с. Липа, Горохівський р-н

Тема в разделе 'Рыбалка в Волынской области', создана пользователем B.B.B., 23 май 2011.

  1. B.B.B.

    B.B.B. гость Временно заблокирован

    Простори рідного краю ваблять своєю неповторною красою, тим більше, коли мова йде про риболовлю. Так і цього разу після подорожньої риболовлі у с. Терешківці, Мар"янівка, Цегів, Борочиче, вирушаємо із Віталієм у с. Липа Горохівського р-ну. Саме там протікає річка Липа, яка впадає у р. Стир, що разом і утворює Хріниківське водосховище.
    Гарні краєвиди, гарна природа, дуже спекотна погода не завадили кльову полосатого із самого ранку.
    Кілька фото на згадку.
     

    Вложения:

    • P1180715.jpg
      P1180715.jpg
      Размер файла:
      73 КБ
      Просмотров:
      1.043
    • P1180723.jpg
      P1180723.jpg
      Размер файла:
      144,8 КБ
      Просмотров:
      1.013
    • P1180729.jpg
      P1180729.jpg
      Размер файла:
      196,3 КБ
      Просмотров:
      1.062
    • P1180731.jpg
      P1180731.jpg
      Размер файла:
      116,1 КБ
      Просмотров:
      1.052
    • P1180732.jpg
      P1180732.jpg
      Размер файла:
      145,4 КБ
      Просмотров:
      1.032
    • P1180735.jpg
      P1180735.jpg
      Размер файла:
      250,3 КБ
      Просмотров:
      1.024
    • Нравится Нравится x 30

  2. IronFish

    IronFish гость Временно заблокирован

    Слава Спіннінгістам!!!Ну спочатку ми поїхали с Чебені на ранковий .Але до 10.00 два окунька .Вирішуємо їхати.В 12.00 були в Липі і до вечора.Я ловив в основному на воблери,також працювала вертушка,поппер,друзі ловили на гуму.Хлопці що були зранку показали не поганий результат.Окунь брав слабенько.зловив два десятка і одну щучку .
     

    Вложения:

    • DSC07513.JPG
      DSC07513.JPG
      Размер файла:
      315 КБ
      Просмотров:
      721
    • DSC07514.JPG
      DSC07514.JPG
      Размер файла:
      89,2 КБ
      Просмотров:
      755
    • Нравится Нравится x 27
  3. S.T.A.L.K.E.R.

    S.T.A.L.K.E.R. гость Временно заблокирован

    Ну кілька слів про рибалку від мени. По приїзді переговоруєм з хлопцями які тут з самого ранку взнаєм, що кльов вже не той, але що робити налаштовуєм спіни і вперед. Перша приманка яка пішла в бій ''3D Flat Crank'' від ''Yo-Zuri'' буквально на одному із перших закидах приносить клюваня, завіжав фрикціон спін в дугу і через кілька секунд все закінчилось нема в мени більше юзуріка, а що хотіти флюрик 0,14 не для щучих зубів, перекуривши ставлю на всякий випадок флюрік 0,26 і поїхали далі, як писав Віктор вище окунь брав не дуже з однієї точки одного- двох хвостиків виманити можна, ловився полосатий на все силікон, воби, оберталки правда на резину одна дрібнота, вже вечером Зорян показав майстер-клас як треба ловити басіків на попер.
    Фото додаю.
    Фото1600.jpg Фото1607.jpg Фото1609.jpg
    Фото1610.jpg Фото1611.jpg Фото1613.jpg
     
    • Нравится Нравится x 33
  4. Bliashuk Sergey

    Bliashuk Sergey Рыболов

    Сообщения:
    308
    Симпатии:
    2.346
    Адрес:
    Луцьк
    Возраст:
    52
    Сьогодні їздив на водосховище в с.Липа. Поки я добрався Vikmen2011, який приїхав ще з вечора, виловив всю рибу ;), а те що залишилось було вже налякане і ловитись відмовлялось :D.
    А якщо серйозно, то риба була дуже прошена й зовсім не активна. Навіть на "съедобку" покльовки були дуже ніжні. Воблери ігнорувались абсолютно всі, хоча з самого ранку кажуть окуні ще непогано реагували на попери. Поексперементувавши з приманками і їх кольорами помітив що окунь хоч якось реагує на двухдюймовий твістер від Гарі Ямомото на відвідному поводку, який проводився агресивним твічінгом з доволі тривалими паузами. На відвідний зловив з десяток окунів, найбільший з яких не дотягував і до 200 гр. Далі "вистрілила" маньячка чорного кольору з коричневою мухою. Не знаю вже який об"єкт полювання нагадувала вона окуням, але атакували вони її дуже агресивно. На неї зловив ще зо п"ять полосатих. До обіду кльов практично припинився. Оскільки планував брати рибу лише для запікання на грилі - грам від 300, а все що було зловлено явно не підходило для цих цілей і топилося одразу ж - прийшлось їхати додому без риби.:стыдно: Але гарна природа і свіже повітря - що ще потрібно ? ;)
     

    Вложения:

