1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

Запорожье. Попробуем все ВМЕСТЕ навести порядок!

Тема в разделе 'Ассоциация Рыболовов Украины (АРУ)', создана пользователем Крока, 2 мар 2011.

 1. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.093
  Симпатии:
  22.942
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  З 15 серпня забороняється вилов раків
  08.08.2011

  З 15 серпня по 20 вересня ГУ Держрибоохорони у Запорізькій області вводить заборону на лов раків у період їх другої линьки.

  Заборона розповсюджується на всі рибогосподарські водойми в межах діяльності Управління. За словам іхтіологів Запорізької Держрибоохорони, линька - важливий момент в житті раків, у цей час відбувається оновлення їх органів. Крім хітинового покриву, оновлюється як верхній шар сітківки очей і зябер, так і захисний верхній шар ротових придатків і частини травних органів. Будьте обережними, не робіть цим водним мешканцям непоправної шкоди.
   

  Вложения:

  • Рак-1.jpg
   Рак-1.jpg
   Размер файла:
   35,4 КБ
   Просмотров:
   178
  • Нравится Нравится x 13
 2. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.093
  Симпатии:
  22.942
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Бій браконьєрству по всім фронтах

  Понад 20 тонн риби вилучили на автошляхах Запорізької області під час незаконного перевезення в період нересту-2011.
  - Службою ДАІ було зафіксовано 103 випадки незаконного перевезення риби, - зазначив Андрій Топчій - начальник сектора профілактичних заходів УДАІ в Запорізькій області. Також за 5 місяців 2011 року було затримано 20 браконьєрів і три бригади електровудочників. Щодо браконьєрів було порушено 13 кримінальних справ.

  - Для браконьєрів передбачено покарання у вигляді адміністративної відповідальності терміном до трьох років. Однак якщо за людиною тягнеться "хвіст" з інших злочинів, він може догодити і за грати, - розповів Дмитро Клименко - заступник начальника лінійного відділу міліції в річковому порту Запоріжжя.

  За словами рибоорхани, з рибалками-аматорами в основному проводяться бесіди, для попередження подальших порушень. - Але ви ж знаєте наших рибалок. Покладено виловлювати в день не більше трьох кілограмів риби, але хіба вони можуть зупинитися, приїхавши на риболовлю? Гаразд, ми попереджаємо рибалок і відпускаємо з уловом додому. Здавалося б, повинні задуматися і більше не порушувати. Але ні - вже на наступних вихідних вони знову виловлюють риби набагато більше норми, та ще й друзів з собою приводять, відчувши безкарність, - повідомив Валерій Ольховський - начальник ГУ рибоохорони в Запорізькій області.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 13
 3. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.093
  Симпатии:
  22.942
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Тижневий звіт ГУ Держрибоохорони у Запорізькій області

  З 8 по 15 серпня інспектори ГУ Держрибоохорони у Запорізькій області виявили 59 порушень природоохоронного законодавства і вилучили 27 заборонених знарядь лову.
  Як розповідають інспектори, зараз на воді відносна тиша – затяті браконьєри вичікують осені. На водоймах, здебільшого, аматори браконьєрського промислу, ті, хто за браком рибацької майстерності вирішують порушити Закон.

  Так, 10 серпня на річці Великий Утлюг поблизу с. Андріївка Якимівського району «на гарячому» був затриманий громадянин Лоєвський, який з гумового човна здійснював незаконний лов сіткою. Його здобиччю стали 2 сазани, стільки ж судаків і 1 карась. Тепер порушника очікує адміністративне покарання у вигляді штрафу. Крім того, за виловлену незаконним шляхом рибу, йому доведеться відшкодувати заподіяні збитки. Усього за тиждень за подібні порушення інспекторами складено 21 протокол (ч.4.ст.85 КУпАП), а за ч.3.ст.85 КУпАП - 17 протоколів. На ринках і місцях стихійної торгівлі за незаконну торгівлю водними живими ресурсами складено 18 протоколів (ст.. 88-1 КУпАП). У порушників природоохоронного законодавства та порядку реалізації водних живих ресурсів затримано 238 кг. риби і 10,5кг. (245 екз.) раків.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 15
 4. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.093
  Симпатии:
  22.942
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  У Каховському водосховищі рахують рибу
  17.08.2011

  У серпні ГУ Держрибоохорони у Запорізькій області спільно з Інститутом рибного господарства України продовжують облікову малькову зйомку у Каховському водосховищі.

