1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

Запорожье. Попробуем все ВМЕСТЕ навести порядок!

Тема в разделе 'Ассоциация Рыболовов Украины (АРУ)', создана пользователем Крока, 2 мар 2011.

 1. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.104
  Симпатии:
  22.960
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Нерест 2011р. // Підсумки
  Середа, 22 червня 2011

  21 червня, у прес-центрі "Комсомольскої правди" відбулась прес-конференція, яка була присвячена закінченню заборони на вилов риби в нерестовій період. Організатори заходу ВГО «Асоціація рибалок України» в Запорізькій обл., ГУ Держрибоохорони в Запорізькій області спільно з представниками Лінійного відділу міліції в річному порту м. Запоріжжя та Управління ДАЇ в Запорізькій області.

  За оцінками працівників Рибоохорони та громадськості нерестовий період у цьому році пройшов вдало. За словами начальника управління ГУ Держрибоохорони Ольховського Валерія Івановича, завдяки ефективним діям інспекторів рибоохорони спільно з інспекторами ДАЇ та працівниками лінійного відділу міліції вдалося створити заділ на 2-3 роки вперед. І це не враховуючи результатів зариблення.

  Також особливо була відзначена і висловлена щира подяка органам місцевої влади Запоріжжя та обласній державній адміністрації. Зараз розглядається програма відновлення рибних запасів у Запорізькій області, за якою щорічно планується виділяти понад 500 тиc. гривень на проведення зариблення.

  Окрім того, на зустрічі з журналістами була оприлюднена інформація щодо заходів, які проводились під час нерестового періоду, та показників, досягнутих працівниками ГУ Держрибоохорони за період нересту.

  Так за час заборони на вилов риби у нерестовий період було викрито 1721 порушення, затримано 1585 порушників. Усього було затримано 21724 кг. риби. Інспекторами управління ДАЇ в Запорізькій області було зафіксовано 103 випадки незаконного перевезення риби. Під час перевірок на ринках Запорізької області було виявлено понад 700 заборонених знарядь вилову. Загальна довжина вилучених сіток склала 18.5 кілометрів.


  Телефон «Горячей Линии» - (067) 528-08-87
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 15
 2. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.104
  Симпатии:
  22.960
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Запорізька рибоохорона з Асоціацією рибалок України провела рейд по ринку «Анголенко»
  П'ятниця, 15 липня 2011

  15 липня співробітники ГУ рибоохорони в Запорізькій області разом з громадкістью провели комплексну перевірку на центральному ринку Запоріжжя – «Анголенко». Це один з багатьох заходів щодо виявлення фактів незаконного продажу, як заборонених, так і промислових знарядь лову і водних живих ресурсів без відповідних документів.

  - Усі знають, що «Анголенко» - великий ринок, на якому широкий вибір товарів, у тому числі і рибальських, - говорить один з учасників рейдової групи, член «Асоціації рибалок України – До нас періодично надходять сигнали що під прикриттям продажу аматорських знарядь лову продавці з під поли незаконно торгують і забороненими - "павуками", "драчами", а також промисловими знаряддями лову - сітками, без дозвільних документів.

  - На такі заяви ми реагуэмо – говорить інспектор рибоохорони - Ми щодня перевіряємо не тільки міські ринки, але і стихійні по всій Запорізькій області на предмет незаконного продажу заборонених знарядь лову, або промислових без відповідних документів і водних живих ресурсів без сертифікату якості і документів підтверджуючих законність їх придбання, тобто - риби, раків і інших водних мешканців.

  На Анголенко першим в поле зору інспекторів потрапив торговий ряд, на прилавках якого розкладені дорогі серцю будь-якого рибалки-любителя снасті. А вже за прилавками, в боксах, інспекторам в штатському пропонують не менш широкий вибір сіток. Лише пред'явлені посвідчення співробітників рибоохорони зупинили «рекламну компанію» продавців свого товару. Вже складали протокол і акт, а звістка про перевірку розліталася по ринку.

  Можливо, нечисті на руку продавці риби, почувши про перевірку, встигли втекти, або на ринку річкових і морепродуктів нарешті настав порядок, але у всіх реалізаторів були необхідні документи на товар.

  - Та все ж будьте обережніше,- нагадують інспектори рибоохорони,- запитуйте у продавця документи на річкові або морепродукти. Якщо їх не буде, то варто замислитися якої вони якості і звідки здобуті. Тим більше, що всі знають - риба влітку швидко псується. Зважте всі ЗА і ПРОТИ, чи варті зекономлені пару гривень при покупці такої риби вашого здоров'я.

  У результаті проведених оперативних заходів до рішення суду вилучено 34 сітки. Тепер порушникові загрожує штраф за продаж промислових знарядь лову без дозвільних документів від 153 до 357 гривень з конфіскацією вилученого майна.

