Даничів

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем stal1n, 9 сен 2011.

  1. stal1n

    stal1n Рыболов

    Сообщения:
    160
    Симпатии:
    1.191
    Адрес:
    Рівне
    Возраст:
    Компаньйони: Діма Малафей, Коля, Саша, Сергій, Василь.
    Погода: спокійна літня сонячна погода, стабільний тиск, безхмарне небо, безвітряно.
    Час ловлі: з 17:30 суботи до 13:00 неділі. 13-14.08.2011
    Місце: за 50 метрів від дамби, не на плитах.
    Зловлено: 2,3 кілограми карасів(розмір кожного трішки меньше ладоньки), 2 бичка, 2 окушка, 1 карпик грам на 350.
    Наживка: мастирка, на фідерах опариші, кукурудза.
    Прикормка: власного виробництва з додаванням консервованої кукурудзи, поплавки прикормлював пареною макухою.
    Снасті: вудки, фідер, спутніки.

    Випала можливість поїхати на рибалку з братом на нову для мене водойму в Корецькому районі. Їхали ми шумною компанією - все друзі брата. По дорозі в другій машині витекло половина запасу антифрізу - докупляли й заливали на заправці. Поки мудохались час минав. Тобто почали машинами всіх збирати і грузитись ще в час дня, а на водойму прибули аж о п'ятій.


    Я швиденько обрав собі й обладнав місце біля верби. Закормив й розвернув батарею спутників. Окремо закинув два фідера на опариш і кукурудзу.

    Кльов був відсутній повністю. Лише раз щось повело поплавка на якій була мастирка й то я прогавив. Отже спати всі полягали з нулем. Але рибу ті хлопці, що були зі мною ловили мало. Побачивши, що нічого не клює вони півночі гуділи.

    Я прокинувся десь о четвертій і дістав на спутнік брата карпика. Ще був один карасик, трохи більший як палець, на снасті Сергія, але я не став його брати на берег. На моїх фідерах ніхто навіть до насадки не притронувся. Перезакинув спутніки. Після цього я засів за вудки.

    Ще раз трішки прикормив макухою і почав виманювати місцевих жителів. Потроху почало клювати, але не дуже часто.. Та й розмір залишав бажати кращого. Карасі були до ста грам, до ладоньки, але жирненькі. Клювали виключно на мастирку

    Треба написати, що цілий вечір та й на наступний день на ставочку періодично випригували карпи. Мабуть це були якісь дресировані риби, що створюють шикарну рекламу ставку.

    Жодного клювання за всю рибалку у мене на спутніки так і не було. На фідер(опариш) зловив десь три рибки, все інше на махову вудку(мастирка). На фідер клювало дуже дивно: найчуттєвіша моя вершина ледве рухалась, скоріше це було більше схоже на якісь постукування, ніж на потяжки. Цього разу я навіть пробував знайти якісь цікаві ділянки на дні і перепади глибин - щось ніби й знайшов, але все марно.

    Десь о восьмій ранку нас прийшов обілечувати власник, зсилаючись на паскудний(точніше відсутній) кльов і те, що всі хропці сплять, Вася заплатив лише 50 грн. Плата взагалі складає 50 грн з людини за лов карася і 100 грн за карпа.

    Ставало все тепліше, але рибалка не змінювалась - покльовували невеличка карасики на мастирку. Потроху почали прокидатись хлопці, вони теж пробували ловити, але марно. Лише Вася зумів виловити якогось одного бичка. Мій брат оновив всі спутники/спінінги. Так вони й простояли до години другої - ніхто їх і не чіпав. Ми засмажили шашлик, що лишився з ночі, пообідали та й рушили додому.


    По словам господаря ставка та місцевих хлопців риби в ставку навалом, причому різних розмірів. Постійно ловляться карпи, є карасі по півтора кілограми. Виною невдачі цієї конкретної рибалки було те, що рівень води нижчий за звичайний сантиметрів на сорок. Місцеві жителі навіть жалілись, що вода в їхніх колодязях впала.

    Джерело інформації
     

    Вложения:

    • IMG_3217[1].JPG
      IMG_3217[1].JPG
      Размер файла:
      31,4 КБ
      Просмотров:
      430
    • IMG_3223[1].JPG
      IMG_3223[1].JPG
      Размер файла:
      22,6 КБ
      Просмотров:
      416
    • IMG_3227[1].JPG
      IMG_3227[1].JPG
      Размер файла:
      41,9 КБ
      Просмотров:
      484
    • IMG_3251[1].JPG
      IMG_3251[1].JPG
      Размер файла:
      26,8 КБ
      Просмотров:
      481
    • Нравится Нравится x 17

  2. vladislavovich

    vladislavovich Рыболов

    Сообщения:
    601
    Симпатии:
    2.800
    Адрес:
    г.Ровно 0687583122
    Возраст:
    55
    Вітаю Всіх рибацюг!!!. Щойно повернувся з водоймища. Результат- 5-кг карася, і 1-н карпик. Фоткі не робив, бо не розрахував зарядку і погодні умови. Кльюваки рідкі. Використовував, варену кукурудзяну крупу, манку, муку, атрактант ,,карась". Багато рибацюг поїхали ні з чим. Хижак НЕ проявляє своєї активності, окунь на менс 1" рибка, а про сщуку- Є, але закормлена, або спіцефічна!. Колега , навіть пару раків впіймав!.
     
    • Нравится Нравится x 12