ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Фестиваль-змагання "Турія-2", (берег-спін), с. Тойкут-20.11.11

Совместные рыбалки, съезды.
Статус темы:
Закрыта.
  1.  
    Ul-лайтер

Ul-лайтер Рыболов

Рейтинг:
    973
    Фест дійсно вдався:somyara:
    Не дивлячись на те, що відловилось всього сім чоловік, і я не в їх кількості, фестеваль побалував нас можливістю побачити нових людей, та незнанні доти цікаві місця.
    Вдалося зустріти знайомих з попереднього фесту "Турія" учасників, нажаль декількох чоловік не дорахувався, але маю надію, що "Турія 3", вони не пропустять.
    Дуже приємно було поспілкуватись з В-Волинськими і Ковельськими колегами, стало зрозуміло - в тих краях теж зростують приспішники культу "ультралайт". Та що ще приємніше: відловились не лише ті, хто тримав в руках соломоподібні тростинки - була людина, яка спростувала всі закони "фізики", піймавши щучку на Х-раП:gimmefive2:
    Найголовніше, що день не пройшов дарма, і я гадаю, фест - найкраща можливість відпочити у вихідні.

До нових зустрічей!

Хочу подякувати спонсорам змагання за гарні призи; організаторам за чудовий день, подарований учасникам ; учасникам за спілкування і чудову компанію!

Окремо хочу подякувати:
    Карпюку Роману Петровичу, Віжанському Віталію, Редчуку Максиму, Редчуку Віталію, Халеєву Святославу,Кубюку Вані і Сметюху Богдану!

• Нравится Нравится x 12
  2.  
    FiziK

FiziK Рыболов

Рейтинг:
    1.233
    Ну ви і розфестивалились ))) Певно вас зупинить тільки лід. І то навряд ))
    Всіх вітаю з вдало проведеним святом. Віталій як завди молодець !!! Не дарма він керівник спінінгового напрямку.Мої вітання !!! Роман Карпюк як завжди стабільно показує на кожному фестивалі високі результати. Видно що рибак зі стажем !!!
    А ось особливо вітаю земляка Ваню за зайняте третє місце !!! Думаю, йому ця медаль дорожча ніж Віталіка і Романа медалі разом взяті. Це ж все таки перша медаль. Молодець !!!

Ваня, дякую за звіт. Хотілось що б і інші написали свої враження. А особливо написали хто на що ловив, на що брало, на що не брало. Які проводки, місця і т.д.
    Віталій, теж пиши про свої секрети !!! На фестиваль не завжди получається попасти, а я думаю немає нічого кращого ніж обмін досвідом.

• Нравится Нравится x 8
  3.  
    Sem

Sem Рыболов

Рейтинг:
    7.517
    Ви хлопці, ще забули розвеселити всіх розміром Big Fish :)

• Нравится Нравится x 5
  4.  
    B.B.B.

B.B.B. Форумчанин 80 уровня

Рейтинг:
    13.061
    щука вагою 259 гр.

• Нравится Нравится x 4
  5.  
    FiziK

FiziK Рыболов

Рейтинг:
    1.233
    А яка причина відсутності окуня в уловах ??

• Нравится Нравится x 1
  6.  
    B.B.B.

B.B.B. Форумчанин 80 уровня

Рейтинг:
    13.061
    Дякую за привітання!
    У мене даний фестиваль щодо ловлі хижака пройшов під егідою фіолетового твістера найменшого розміру. Оснащав шарніром 2-3 гр. Ловив шнуром, до якого крипів моножилку у якості поводка 0,14-0,16 мм та на кінці – ставив вінницьку металічну скрутку. Така конструкція є дещо незвичною, однак даний спосіб лову давно використовується деякими спортсменами щодо ловлі зубатого хижака. Є така думка, що полохливий хижак боїться шнура, відповідно ставиться або флюр або моножилка. І лише на кінець жилки кріпимо металічний повідок, скрутку тощо.
    Щодо інших приманок – на 90% кидав суто фіолет, хоч кілька хвилин приділив іншим приманкам. Перепробував і віброхвости, однак нічого із цього не вийшло. Їстівною резиною цього разу не користувався.
    Свою сьому щучку у цьому фесті узяв на твістер маслянистого кольору. Це єдина щучка, яка була взята не на фіолет. Однак тоді вийшла цікава ситуація. На одному місці стояв один із учасників, котрий відзначив, що він бачив клювання. Після того, як він зійшов – вирішив і я спробувати. Поставив фіолет, кілька проводок і на одному із них – легкий тичок. Розумію, що це була щучка, а тому змінюю приманку на „масло”. Дві проводки і знову легкий тичок. На цей раз із підсічкою на вагаюсь – відповідно в активі і сьомий хвіст за фест і до того ж „найбільша риба” вагою у 259 гр. Однак у 2 етапі у мене була подібна ситуація і тоді зміна приманки на масло не спрацювала. Також ще була ситуація у 1 етапі – і тоді полохливого хижака після тичка спокусити також не зміг.
    В цілому, за фестиваль мав 10 клювань, із яких лише три не реалізував. Якщо порівнювати із фестом „Турія”, то цього разу просто пощастило.
    Щодо місць лову. Цього разу на 1 і 2 етапи спеціально брав фотіка. Відповідно фоткав і пійману рибу і місця. У моїх попередніх повідомленнях ці місця також показані на фото відразу після фото риби. Взагалі, ловля щуки є вкрай непростою, як і ловля полосатого. Та цього разу річка здивувала нівроку – нуль окуня і серед хижаків є щука. Отож, уся увага була приділена щуці.
    Ситуація щодо вибору приманок також проста. Дуже часто, коли та ж щука практично не ловиться на великі приманки, тоді на допомогу приходять приманки меншого розміру. Однак цього разу порадував Богдан, коли він узяв свою єдину щуку на вобл ер від Рапали далеко немалого розміру – тобто, із щукою не так все просто. Якось ще перед цим фестом відзначав друзям, що виграє той, хто вміє ловити вобами типу мінов. Адже дана річка є дуже зручною під вобл ери, та на це потрібен досвід.
    Свої місця під ловлю щуки обирав із наступних критеріїв:
    - наявність бровки
    - зміна течій або істотна різниця у течіях
    - ямки та приямки, заливчики та мікрозаливчики
    - запам‘ятовування тих точок, де клювало попереднього разу. Тобто, у даному фесті не одне таке місце дозволило і мені та іншим учасником відзначитись. Побутує думка, що перспективне місце для щуки не пустує і на зміну одного хижака, приходить інший
    - місце, яке відпочило від пресу рибалок або місце, яке не пресувалось рибалками

• Нравится Нравится x 11
  7.  
    FiziK

FiziK Рыболов

Рейтинг:
    1.233
    Мегареспект за такий детальний звіт !!!! Прочитав з величезним задоволенням і то пару раз піряд. Думаю не тільки я для себе зробив певні висновки.
    Хоча вінницька скрутка - це щось незрозуміле, але приблизно вже уявляю що це таке.

• Нравится Нравится x 3

Статус темы:
Закрыта.

Поделиться этой страницей