  Дослідження вже провели у районах: с. Біленького, м. Енергодара та Ждановського пляжу м. Запоріжжя. Вчені-іхтіологи збирають матеріал, на основі вивчення якого можна робити висновки про розповсюдження, фізіологічний стан, вікову і статеву структуру популяції риб водосховища. Також були отримані дані про інтенсивність та ефективність її розмноження у весняно-літній період 2011 року. Зібраний матеріал дозволить оцінити запаси промислових видів риб і заздалегідь, на декілька років уперед, визначити можливі обсяги промислового вилову. Проводячи облік рибних запасів, іхтіологи намагаються якнайшвидше дослідити малька, щоб потім неушкодженим його повернути у водойму. У верхів’ї Каховського водосховища відмічена висока концентрація молоді плітки. Вперше за багато років у мальковій волокуші була присутня молодь сома. Це свідчить що у верхів’ї водосховища нерест для вказаних риб пройшов вдало. В середній частині водосховища в районі м. Енергодар в уловах була присутня молодь судака та сазана, в невеликій кількості молодь плітки, що свідчить про вдалий нерест риб з пізнім метанням ікри. По закінченні малькових зйомок будуть проведені ґрунтовні дослідження стану Каховської іхтіофауни, про які ми повідомимо Вам пізніше.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 15
 5. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.093
  Симпатии:
  22.942
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Більше п’ятисот раків повернулися у водойму
  23 серпня інспектори ГУ Держрибоохорони у Запорізькій області разом з громадкістью на річці Кушугум у районі пгт. Кушугум затримали браконьєра-аквалангіста з солідним уловом раків.

  Завдяки дзвінку від одного з членів Асоціації риболовів України інспектори зробили засідку у місці можливого виходу з водойми браконьєра і не помилились: у затриманого «на гарячому» аквалангіста улов сягнув 546 екземплярів раків. На щастя всі вони були живі і неушкоджені, тому, ретельно оглянувши їх, інспектори заставили самого порушника випустити всіх раків назад у водойму. Як поділився думками один з інспекторів, при середній ціні рака 10 гривень порушник міг заробити більше п’яти тисяч. Нажаль штрафи навряд чи спинять його у подальшому не порушувати Закон (у цьому випадку порушнику загрожуватиме штраф за ч.4ст.85 КупАП в залежності від рішення суду від 340 до 680 гривень) тому вкрай важливо підвищити штрафи до більш відчутних для кишень браконьєрів.
  Слід пом’ятати, що у Запорізькій області діє заборона на лов раків з 15 серпня по 20 вересня.

  ****
  НАГАДУЄМО, що за ініциативою Асоціації рибалок України Державне Агентство рибного господарства України розробило і подало до Кабінету Міністрів проект урядової постанови що до підняття розміру відшкадувань збитків заподіяних браконьєерством в сотні разів

  Розмір відшкодувань, заподіяних внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення риб, інших водних тварин на території природно-заповідного фонду, а також тих, що занесені до Червоної книги України, обчислюватиметься за новими таксами. Держкомпідприємництво погодило відповідний проект урядової постанови, ініційованний Асоціацією рибалок України та розроблений Державним агентством рибного господарства.

  За ним, зокрема, за незаконне добування та знищення риби, водних безхребетних та морських трав та водоростей передбачаються такі стягнення:

  - Веслоніс, гібриди осетрових риб – 96 тисяч гривень;
  - Катран акула – понад 6,5 тисяч гривень;
  - Амур білий – понад 9,5 тисяч гривень;
  - Сом – понад 16 тисяч гривень;
  - Рапана – близько 100 гривень;
  - Раки (крім широкопалого рака) – понад 300 гривень;
  - Морські трави та водорості – близько 200 гривень тощо.

  Нагадаємо, що розмір відшкодування відповідних збитків не переглядався понад 10 років. Натомість за цей час в Україні відбулись значні зміни її природних та економічних умов, зокрема, погіршення відтворення водних живих ресурсів та загального стану запасів водних живих ресурсів, занесення деяких видів риб та водних безхребетних до Червоної книги України, інфляційні процеси із якими чинні такси на сьогодні є заниженими і не дозволяють ефективно здійснювати охорону водних живих ресурсів тощо.

