1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

Государственное Агентство рыбного хозяйства Украины

Тема в разделе 'Рыбинспекция', создана пользователем Крока, 2 июн 2011.

 1. Станиславович

  Станиславович Рыболов

  Сообщения:
  1.003
  Симпатии:
  2.806
  Адрес:
  г.Полтава
  Возраст:
  54
  Без моратория на промлов хотя-бы на 2 года - все это пустопорожний бред сивой кобылы.
   
  • Нравится Нравится x 4
 2. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.116
  Симпатии:
  22.976
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Держрибагентство запускає нову "Гарячу Лінію"
  З 1 вересня 2016 року розпочинає роботу безкоштовна «Гаряча» Лінія» Держрибагентства, на яку громадяни можуть звертатися, помітивши порушення правил рибальства на водоймі, незаконний продаж риби в точках продажу, а також звертатися щодо роз’яснення Правил любительського та спортивного рибальства. Номер телефону «Гарячої» Лінії»: 0-800-50-52-50, дзвінки з українських мобільних операторів та стаціонарних телефонів – безкоштовні.

  У режимі консультування громадян та фіксації звернень щодо імовірних порушень «Гаряча» Лінія» працюватиме з понеділка по четвер з 9:00 до 18.00 і до 16.45 у п’ятницю. Разом з тим у режимі фіксації звернень громадян «Гаряча» Лінія» працюватиме цілодобово 7 днів на тиждень.

  «Фактично «Гаряча» Лінія» Держрибагентства, що існувала раніше, мала обмежені технічні можливості і не задовольняла всіх потреб громадян та галузі. Ми вирішили кардинально змінити підходи до роботи: по-перше, зробити номер телефону безкоштовним для дзвінків громадян і простим для запам’ятовування. По-друге, впровадити програмне забезпечення, яке дозволить опрацьовувати отриману від громадян інформацію і передавати її до територіальних управлінь в регіони в режимі реального часу», ̶ повідомив Голова Держрибагентства Ярема Ковалів.

  Він також розповів, що перші два тижні «Гаряча» Лінія» буде працювати в тестовому режимі. Протягом цього часу буде опрацьовано нову модель ефективного реагування на звернення громадян. Інформація про імовірні правопорушення направлятиметься з «Гарячої Лінії» відповідальним підрозділам в областях, а у випадках особливо значних порушень законодавства та правил рибальства або імовірної участі у незаконних діях місцевих посадовців – новоствореному Відділу оперативного реагування «рибоохоронний патруль», в компетенцію якого входить проведення рибоохоронних заходів на території всієї України.
   

  Вложения:

  • afgarlin16.jpg
   afgarlin16.jpg
   Размер файла:
   12,3 КБ
   Просмотров:
   68
  • Нравится Нравится x 8
  • Информативно Информативно x 3
 3. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.116
  Симпатии:
  22.976
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  "Ми звільняємо всіх керівників рибоохорони в областях" - сказав голова Агентства рибного господарства України Ярема Ковалів
  05.09.2016

  «Сьогодні ми звільняємо всіх керівників територіальних управлінь рибоохорони. 23 серпня ми направили документи на погодження цих звільнень до Мінагрополітики та до очільників областей. До кінця 2016 року ми плануємо завершити ліквідацію старих органів рибоохорони та запуск нового рибоохоронного патруля по всій країні», - повідомив Голова Держрибагентства Ярема Ковалів.

  Він додав, що звільнення керівників та ліквідація діючих управлінь охорони, використання та відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства є необхідним етапом, складовою процесу реформування системи охорони водних біоресурсів та створення рибного патруля.

  «Ми знаємо про тиск «на місцях» – на очільників областей, на місцевих активістів. Тиснуть «правоохоронці», тисне місцевий криміналітет. Будуть провокації, в т.ч. інформаційні. Для того щоб скомпрометувати нас, щоб не дати звільнити «старих», щоб поставити «своїх» нових. Можу сказати тільки те, що ми не зупинимось. Рибоохоронному патрулю – бути. Наступні – Одеська та Херсонська області. Відбір виключно на відкритих конкурсах за участю громадських організацій. У громадських активістів прошу підтримки і активного контролю за процесом відбору. Держрибагентство буде тримати вас в курсі новин – слідкуйте за нашим сайтом і перевіряйте інформацію, яку читаєте», – повідомив Ковалів.

