вода від малька просто кішила…:poplavok:

Я недовго думаючи поставив попер, і почав таскати окунів 100-150гр. Костя ловив на вертушку, але потім також поставив попер від Страйк Про з мушкою, і доречі, замітив таку штуку: мій попер (Сальмо поп) був більший по розміру за Костіного але без мушки, у Кості був менший по розміру, але з мушкою, і в нього ловилися на грам 20-50 більші окуні (можливо мушка додавала об,єму приманці) Це диво тривало 30хв., потім пливли, переміщалися, 1-2 окуні вихватим і переміщаємося…і врешті-решт нічне недосипання дається взнаки і ми вирішуємо в 9.00 пливти до бази!

Посіли 8 місце, із загальним уловом (10окунів) – 1500грам приблизно!
    Вже після взвішування, чесно кажучи, мене трохи почала гризти совість, що ми не лишилися хоч на годинку, і не перепливли на іншу сторону від русла, але все-таки улов не поганий (хоча міг би бути набагато кращий), дддуже хороший настрій надали мені бадьорості на цілу робочу неділю!

Дякую всім колегам які знайшли час та приїхали на фест!:присоединяюсь:
    Дякую спонсорам та організаторам які зробили цей фест ще приємнішим!:присоединяюсь:
    Дякую всім людям які приймали участь в організації, але не приїхали на фестиваль!:присоединяюсь:

:)До зустрічі в Деражно!!!:)

• Нравится Нравится x 17
  5.  
    B.B.B.

Рейтинг:
    13.061
    Ребята, а в кого лишились фотки від 8 зустрічі?
    У мене лише - фінальна чатсина. Їх і виклав на форум.
    Знаю, що робились фотки у процесі самої Зустрічі (субота-неділя) - викладіть, будь-ласка!

• Нравится Нравится x 8
  6.  
    Konstantin

Konstantin Рыбак в законе

Рейтинг:
    5.354
    К сожалению,у меня нет фоток застолья и самой рыбалки...

Хоть и с опозданием но выкладываю фото самого большого окуня и и обладателя приза в номинации "Самый большой окунь",а так же,команда "Джексон" со своим общим уловом.На еще одном фото Виталик отбирает самых крупных окуней из общего командного улова...
    Если бы считали по общему весу,то результаты были бы немного другими,но ,думаю,что мы поступили правильно,когда решили брать в зачет только 10 самых больших окуней с команды.К сожалению,щука так и не была в прилове.

Всем,кто принимал участие в действии-ОГРОМНОЕ СПАСИБО!!!:присоединяюсь:

Вложения:

• P7180099.JPG
      P7180099.JPG
      Размер файла:
      447,1 КБ
      Просмотров:
      163
    • P7180101.JPG
      P7180101.JPG
      Размер файла:
      700,8 КБ
      Просмотров:
      167
    • P7180102.JPG
      P7180102.JPG
      Размер файла:
      551 КБ
      Просмотров:
      172
    • P7180112.JPG
      P7180112.JPG
      Размер файла:
      556,3 КБ
      Просмотров:
      154
    • Нравится Нравится x 19
  7.  
    B.B.B.

Рейтинг:
    13.061
    - підтримую. Тим більше, що такі правила були взяті за основу на початку. Та і риби тоді відверто "накосили" і якби з позиції норм вилову - перегнули. Пригадую, що вже після 8 год. ранку ловити було якось одноманітно - заброс-покльовка-окунь або заброс-покльовка-схід і щось між цими подібне.

• Нравится Нравится x 12
  8.  
    Vlad Amator

Vlad Amator Рыболов

Рейтинг:
    5.055
    Всем здравствовать!
    Не было доступа к нэту долго не был на форуме... Отпишусь и я. Вечернее застолье не помешало утром в 4.00 встать, слегка перекусить и мы с Сергеем Волкошовцем выплыли на воду. Буквально на первом забросе на попер есть атка и зачетный окунь грам на 400 в лодке. Потом на следующей точке взял еще окушка около 200 грам и Серега тоже. На этом поклевки у нас кончились... Меняли приманки от джига до колебалок и воблеров, но без результата, далеко от лагеря в Товпыжине не уплывали, возможно поэтому и точку свою с рыбой не нашли... На взвешивание было стыдно плыть с тремя рыбами, Костя сообщил о хороших уловах у коллег. Поэтому вернулись на базу. Отлично провели время и отдохнули!

• Нравится Нравится x 14

Статус темы:
Закрыта.

Поделиться этой страницей