  Наразі нарахування компенсація за червонокнижні види відбувається за постановою Кабінету Міністрів України від 1.06.1993 №399 "Про розміри компенсації за добування (збирання) та шкоду, заподіяну видам тварин і рослин, занесеним до Червоної книги України". Такси, які передбачені цією постановою, викладено в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.1999 року №398.
  Нарахування компенсація за інші види відбувається за "Таксами для обчислення розміру відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення громадянами України, іноземними громадянами цінних видів риб, водних безхребетних і водних рослин у рибогосподарських водних об`єктах України" встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 19 січня 1998 р.№32
   

  Вложения:

  • P1010006-1.jpg
   P1010006-1.jpg
   Размер файла:
   153,9 КБ
   Просмотров:
   166
  • P1010002--1.jpg
   P1010002--1.jpg
   Размер файла:
   275,4 КБ
   Просмотров:
   160
  • P1010016-1.jpg
   P1010016-1.jpg
   Размер файла:
   235,7 КБ
   Просмотров:
   172
  • P1010013-1.jpg
   P1010013-1.jpg
   Размер файла:
   108,5 КБ
   Просмотров:
   150
  • P1010017-1.jpg
   P1010017-1.jpg
   Размер файла:
   239,3 КБ
   Просмотров:
   152
  • P1010021-1.jpg
   P1010021-1.jpg
   Размер файла:
   185,4 КБ
   Просмотров:
   145
  • Нравится Нравится x 16
 6. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.093
  Симпатии:
  22.942
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Продовжуються перевірки рибопромислових підприємств
  На Дніпровському водосховищі користувач ловив не тими сітками
  На Дніпровському водосховищі користувач ТОВ «Рибний дім» ловив забороненими сітками – виявили інспектори відділу оперативної роботи Головрибводу, в ході перевірки промисловиків щодо дотримання ними правил промислового лову.

  21 серпня на Дніпровському водосховищі, в районі села Відрадне, Запорізького району, Запорізької області, при перевірці користувача ТОВ «Рибний дім» було виявлено 9 штук сіток, які не відповідали вимогам ведення промислового лову. Забороненими знаряддями лову було виловлено: плітка - 337 шт., карась – 202 шт., судак - 24 шт., лящ - 21 шт. Загальна вага улову – 155,5 кг. Збитки рибному господарству України, внаслідок порушень правил рибальства, відповідно до "Методики розрахунку збитків, заподіяних рибному господарству внаслідок порушень правил рибальства та охорони водних живих ресурсів" становлять 20 274 грн.
  Стосовно порушника складено протокол про притягнення до адміністративної відповідальності за ст.. 85 ч.4 Кодексу України про Адміністративні правопорушення.​

  ****
  Сіток багато не буває?

  На Каховському водосховищі користувач РПП «Рибний» використовував на 26 сіток більше від належного – виявили інспектори відділу оперативної роботи Головрибводу в ході перевірки промисловиків щодо дотримання ними правил промислового лову.

  23 серпня на Каховському водосховищі, в районі села Кушугум району, Запорізького району, Запорізької області, при перевірці користувача РПП «Рибний» було виявлено перевищення кількості сіток, які використовувалися при веденні промислового лову – на 26 штук. Виявлену також наступну рибу: плітка – 83 шт., карась – 35 шт., судак 1 шт., сазан – 1 шт., лящ 5 шт. Загальна вага улову – 43,5 кг. Збитки рибному господарству України, внаслідок порушень правил рибальства, відповідно до "Методики розрахунку збитків, заподіяних рибному господарству внаслідок порушень правил рибальства та охорони водних живих ресурсів"становлять 4 764 грн.
  Стосовно порушника складено протокол про притягнення до адміністративної відповідальності за ст.. 85 ч.3 Кодексу України про Адміністративні правопорушення.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 15
 7. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.093
  Симпатии:
  22.942
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Затримано браконьєрів з «електровудкою»

  26 серпня інспектори Запорізького міжрайонного територіального відділу сумісно з співробітниками водної міліції та представниками Асоціації рибалок України затримали на річці Конка в районі смт. Малокатеринівка браконьєрів, які незаконно ловили рибу за допомогою електроструму.