  Телефон «Горячей Линии» - (067) 528-08-87
   

  Вложения:

  • 1.jpg
   1.jpg
   Размер файла:
   36,9 КБ
   Просмотров:
   196
  • 2.jpg
   2.jpg
   Размер файла:
   43,6 КБ
   Просмотров:
   198
  • 4.jpg
   4.jpg
   Размер файла:
   43,1 КБ
   Просмотров:
   167
  • 3.jpg
   3.jpg
   Размер файла:
   45,2 КБ
   Просмотров:
   183
  • 5.jpg
   5.jpg
   Размер файла:
   51,8 КБ
   Просмотров:
   200
  • 6.jpg
   6.jpg
   Размер файла:
   52,6 КБ
   Просмотров:
   197
  • Нравится Нравится x 18
 3. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.104
  Симпатии:
  22.960
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  ЦЕЛЬ - резко снизить количество рыбопромысловых предприятий!!!!
  Навести порядок в отрасли!
  Прекратить хапужье, потребительское отношение к Нашим Водоемам!!!!

  Ассоциация рыболовов Украины шаг за шагом идет к выполнению своих программных Целей и Задач. Одной из них есть – прекращение промышленного лова во всех внутренних водоемах страны.
  По ряду причин, не зависящих от Ассоциации, полностью (в один момент) запретить промысловый лов в Наших Реках – невозможно! Поэтому Ассоциация рыболовов Украины инициировала и сама приняла активное участие в комплексных проверках рыбопромышленных предприятий по соответствию их деятельности с законодательством и нормативными документами регламентирующими эту отрасль. К участию в проверках приглашены: органы рыбоохраны, прокуратуры, УБЭПа, экоинспекции, санэпидемстанции, ГИМС…

  Будем надеяться, что после этих проверок, которые начались в Запорожской и Черкасской областях в рыбопромысловом комплексе этих регионов останутся только те предприятия, которые пришли на реку не для того, чтобы ее грабить, а как рачительные «хозяева», будут стремиться к тому, чтобы рыбных запасов в водоемах становилось больше, и поэтому будут заниматься на своих пром. участках зарыблением аборигенными видами рыб, мелиорацией природных нерестилищ, и конечно же охраной своих выделенных под промысел участков от браконьерства. Благодаря этим проверкам рыбопромысловая отрасль избавится от «хапуг-временщиков», которые ничего не давая Рекам уничтожали в них все живое. Есть твердая уверенность, что промысловиков уменьшится в РАЗЫ!!!! Что после этого у них начнется нормальный, цивилизованный, уважительный к природе диалог с водоемами.

  Хочется напомнить, что Ассоциация рыболовов Украины настояла на том, чтобы в Закон «О рыбном хозяйстве» были включены пункты ограничивающие промысел только строго в границах пром. участков, а не везде где вздумается, как происходит сегодня. Таким образом промышленный лов будет полностью отделен и не будет вестись на водоемах предназначенных для любительского рыболовства. Рыболовы любители перестанут путаться в промысловых сетях. Все сети, которые будут обнаружены на акваториях любительского рыболовства будут считаться браконьерскими, а хозяева их нести за них полную ответственность согласно существующего законодательства.

  На сегодня благодаря начавшимся проверкам 17 рыбопромысловых предприятий - ЗАКРЫТО!!!!

  ________________________________________________​
  На Черкащині заборонили ловити рибу 9 рибгосподарствам області
  Працівники Державної екологічної інспекції області з ініциативи та за участью Асоціації рибалок України перевірили, як охороняються, відтворюються та використовуються рибні запаси Кременчуцького водосховища на рибдільницях Черкаського, Чорнобаївського, Чигиринського, Канівського районів, які здійснюють промисловий вилов риби.

  Встановлено, що виробнича діяльність дев’яти підприємств проводиться з порушенням природоохоронного законодавства. Зокрема, виробничі бази побудовані в межах прибережної захисної смуги Кременчуцького водосховища без проекту, без погоджень, офіційно не приймались в експлуатацію. Утворені на підприємствах виробничі відходи розміщаються без ліміту, чим створюється загроза довкіллю. Вжиті заходи адміністративного впливу не призвели до усунення виявлених порушень, тому головним державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища Черкаської області Клименком винесені рішення "Про тимчасову заборону (зупинення) господарської діяльності» ФОП Казидуб В.Г. с. Вереміївка Чорнобаївського району, ПП "Маяк-5" с. Тіньки Чигиринського району, ПП "Рибак" с. Рацево Чигиринського району, ФОП Осіпов А.М. м. Черкаси, ТОВ "Блакитна нива" с. Худяки Черкаського району, ПП "Водний світ" м.Черкаси, ПСРП "Зайцев" с. Вереміївка Чорнобаївського району, ТОВ "Канівське лівобережне мисливське господарство" с. Сушки Канівського району, ФОП Бабак Г.І. с. Свидівок Черкаського району.

  _________________________________________________​

  Запорізький рибокомбінат вів промисловий лов без ліцензії
  З 11 по 13 липня в ході комплексної перевірки Запорізької рибоохорони з органами прокуратури та за участі громадскості у ПАТ „Запорізький рибокомбінат” виявлено факт здійснення рибогосподарської діяльності, пов’язаної з промисловим виловом риби у Каховському водосховищі без ліцензії.

