с. Бегета Володимир-Волинський р-н

Тема в разделе 'Рыбалка в Волынской области', создана пользователем AleXXX, 3 май 2011.

  1. Sem

    Sem гость Временно заблокирован

    Бачу друзякам лінь писати звіт, знову все на мене, ну і ладно :(

    Позавчора, зідзвонились з Вітьою (Variag) він повідомив, що направляється в Володимир, було прийнято рішення провести спільну рибалку, як місце вибрали Бегету!
    Вчора о 5.00 я забрав Ваню (Кубік), Вітю, і друга Рому. Вова (Pylipiuk) забрав Миколу (luga). Приїхали десь о пів на шосту, 3 рази по 50 і в бій :присоединяюсь: Зразу було видно незчисленні "котли" окуня, але покльовував слабенько :( потім "котли" взагалі пропали, і кльов взагалі (майже) припинився, взяти з одного місця 3-5 звостів було за щастя. Я і Ваня пішли чистити і солити окунів, щоб в обід було, що закоптити. Вся рибалка проходила в пошуках матросів, іноді вдавалось найти, а іноді ні. :( В мене знову найкраще відпрацював Нідл Ріал Фрай 2" на 1.3г голові (меньше не поставиш, бо окунь брав далеко від берега, і щоб до нього докинути потрібно було заходити в воду).

    Десь біля 12 ми всі змістились, поближче до лісу, і розбили табір, розпалили багаття, та почали готувати собі обід, взагалі обід став прикрасою дня! Ваня нас веселив так , що аж обличчя боліло сміятись :D Копчений окунь, це просто щось! Думаю, що тепер коптильня стане вірним супутником на риболовлю :)

    Після обіду, по при наші сподівання, клювати полосатий не почав :(. Мені вдалось взяти за майже цілий день 50 матросів і одну невеличку щучку, яка попливла підростати.

    Рибалка вдалась! Дякую друзям за душевну а компанію!


    Слава спінінгістам!

    Добавлено через 44 секунды

    DSCF1393.JPG DSCF1395.JPG DSCF1399.JPG
    DSCF1401.JPG DSCF1405.JPG DSCF1414.JPG
     
    • Нравится Нравится x 18

  2. Kubik

    Kubik гость Временно заблокирован

    Sem,
    с меня видос)а фото нету.
    всем спс за компанию!
    З.Ы.:Окуняки копчёные это что-то с чем-то!!!
     
    • Нравится Нравится x 5
  3. Sem

    Sem гость Временно заблокирован

    Ще декілька фото!
    DSCF1407.JPG DSCF1413.JPG DSCF1417.JPG DSCF1408.JPG
     
    • Нравится Нравится x 13
  4. variag

    variag Рыболов

    Сообщения:
    207
    Симпатии:
    1.458
    Адрес:
    Lvov
    Возраст:
    47
    ответ

    Дякую Сергію (Sem) за запрошення та усім решта хлопцям за душевну компанію:присоединяюсь: Багато приємних вражень залишилось після тієї рибалки. Від себе добавлю лише що окунь в той день просто так не давався, у мене працював твич у товщі води та відвідний поводок. Ітогом стало 42 окуні усілякого калібру (більше 100гр не було нажаль:стыдно:) , виходячи з того що у всіх нас окунь був дрібний роблю висновок - що це так званий "матросик" який до горбуна не доростає..
     
