ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

с. Липа, Горохівський р-н

1.  
    IronFish

IronFish Рыболов

Рейтинг:
    825
    Я думаю,що нетільки Липу треба лікувати,Аусі водойми.І якщо зібрати команду Лікарів,та почистити водойми від сіток то хоча б браки на бабки попадуть,і втомляться постійно їх купувати.!!!

• Нравится Нравится x 14
  2.  
    vitalij miscuk

vitalij miscuk Рыболов

Рейтинг:
    45
    vikmen2011,
    я в темі, човен і напарнік є, можу ще пару екіпажів підтянути. коли, де і як? мій тел: 0664196928 begin_of_the_skype_highlighting**************0664196928******end_of_the_skype_highlighting- віталій

Добавлено через 2 часа 38 минут
    в тему , слова пісні просто клас

• Нравится Нравится x 5
  3.  
    IronFish

IronFish Рыболов

Рейтинг:
    825
    Рибалки Активніше!!!!!!!Говорив по телефону з рибалкою не байдужим ,він за я за !!!Є тема її треба обговорити.За номером телефону в лічку!

• Нравится Нравится x 3
  4.  
    vitalij miscuk

vitalij miscuk Рыболов

Рейтинг:
    45
    Шкода, активності нуль по даному питанню. Таке враження що усім пох, або усі браки

• Нравится Нравится x 1
  5.  
    B.B.B.

B.B.B. Форумчанин 80 уровня

Рейтинг:
    13.061
    Щодо браків - питання актуальне, хоч і не у цій темі.
    Однак сьогодні мав телефонну розмову із Начальником Волинської держрибохорони (Кунчик Тарас Миколайович) по цьому питанню.
    Отже, Тарас Миколайович запрошує усіх небайдужих щодо браконєрства на Волині до круглого столу. Бачу, кілька активних учасників є і це вже не погано.
    Лишаю його номер 067-360-28-34. Він готовий до діалогу і запрошує до спільної співпраці по цьому питанню. Все цілком серйозно. Раджу зібратись і проявити небайдужість - гадаю від цього виграють рибалки та наші водойми.
    Заодно лишу номер відповідального рибінспектора у с. Липа - 067-360-28-51

P.s. В подальшому прохання питання рибінспекції та бракон"єрства піднімати у відповідних темах форуму

• Нравится Нравится x 7
  6.  
    vikmen2011

vikmen2011 Рыболов

Рейтинг:
    683
    Привіт усім...Шановний В.В.В., чому у інших темах? Я пишу звіт про рибалку, і описую, що бачив у Липі. Тема-то про Липу???. Вчора і сьогодні теж були в Липі. З ночовкою. Спіймали не дуже багато...Але які, по 0,5 кг., не те, що ловлять спортсмени і звітують кількістю спійманих хвостів. По 40-50шт. Або, "там такі окуні, по 30гр." що ми чули тоді, як заїзджали подивитись змагання яке організовує ФРСВ. За такі результати, моя воля, я бив- би по сра...Беріть шановні приклад із зарубіжних колег, у яких риба суворо лімітованого розміру, не маленького, іде у залік. А ви калічите і шокуєте рибу. Соломенні спінінги спеціально налаштовані на малька, і приманки теж блошки самовирізні із стандартних твістерів і вібриків. Поробили блошки і чваняться один перед другим кількістю спійманих "хвостів", не риби, а хвостів. Браки зараз теж, бачив використовують Сітки-китайки з малим вічком. Чим ви кращі за них? СПОРТСМЕНИ!!! А сьгодні теж, зустрівся мабуть з рибохороною, яка на моторці ловить рибу,але уже спінінгами. Номер борту--УВ66К. На моє запитання, чи уже дозволено ловити із човна, відповіли, що через одного. Я запропонував одному тоді із них стрибати і пливти до берега і ловити як люди. Якщо це доблесна рибохорона, порушує, то який мені смисл телефонувати до них?

Вложения:

• Нравится Нравится x 14
  7.  
    vikmen2011

vikmen2011 Рыболов

Рейтинг:
    683
    Привіт усім...Вчора сусід був в Липі, поїхали туди наскоком після 17-00 год. Спіймали небагато, десяток окунів, всі стандарт 300-500 гр. Ловили на поппер, на оберталку оповідав, не дуже клювало. І що мене найбільше вразило, це те, що з"явились старі знайомі, перебирали свої сітки. По вихідних на воду не виходять, багато рибалок їх бачать. Сіток казав сусід багато, ті, що я оповідав. Вони там стоять постійно. Їх приберуть перед початком сезону ловлі з човна. Ось такі новини.

• Нравится Нравится x 5
  8.  
    Sem

Sem Рыболов

Рейтинг:
    7.517
    Шановний vikmen2011, Вы хоч бы разок викинули, зі своїми окунями, а то знаєте у кожного свої пів кілограма :)

Про яке каліцтво йде мова??? Ви хоч раз побували на змаганнях? Майже вся риба випускається! А те, що спортсмени ловлять малечу, то це вибір самого спортсмена, Вам ніхто не забороняє прийти і обловити їх крупняком (хоча якщо чесно я сумніваюсь, що Вам це вдасться,:) ловля в умовах пресингу, суттєво відрізняється від звичайної рибалки). Ви своїми "серйозними" приманками приносите набагато більше шкоди, багрячи рибу, навіть не підозрюючи цього.

П.С. Я впевнений, що спортсмени і крупну рибу ловлять не гірше (просто в умовах пресингу, це не просто зробити!)

• Нравится Нравится x 4
  9.  
    Plagus

Plagus всё ещё ловлю рыбу Команда форума

Рейтинг:
    26.735
    vikmen2011,
    Прекращайте необосованные наезды на улётчиков, хоть спортсменов, хоть любителей ,
    мне надоели срачи по этому поводу на других форумах,
    а на своём я просто не допущу этого.....
    с Ув.

• Нравится Нравится x 11
  10.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.863
    Він був. І зрозумів, що змагання це не його. Для нього рибалка це відпочинок а не спосіб комусь щось довести і зайняти якесь місце. В рибалці він вже все всім довів. І в свій час навчав рибалці свого племінника ВВВ і таких як ти.
    А ти не сумнівайся. ;)
    Петрович, со всем уважением и как к человеку и модератору: это не наезды. Это воспитательный процесс. За пофигизм. )))

ЗЫ дальше будем только по теме :стыдно:.. чес слово :стыдно:

• Нравится Нравится x 5

Поделиться этой страницей