  За словами держінспекторів, порушники вели себе зухвало, зовсім не визнаючи своєї провини. При огляді у них були виявлені, крім «електровудки», 12 екземплярів сазана. За грубе порушення «Правил любительського і спортивного рибальства» браконьєрам загрожує штраф від 340 до 680 грн. з конфіскацією забороненого знаряддя лову, а також відшкодування збитків у розмірі 612 грн. за виловлену варварським шляхом рибу.

  Як зауважують іхтіологи ГУ Держрибоохорони у Запорізькій області, те, що «електровудка» це погано - чули усі, але мало хто достеменно знає про реальні наслідки застосування зброї тотального знищення. Крім масового вбивства риби - від дорослих особин до малька, «електровудка» (в залежності від її потужності) знищує усе живе у радіусі до 12 метрів. Більша частина ураженої риби тоне і браконьєрам не дістається, а та риба що вижила (по оцінкам закордонних іхтіологів не більше 5 процентів) втрачає репродуктивну функцію. Саме тому майже неможливо об’єктивно порахувати збитки від незаконної діяльності браконьєрів з «електровудками».
   
  • Нравится Нравится x 16
 8. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.093
  Симпатии:
  22.942
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  ЦЕЛЬ - резко снизить количество рыбопромысловых предприятий!!!!
  Навести порядок в отрасли!
  Прекратить хапужье, потребительское отношение к Нашим Водоемам!!!!
  Ассоциация рыболовов Украины шаг за шагом идет к выполнению своих программных Целей и Задач. Одной из них есть – прекращение промышленного лова во всех внутренних водоемах страны.

  По ряду причин, не зависящих от Ассоциации, полностью (в один момент) запретить промысловый лов в Наших Реках – невозможно! Поэтому Ассоциация рыболовов Украины инициировала и сама приняла активное участие в комплексных проверках рыбопромышленных предприятий по соответствию их деятельности с законодательством и нормативными документами регламентирующими эту отрасль. К участию в проверках приглашены: органы рыбоохраны, прокуратуры, УБЭПа, экоинспекции, Водной милиции, санэпидемстанции, ГИМС…

  Будем надеяться, что после этих проверок, которые начались в Запорожской и Черкасской областях в рыбопромысловом комплексе этих регионов останутся только те предприятия, которые пришли на реку не для того, чтобы ее грабить, а как рачительные «хозяева», будут стремиться к тому, чтобы рыбных запасов в водоемах становилось больше, и поэтому будут заниматься на своих пром. участках зарыблением аборигенными видами рыб, мелиорацией природных нерестилищ, и конечно же охраной своих выделенных под промысел участков от браконьерства. Благодаря этим проверкам рыбопромысловая отрасль избавится от «хапуг-временщиков», которые ничего не давая Рекам уничтожали в них все живое. Есть твердая уверенность, что промысловиков уменьшится в РАЗЫ!!!! Что после этого у них начнется нормальный, цивилизованный, уважительный к природе диалог с водоемами.

  Хочется напомнить, что Ассоциация рыболовов Украины настояла на том, чтобы в Закон «О рыбном хозяйстве» были включены пункты ограничивающие промысел только строго в границах пром. участков, а не везде где вздумается, как происходит сегодня. Таким образом промышленный лов будет полностью отделен и не будет вестись на водоемах предназначенных для любительского рыболовства. Рыболовы любители перестанут путаться в промысловых сетях. Все сети, которые будут обнаружены на акваториях любительского рыболовства будут считаться браконьерскими, а хозяева их нести за них полную ответственность согласно существующего законодательства.

  На сегодня благодаря проверкам 22 рыбопромысловых предприятий - ЗАКРЫТО!!!!
  ________________________________________________
  За спільною ініциативою Асоціації рибалок України та Агентства рибного господарства продовжуються перевірки рибопромислових підприємств
  Браконьєрство та приховування вилову - головні порушення від промисловиків
  30.08.2011

  Близько 300 тис. грн. - такі збитки приніс рибному господарству незаконний вилов.

  Інспектори ГУ Держрибоохорони у Запорізькій області разом із співробітниками прокуратури здійснили рейд промисловими підприємствами. Головні порушення - браконьєрство та приховування вилову від замовника, а також здійснюється промлов сітками на ділянках водойми, відведених для здійснення аматорського рибальства, чим порушається п.6.1.1 Правил промрибальства, п.1.1.15 Наказу Головного управління рибоохорони у Запорізькій області № 73 від 12.10.10р.
   
