1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

Запорожье. Попробуем все ВМЕСТЕ навести порядок!

Тема в разделе 'Ассоциация Рыболовов Украины (АРУ)', создана пользователем Крока, 2 мар 2011.

 1. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.094
  Симпатии:
  22.946
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Браконьєри пересідають на камери
  29 серпня на Дніпровському (Запорізькому) водосховищі в районі затоки Крилівська в спільному рейді з громадкістью держінспекторами ГУ Держрибоохорони у Запорізькій області був затриманий порушник, який на гумовій камері незаконно ловив рибу сітками.

  При огляді в нього були знайдені і вилучені 3 сітки загальною довжиною 180 м і велика кількість молоді риб. А саме: 14 судаків, 68 пліток, 45 карасів і 3 окуня. Тепер порушнику доведеться відповідати за ч.4 ст.85 КУпАП, за якою він заплатить штраф від 340 до 680 грн (в залежності від рішення суду), а сітки і камеру конфіскують. Крім того, гаманець порушника полегшає на 1652 грн. 40 коп., саме на таку суму він заподіяв збитків рибному господарству України.

  Як зауважують держінспектори, бувалі браконьєри недарма пересідають з човнів на камери, вони заздалегідь знають що не сьогодні так завтра будуть затримані органами рибоохорони. В залежності від тяжкості порушення, суд може постановити вилучити у браконьєра не тільки знаряддя лову, а і засіб пересування. Звісно, купити нову камеру значно дешевше ніж човен.
   

  Вложения:

  • 090420091127.jpg
   090420091127.jpg
   Размер файла:
   113,6 КБ
   Просмотров:
   127
  • Нравится Нравится x 17
 2. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.094
  Симпатии:
  22.946
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Приховав рибу від обліку? Плати 244 720 гривень!
  09.09.2011

  На Каховському водосховищі рибалки користувача РПП «Борисфен» приховали від обліку 139 кілограм риби - виявили інспектори відділу оперативної роботи Головрибводу. в ході перевірки промисловиків щодо дотримання ними правил промислового лову.

  6 вересня на Каховському водосховищі, в районі села Кам‘янське, Васильківського району, Запорізької області, при перевірці користувача РПП «Борисфен» було виявлено приховану від обліку рибу – 161 штук сазана, загальною вагою 139 кілограм.

  Збитки рибному господарству України, внаслідок порушень правил рибальства, відповідно до "Методики розрахунку збитків, заподіяних рибному господарству внаслідок порушень правил рибальства та охорони водних живих ресурсів" становлять 244 720 грн. Стосовно порушника складено протокол про притягнення до адміністративної відповідальності за ст.. 85 ч.3 Кодексу України про Адміністративні правопоруше
   
  • Нравится Нравится x 16
 3. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.094
  Симпатии:
  22.946
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Результатів спільних дій все більше
  Затриманням бригади браконьєрів закінчився сумісний рейд держінспекторів Запорізької Держрибоохорони, співробітників лінійного відділу в порту «Запоріжжя» та громадських інспекторів від Асоціації рибалок України. Вже стало доброю традицією проводити на водоймах області спільні заходи з охорони водних живих ресурсів не тільки з державними відомствами, а і громадськістю. Тим паче, що оперативну інформацію щодо порушників надають небайдужі до долі водойм громадські інспектори АРУ.

  9 вересня о шостій годині ранку в районі Великого-Лугу на Дніпровському (Запорізькому) водосховищі були затримані гр.. Третьяк О.Е та гр. Гефшевський А.М., які саме поверталися з браконьєрського промислу. При детальному огляді у порушників були виявлені 2 сітки загальною довжиною 120м та безліч молоді риби. А саме: 20 судаків, 70 карасів і 15 пліток. Нанесена порушниками шкода водним живим ресурсам оцінена в 1530 грн.

  Зараз всі матеріали щодо виявленого порушення готуються для передачі до правоохоронних органів з метою притягнення браконьєрів до кримінальної відповідальності.
   

