ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Фестиваль-змагання "Турія", (берег-спін), м. Ковель-12.11.11

Совместные рыбалки, съезды.
Статус темы:
Закрыта.
  1.  
    Mak7

Mak7 Рыболов

Рейтинг:
    408
    На жаль, з погодою та з активністю риби нам не пощастило. Та всеодно було класно!
    Приїхавши на водойму всі були неприємно здивовані. Холодний пронизливий вітер та мороз. Та це нікого не зупинило. Готуєм снасті, реєстрація, шикування, і вперед. Перший етап пролетів дуже швидко. Відловитися вдалося тільки чотирьом учасникам. Серед тих везунчиків яким вдалося піймати рибу був і я.
    Перерва, короткий відпочинок і в бій.
    Другий етап було вирішено провести на протилежному березі. На цей раз мені знову поталанило вимучити одного окунця, який врятував мене від нуля. У цьому етапі відловилось значно більше учасників, що звичайно радувало. А улов Віталія Міцевського вразив усіх.
    Перерва, обідаєм, відпочиваєм. Поки готувалася уха, ми з Толіком Литвинюком бавились окуньом на дамбі, який проявляв значно більшу активність, чим риба в зоні змагань. Пообідавши, розпочинаєм третій етап.
    В третому етапі я впіймав знову ж таки одного окунця, який мене врятував і завдяки якому я отримав перемогу.:1_0072:
    Хочу висловити щиру подяку організаторам за організацію даного дійства, спонсорам за призи, та всім учасникам за цікаву боротьбу.
    До зустрічі на водоймах!

• Нравится Нравится x 14
  2.  
    Pallas

Pallas Рыболов

Рейтинг:
    5.253
    Після першого етапу з нулем, пропала всяка надія на перемогу. Вітя Романов практично на перших закидах узяв щуцера і зайняв перше місце, а у мене жодного тичка, настрій геть пропав, та другий етап порадував двома щучками і парою полосатих. У третьому на останніх хвилинах вдалося видурити ще одного матросика. Друге місце............. це теж круто))):1_0072:
    Дякую всім учасникам і організаторам фесту
    Фотку маю лише одну та і то не свою, було так холодно, що навіть не робив фоток

Вложения:

• Фото1101.jpg
      Фото1101.jpg
      Размер файла:
      119,6 КБ
      Просмотров:
      104
    • Нравится Нравится x 15
  3.  
    S.T.A.L.K.E.R.

S.T.A.L.K.E.R. Рыболов

Рейтинг:
    8.206
    Вітання переможцям . Подяка організаторам і спонсерам , а також всім учасникам . Дійсно все було класно незважаючи на погоду і не активний кльов . Хороша рибацька компанія , нові знайомства , смачна юшка .
    Фото додаю.
    Фото1103.jpg Фото1107.jpg Фото1110.jpg
    Фото1105.jpg Фото1111.jpg Фото1109.jpg

• Нравится Нравится x 16
  4.  
    Бодя

Бодя Рыболов

Рейтинг:
    265
    Насамперед хочу подякувати всім, хто відгукнувся на запрошення і приєдналися до фестивалю. Також хочу відзначити і спонсорів, які підтримали призами учасників. Окрема подяка організаторам (такий фест в Ковелі відбувається вперше )
    Рибалка виявилась дуже непростою. Ранок холодний, вітряний... Всі зробили ставку на окуня, і як потім з"ясувалося - дарма. Окунь мовчав, як в танку. Після 2-х турів стало ясно, що окуня не буде (пару окунців на 30 чоловік :i070522: ). Тоді вирішую боротися за Bigfish. Ставлю Rapala XR10 і мені вдається за 3-й тур виловити 2 шнурка загальною вагою приблизно 500 грам. Хоча до Bigfish не дотягнув, але 1-ше місце в 3-му етапі було в руках. А далі нагородження переможців, роздача призів і посиденьки біля вогнища Загальне враження від фестивалю на 5+. Максим і Анатолій взагалі молодці! Тепер в Ковелі будуть ходити чутки про 2-х хлопчаків, які на дамбі показували дядькам, як треба ловити рибу.
    Тепер буду чекати нового фестивалю в селі Гішин:)

• Нравится Нравится x 10
  5.  
    Sem

Sem Рыболов

Рейтинг:
    7.517
    • Нравится Нравится x 4

Статус темы:
Закрыта.

Поделиться этой страницей