Ізяслав

Тема в разделе 'Рыбалка в Хмельницкой области', создана пользователем DeLife, 11 ноя 2010.

  1. Женя 777

    Женя 777 гость Временно заблокирован

    Привіт всім рибакам!!!!
    Хочу відписатися за вихідні, сам не виходив на лід (приболів) тому відписуюсь від імені друзів, і так Субота лід не крепкий а тому вся маса рибаків скупчилася біля ресторану Горинь в бік островка, брав окунь як на блесенку так і на мотиля, друг зловив зодва десятки найбільший 100грам, НЕДІЛЯ - батько поїхав в с.Мислятин - результат карп на 2 кг. і два окуні, друг рибачив все там же результат гірший ніж в суботу 10 окунців, пролітає плотва така як палець.
    Всім Удачі!!!
     
    • Нравится Нравится x 13

  2. Женя 777

    Женя 777 гость Временно заблокирован

    І знову привіт всім рибакам. Знову відписуюсь за вихідні Субота - беремо курс на дібровку, результат цілого дня наступний 2 - окуні на балансір десь по грам 300. Ще з десяток окунчиків пістонів на мотиля.
    Десь о 14:00 годині покльовочка на стоячу удочку про яку й забув і не звертав на неї уваги, перевожу на цю удочку погляд а поплавочок якраз на моїх очах бац і виложило підсікаю чую хорошу натяжичку після добрячої розминки (присідав і вставав напевно разів з 7) на льоду карпик 1,700 кг. перший трофей з льоду. Радості не має меж. Також приблизно такого карпика втопив дядько Валера. Після того глуш.
    Неділя також мене порадувала сиджу над лункою бачу поплавочок пішов я до себе а там піпец (акула) як не присідав як не трудивсь підмотую до лунки дивлюсь карп на вигляд кг 5 не менше і на хвості моя маленька мормишичка в напів розігнутому стані вже хотіли брати багра і тут він втопився. Крім жмені пістонів в той день так нічого й не зловили. Але риболовлею залишився дуже довольний чого і всім бажаю.
    Друзяка їздив на Мислятин вниз ГЕС результат зо 3 десятки не крупної плотвички.
     
    • Нравится Нравится x 11
  3. Женя 777

    Женя 777 гость Временно заблокирован

    Доброго всім дня!!!
    Відписуюсь від імені друга, який вчора рибачив напроти дитячої поліклініки на розлівах (сторона старого города), результат - 27 окунців не уточняв точно але з слів було ясно, що окунці не великі.
    Риба веде себе не активно та і мороз придавлює по трошки сьогодні з ранку -10.
    Всім легкого, швидкого, останього в цьому тижні робочого дня.
     
    • Нравится Нравится x 8
  4. Женя 777

    Женя 777 гость Временно заблокирован

    Привіт всім рибакам!!!
    В суботу був на риболовлі врайоні розлівів напроти лікарні брало дуже в'яло а іноді окунець підійде тикне носом, покаже що він є а брати не бере. Зловив я тоді з 7:30 до 11:30 аж 8 окунців. Прийшов до дому й давай забавляти кота налив трохи більше в миску води щоб коту складніш було. І що ви думаєте за 10 хв. кіт їх всіх половив і зїв. Мама сказала видно хто рибак. Один сидів 4 години, а другий 10 хв.
    Батько в той день їздив на Мислятин і зловив карпиня приблизно на 700гр відпустив, окунців 15 штук найбільший 400гр, і плотви тоже з півтора десятка.
    В неділю не получилось вийти на рибалку.Ось такі справи.
    Від себе хочу замітити, що риба погано бере із-за погоди (то 0 градусів то за якусь годину падає до -5) і постійних скачків тиску.
    Всім удачі!!!
     
    • Нравится Нравится x 8
  5. Женя 777

    Женя 777 гость Временно заблокирован

    Добрий вечір всім!!!
    Вчора друган пораньше вирвався з роботи, й одразу на рибалку ловив на плитах 1,5 максисимум 2м від берега на блесенку золотистого кольору. Рибачив з 14:00 до 16:00 результат 3 - окуні по 200гр.
    На мормишку не пробував?
    Всім удачі жду вихідних!!!
     
    • Нравится Нравится x 7
  6. Женя 777

    Женя 777 гость Временно заблокирован

    Привіт рибачкам!!!
    Хочу відписатися за 10 -11грудня (все ніяк не знаходив часу), і так рибачив на річці Горинь в Ізяславі від плит і до причалу де лодки стоять, окунь брав доволі не погано і на чортика і на мотиля середня вага від пістолета до 350грам більший не попадався. Причому всі хто приходив обіжаний не остався всі були з уловом. Лід стрьомний один знайомий вже відкрив купальний сезон (провалився).
    Фото приложую.
     

    Вложения:

    • 110120111361.jpg
      110120111361.jpg
      Размер файла:
      209 КБ
      Просмотров:
      415
    • P1090152.jpg
      P1090152.jpg
      Размер файла:
      73,7 КБ
      Просмотров:
      429
    • P1140161.jpg
      P1140161.jpg
      Размер файла:
      155 КБ
      Просмотров:
      491
    • Нравится Нравится x 11
  7. ХРОНФІШ

    ХРОНФІШ гость Временно заблокирован

    Женя 777, Як там рибалка по хижаку, відкрився сезон? Особливо дуже цікавить головень. Буду дуже вдячний за інформацію.
     
  8. DeLife

    DeLife Рыболов

    Сообщения:
    450
    Симпатии:
    912
    Адрес:
    Ровно
    На вихідних пройшовся по Горині, від каплички і вниз по течії км 3-4, ітого- 1 удар схожий щуку, 1 окунь безнадійного розміру (у мене силікон більший) - випущений підростати.
    По головню - бачив, є, виходить на мілину б'є малька. Але чи то я неготовий був з своїм арсеналом приманок, нічого толкового не підібрав, чи то не почав ще він массово відїдатися.
    З розмови з місцевим рибаком, підтвердилось, що головень буянить, але приманки ігнорує, 1 екз був зловлений на живця.
     
    • Нравится Нравится x 9
  9. Женя 777

    Женя 777 гость Временно заблокирован

    Хрущик рулить!!!!
    Рибку ловить!!!
     

    Вложения:

    • Нравится Нравится x 9
  10. DeLife

    DeLife Рыболов

    Сообщения:
    450
    Симпатии:
    912
    Адрес:
    Ровно
    Женя 777, на що і де? мені шось не везе в ваших краях (