  15 вересня 2016 року Держрибагентство оголосить конкурс на посади керівників рибоохоронного патруля у 9 областях України. Йдеться про Дніпропетровську, Запорізьку, Кіровоградську, Миколаївську, Одеську, Полтавську, Херсонську, Чернігівську та Черкаську області, а також повного інспекторського складу в управління рибоохоронного патруля Херсонської та Одеської областей.

  Херсонщина та Одещина стануть наступними регіонами України після Київщини, де запрацює рибоохоронний патруль. Вже 15 вересня 2016 року там буде оголошено кадровий конкурс. Держрибагентство відбиратиме не тільки керівників територіальних управлінь, але і весь інспекторський склад – близько 40 інспекторів до кожної з областей.

  «У червні 2016 року ми запустили рибний патруль на Київщині і за неповні 3 місяці роботи він на 100% довів свою ефективність в частині затримання браконьєрів, перекупників нелегальної риби, контролю за звітністю рибалок-промисловиків. Рибоохоронні патрулі будуть працювати у кожному регіоні України, бо браконьєрство – це проблема всеукраїнська. Обсяг українського тіньового ринку риби – 4 млрд. Обмежені матеріально-технічні можливості не дозволяють запустити патруль у всіх регіонах України одночасно, тому рухаємося поступово – регіон за регіоном. Починаємо з найпотужніших «рибних» регіонів – «морських» Одеської та Херсонської областей», - повідомив Голова Держрибагентства Ярема Ковалів.

  Держрибагентство сподівається на максимальну підтримку реформи з боку місцевої влади. Так, у серпні з ініціативи Херсонської ОДА вже було підписано Меморандум про співробітництво у сфері розвитку рибного господарства між Державним агентством рибного господарства України та Херсонською обласною державною адміністрацією. Відповідно до Меморандуму Херсонська ОДА всебічно сприятиме проведенню відкритого кадрового конкурсу до рибоохоронного патруля, проводитиме з Держрибагентством спільні зустрічі та засідання, круглі столи тощо.

  «Ми вдячні Херсонській ОДА, губернатору Андрію Анатолійовичу Гордєєву та всім небайдужим громадським активістам за підтримку. Без співпраці з місцевою владою запуск рибоохоронного патруля неможливий. Тема рибного господарства є важливою складовою не тільки економіки, але і соціального життя регіону», - додав Ярема Ковалів.

  Відкритий кадровий конкурс на посаду рибних патрульних відбудеться відповідно до вимог нового Закону «Про державну службу», включатиме електронне тестування та співбесіду. До складу конкурсної комісії будуть залучені представники громадських організацій, науковці та експерти у відповідній сфері, представник виборного органу первинної профспілкової організації тощо.

  «Відбір керівників та інспекторів відбудеться виключно на конкурсних засадах. Ми запрошуємо всіх тих, кому небайдужий стан рибного господарства Херсонщини та, хто відчуває в собі сили задля роботи в рибоохоронному патрулі, подавати документи, проходити конкурс. Галузі потрібні вмотивовані, чесні, порядні люди», – повідомив Голова Держрибагентства Ярема Ковалів.


  http://darg.gov.ua/_mi_zviljnjajemo_vsih_0_0_0_2943_1.html

  http://darg.gov.ua/_u_veresni_rozpochnetjsja_0_0_0_2944_1.html
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 10
  • Информативно Информативно x 1
 4. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.116
  Симпатии:
  22.976
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Держрибагентством підписано наказ про початок конкурсного відбору керівників рибоохоронного патруля у 7 областях

  Станом на 15.09.2016 Наказ Держрибагентства про початок конкурсного відбору керівників Херсонського, Запорізького, Кіровоградського, Львівського, Полтавського, Черкаського і Чернігівського рибоохоронного патруля вже підписано. Наразі відомство очікує погодження із Національного агентства з питань державної служби, що дозволить розпочати проведення повноцінного конкурсного відбору. Очікується, що таке погодження має бути отримане до кінця поточного тижня.