  Вона втратила чинність у зв’язку з неподанням користувачем до Укрдержрибгоспу документів на її переоформлення в установлений строк у зв’язку зі зміною назви товариства з відкритого на публічне, що не пов’язане з його реорганізацією. Також виявлено інші численні порушення природоохоронного, ліцензійного та трудового законодавства. За результатами перевірки будуть складені протоколи за ст...164 та ст.85 КУпАП, надано припис про припинення використання об’єктів тваринного світу, яке ведеться з порушенням законодавства. Матеріал буде направлено в ліцензійну комісію для проведення перевірки ліцензіата та органи прокуратури для вжиття заходів прокурорського реагування. Орієнтовна сума збитків складає 143 502 грн. Точна сума збитків – буде розрахована після зняття з промислу знарядь лову та оприбутковування улову на РПП згідно умов припису.

  ПАТ «Запорізький рибокомбінат» одним з перших торкнулась перевірка ініціойвана Запорізьким відділенням Асоціації рибалок України. Риболовна громадкість вимогає навести порядок та припинити безлад та неконтрольовано рибальство рибопромисловими підприємствами. Буде первірено усі промислові підприємства області.

  __________________________________________________​

  На Каховському водосховищі виявилено порушення правил промислового рибальства

  15.07.2011р. виявлено грубе порушення правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об`єктах України рибалкою РПП "Рибний" - Стогнієм В.В., який при здійснені промислового лову на Каховському водосховищі порушив порядок обліку вилученої риби - зберігав не оприбутковані на рибоприймальній пункт 12 особин молоді сазану, що заборонені до вилову та 16 особин карася. Зазначені дії призвели до неточного обліку об`єктів вилучення водних живих ресурсів та використанню квот РПП "Рибний", чим завдано шкоди рибному господарству на загальну суму 5452,22грн.

  __________________________________________________​
  Борисфен-2010 завдав шкоди на 40 тисяч гривень

  14.07.2011 Інспекторами Запорізької держрибоохорони виявленно порушення рибалки ТОВ „Борисфен-2010”, яке перевищило максимально допустимий прилов риби непромислової міри у ятері.
  Протизаконно було вилучено 10 екземплярів сома, 6 екземплярів судака, 1 екземпляр ляща, що становить 36,95% від загальної кількості вилучених водних живих ресурсів. Таким чином порушено п.16.3 Правил промрибальства у рибогосподарських водних об’єктах України та завдано шкоди рибному господарству на загальну суму 40 020,07 грн.

  __________________________________________________​
  На Каховському водосховищі знову виявилено декілька порушень правил промислового рибальства

  30.06.2011р. відповідальний за лов риби рибалка ТОВ «Прибой» Фесенко О.С. здійснював у Каховському водосховищі промлов сітками на ділянці водойми, відведеної для здійснення аматорського рибальства, чим порушив п.6.1.1 Правил промрибальства, п.1.1.15 Наказу Головного управління рибоохорони у Запорізькій області № 73 від 12.10.10р. та завдав шкоди рибному господарству від протизаконного (з порушенням правил) вилову 19 особин карася та 2 особин сазана. Згідно проведених розрахунків сума загальних збитків складає 1570,02 грн. Порушника притягнуто до адміністративної відповідальності, направлено позов на стягнення збитків.

  01.07.2011 р. відповідальний за лов риби рибалка РПП «Рибний» Шматченко С.Б. здійснював у Каховському водосховищі промлов сітками із забороненим кроком вічка, чим порушив п. 13.3 Правил промрибальства та завдав шкоди рибному господарству від протизаконного вилову 96 особин карася , 6 особин сазана та 3 особин ляща. Згідно проведених розрахунків сума загальних збитків складає 5296,90 грн. Порушника притягнуто до адміністративної відповідальності, направлено позов на стягнення збитків.

  12.07.2011 р. відповідальний за лов риби рибалка РПП «Рибний» Кузьміч О.Г. перевисив максимально допустимий прилов риби непромислової міри у вентеря та порушив порядок обліку вилученої риби – зберігав не оприбутковані на рибоприймальний пункт та заборонені к вилову об’єкти промислу – молодь сома у кількості 7 екз, що привело до неточного обліку об’єктів вилучення водних живих ресурсів та використанню квот РПП «Рибний». Згідно проведених розрахунків сума загальних збитків складає 27100,50грн. Порушника притягнуто до адміністративної відповідальності, направлено позов на стягнення збитків.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 18
 4. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.104
  Симпатии:
  22.960
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Река – не супермаркет!!!!
  Пора начинать жить на водоемах цивилизовано. И это касается в первую очередь рыбодобывающие предприятия. Пора прекратить хищническую политику, с которой они подходят к водоемам. Река – это не супермаркет! Рыбный ресурс в ней не бессконечен. Если ты у природы, что-то берешь – необходимо это восполнять!

