ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Ізяслав

1.  
    Женя 777

Женя 777 Рыболов

Рейтинг:
    1.309
    Звіт за вчорашній день.
    Зранку вдалося вирватися на риболовлю на кілька годин рибалив з 8 до 11 спочатку зробив акцент на балансір і глибини повний нуль, потім перейшов на блешні й різні перекати також нуль а вже пізніше десь о 10:15 вирішив прошмигнутися по прибережних корчиках на мотиля результатом стало 6 окунців до 100 грам і один непоганинький зійшов прямо в лунці. Знайомі рибалили на чортик також зрідка проскакував окунець невеличкий. Далі пішов сніг та непросто пішов а полетів так, що світа білого небуло видно. В середу якщо нічого непоміняється планую виїзд на цілий день тоді вже і відпишуся.
    Всім удачі!!!

• Нравится Нравится x 11
  2.  
    Женя 777

Женя 777 Рыболов

Рейтинг:
    1.309
    Сьогодні також мав нагоду вирватися на риболовлю і гріх нею булоб нескористатися а посему, в 7:30 вже на льоду народу нарахував чоловік 20 біля грушки і з десяток на руслі а риба не бере на що непробували в годин 12 на льоду осталися лише жерличники і ми в трьох просиділи до 14 години я бачив 2 клювання але непіймав нічого і один раз щось стукнуло по балансіру. Як я нестарався від нуля невдалося втекти. Ось така ось видалась риболовля.:злой:
    Фото з іншої риболовлі.
    Нехай щястить!!!

Вложения:

• Нравится Нравится x 11
  3.  
    Женя 777

Женя 777 Рыболов

Рейтинг:
    1.309
    Проходив сьогодні біля Горині гріх було не стати і полюбуватися.
    Трошечки зимніх пейзажів.:ura:

Вложения:

• Нравится Нравится x 8
  4.  
    PAMIDORVIP

PAMIDORVIP Рыболов

Рейтинг:
    323
    Хто знає р.Горинь вже відкрилась в Ізяславі?

5.  
    DeLife

DeLife Рыболов

Рейтинг:
    1.797
    Нижче мосту відкрилася, я вже бродив 9 числа, правда без толку. Несе багато криги і води прибуло. Лід біля берега був тільки в низинах без течії (хоча може вже і немає). Вода мутна, активності ніякої не бачив, у зустрічних рибацюг - ОП.

• Нравится Нравится x 4
  6.  
    Женя 777

Женя 777 Рыболов

Рейтинг:
    1.309
    Сьогодні поступила достовірна інформація, що прокинулися від зимової сплячки браконєри й активно заставляють сітками як озеро так і русло. Всіх небайдужих закликаю активно боротися, хочаб одна витягнута сітка й порізана дасть надію на життя мільйонам мальків.
    Прошу знаючих викласти номер рибінспекції м. Хмельницького буду дуже вдячний. З Ізяславськими рибінспекторами говорити, що самому з собою.

• Нравится Нравится x 4
  7.  
    DeLife

DeLife Рыболов

Рейтинг:
    1.797
    0382 658377, 0882 658203 У мене такі є, були якісь інші, але виявилось застарі. І браки помоему не засинали, я їх і зимою бачив з неводом, але наглості у них - серед білого дня. А ізяславські інспектори не хочуть складати протоколи чи як? Я розумію, що всі один одного знають, але ж має бути якась управа...

• Нравится Нравится x 4
  8.  
    ЮрьевичДМ

ЮрьевичДМ Рыболов

Рейтинг:
    17
    Здравствуйте коллеги! Думаю, что не будете возражать принять нас в коллектив почитателей ловли на Изяславском разливе Горыни. Мы с другом "открыли" это место только в 2011 году. И оно нам сразу же понравилось. Прошлый год мы там были довольно часто и всегда неплохо ловили. По старой памяти и в этом году много раз приезжали к вам в гости, но результаты, по сравнению с прошлым годом, намного слабее. Но все равно удовольствие получали большое. Удачи вам всем. До встречи в следующем году.

• Нравится Нравится x 1
  9.  
    Artfabber

Artfabber Рыболов - теоретик Команда форума

Рейтинг:
    9.400
    Значит много выловили в прошлом году. :(

10.  
    PAMIDORVIP

PAMIDORVIP Рыболов

Рейтинг:
    323
    браконьеров полно...на одного человека по 50 кружков..сеток немеренно(за рекой никто несмотрит..года два назад брала щука супер..да и карпа хорошо ловили..а с каждым годом все меньше и меньше

Поделиться этой страницей