  Щодо проведення конкурсного відбору повного складу інспекторів рибного патруля Херсонської області до Держрибагентства звернулася Херсонська Обласна Рада із пропозицією розглянути можливість проведення конкурсу безпосередньо в Херсонській області, що дозволить наблизити процедуру добору кадрів до широких верств громадськості, волонтерів та сприятиме проведенню відкритому конкурсу. В свою чергу, Херсонська облрада обіцяє забезпечити вирішення організаційних питань щодо роботи відповідної кадрової комісії у Херсонській області. Держрибагентство наразі чекає відповіді з цього питання від компетентного відомства – Нацдержслужби, що має бути отриманим найближчими днями. Після цього конкурсний відбір буде розпочато.

  Нагадаємо, відкритий конкурс на зайняття вакантних посад рибних патрульних відбудеться відповідно до вимог Закону «Про державну службу» у новій редакції, включатиме електронне тестування та співбесіду. До роботи конкурсної комісії можуть бути залучені державні службовці, у тому числі з інших державних органів, науковці та експерти у відповідній сфері, представник виборного органу первинної профспілкової організації та представники громадських об’єднань.

  Нагадаємо, запуск рибоохоронного патруля на Херсонщині є складовою Концепції реформування рибного господарства. Відповідно неї 30.09.2015 р. КМУ було прийнято Постанову №894 «Питання функціонування територіальних органів Державного агентства рибного господарства», відповідно до якої розпочалася реформа органів рибоохорони: ліквідація діючих органів рибоохорони та створення нового органу «рибоохоронного патруля». Рибні патрульні будуть набрані на основі відкритого конкурсу, пройдуть фахове навчання, курси підвищення кваліфікації у європейських експертів, а також будуть оснащені сучасною технікою. Перший в Україні рибоохоронний патруль розпочав роботу 16.06.2016 на Київщині.

  http://darg.gov.ua/_derzhribagentstvom_pidpisano_0_0_0_2975_1.html
  ______________________________________________________________________________
  Розпочався прийом документів на посади керівників рибоохоронного патруля у 7 областях України

  16 вересня стартував прийом документів для конкурсного відбору на посади керівників до рибоохоронного патруля в Запорізькій, Львівській, Кіровоградській, Полтавській, Херсонській, Черкаській та Чернігівській областях.  «Рибний патруль – це новий персонал, люди з високою мотивацією, відібрані на основі відкритих кадрових конкурсів. Ми запрошуємо всіх тих, кому небайдужий стан рибного господарства та хто відчуває в собі сили задля роботи в рибоохоронному патрулі, подавати документи, проходити конкурс. Галузі потрібні вмотивовані, чесні, ефективні люди», – повідомив Голова Держрибагентства Ярема Ковалів.  Нагадаємо, запуск рибоохоронного патруля на території всієї України є складовою Концепції реформування рибного господарства. Відповідно до неї 30.09.2015 р. КМУ було прийнято Постанову №894 «Питання функціонування територіальних органів Державного агентства рибного господарства», відповідно до якої розпочалася реформа органів рибоохорони: ліквідація діючих органів рибоохорони та створення нового органу «рибоохоронного патруля».

  Перший в Україні рибоохоронний патруль розпочав роботу 16.06.2016 на Київщині.

Рибні патрульні пройшли фахове навчання, курси підвищення кваліфікації у європейських експертів, а також будуть оснащені сучасною технікою.