  За годы Независимости на наших Реках предприятий занимающихся промыслом выросло в РАЗЫ. Если в 1991 году на водохранилищах Днепровского каскада ловили рыбу чуть более двадцати рыбколхозов, то на сегодняшний день их более 250. И в основной своей массе – это хапуги-однодневки, которые пришли на водоемы с блеском «зеленых президентов» в глазах, то есть для тотального грабежа Наших Рек. Они в погоне за «наживой» не брезгуют и преминяют даже самые зверские варварские методы лова: сетями с микроячейкой после которых на дне остается только ракушка, ловят загоном, волоком, донными тралами (запрещенными к преминению во всем мире) выгребая ими всю кормовую базу для рыбы, оставляя после себя «вспаханную» мертвую донную «Сахару»… И это происходит на глазах у всех проверяющих этот род деятельности органов… За все эти годы они были втянуты в преступные схемы промысла. Недаром на данный момент рыбопромысловая отрасль и все, что связано с ней одна из самых коррумпированных у нас в стране.

  Полнейшая безхозяйственность в учете и восстановлении рыбного ресурс асо стороны института рыбного хозяйства, полнейшее отсутствие научно-обоснованного подхода к ведению отрасли, тотальный грабеж рыбьих стай, даже во время нереста, не восполнение рыбьего поголовья аборигенных видов рыб, привели Наши Реки к катастрофически депресивному состоянию, а рыбьи стаи поставили на грань выживания, многие из традиционных украинских видов рыб на сегодня находятся в Красной Книги Украины, как редкие или вымерающие.

  СПРАВКА. В 1991 году Украинская республика добывала и призводила ОДИН МИЛЛИОН сто тысяч тонн рыбы. В прошлом году чуть более двухсот тысяч. В 1991 году импорт морепродуктов и рыбы в продуктовой корзине украинца составлял (для разнообразия) 10%. Сегодня импорт составляет 85% и является основным наполнителем продовольственной корзины, а только 15% рыбного продукта отечественного производства. В 1991 году во внутренних водоемах (реках) вылавливали 56 тысяч тонн рыбы. Сегодня 6,5 тысяч тонн. В 1991 году в реках обитало 84 вида рыб. Сегодня 8 утрачены бесследно, еще 23 вида стоят на грани вымирания. В Азовском море из некогда 24 добываемых видов рыбы, сегодня ловят не более пяти и то в мизерном количестве. Из-за качества воды в реках рыбы больны до 68 различными болезнями, по утверждению ученых ихтиологов специализирующихся на болезнях рыб. До 80% таких видов рыб, как лещ, краснопер, плотва, синец – мутированы. В 1991 году Украинская республика входила в «пятерку» рыбодобывающих стран мира – было 238 суден океанического промысла. Сегодня их осталось 14, а способных вести промысел – 6.

  Украина стоит в Европе на первом месте по количеству водной глади – у нас более 1 миллиона гектар акватории. (Как используются наши пруды, озера, малые реки – это отдельный розговор. Одним словом – полная бесхозяйственность…).

  Наши водоемы, в прямом смысле УБИВАЮТ, выгребая из них все живое, рыбу, креветку, раков…

  Застраивают природоохранные прибрежные территории. Замывают природные нерестилища, для постройки на них «хатынок». Бетонируют и огараживают прибрежные участки не допуская граждан к водоемам. Приватизируют пруды, лиманы, озера…

  С таким положением дел Ассоциация рыболовов Украины мериться не намерена!!!! Пора прекращать убийство Наших Рек! Начинать по-человечески относиться к своей природе! Начинать восстанавливать и цивилизовано использовать Наши водоемы!

  С самого первого дня своей деятельности Ассоциация рыболовов Украины в своих Целях и Задачах прописала добиться прекращения промыслового лова рыбы во всех реках страны. И теперь шаг за шагом идет к этому.
  Для того, чтобы промисловики (пока они есть) относились у водоемам цивилизованно, а их деятельность не выходила за рамки законодательства Ассоциация инициировала и приняла активное участие в написании Законопроекта увеличивающего (в десятки раз, а за некоторые нарушения и в сотни) ответственность за браконьєрство и преступное отношение к водоймам. И это кассается не только рядовых браконьеров, но и чиновников покрывающих и дающих разрешения на эти действия. К стати наказание для должностных лиц будет «начинаться» от 3000 «минимумов», то есть от 5100 грн.

  Так же теперь согласно законодательства промышленный лов будет осуществляться только в местах выделенных для этого (пром.. участках). Но это не значит, что в какой-то мере пострадают, или уменшаться участки выделенные под. любительское риболовство – НЕТ! Этого не произойдет. Но промышленный лов в местах для любительського риболовства будет категорически запрещен. А все оруди ялова (сети) найденые в местах любительского риболовства будут считаться браконьерскими, а их хозяева нести полную ответственность предусмотренную законодательством. Так что в скором времени Рыболов не будет «попадать» своими снастями в сети промысловиков.