    • Нравится Нравится x 11
  5. Kubik

    Kubik гость Временно заблокирован

    был сегодня опять не бегете.думал уже пойду на речку,но тут звонок.едишь?конечно еду!
    прибыли на место в пол седьмого.трошки половили,потом дождь.переждали дождь и давай опять ловить
    короче за пару часиков трошки насмыкали а потом стемнело.
    даже клюнула краснопёрка,но сошла когда уже достал из воды и брал в руку.
    фоток нажаль нима(
    отаке
     
    • Нравится Нравится x 10
  6. luga

    luga Рыболов

    Сообщения:
    426
    Симпатии:
    3.149
    Адрес:
    володимир-волинський
    Возраст:
    47
    Ну і від мене пару фоток.окунець цого разу був дрібніший,да і клювань менше.хоча 41 вдалося виловити.дрібного як на фотці відпускав.Копчений окунь дуже сподобався-жінка спробувала і тепер мушу робити коптильню:gi-gi:
     

    Вложения:

    • P5020691.JPG
      P5020691.JPG
      Размер файла:
      1,4 МБ
      Просмотров:
      406
    • P5020693.JPG
      P5020693.JPG
      Размер файла:
      1,5 МБ
      Просмотров:
      421
    • P5020694.JPG
      P5020694.JPG
      Размер файла:
      1,3 МБ
      Просмотров:
      392
    • P5020697.jpg
      P5020697.jpg
      Размер файла:
      342,7 КБ
      Просмотров:
      446
    • P5020700.JPG
      P5020700.JPG
      Размер файла:
      743,7 КБ
      Просмотров:
      455
    • P5020699.JPG
      P5020699.JPG
      Размер файла:
      1.018,4 КБ
      Просмотров:
      393
    • Нравится Нравится x 22
  7. luga

    luga Рыболов

    Сообщения:
    426
    Симпатии:
    3.149
    Адрес:
    володимир-волинський
    Возраст:
    47
    Сьогодні знову відвідали водойму-кльов був не дуже але рекорд по кількості побив-60 окунців:1_0072:Ще мав зріз невеличкою щучкою,працювала як їстівна гума так і звичайна.Фотік забув дома:стыдно:
     
    • Нравится Нравится x 10
  8. FiziK

    FiziK гость Временно заблокирован

    щоб тобі завжди так неклювало!

    А фотік неможна забуватись ;)
     
    • Нравится Нравится x 3
  9. Sem

    Sem гость Временно заблокирован

    На сьогодні нами було заплановано провести "Міні застріч форуму http://fishing-ua.com"
    Отже Я, Микола (Луга), і Ваня (Кубік) о пятій годині ранку стартуємо з Володимира, десь о пів на шосту, ми вже робили перші закиди, окунь брав дуже пасивно, а якщо і брав то зривався на півдорозі. В мене особисто рибалка розпочалась не важно, обрив останнього Фіштейла, потім відстріл останнього Нідла, і я всю рибалку мусив тестувати нові приманки, в мене в фаворі сьогодні були ось ці http://fishing-ua.com/showthread.php?p=143596#post143596 приманки. Також ловив на Марс Alone, але приманки від Рейнса все ж таки показували кращий результат.
    SAM_3910.JPG SAM_3911.JPG SAM_3913.JPG SAM_3915.JPG

    До девятої години з горем пополам на трьох взяли з пів сотні матросів, щоб в обід було що закоптити.
    SAM_3920.JPG
    О девятій годині підтянулися друзяки з Ковеля в складі Святослава Халеєва (shs) Богдана (Бодя), Вані (Shelest), і Славікового напарника Вані!
    По пару крапель, прямо на дорозі, для гарного настрою :присоединяюсь:
    SAM_3918.JPG
     
    • Нравится Нравится x 16
  10. Sem

    Sem гость Временно заблокирован

    Потім усі поросходилися по озері, але кльов став, ще гіршим :( Застрілись о 13 за столом, поросходились о 16 год :стыдно: Про сам процес відпочинку не буду писати, фото краще розкажуть :)
    SAM_3923.JPG SAM_3924.JPG SAM_3925.JPG SAM_3926.JPG

    Десь фото з копченими окунями пропали :(

    Після обіду Ковельські колеги відчалили. Дякую їм за прекрасну душевну компанію :gimmefive2:

    SAM_3927.JPG SAM_3929.JPG

    Із неприємного лише те, що я набрав в чобіт води, а ваня взагалі пробив "вайдерси від Simms" :D
     
    • Нравится Нравится x 15