  Вложения:

  • 1.jpg
   1.jpg
   Размер файла:
   223,1 КБ
   Просмотров:
   103
  • 2.jpg
   2.jpg
   Размер файла:
   193,9 КБ
   Просмотров:
   120
  • 3.jpg
   3.jpg
   Размер файла:
   205,9 КБ
   Просмотров:
   143
  • 4.jpg
   4.jpg
   Размер файла:
   187,6 КБ
   Просмотров:
   132
  • Нравится Нравится x 16
 4. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.094
  Симпатии:
  22.946
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Тижневий звіт з 12 по 19 вересня
  На підпорядкованих Запорізькій Держрибоохороні водоймах продовжуються спільні рейди держінспекторів та громадських інспекторів від Асоціації рибалок України.

  13 вересня на Каховському водосховищі в районі протоки Жбурьєвка були затримані браконьєри, які ловили рибу без дозвільних документів за допомогою списаного промислового вентерю. Потім вони зізналися, що раніше працювали рибалками на рибодобувному промислі, а після звільнення взялися вже до браконьєрського промислу. Порушники встигли виловити 5 карасів, 3 ляща, 8 пліток і 1-го товстолобика. Крім штрафу по ст.85 ч.4 КУпАП (від 340 до 680 грн.), порушникам доведеться відшкодувати нанесені ними збитки, які у грошовому еквіваленті склали 336 грн. 60 коп.

  16 вересня на Дніпровському водосховищі в районі села Андріївське, в рамках проведення масово-роз´яснювальної роботи серед риболовів-любителів були затримані дачники, які ловили на вудку, а щоб гарантувати улов – посипали сітку-плутанку. У порушників вилучили сітку та незаконно спіймані ними 2 карасі та 3 тарані. За словами представника від Асоціації риболовів України - браконьєрські способи лову стають причиною загибелі значно більшої кількості риб, ніж забирають браконьєри. Ми і не сподіваємося переконати браконьєрів змінити своє ставлення до природи, їх треба систематично і жорстко карати, але ж риболови-любителі, тобто ми з вами, мають проявляти хоч краплю турботи і людяності до оточуючого середовища.

  Паралельно з перевіркою водойм спільні рейдові групи виявили значну кількість порушень порядку реалізації водних живих ресурсів на ринках і місцях стихійної торгівлі Запорізької області. Наприклад, 14 вересня на стихійному ринку Запоріжжя-1 громадянин намагався незаконно збути по 10 кг. карася, коропа і товстолобика без документів що підтверджують законність придбання риби та сертифікату якості на неї. Такі випадки держінспектори Запорізької Держрибоохорони виявляють щоденно, але охочих збути свій товар не меншає.

  Загалом, за минулий тиждень викрито 97 порушень природоохоронного законодавства. Із них за незначні порушення Правил любительського і спортивного рибальства (ч.3ст.85 КУпАП) складено 8 протоколів., а за грубі порушення (ч.4.ст.85 КУпАП) - 50 протоколів. За порушення порядку реалізації водних живих ресурсів (ст.88-1 КУпАП) - 23 протоколи. Два протоколи за невиконання припису (ст.188-5 КУпАП).

  У порушників вилучено 69 заборонених знарядь лову із них 22 за безхазяйними актами. До рішення суду затримано 270,5 кг. незаконно добутих водних живих ресурсів.
   

  Вложения:

  • Лещ-1.jpg
   Лещ-1.jpg
   Размер файла:
   84,8 КБ
   Просмотров:
   92
  • Нравится Нравится x 14
 5. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.094
  Симпатии:
  22.946
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Запрошуємо громадськість проконтролювати безпрецендентне по чисельності зариблення
  Головне управління Держрибоохорони у Запорізькій області та Асоціація рибалок України запрошує громадські організації взяти участь в громадському контролі за проведенням масштабного зариблення Каховського водосховища.

