1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

VIII Волинський зимовий спінінг – Луга-2, с. Федорівка, 04.12.11

Тема в разделе 'Поиск попутчиков на рыбалку', создана пользователем B.B.B., 28 ноя 2011.

Статус темы:
Закрыта.
 1. Kubik

  Kubik Рыболов

  Сообщения:
  472
  Симпатии:
  1.548
  Адрес:
  Владимир-Волынский
  Возраст:
  29
  всем спасибо за компанию)
  такой синий я ещё с соревнований не приежал)

  Добавлено через 3 часа 6 минут
  пару фоток как было летом на Фёдоровке
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  • Нравится Нравится x 9
 2. Бодя

  Бодя Рыболов

  Сообщения:
  48
  Симпатии:
  265
  Адрес:
  Ковель
  Возраст:
  Вибачаюсь за запізнілий звіт, але все ж...
  Змагання видались на славу! Готуватись до змагань почав ще з суботи - провів "тренування" на Турії. В неділю вийшовши з підїзду розумію, що забув вдома гроші. Вертаюсь назад і думаю - не "пофартить", як пізніше з'ясувалося дарма:gi-gi:
  В першому турі стало ясно - "кльову" не буде, "кльово" було вчора. Річка звичайно ж красива і перспективна але тяжка праця браконьєрів дала свої плоди. Лише на одній ямці заробляю покльовку на дюймовий манс ультрафіолет і витягую щучку приблизно на 700 грамів. По закінченню туру виявляється, що це була єдина покльовка на 26 чоловік:i070522:
  Приймаємо рішення переїхати на вже перевірені місця в Устилуг, так як з такими темпами і на юшку не назбираємо. Перспектива Устилугу також і в тому, що це прикордонна зона, в якій все таки трохи ганяють бракошиків.
  Другий тур розпочав також з ультрафіолету. На ямки зразу не пішов, а вирішив пройтись по руслу. Десь на 3 закиді витягую спортивного окунця. Більше русло не приносить жодної покльовки. Помалу дойшов до основної маси людей. Підібрав місце на вході в одну з ямок, заброс під другий берег, знос приманки під ближню бровку, покльовка і другий окунець в активі. Відчуваю що місце перспективне. Але всі покльовки відбувались на глибині 30-40 см. тому просидів на "корточках" до самого кінця туру. Навіть на перекур відповзав на 3 метри в сторону щоб не розлякати "косяк". Результат 2-го туру - 12 окунців. Далі смачна юшка і рибальські байки. Після перерви вже знаю, що треба іти на те саме місце. Після першого окунця обриваю приманку і замінюю на харківський джавастік прозорий з блистками. Покльовки продовжуються але дуже багато сходів. Трошки вкоротив приманку і сходів відчутно поменшало. Так і просидів на одному місці до кінця фестивалю. Результат - знову 12 окунців і перше місце в фестивалі :ura:. Радості не має меж адже це перша в житті медаль. Також для себе взнав багато нового і набув великого досвіду. Від себе хочу подякувати організаторам змагання а також учасникам. Дійсно фестиваль пройшов в дружній атмосфері. Також подяка спонсорам, зокрема ТМ AngleRaza за надані приманки для тестування. До зустрічі на водоймах рідного краю!!!
   
  • Нравится Нравится x 11
 3. IronFish

  IronFish Рыболов

  Сообщения:
  93
  Симпатии:
  816
  Адрес:
  Луцьк
  Возраст:
  35
  І я там був І щучку зловив.І річка в Устилузі мене зачарувала,така собі дикувата місцевість,вся річка висипана корягами,поворотами.Дуже багато перспективних місць,багато покльовок було нажаль не реалізовано.Дякую Вані при виважуванні Щуки.А УХААА!!!Ням-Ням.Знову багато повчальних моментів приніс цей фест.Знетерпінням чекаю наступного!!!!
  СЛАВА СПІНІНГІСТАМ!!!
   
  • Нравится Нравится x 7
 4. Kubik

  Kubik Рыболов

  Сообщения:
  472
  Симпатии:
  1.548
  Адрес:
  Владимир-Волынский
  Возраст:
  29
  офтоп
  нормально фотки в теме смотреть
  ниодного окуня со сломаной челюстью.
  просто таких выпускать толку нет,они хавать не смогут и.крякнут.
  может те кто у руля продвинте этот вопрос как-то,правильный форум то хоть больше народу поймëт.
  а нет то сотрите сообщение и всë
  имхо
   
Статус темы:
Закрыта.