  Так же Ассоциация рыболовов Украины инициировала пересмотреть в сторону ужесточения Правила и Нормы по которым выдаются промысловые Лицензии и Квоты. По мнению Ассоциации это позволит избавиться отрасли от «прилипал» и недобросовестных промысловиков. Введя обязательные промысловые участки и распределяя их на конкурсной основе среди промысловиков по принципу, кто предложит для водоемов лучшие условия, с обязательными условиями: зарыбления аборигенними видами рыб, мелиорация природних нерестилищ, охрана от браконьєрства пром. участков. Контроль за веденим хозяйственной деятельности (использование разрешенной ячеи, метража сетей и другое) сделать болем понятным, открытым и доступным для общественности.

  Если по таким нормам рыбопромысловые предприятия начнут цивилизовано осуществлять свою деятельность, то Река на это сразу откликнется, так как такой подход позволите ей начать самовосстанавливаться.
  А если еще Рыболовы состоящие в общественных организациях за свои членские взносы начнут зарыбливать водоемы, а так же средства местных бюджетов выделяемые для этих целей, наконец перестанут оседать в сальних карманах чиновников, а «прийдут» на Реки, а если учесть еще «компенсационные» деньги предприятий, которые предназначены для восполнения ущерба наносимого водоемам их хозяйственной деятельностью, в полном объеме начнут в виде зарубка «заходить» в воду… то в самом скором времени реки перестанут деградировать и начнут полноценную свою жизнь. Но, это все при условии если уродливое явление браконьєрство будет истреблено. И это задача выполнима только, если все общество начнет непримиримую борьбу с браконьєрством. Борясь самостоятельно и не давая ни малейшего шанса чиновникам заниматься своим «пятикопеечным» вымогательством и «крышеванием».

  Промышленный вылов рыбы у нас в реках…

  Ассоциация рыболовов Украины перешла от слов к делу . Ассоциация инициировала комплексные проверки рыбодобывающих предприятий в двух областях Запорожской и Черкасской. В них приняли участие: органы рыбоохраны, экоинспекции, УБЭПа, прокуратуры, ГИМСа, санэпидемстанции. Созданы Комиссии куда вошли представители всех этих служб.

  На данный момент в ходе проверок была остановлена деятельность 17 рыбопромысловых предприятий. И это только начало….
  __________________________________________________________________________________________________________​
  ГУ Держрибоохорони в Запорізькій області продовжує перевіряти рибодобувні підприємства області
  Головне управління Запорізької Держрибоохорони продовжує боротьбу з незаконним виловом водних живих ресурсів на водоймах області. У поле зору інспекторів попадають не лише браконьєри, а і ті, хто на цілком законних підставах займається рибним промислом. По результатам проведених перевірок виявлено цілий ряд порушень на рибодобувних підприємствах області. Загальна шкода від їх незаконних дій сягнула 261 тис. 491,96грн.

  30.06.2011р. відповідальний за лов риби, рибалка ТОВ «Прибой» Фесенко О.С. здійснював у Каховському водосховищі промлов сітками на ділянці водойми, відведеної для здійснення аматорського рибальства, чим порушив п.6.1.1 Правил промрибальства, п.1.1.15 Наказу Головного управління рибоохорони у Запорізькій області № 73 від 12.10.10р. та завдав шкоди рибному господарству від протизаконного (з порушенням правил) вилову 19 особин карася та 2 особини сазана. Згідно проведених розрахунків сума загальних збитків складає 1570,02 грн. Порушника притягнуто до адміністративної відповідальності, направлено позов на стягнення збитків.

  ****
  01.07.2011 р. відповідальний за лов риби рибалка РПП «Рибний» Шматченко С.Б. здійснював у Каховському водосховищі промлов сітками із забороненим кроком вічка, чим порушив п. 13.3 Правил промрибальства та завдав шкоди рибному господарству від протизаконного вилову: 96 особин карася, 6 особин сазана та 3 особини ляща. Згідно проведених розрахунків сума загальних збитків складає 5296,90 грн. Порушника притягнуто до адміністративної відповідальності, направлено позов на стягнення збитків.

  ****
  12.07.2011 р. відповідальний за лов риби рибалка РПП «Рибний» Кузьміч О.Г. перевищив максимально допустимий прилов риби непромислової міри у вентеря. Крім того, він порушив порядок обліку вилученої риби – зберігав неоприбутковану рибу на рибоприймальний пункті та заборонені к вилову об’єкти промислу – молодь сома ( 7 екз), що привело до неточного обліку об’єктів вилучення водних живих ресурсів та використанню квот РПП «Рибний». Згідно проведених розрахунків сума загальних збитків складає 27100,50грн. Порушника притягнуто до адміністративної відповідальності, направлено позов на стягнення збитків.

  ****
  14.07.2011 р.
  відповідальний за лов риби рибалка ТОВ «Борисфен-2010» Малінін О.М. здійснював у Каховському водосховищі промлов ятерями з перевищенням максимально допустимого прилову риби непромислової міри та вилучив молодь сома у кількості 10 екз, молодь судака у кількості 6 екз, молодь ляща у кількості 1 екз , що склало 35,42% від загальної кількості вилучених водних живих ресурсів, чим порушив п. 16.3 Правил промрибальства та завдав шкоди рибному господарству від протизаконного вилову молоді риб на загальну суму 32072,32 грн. Порушника притягнуто до адміністративної відповідальності, направлено позов на стягнення збитків.