  Зариблення проводиться спільно Державним агентством рибного господарства, ГУ Держрибоохорони у Запорізькій області, ВГО Асоціацією рибалок Україна та рибопромисловими підприємствами. Всього буде випущено понад 1 мільйон штук зарибку коропа, товстолоба, білого амура, щуки, судака, сома.
  Зариблення буде відбуватися у трьох точках Каховського водосховища: в районі міст Енергодар, Дніпрорудне та Запоріжжя.

  Запрошуємо громадські організації взяти участь в контролі за ходом зариблення. Для цього необхідно визначити делегатів від організації, і подати їх список до ГУ Держрибоохорони у Запорізькій обл. за адресою м.Запоріжжя, вул. Чубанова, 235, тел.: (0612) 279-38-52, факс: (0612)279-38-52.
   
  • Нравится Нравится x 17
 6. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.094
  Симпатии:
  22.946
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Безпрецедентний початок відновлення біоресурсів наших водойм !

  Запрошуємо Вас на великомасштабне зариблення Каховського і Дніпровського водосховищ, організоване Державним агентством рибного господарства України на базі ГУ Держрибоохорони у Запорізькій області спільно з ВГО Асоціацією рибалок Україна та рибопромисловими підприємствами області. Всього буде випущено понад 1 мільйону штук зарибку коропа, товстолоба, білого амура, щуки, судака, сома.

  Ці події розпочинають безпрецедентний етап державної програми по відтворенню біоресурсів українських водойм і відбудуться в пілотному для її проведення регіоні. Запорізький край не випадково був обраний для втілення цього проекту. За короткий час тут з ініціативи та участі громадськості спільно з органами держрибохорони був поставлений ефективний заслін хижацькому розграбуванню рибного багатства, що дає вагомі підстави для успішного відродження місцевої іхтіофауни. Випуск зарибку буде здійснюватися у мм. Запоріжжя, Енергодар, Дніпрорудне.

  Зариблення почнеться 13.10.2011 року о 14 годині в м.Запоріжжя на Набережній в районі міського пляжу за участю керівництва Державного агентства рибного господарства України, представників Кабінету Міністрів, народних депутатів України, губернатора, духовенства, козачества, депутатів облради, голови м.Запоріжжя, після чого відбудеться концертна програма для городян і гостей міста.

  Щиро запрошуємо Вас взяти участь у запланованих заходах.

  З повагою
   
  • Нравится Нравится x 17
 7. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.094
  Симпатии:
  22.946
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  "На Запоріжжі проводять найбільше зариблення природних водоймищ"
  Наталя ЗВОРИГІНА

  Випуск дволіток коропа, товстолоба, білого амура та хижих аборигенних видів риб — судака, сома, щуки в акваторію Дніпра на Набережній магістралі у Запоріжжі став справжнім святом. Подія перетворилася на грандіозний Рибний фестиваль з піснями, танцями, виступами місцевих художніх колективів і солістів та дегустацією смачної юшки, звареної тут просто неба у спеціально доставленій на узбережжя річки солдатській похідній кухні.

  — Цей захід було організовано в рамках реалізації державної програми з відтворення водних біоресурсів, згідно з якою передбачається в українські водойми випустити понад 9 млн штук зарибку. Також завдяки внебюджетним програмам ця кількість збільшиться ще майже на 60 млн. – розповів глава Державного Агентства рибного господарства Віктор Дроник.

  — З 11 жовтня у Запорізькій області розпочалися комплексні великомасштабні заходи щодо зариблення Каховського водосховища. У водойми випустять 1 млн дволіток рослиноїдних та хижаків аборигенних видів риб. Це найбільше зариблення у Запорізькій області за всі роки Незалежності, — поінформував власкора «Урядового кур’єра» присутній на заході голова Асоціації рибалок України Олександр Чистяков. — За науковими даними, наші водойми сьогодні вже настільки залежні від людського втручання, що самостійно не здатні до швидкого і повноцінного самовідтворення, тому програми штучного зариблення для них життєво необхідні.

