ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
 1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Воблеры ручной работы (самодельные воблеры)

 1.  
  RomLam

  RomLam Рыболов

  Сообщения:
  161
  Адрес:
  Рівне
  Рейтинг:
  1.093
  Возраст:
  25
  Це чисто фінська лопасть, при використанні цієї лопасти воблеру можна придати більш натуральну гру(звичайно якщо використовувати бальзу або те що до неї наближається по вазі, тому що вона має малу вагу). Ось воблер з рискаючою грою
   
  • Нравится Нравится x 2
 2.  
  ТАВ

  ТАВ Рыболов

  Сообщения:
  287
  Адрес:
  Кривой Рог
  Рейтинг:
  1.237
  Мегазачет!!! Красавцы!! А рып на них поймал? И я чего то пропустил. что за зверь такой "апаши" или "апаша" и в чем его преимущества?

  Добавлено через 6 минут
  Надо пробовать, из пластилина уже делали, слово за вами. Делайте и нам покажите ))
   
 3.  
  RomLam

  RomLam Рыболов

  Сообщения:
  161
  Адрес:
  Рівне
  Рейтинг:
  1.093
  Возраст:
  25
  Воблери ці я робив на початку зими тож ще не обловлені, з червня почну обриблювать, а абаши це дерево таку, по своїм характеристикам наближається до бальзи, його можна купить у магазинах все для бань і саун, ось про це дерево http://www.kroi.ru/material_abash.htm
   
  • Нравится Нравится x 2
 4.  
  Aryl

  Aryl Рыболов

  Сообщения:
  421
  Адрес:
  г.Городок Хмельницкой обл.
  Рейтинг:
  2.486
  Возраст:
  45
  Дякую Вам Романе за те, що Ви Є! Воблери супер! Знімаю шляпу, патентуйте , якщо це тут можливо !? Удачі!
   
 5.  
  RomLam

  RomLam Рыболов

  Сообщения:
  161
  Адрес:
  Рівне
  Рейтинг:
  1.093
  Возраст:
  25
  Для того щоб щось запатентувать потрібно щось винайти, але нічого нового тут нема і я сам тільки вчуся;)
   
 6.  
  Ромко

  Ромко Рыболов

  Сообщения:
  371
  Адрес:
  Львів, Іваничі (Волинська обл.)
  Рейтинг:
  2.433
  Возраст:
  27
  Вирішив і я спробувати свої сили. Матеріал - склеєна в кілька шарів під пресом дерев'яна лінійка. Клеїв цианоакрилатом, ним же потім і облив заготовку. Рідкий, просочується в деревину. Потім шліфовка і поверхня ніби злегка "просвічується", явно твердіша, ніж просте дерево. Скелет воблера із двох канцелярських скрепок. Середня петля під кутом в напрямку носової для надійності при навантаженнях. Для огрузки акуратно вручну свердлом робив заглиблення і в них плавив паяльником припій, який ідеально займав виділений простір. На другому фото видно вклеєні в пузо сірники, це я закривав паз. (Передумав щодо такої конструкції - розколов акуратно по шву, зробив там пази і склеїв назад). З трійниками вийде наближений до суспендера, ймовірно слабо плаваючий. Залишилось пофарбувати (планую акриловими чи нітрофарбами) і вклеїти лопасть (шукаю/вибираю матеріал).

  P.S. Напевно не важко здогадатись, який воблер став прообразом. Але на певному етапі зрозумів, що не зможу повторити за рахунок порожнин в оригіналі і зовсім іншого як наслідок балансування - перестав заморочуватись з схожістю. Треба легший матеріал, тоді можна пробувати.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 14
 7.  
  Ost

  Ost Рыболов

  Сообщения:
  427
  Адрес:
  Днепр. обл. Васильковка
  Рейтинг:
  2.252
  Возраст:
  55
  RomLam, настругатьвобы с дерева и мы можем, но вот покраска - это супер. Очень уж заводской отдает, но на заводах тоже люди работают и если не секрет то как красили? Тоже относиться и к лопатам -очень талантливо сделано, как отлито. Вы пишете что с дерева, а на первых трех фото (особенно на ф1 третий воб) видно что вобы литые с пластика (предположительно). Не подумайте что я придираюсь, просто я хочу сделать также, вот и поделитесь как?
   
 8.  
  mic

  mic Рыболов

  Сообщения:
  89
  Адрес:
  херсон
  Рейтинг:
  504
  Возраст:
  39
  Если хорошо пропитывать то воб и без огрузки начнет тонуть (сам пробовал), найдите цельный кусок дерева или пару пробок. Скрепки ржавеют (эстетика нарушается), лучше что-то другое поискать. А форма воба класная!
   
  • Нравится Нравится x 1
 9.  
  Ромко

  Ромко Рыболов

  Сообщения:
  371
  Адрес:
  Львів, Іваничі (Волинська обл.)
  Рейтинг:
  2.433
  Возраст:
  27
  Мені навпаки потрібно, щоб матеріал воблера важив якнайменше, тобто щоб можна було сконцентрувати велику частку маси в огрузці, а не "розмазувати" її по тілу. Найближчим часом друг дасть шматок твердого пінопласту (забув як він там правильно називається, зовнішню рекламну з нього роблять). Скрепки обрав тому, що вони мали якесь покриття (нікель чи що). А лінійку, бо замахнувся на магнітну систему переміщення маси, чи як мінімум просто кульку і бугорок. :gi-gi: У випадку склеювання корпусу з підготовлених детальок це простіше. Але це колись потім. Перед тим зробив з липи кілька років тому, але з грою в нього не склалось. Тут десь в темі вже писалось про воблер з чорного дерева "ебен" (мені все-таки здається, що це "венге", маю шматочок :1042:), так от кращі результати виходять з легкими матеріалами, простір для варіацій ширший. Хочу ще бальсу спробувати, можна купити в магазинах для авіамоделістів чи в і-неті.
   
  • Нравится Нравится x 1
 10.  
  RomLam

  RomLam Рыболов

  Сообщения:
  161
  Адрес:
  Рівне
  Рейтинг:
  1.093
  Возраст:
  25
  Доброго Дня!
  Воблери звичайно не заводські, фарбую воблери акріловою краскою з допомогою аерографа, матеріал дерево абаши. Воблери здаються пластиковими тому що я їх покривав поліуретановим лаком Beckocoat PU 428, наношу 8-10 слоїв і получається такий ефект, після кристалізації лак стає як прозоре бетонне покриття:D.
   
  • Нравится Нравится x 6
 Поделиться этой страницей