  • Нравится Нравится x 16
 9. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.093
  Симпатии:
  22.942
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  «Електровудочники» намагаються відкрити кримінальну путину
  Але на заваді їм продовжують ставати держінспектори Запорізького міжрайонного тервідділу та представники громадськості Асоціації рибалок України. В ніч з 30 на 31 серпня у верхів´ї Каховського водосховища в спільному рейді затримали сімейний підряд «електровудочників», які незаконно ловили рибу за допомогою електроструму. Це вже друге затримання бригад «електровудочників» за останні декілька днів.

  При затриманні порушники намагалися позбутися забороненого знаряддя лову, але встигли втопити лише акумулятор. При детальному обшуку у них були виявлені підсак з дротом, перетворювач струму і один екземпляр сазана. Прикро, але затримані дуже спокійно сприйняли своє затримання. Мабуть вони звикли порушувати Закон і штрафи їх зовсім не лякають. У цьому випадку їм доведеться відповідати за ч.4.ст.85 Кодексу України про Адміністративні Правопорушення, яка передбачає штраф від 340 до 680 грн. Ще їм доведеться відшкодувати збитки за виловленого сазана – 51 грн., а те, що в них залишилося від забороненого знаряддя лову, конфіскують за рішенням суду.

  Треба як найшвидше збільшувати штрафи та відшкадування збитків в сотні разів, що значно допоможить у боротьбі зі злом браконьєрства.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 13
 10. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.093
  Симпатии:
  22.942
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Браконьєрів побільшало

  Після відносної літньої тиші на водоймах Запорізької області знову неспокійно – браконьєри починають осінній сезон. До популярних у порушників сіток, «павуків» та пірнального спорядження, тепер додалися перемети. Крім вже згадуваних раніше «електровудочників» для минулого тижня були характерні такі порушення природоохоронного законодавства:
  26 серпня у верхів´ї Каховського водосховища в районі села Нижня Хортиця в спільному рейді громодськості та ГУ Держрибоохорони у Запорізькій області був затриманий порушник, який незаконно ловив рибу на перемет. Крім забороненого знаряддя лову у нього були знайдені 6 сомів, 4 плоскирки і 1 сазан. «З подібними порушниками боротися доволі складно, тому що тільки піймавши браконьєра з переметом за руку, можна притягти його до відповідальності»,- поділився думками один із держінспекторів.

  Наочним підтвердженням цих слів став ще один випадок у верхів´ї Каховського водосховища у районі села Нижня Хортиця. 26 серпня держінспекторами був затриманий браконьєр, який ловив на перемет. Але під час затримання порушник встиг втопити заборонене знаряддя лову. Нажаль, на великій глибини водосховища не вдалося дістати втоплений перемет. Тепер він роками буде калічити рибу. Як потім зізнався порушник довжина забороненого знаряддя лову складала 200 метрів і на ньому було 70 гачків.

  На Дніпровському водосховищі у районі с.Ульянівка Вільнянського району держінспекторами був затриманий громадянин, який вбрід без дозвільних документів незаконно ловив промисловим знаряддям лову – сіткою. Його здобиччю стали 22 тарані і 18 карасів.

  З наближенням осені подібних порушень значно побільшало. Держінспектори кажуть, що зараз браконьєри намагаються наловити у будь-який спосіб: в брід, з човнів, камер, пірнаючи з аквалангом і навіть з матраців. Так, 27 серпня на Каховському водосховищі був затриманий громадянин, який подорожував водосховищем з сіткою на матраці. На щастя встановити її порушник не встиг, держінспектори попередили його протиправні наміри.

  Загалом, з 22 по 29 серпня держінспекторами ГУ Держрибоохорони у Запорізькій області було викрито 53 порушення природоохоронного законодавства і вилучено 156 кг незаконно добутої риби. За порушення «Правил любительського і спортивного рибальства» за ч.3.ст.85 КУпАП складено 19 протоколів, а за грубі порушення (ч.4.ст.85 КУпАП) - 18 протоколів. За незаконну торгівлю водними живими ресурсами без дозвільних документів за ст. 88-1 КУпАП складено 12 протоколів. На вилучені з водойм області безхазяйні сітки складено 4 акти виявлення та вилучення безхазяйного майна.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 16