1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Государственное Агентство рыбного хозяйства Украины

Тема в разделе 'Рыбинспекция', создана пользователем Крока, 2 июн 2011.

 1. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.086
  Симпатии:
  22.953
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  57
  В Держрибагентстві створено спеціальну гарячу лінію для оперативного інформування про випадки корупції в галузі
  07.09.2017

  В Держрибагентстві розпочала роботу спеціально створена окрема «гаряча» лінія для повідомлень про факти корупційних правопорушень у Держрибагентстві. Номер телефону: (044) 486-44-42.

  У режимі консультування з питань чинного законодавства та фіксації звернень щодо імовірних порушень «гаряча» лінія працює з понеділка по четвер з 9:00 до 18.00 і до 16.45 у п’ятницю. Разом з тим, у неробочий час відповідні повідомлення можна надсилати на електронну адресуcrp@darg.gov.ua, вони будуть, відповідно до норм законодавства, оперативно опрацьовуватись Сектором із питань запобігання корупції.

  Номер «гарячої» лінії було створено з метою відкритості і прозорості в роботі працівників Держрибагентства, максимально ефективного реагування на будь-які протиправні дії службових осіб та посадових осіб підрозділів Держрибагентства. Робота «гарячої» лінії спрямована на виконання Засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки.

  Нагадуємо, відповідно до постанови КМУ №706 від 04.09.2013 «Питання запобігання та виявлення корупції», у відомстві працює відповідний Сектор з питань запобігання корупції. Сектор є структурним підрозділом Держрибагентства. Його основними завданнями є реалізація державної політики у сфері профілактичної діяльності з питань боротьби з корупцією, хабарництвом, зловживанням службовим становищем та іншими правопорушеннями з боку працівників Держрибагентства, виявлення й попередження (самостійно або спільно з правоохоронними органами) фактів злочинних дій, корупції і т.д., забезпечення всебічної й об'єктивної перевірки та внесення пропозицій щодо реагування на них тощо.

  Тож у разі, якщо вам відомі факти порушень з боку працівників відомства, прохання оперативно повідомляти на вище вказаний номер телефону «гарячої» лінії.

  http://darg.gov.ua/_v_derzhribagentstvi_stvoreno_0_0_0_4601_1.html
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 8