  Детальніше з умовами проведення конкурсу, посадовими обов’язками, кваліфікаційними вимогами можна ознайомитись за посиланням щодо:  - начальника Управління Держрибагентства у Запорізькій області;


  - начальника Управління Держрибагентства у Львівській області;  - заступника начальника Управління Держрибагентства у Кіровоградській області;  - начальника Управління Держрибагентства у Полтавській області;  - начальника Управління Держрибагентства у Херсонській області;  - заступника начальника Управління Держрибагентства у Херсонській області;  - начальника Управління Держрибагентства у Черкаській області;  - начальника Управління Держрибагентства у Чернігівській області.  Для участі в конкурсному відборі претендент особисто подає та/або надсилає поштою (04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45-а) комісії наступні документи:  1. Копію паспорта громадянина України.  2. Письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.  3. Письмову заяву, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.  4. Копії документа (документів) про освіту.  5. Заповнену особову картку встановленого зразка.  6. Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік.  Документи щодо участі у конкурсному відборі приймаються протягом 15 календарних днів після оприлюднення оголошення (включно до 30 вересня до 18.00) за адресою: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45-а.  Тестування відбудеться о 9:00 11 та 12 жовтня 2016 року в місті Київ за адресою: вул. Хрещатик, 24. По вул. Січових Стрільців, 45-а відбудеться 2 етап конкурсу - розв’язання ситуаційних завдань та співбесіда.

  За додаткової інформації звертайтесь за телефоном: (044) 486-99-18 або на електронну адресу: kadry@darg.gov.ua  Нагадаємо, відкритий конкурс на зайняття вакантних посад керівників рибного патруля відбудеться відповідно до вимог Закону «Про державну службу» у новій редакції, включатиме електронне тестування та співбесіду. До роботи конкурсної комісії можуть бути залучені державні службовці, у тому числі з інших державних органів, науковці та експерти у відповідній сфері, представник виборного органу первинної профспілкової організації та представники громадських об’єднань.

  http://darg.gov.ua/_rozpochavsja_prijom_0_0_0_2979_1.html
   
  • Нравится Нравится x 7
 5. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.116
  Симпатии:
  22.976
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  У ВР зареєстровано проект закону про підвищення кримінальної відповідальності за порушення правил рибальства
  11 жовтня 2016 р. у Верховній Раді було зареєстровано проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення правил рибальства та ведення робіт на землях водного фонду».

  «Основними завданнями і цілями даного законопроекту є посилення відповідальності за порушення правил рибальства та ведення робіт на землях водного фонду. Як наслідок, має зменшитися незаконне використання риби та інших водних біоресурсів», – зазначили автори документу у пояснювальній записці до законопроекту.

  Пропонується внести зміни до статті 249 Кримінального кодексу України, статей 85, 851, 87, 912,Кодексу України про адміністративні правопорушення, які дозволять посилити покарання за порушення громадянами та посадовими особами правил рибальства, а саме: порушення правил використання об’єктів тваринного світу, порушення правил рибальства; експлуатація на водних об’єктах водозабірних споруд, не забезпечених рибозахисним обладнанням; порушення вимог щодо охорони середовища перебування і шляхів міграції, переселення, акліматизації та схрещування диких тварин; перевищення лімітів та нормативів використання природних ресурсів, перевищення затверджених лімітів (квот) та нормативів використання водних біоресурсів.

  Законопроект уточнює повноваження органів та осіб, які здійснюють державний нагляд у сфері охорони, раціонального використання і відтворення водних біоресурсів, що дозволить здійснювати рибоохоронні заходи на більш високому рівні.

  http://darg.gov.ua/_u_vr_zarejestrovano_proekt_0_0_0_3034_1.html
   
  • Нравится Нравится x 7
  • Информативно Информативно x 1
 6. zubr

  zubr Рыболов

  Сообщения:
  106
  Симпатии:
  254
  Вы лучше придумайте закон который запретит приходить рыбинспектору к компании рыбаков и вымагать деньги. Угрожая в случае отказа платить собрать общий улов всей компании и на кого то одного из рыбаков составить админпротокол за перелов. Такое есть например в г. Тетиев Киевской области на речке Роська. Прямо в почти центре города возле городского пляжа в районе консервного завода. Там у рыбинспектора целая преступная группа из числа какой то "СПІЛКИ риболови тетіївщини" Они в случае чего являются железными понятыми для протокола. А сейчас уже деньги на прямую начал для рыбинспектора собирать председатель спилки Грипак Анатолий Леонидович. Как бы работая в правовом поле. Говорит что на статутную деятельность его организации. Денег если не даешь, то приходит рыбинспектор, собирает весь улов с компании рыбаков и на одного за перевес (перелов) составляет протокол. В протокол как понятые и свидетели вписываются члены так называемой спилки. Вот и вся ситуация реальная. А вы там хоть какие законы пишите. Будет как с ГАИшниками. Были меленькие штрафы, гаишники жили в маленьких домах, стали штрафы большие, стали жить в больших домах и ездить на крутых машинах. Теперь так же будет и с рыбинспекторами. И еще вся речка в сетях, но они этого не замечают и им на это наплевать.
   