    • IMG_0563.JPG
      IMG_0563.JPG
      Размер файла:
      465,5 КБ
      Просмотров:
      623
    • IMG_0564.JPG
      IMG_0564.JPG
      Размер файла:
      293,6 КБ
      Просмотров:
      667
    • IMG_0562.JPG
      IMG_0562.JPG
      Размер файла:
      190 КБ
      Просмотров:
      612
    • IMG_0565.JPG
      IMG_0565.JPG
      Размер файла:
      306,8 КБ
      Просмотров:
      599
    • IMG_0567.JPG
      IMG_0567.JPG
      Размер файла:
      295 КБ
      Просмотров:
      642
    • Нравится Нравится x 31
  5. vikmen2011

    vikmen2011 гость Временно заблокирован

    Привіт усім хто любить спінінг і не тільки...Так, побували з сусідами у Липі...Поїхали ще в суботу після обіду. Заїхали в Набережному побачити як проводяться змагання, з дороги побачили прапори. Привітались, побажали успіхів колегам і подались собі далі. Почався дощ, але нас уже ніщо не могло спинити. Приїхали, дощ іще йшов хвилин 15. Потім скінчився. Повдягали амуніцію і гайда до води. Мої сусіди пішли берегом до будки на полі, це за фермою, я залишився біля ферми, і не прогадав. Попробував традиційно оберталку, нічого. Щось мені підсказало спробувати попер. На першій проводці, взяла рибина неподалік берега, з якою я не справився. Лайтова палка пополам зігнулась, риба пре як танк, і завела в лілії, там і зійшла. Не знаю, що то було, щука чи окунь, але дуже солідне. Потім на попер спіймав декілька окунів, які забрав, окунь класний, вагою більше 300 гр. Дрібноту відпускав. Сусіди мали теж по декілька окунів, і по щуці, кілушки. Пішли варити юшку і пекти шашлик. Вечір був пречудовий. Солов"ї співали аж серце раділо. Місяць був уповні, і такий величезний, був пік, коли він знаходився на найближчій відстані до землі (астрономічне). Солов"ї співали усю ніч аж до ранку, сусіди жалілись, що не давали їм спати, я спав нормально, люблю солов"їні трелі. Вранці попили каву і знову до води. Але уже не те...Я спіймав ще декілька окунів, але уже на оберталку, попер вже не проходив. Спіймав щучку до 0,5 кг. Щучка і дрібний окунь тут-же відпускав, я взяв до дому, лише 10 окунів, але солідних, столових. Сусіди спіймали ще по декілька окунів. Окунь став настільки прошений, що вже і не хотілось ловити. Після обіду поїхали до дому. Ось так пройшла наша чергова рибалка у Липі.
     
    • Нравится Нравится x 25
  6. vikmen2011

    vikmen2011 гость Временно заблокирован

    Доброго усім дня шановні колеги по захопленню! Хоча із запізненням, але хочу привітати усіз з Днем Перемоги! Побажати, щоб ніколи ми не бачили страхіття війни. Побував учора у Липі, був з колегою по роботі. Про рибалку: не скажу, що вдала, але десять достойних окунів і одну гарну краснопірку привіз до дому. Спіймано було, приблизно двадцять рибин, в основному окунь. З ранку мав чотири на оберталку, потім глухо. Десь годин після 12-00, за порадою свого колеги, та і по поведінці окуня, поставив собачку (волкера), І почав гратись рибалкою. Окунь ганяв малька по всій водоймі, блешні, гуму, воблери, попери ігнорував,(пробував під час ловлі на собачку). Собачка працювала, навідь краснопірка спокусилась. Результатом рибалки задоволений, але... Здивувало те, що у воді біля берега, бачив багато дохлої риби всіх мастей, окунь, линок, плотва, ротани-головешки і жаб. Не я один це підмітив. Не знаю, є два варіанти мору риби такого, або електро, або хімія з дощем попала у водойму з полів. Який варіант тут пройшов невідомо...І ще мене обурило, що без угризіння совісті наша доблесна рибохорона серед білого дня, ранку, година 10-00, на човні з мотором перевіряли свої сітки. Наголошую, сіті з води не виймаються, адже нерестовий період, і на човнах. Нам рибалкам не мона. А ці фронтовики, заслужили таку честь, а може їхні генерали юшки захотіли? Хто зна?..Їм мона, вони у законі, я їх називаю БРАКОНЬЄРАМИ У ЗАКОНІ. Колись виходили цілою ротою, тепер мабуть трішки боязко, то лише один екіпаж, але сіток наставлено багато. Довго вони там плавали. Ото і біда, що нам не мона, порізали-б усі сіті. Якщо рибу брали електрики, то де-ж ті доблесні рибохоронці були? Отак і виходить, що вони у долі з браками. Я цим інспекторам не вірю уже давно. Це хапуги високої гільдії. І "управи" на них ми не знайдем, усе прикрито літерами закону. Ось це, шановне братство по захопленню, я хотів вам розповісти...
     
