Оз. Велимче, Турійського р-н

Тема в разделе 'Рыбалка в Волынской области', создана пользователем Sem, 14 июл 2011.

  1. Kubik

    Kubik гость Временно заблокирован

    сегодня опять был на водоёме)
    народу поменьше,но вода кипяток(
    рыба вредничила,второй или какой там заброс.токо отплыл на лодке пару метров от пляжа и срез щучки грамм 400.я уже поднял её над водой чтоб закинуть в лодки а она дурёха откусила.всеравно бы выпустил,а так наверное крякнет с крейзи фишкой во рту(поймал штучек 30 окунчиков,и зацените какую щуку:bm:кемел стандарт:1_0072:
    я такой ещё не ловил%)
     

    Вложения:

    • Нравится Нравится x 13

  2. ДОНЕЦКИЙ

    ДОНЕЦКИЙ ИДУЩИЙ ЗА РЫБОЙ

    Сообщения:
    823
    Симпатии:
    2.854
    Адрес:
    ДОНЕЦК
    Возраст:
    57
    В антитрофеи яё :)
     
    • Нравится Нравится x 4
  3. luga

    luga Рыболов

    Сообщения:
    426
    Симпатии:
    3.149
    Адрес:
    володимир-волинський
    Возраст:
    47
    Вчора провів вихідний на озері,кльв був слабенькій-вірніше розміри риби,окунець покльовував а от щукі так іне побачив.Проте мало не зловив якогось птаха(він ловить дрібну рибку),закідаю-приманка падає,птах винирнув ,подивився на мене і знов пірнув,я не звернув увагу,тут як клюне щось-ну з метр я його під водою протягнув.Зійшов:D,випірнув і зразу поплив подалі,не сподобався йому мабуть Рейнсовській Сатурн:D
     

    Вложения:

    • P7210787.JPG
      P7210787.JPG
      Размер файла:
      909,7 КБ
      Просмотров:
      393
    • P7210788.JPG
      P7210788.JPG
      Размер файла:
      693,6 КБ
      Просмотров:
      382
    • P7210789.JPG
      P7210789.JPG
      Размер файла:
      1,1 МБ
      Просмотров:
      394
    • P7210790.JPG
      P7210790.JPG
      Размер файла:
      699,6 КБ
      Просмотров:
      351
    • Нравится Нравится x 17
  4. Kubik

    Kubik гость Временно заблокирован

    Коля жгёшь)))
    это наверное был нырок.
     
    • Нравится Нравится x 2
  5. luga

    luga Рыболов

    Сообщения:
    426
    Симпатии:
    3.149
    Адрес:
    володимир-волинський
    Возраст:
    47
    Ну клюв як в корморана а так качка качкою.
     
    • Нравится Нравится x 1
  6. Kubik

    Kubik гость Временно заблокирован

    позавчера и сёдня был на озере)
    первый раз попал на раздачу хорошего окуня,как всегда бугаи сошли.
    сёдня взял подсак и опять туда же.
    а он скотина брать оказывался:i070522:
    но пол садочка надёргал:D
    два раза за каких-то пять минут щука хотела подмотать моего окуня%)
    я его тяну,как шарахнет.трошки её подержал и она ушла с окунем.
    второй раз уже подождал(как будто на живца ловил) ,но крюк стоял 10 и шансов почти небыло.
    короче вынял я вот такого инвалида:bm:
    а на крупный силикон она брать отказывалась.поплыл я на берег,взял в машине было два кружка.зарядил я окуня на них,и завтыкал за них.приплыл потом уже,один фиг знает где,перевёрнутый и вся нитка размотана а там пусто:gi-gi:
    короче с щукой не сложилось
    отаке;)
     

    Вложения:

    • P7270457.JPG
      P7270457.JPG
      Размер файла:
      1,2 МБ
      Просмотров:
      405
    • P7270455.JPG
      P7270455.JPG
      Размер файла:
      1,3 МБ
      Просмотров:
      389
    • Нравится Нравится x 20
  7. luga

    luga Рыболов

    Сообщения:
    426
    Симпатии:
    3.149
    Адрес:
    володимир-волинський
    Возраст:
    47
    Побував сьогодні на озері,покупатись- позасмагати,ну ірибку спробувати половити.Зловив 8 спортивних окунців,працювали нідли і марс.Окунців дітлахі з радістю випускали.
     
    • Нравится Нравится x 12
  8. FiziK

    FiziK гость Временно заблокирован

    Нарешті вирвався на хижака. Поїхали вчора після обіду. На озері був човен з двома рибаками. Вони зловили 4 півкілограмових щучки. Причому 3 з них зловлені після обіду. На 10-му закиді в 3-х метрах від човна на воблер Kosadaka Mirage XS 70F (ТУТ) кидається щука. Добре що фрикціон був налаштований, а то від несподіванки в мене вона спінінг ледве з рук не вирвала. 10-20 секунд і щучка в підсаку. Заважила 940 гр. Більше покльовок на воблер не було. В лататті знайшли спрацьовану жерлицю яку, певно, вже давно забулись - щука вже розкладалась :(
    Під кінець рибалки на окуневий ультрафіолетовий твістерок видурив два окуця. Отака рибалка.
     

    Вложения:

    • Нравится Нравится x 20
  9. FiziK

    FiziK гость Временно заблокирован

    В суботу їздив на день народження в Соловичі, як тут не захватити спінінг а сину взяв поплавочку і купив подорозі опаришів. Вдалось вирватись на годинку. На спінінг впіймав 5 окунців, стільки ж нереалізованих покльовок. Поплавочка мовчала. Жаль :( , а так хотілось щоб малий щось зловив.
    IMG_0026_1.jpg IMG_0031_1.jpg IMG_0033_1.jpg
    Все таки вирішив вже по серйозному в неділю приїхати сюди ще раз. Ваня (Кубік) з задоволенням склав компанію. Ваня впіймав 2 маленьки щучки які відразу випустив, я і толком ще нестиг їх сфотографувати. Окунів зловили десь 50 шт на двох. До рівня ловлі Кубіка мені ще далеко так що півдводячи підсумки нашої рибалки: для Вані – безкльов’я, для мене – в неділю був жор :) Раніше приїзжав – 5-10 окунців ловив.
    IMG_0060_resize.jpg IMG_0057_resize.JPG IMG_0058_resize.JPG IMG_0063_resize.JPG IMG_0064_resize.JPG IMG_0067_resize.JPG
     
    • Нравится Нравится x 14