  • Нравится Нравится x 2
 7. Станиславович

  Станиславович Рыболов

  Сообщения:
  1.003
  Симпатии:
  2.806
  Адрес:
  г.Полтава
  Возраст:
  54
  Хоть раз полицию вызывали? Постанову в суде оскаржили? В прокуратуру заяву писали?
   
  • Нравится Нравится x 5
 8. Metiz

  Metiz метизятник и щукарь Команда форума

  Сообщения:
  2.684
  Симпатии:
  10.670
  Адрес:
  Павлоград
  Возраст:
  41
  Бред какой-то. А вы там все здоровые мужики как овечки что ли ???
  Ну эти понятые, так и вас там не двое, правильно?
  Да если сети не выкисают, то 102 есть (сам недавно вызывал по факту. В тлф режиме сразу присваивают вашему звонку-заяве номер и вам его называют. Если что), Киев под попой у вас, телевидение пригласите, "мультик" снимут и покажут в новостях, к примеру. Общественность пригласите. У вас прямо "Бумер"там выходит.
   
  • Нравится Нравится x 7
 9. zubr

  zubr Рыболов

  Сообщения:
  106
  Симпатии:
  254
  Все это сделано. И 102 и остальное. Речь ни об этом. Тема про что? Про рыбинспекцию, про постановы какие то, про законы что в теме пишут. А по факту что?! Я написал что по факту происходит! А Вы мне предлагаете и дальше на мои налоги содержать рыбинспекцию, и при этом самому защищать свои права. Пусть они с моих налогов существуют и дальше продолжают беспредельничать? Я про то, что фигня все что тут призентуют в теме. В маленьких населенных пунктах Украины через которые протекают реки, там все по другому. Там месные князьки в лице главы райадминистрации, полицая и подобных свои законы устанавливают. А местный рыбинспектор у них на побегушках. Уху им на выходные варит на природе и раз в месяц их долю от месных браконьеров приносит. А чтобы это все легально преподнести в наше время якобы каких то реформ, то зарегистрировали в местной юстиции громадську организацию. И типа все делается от ее имени. Ходит такой себе вышедший на пенсию бывший милиционер Грипак Анатолий Леонидович и всем рулит. Ты говорит будешь рыбачить, а ты давай 100 гривен на статутную деятельность общества. Начальник полиции приедет, по смеется и уедет. Прокурор говорит, что не видит вымагательства. Это добровольные взносы.
   
  • Нравится Нравится x 2
 10. Metiz

  Metiz метизятник и щукарь Команда форума

  Сообщения:
  2.684
  Симпатии:
  10.670
  Адрес:
  Павлоград
  Возраст:
  41
  Так это всем известно и не новость, что у нас Законы есть, но они не работают или работают, но не в полном объеме. Но если человек хочет отстоять свои права, то приходится за них бороться, опираясь на те же Законы (Законы здесь в более широком понимании).
  Я не предлагаю. Вы уже это делаете, и я, и ни вас ни меня никто не спрашивает. Меняется и рушится старая система, в которой мы жили 25 лет, но перемены быстро, к сожалению, не наступают никогда.
  Нет. Чем образованнее и грамотнее рыболов, тем, к примеру, он больше будет знать о своих правах и их отстаивать. Люди читают, на ус мотают.
  Над провинцией стоит губерния.
  Я не понимаю, в чем суть? Ваши права нарушены и Вы не можете ничего сделать? При чем не один?