    • Нравится Нравится x 18
  7. vikmen2011

    vikmen2011 гость Временно заблокирован

    Привіт усім хто любить спінінг, і не тільки. Привіт усім свідомим рибалкам. Побував вчора знову у Липі...Одне розстройство. Спіймав лише два окуні, вірніше привіз до дому, дрібноту відпускаю, коли візьме. Хоча, користуюсь приманками які відсікають дрібноту. Але великому куску і рот радіє, попадає і дрібнота. Знову "милувався" роботою браків. Два чоловіки на човні, мабуть з Гумнищ, спокійнісінько, з 7-00 і до 10-00 (я спостерігав) перебирали сітки на воді. Сіток кілометри. Потім уже навідь за бригадою, де пірсік, те-ж двоє човником серед білого дня вийшли, і перевіряли сітки по ту сторону русла, де спінінгом не дістати. Повторюю, без страху хлопці працюють, свідомо, знаючи, що їм це минеться. Колега мене піддьорнув, мол а ти ще гроші хочеш збирати на зариблення водосховища (Акція Хрінниківська щука). Так, він мав рацію. Браки матимуть що ловити. Невже на форумі немає рибалок , які знають рибохоронних босів, щоб поставити їм до відому. А ні, то спробувати самим вийти на човнах, зібратись на якийсь день, і почистити від сіток водойму. Там їх кілометри. Човнів десять з екіпажами по два чоловіки. Це-ж сила. Згуртуватись домовитись на сайті і під"їхати туди. Мені, особисто, було-б цікаво, як на цю акцію реагувала-б рибохорона, як би вона летіла на човнах щоб ганяти масовий заплив на човнах під час заборони? Ото булоб галасу на усю Україну. Ще і в інеті виставити фото і відео, що рибаки перебирають на себе функцію рибохорони... Подумайте над цим питанням колеги. Адже це можливо. Присунули до берега кілометри сіток, спалили їх, зняіши все на відео, ніяка рибохорона нам за це нічого не зробить, навпаки, ми їх виставим...неробами у їхній нелегкій праці. Факт кришування браків ми не доведем. Але знатимуть, що не вони повні господарі водойми, і не браки. Що є ще і прості любителі рибалки.
     
    • Нравится Нравится x 19
  8. djus

    djus гость Временно заблокирован

    Поїхали вчора з друзями в Липу з ночівлею. Виїчали в 2 приїхали в7 ,по дорозі в машині відірвався бак. Прив"язали як змогли і поїхали далі. Вечері ловили десь 2 години кожен зловив по3 гарних окуня. Зранку добре клювало недовго, до сходу сонця, поті приходилось його випрошувати. Микола "рибачок" зловив щуку десь біля 3 кг. окуня ловили на воблери і попери
     

    Вложения:

    • Фото0033.jpg
      Фото0033.jpg
      Размер файла:
      254,1 КБ
      Просмотров:
      712
    • Нравится Нравится x 17
  9. B.B.B.

    B.B.B. гость Временно заблокирован

    „Не щучий день”
    Відвідали із друзями с. Липа. Ловили спіном із човна в розрахунку на щуку, однак не пощастило. Натомість вдалось відловитись окунями.
    Клювання жваві і досить такі активні. Для прикладу, перші закиди розпочав із віброхвоста №2,5 (салатового відтінку) на двійнику та ще й із металічним повідком скруткою. Так окунь цю приманку – просто в „шахту”. Здавалося, б повідок – проте день виявився явно по окуню. Згодом таки, повідок зняв, що і прибавило клювання полосатого. Розміри також побалували – менші від 100, самий більший 750 гр.
    Рибалили десь до половини 11 год., оскільки мета була - с. Колодеже.
    Зі щукою в принципі поталанило разок – виручив старий добрий Кайтеч.
     

    Вложения:

    • P1290854.JPG
      P1290854.JPG
      Размер файла:
      301,1 КБ
      Просмотров:
      786
    • P1290855.JPG
      P1290855.JPG
      Размер файла:
      283,1 КБ
      Просмотров:
      745
    • P1290856.JPG
      P1290856.JPG
      Размер файла:
      314,5 КБ
      Просмотров:
      751
    • P1290858.JPG
      P1290858.JPG
      Размер файла:
      319,8 КБ
      Просмотров:
      748
    • P1290860.JPG
      P1290860.JPG
      Размер файла:
      321,9 КБ
      Просмотров:
      748
    • Нравится Нравится x 13
  10. Pallas

    Pallas гость Временно заблокирован

    навідали Липу. ловили з 17.30 до майже 21-ї. окунець не активний, відгукувався неохоче, зате сама атмосфера рибалки додавала піднесеного настрою
     

    Вложения:

    • IMAG1143-5.jpg
      IMAG1143-5.jpg
      Размер файла:
      203,8 КБ
      Просмотров:
      531
    • IMAG1145-7.jpg
      IMAG1145-7.jpg
      Размер файла:
      207,4 КБ
      Просмотров:
      573
    • IMAG1149-11.jpg
      IMAG1149-11.jpg
      Размер файла:
      224,5 КБ
      Просмотров:
      583
    • IMAG1150-12.jpg
      IMAG1150-12.jpg
      Размер файла:
      188,7 КБ
      Просмотров:
      577
    • Нравится Нравится x 11
    • Информативно Информативно x 1