  Тож ще навесні цього року з ініціативи Асоціації рибалок України фахівцями Державного агентства рибного господарства України, ГУ Держрибоохорони у Запорізькій області, Інституту рибного господарства України було розроблено науково-біологічне об∂рунтування на зариблення Каховського і Дніпровського водосховищ аборигенними видами риб. На кошти Асоціації рибалок України під час нересту відбулося перше за останні 20 років зариблення Каховського водосховища щукою.

  Комплексні моніторингові дослідження (малькові зйомки) іхтіологів ГУ Держрибоохорони у Запорізькій області, Інституту рибного господарства України та НДБІ Дніпропетровського держуніверситету засвідчили, що нерест пройшов плідно у сома, плітки, судака, щуки та ляща.

  І це надало додаткового позитивного імпульсу ініціаторам державної програми відтворення водних біоресурсів. Завдяки тісній співпраці Державного агентства рибного господарства України та ВГО Асоціація рибалок України був розроблений комплекс заходів для проведення нинішнього великомасштабного зариблення. За тиждень до згаданих заходів рибопромислові підприємства під контролем Запорізької рибоохорони прибрали промислові знаряддя лову в радіусі 3 км від передбачуваної зони зариблення. Протягом наступних кількох тижнів, поки мальок не розійдеться акваторією водосховищ, на кожній дільниці будуть чергувати державні та громадські інспектори рибоохорони задля захисту мальків від браконьєрів.

  — Запорізький край не випадково був обраний для втілення такого пілотного для країни проекту, — зазначив радник голови Державного агентства рибного господарства України Ігор Добрянський, що взяв участь в урочистостях з нагоди зариблення Дніпра у Запоріжжі. — Саме тут найкращим чином з ініціативи та за участю громадськості спільно з органами Держрибоохорони був поставлений ефективний заслін хижацькому розграбуванню рибного багатства. І це дає нам вагомі підстави сподіватися на успішне відродження місцевої іхтіофауни.

  За інформацією організаторів заходу, малька для зариблення Дніпра виростили на Державному Ново-Каховському рибоводному заводі. Витрати на транспортування взяли на себе рибопромислові організації Запорізької області та громадські організації рибалок-любителів. За?риблення відбувається у містах Запоріжжя, Енергодар та Дніпрорудне.

  Ініціатори проекту переконані, що успішна реалізація цієї програми в Запорізькій області, що забезпечує природним водоймищам України шанс на друге життя, є красномовним прикладом величезного потенціалу об’єднаних зусиль громадськості і держави.


  Газета «Урядовий Кур’єр» №193 (4591) 19.10.2011.


   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 15
 8. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.094
  Симпатии:
  22.946
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Зарыбление Каховского водохранилища
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 15
 9. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.094
  Симпатии:
  22.946
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Начало крупномасштабного зарыбления Каховского водохранилища. 13.10.2011.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 17
 10. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.094
  Симпатии:
  22.946
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Начало крупномасштабного зарыбления Каховского водохранилища 13.10.2011.
   

  Вложения:

  • 17-(1).jpg
   17-(1).jpg
   Размер файла:
   86,8 КБ
   Просмотров:
   91
  • 8-(1).jpg
   8-(1).jpg
   Размер файла:
   168,9 КБ
   Просмотров:
   90
  • 1-(1).jpg
   1-(1).jpg
   Размер файла:
   120,4 КБ
   Просмотров:
   88
  • 5-(1).jpg
   5-(1).jpg
   Размер файла:
   208,5 КБ
   Просмотров:
   86
  • 15-(1).jpg
   15-(1).jpg
   Размер файла:
   119,2 КБ
   Просмотров:
   82
  • 21-(1).jpg
   21-(1).jpg
   Размер файла:
   184,9 КБ
   Просмотров:
   114
  • Нравится Нравится x 15