  ****
  15.07.2011p.
  виявлено порушення правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об`єктах України рибалкою РПП «Рибний» - Стогнієм В.В., який при здійснені промислового лову на Каховському водосховищі порушив порядок обліку вилученої риби – зберігав на рибоприймальному пункті неоприбутковані 12 особин молоді сазану, та 16 особин карася. Зазначені дії призвели до неточного обліку об`єктів вилучення водних живих ресурсів та використанню квот РПП «Рибний», чим завдано шкоди рибному господарству на загальну суму 5452, 22грн. Порушника притягнуто до адміністративної відповідальності, направлено позов на стягнення збитків.

  ****
  В ході проведеної комплексної перевірки з 11 по 15.07.2011р. на ПАТ «Запорізький рибокомбінат» виявлено розбіжності між даними Ліцензії та Довідки з єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) щодо зміни найменування Товариства, що не пов’язане з його реорганізацією шляхом перетворення відкритого акціонерного товариства у публічне , що є підставою для переоформлення ліцензії протягом десяти робочих днів. Непереоформлена в установлений строк ліцензія є недійсною. За період здійснення господарської діяльності без ліцензії (з 23.05.11 р. по 15.07.11р) ПАТ «Запорізький рибокомбінат» незаконно (з порушенням ст16 ЗУ «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», ст.. 164 КУпАП, пп. 3.9 та 6.2 Інструкції про порядок спец використання риби та інших водних живих ресурсів, 4.8 організаційних вимог Ліцензійних умов, затверджених Наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва і Міністерства аграрної політики України №40/90 від 02.04.2003р.) вилучив у Каховському водосховищі 5868 кг. риби, в тому числі за видами: карася – 5789 кг, сазана – 30 кг, ляща – 23 кг, окуня – 4 кг, товстолобика- 22 кг, чим спричинив збитки рибному господарству України на загальну суму 190 тис. грн.

  Складено протокол за ст.. 164 КУпАП; за ознаками злочину матеріали передано до Запорізької міжрайонної природоохоронної прокуратури для прийняття відповідних мір прокурорського реагування. Згідно з приписом № 37 від 15.07.11р. використання об’єктів тваринного світу, яке ведеться з порушенням законодавства припинено з 24 годин 15.07.2011року.
   

  Вложения:

  • 2.jpg
   2.jpg
   Размер файла:
   209 КБ
   Просмотров:
   301
  • 3.jpg
   3.jpg
   Размер файла:
   171,5 КБ
   Просмотров:
   197
  • 4.jpg
   4.jpg
   Размер файла:
   128,4 КБ
   Просмотров:
   227
  • 5.jpg
   5.jpg
   Размер файла:
   159,9 КБ
   Просмотров:
   202
  • 7.jpg
   7.jpg
   Размер файла:
   127 КБ
   Просмотров:
   216
  • 10-!!!!.jpg
   10-!!!!.jpg
   Размер файла:
   129,5 КБ
   Просмотров:
   194
  • Нравится Нравится x 18
 5. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.104
  Симпатии:
  22.960
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Браконьєрські снасті заборонені Законом

  Понеділок, 25 липня 2011

  На сьогоднішній день в Україні на законодавчому рівні діє надійний заслін продавцям заборонених знарядь лову. Нагадаємо, що 12 травня поточного року Верховна Рада України внесла зміни до Закону "Про тваринний світ" в частині посилення заходів по боротьбі з браконьєрством. Законодавчим актом доповнено Закон "Про тваринний світ" такими положеннями, що визначають склад знарядь добування об'єктів тваринного світу, що заборонені для виготовлення, збуту та застосування в Україні.

  В Запорізькій області цей Закон спільними зусиллями втілюють у життя: ГУ Держрибоохорони та УДСБЕЗ ГУМВС області, Запорізький осередок Асоціації рибалок України і багато інших як державних так і громадських організацій. Комплексний підхід до вирішення проблеми браконьєрства дозволив за неповних три місяці з моменту набуття чинності Закону вилучити на ринках і в місцях стихійної торгівлі 328 сіток, 30 ятерів 1 волок і 2 "парашути". Загальна довжина вилучених сіток понад 15км ! Це перший проміжний результат.

  - Звичайно, перемогти браконьєрство складно, - говорить начальник ГУ Держрибоохорони в Запорізькій області Валерій Іванович Ольховський, - особливо поодинці. Тому ми тісно співпрацюємо з багатьма держструктурами і, звичайно, з громадськістю. До нас надходять дзвінки про продаж сіток від небайдужих до долі водойм рибалок-любителів. А ми, в свою чергу, проводимо рейди, щоб припинити незаконний продаж промислових і заборонених знарядь лову. Коли підприємцю доведеться часто платити штрафи за порушення правил торгівлі, то рано чи пізно він перестане порушувати, тому що такий бізнес перестане бути рентабельним. Звичайно, проблему браконьєрства треба вирішувати комплексно - на суші жорстко протидіяти незаконному продажу як промислових знарядь лову без дозвільних документів на їх збут, так і заборонених знарядь лову, а також реалізацію водних живих ресурсів без сертифіката якості та інших документів. На воді - затримувати браконьєрів, перевіряти діяльність рибодобувних організацій, орендарів та багатьох інших організацій, які можуть нести згубний вплив на іхтіофауну.

  Настав час змін і, в першу чергу, в законодавчій сфері. На стадії розгляду підвищення штрафів за адміністративні порушення, що потіснить незаконну торгівлю. Можливо, інспекторам рибоохорони нададуть статус держслужбовців, що з одного боку збільшить їх повноваження, а з іншого -збільшить відповідальність.

  ****
  Тижневий звіт

  Середа, 27 липня 2011

  З 18 по 25 липня інспектори ГУ Держрибоохорони в Запорізькій області виявили 66 порушень природоохоронного законодавства із них 4 порушення серед користувачів водних живих ресурсів. Користувачам нараховано збитків за методикою на сумму 229755,65 грн. Усього за звітній період затримано 266 кг. риби, 32 сітки, волоки, неводи і 1 – ятерь. Складено 2 акти на вилучення безхазяйного майна.

  В ході проведених рейдів інспектори виявили 21 порушення порядку придбання і реалізації водних живих ресурсів. На центральному ринку м. Запоріжжя – «Анголенко» виявили незаконний продаж промислових знарядь лову без дозвільних документів і вилучили у порушника 13 сіток. За ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил використовування об’єктів тваринного світу) на порушників складено 20 протоколів, а за грубі порушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП – 15 протоколів. За статтею 188-5 КУпАП (невиконання законних розпоряджень чи приписів посадових осіб органів, які здійснюють державний контроль у галузі охорони навколишнього природного середовища, використання природних ресурсів, радіаційної безпеки або охорону природних ресурсів) складено 5 протоколів., а за статтею 164 КУпАП (порушення порядку провадження господарської діяльності) – 2 протоколи.

  Телефон «Горячей Линии» Запорожского областного Управления рыбоохраны - (067) 528-08-87
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 18
 6. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.104
  Симпатии:
  22.960
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Тижневий звіт

  29 липня інспектори ГУ Держрибоохорони у Запорізькій області в спільному рейді з Запорозьким осередком Асоціації рибалок України виявили порушення директора ПП «Сатурн-С5» Передерія Є.В, який не вів облік об’єктів вилучення водних живих ресурсів та використання квот, виділених підприємству для здійснення промислу у Дніпровському (Запорізькому) водосховищі. Підприємець подавав невірні звітні данні щодо обсягів вилучення та використання квот станом на 01.08.2011р, приховуючи факт здійснення промислу, в тому числі забороненими знаряддями лову, рибалками ПП «Сатурн-С5» Медведевим О.В. та Стельником Е.В. промисловими ставними знаряддями лову, приналежність яких визначена за маркуванням міток органів рибоохорони. Своїми діями приватне підприємство спричинило збитки рибному господарству України на загальну суму 4,584 тис. грн.

  Загалом, за минулий тиждень (з 25 липня по 1 серпня) інспекторами ГУ Держрибоохорони у Запорізькій області викрито 90 порушень природоохоронного законодавства України. У порушників затримано 309,6 кг. риби та 33 сітки, неводи, волоки. За актами б/х з водойм Запорізької області вилучено 10 сіток, 2 перемети та 102 раколовки.

  В розгорнутому вигляді динаміка порушень виглядає наступним чином:
  - за ч. 3 ст. 85 КУпАП виявлено 40 порушень, з них 2 у користувачів водних живих ресурсів;
  - за ч. 4 ст. 85 КУпАП викрито 21 порушення;
  - на ринках і місцях стихійної торгівлі за ст. 88 1 КУпАП виявлено 24 порушення.

  Телефон «Горячей Линии» Запорожского областного Управления рыбоохраны - (067) 528-08-87
   
  • Нравится Нравится x 14
 7. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.104
  Симпатии:
  22.960
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Курчат по осені рахують...

  А рибу в Дніпрі - в кінці літа. Так, 2-4 серпня відділ іхтіології ГУ Держрибоохорони у Запорізькій області спільно з Дніпропетровським Національним Університетом НДІ Біології проводили мальковую зйомку на Дніпровському водосховищі. За словами начальника відділу іхтіології Держрибоохорони Сергія Тищенко, контрольний лов малька проводили спеціальними мальковыми сітками в місцях імовірного скупчення молоді риб.
  - В цьому році контрольний лов проводили на 32-х станціях по балках і затоках Дніпровського водосховища,- продовжує розповідати Сергій Сергійович, - а саме в балках: Канцерівка, Гадюча, Вільна, затоки Зайвий, Безіменний., р-н Великого Лугу і на багатьох інших природних нерестовищах верхнього б’єфу Дніпра. Мальковая зйомка проводиться для того, щоб оцінити ефективність минулого весняно-літнього нересту, плюс скласти прогноз промислового вилову на наступні 3-5 років. Зараз ще рано говорити про результати малькової зйомки, адже комплексні дослідження будуть проводитися протягом декількох місяців. За попередніми даними можна стверджувати, що в минулий нерестовий період добре отнерестились улюблені рибалками-любителями лящ, сазан, судак. Також, в контрольних уловах були присутні непромислові види риб: горчак, чебачек амурський, шиповка звичайна, морська голка і багато різновидів бичків. З одного боку таких риб люди називають "сорними", але з іншого - ця риба гарна кормова база для того ж судака, щуки та інших хижих риб.
   

  Вложения:

  • IMG_3228-1.jpg
   IMG_3228-1.jpg
   Размер файла:
   215,1 КБ
   Просмотров:
   189
  • IMG_3234-1.jpg
   IMG_3234-1.jpg
   Размер файла:
   153,7 КБ
   Просмотров:
   198
  • IMG_3236-1.jpg
   IMG_3236-1.jpg
   Размер файла:
   119,3 КБ
   Просмотров:
   217
  • IMG_3255-1.jpg
   IMG_3255-1.jpg
   Размер файла:
   103,8 КБ
   Просмотров:
   184
  • Нравится Нравится x 17
 8. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.104
  Симпатии:
  22.960
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  В Запорожской области задержан браконьер
  Он наловил рыбы в Молочном лимане на сумму более 2,5 тысяч гривен.

  Этим дело займется Бердянская прокуратура. По данному факту незаконного лова заведено уголовное дело по статье 252 ч.1 и статье 249 ч.1 КК Украины.

  Как сообщает главный госинспектор по охране окружающей природной среды Азовского моря Александр Петровский, Госинспекция Азовского моря за 1,5 года провела 25 проверок соблюдения природоохранного законодательства. Было выявлено 6 случаев нарушения на территории гидрологического заказника „Молочный лиман”. Сумма убытков превысила 5,5 тысячи гривен. На сегодняшний день возбуждено три уголовных дела.

  Ассоциация рыболовов Украины подала документы в Департамент Заповедного Фонда Украины при Минэкологии на получение «Охранной Грамоты» на территории заказника. Очень надеемся на то, что общественный контроль поможет усилить борьбу с браконьерством в «Молочном лимане»
  Планируется установить несколько постов Народной Дружины для совместного патрулирования со службой охраны заказника "Молочный лиман" (сообщают в Минэкологии)
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 14
 9. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.104
  Симпатии:
  22.960
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  У браконьеров изъяли полтонны незаконно выловленной рыбы

  На Азовском море в районе села Приморское (Запорожская область) в совместном рейде ГУ рыбоохраны, МВД и общественниками Ассоциации рыболовов Украины были задержаны трое граждан, которые занимались браконьерством у них изъяли почти полтонны рыбы.

  На катере мужчины занимались незаконным выловом рыбы.
  У них изъяли сети и около 400 кг свежей рыбы. Проводится дальнейшее расследование
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 14
 10. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.104
  Симпатии:
  22.960
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Перевірка рибозахисних пристроїв
  09.08.2011

  Відділ іхтіології ГУ Держрибоохорони у Запорізькій області продовжує перевіряти рибозахисні пристрої (РЗП) на водозабірних спорудах Каховського і Дніпровського водосховищ.

  Станом на 9 серпня іхтіологи оглянули 46 водозабірних споруд, за результатами обстеження яких видали 11 приписів і склали 6 протоколів. З них 3 протоколи за невиконання законних розпоряджень чи приписів (ст..188-5 КУПаП) і ще 3 за експлуатацію на водних об’єктах водозабірних споруд, незабезпечених рибозахисним обладнанням (ст.. 86-1 КУПаП). Як прокоментував начальник відділу іхтіології Сергій Тищенко,- основними порушеннями серед водокористувачів є те, що вони, проводять реконструкцію рибозахисних пристроїв без відповідного узгодження з Держрибоохороною, або використовують РЗП, які не відповідають будівельним нормам і правилам.
   

  Вложения:

  • 1.jpg
   1.jpg
   Размер файла:
   251,2 КБ
   Просмотров:
   226
  • 2.jpg
   2.jpg
   Размер файла:
   117,9 КБ
   Просмотров:
   296
  • 3.jpg
   3.jpg
   Размер файла:
   133,4 КБ
   Просмотров:
   199
  • 4.jpg
   4.jpg
   Размер файла:
   188,5 КБ
   Просмотров:
   204
  • 5.jpg
   5.jpg
   Размер файла:
   123,1 КБ
   Просмотров:
   209
  • 6.jpg
   6.jpg
   Размер файла:
   63,1 КБ
   Просмотров:
   191
  • Нравится Нравится x 14