ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

"X Ювілейний Волинський зимовий спінінг – Луга-3", м.Володимир-Волинський, 9.01.2012

Совместные рыбалки, съезды.
Статус темы:
Закрыта.
  1.  
    We$t

We$t Рыболов

Рейтинг:
    361
    Щось моє рідне Жовтневе не дуже, наступний раз я з вами, буду виступати за свій "посьолок"

• Нравится Нравится x 8
  2.  
    Sem

Sem Рыболов

Рейтинг:
    7.517
    Віталій, давно вже пора :)

• Нравится Нравится x 4
  3.  
    B.B.B.

B.B.B. Форумчанин 80 уровня

Рейтинг:
    13.061
    Завершився „X Волинський зимовий спінінг (Ювілейний) – Луга-3”.
    Під за навіс хочеться відзначити щось особливе.
    Ребята, зимовий спінінг є вкрай цікавим і в той же час дуже складним, а тим більше у нас на Волині, де вже так склалось – погода що не день, вносить корективи. Хижак у наших краях настільки капризний, що виходить зрідка полювати. Іноді можна цілий день проходити і нічого і лише за якихось півгодини оживає річка, з‘являється клювання. Так і в нашому Фесті – хижак проклюнувся під самий вечір, наче показав, що риба таки у славній річечці Луга на просторах Володимир-Волинського краю є. Риба і справді є і це показав Микола у першому етапі, у другому етапі – Максимка, у третьому – дует братів Каліщуків із Богданом. Сергію, ти вправно поставив Нідла та ще й проводку підібрав. Дана приманка дивує цілий рік і не лише простих рибалок, але й затятих спортсменів. Цього дня не зовсім пощастило із щукою та і вона була. Якщо пригадати зрізи у Сашка, Романа Петровича, виходи у Миколи та хлопців із Нововолинська та Сашка Лінчука, то складається цілком виразна картина – риба була і вона клювала. Мені із щукою повезло тричі, хоч трофея не вдалось узяти, але відірвався вже по окунях. Та по іронії долі процес риболовлі був більш цікавішим, а тим більше у такій компанії. Дякую, Вам, хлопці.

Окрема подяка Спонсорам Фестивалю:
    - магазину „Фортуна рибалки” (м. Луцьк) за надані призерам блешні ручної роботи
    - ТРАНСПОРТНО-ЕКСПЕДИЦІЙНІЙ КОМПАНІЇ "ДЕЛІВЕРІ" - http://www.delivery-auto.com

До зустрічі на водоймах рідного краю (орієнтовно 21.01.12 на р. Західний Буг, с. Мовники, якщо пощастить із погодою)

Вложения:

• P1230343.JPG
      P1230343.JPG
      Размер файла:
      286,8 КБ
      Просмотров:
      140
    • P1230345.JPG
      P1230345.JPG
      Размер файла:
      321,5 КБ
      Просмотров:
      150
    • P1230346.JPG
      P1230346.JPG
      Размер файла:
      314,2 КБ
      Просмотров:
      146
    • P1230348.JPG
      P1230348.JPG
      Размер файла:
      343,8 КБ
      Просмотров:
      132
    • Нравится Нравится x 13
  4.  
    We$t

We$t Рыболов

Рейтинг:
    361
    з погодою не дуже, хіба на льод

• Нравится Нравится x 4
  5.  
    ABORYGEN

ABORYGEN Рыболов

Рейтинг:
    593
    Буг 100% не замерзне, а до спартанських умов мабудь всі звикли !:gi-gi:

• Нравится Нравится x 8
  6.  
    tarantul_wm

tarantul_wm Рыболов

Рейтинг:
    139
    Також вітаю Всіх з вдало проведеним Фестом.
    Багато писати не буду, так як FiziK вже все написав )) Багато учасників після 2 етапу втратили надію, так і я з братом також, він відразу вирішив іти на яму і сидіти там до фінішу, я попробував ще декілька місць на шляху до ямки і приєднався до нього, так як в другому етапі за охотою на БігФіша дійшов туда там де не ступала нога спінінгіста і за два етапи не бачив жодної покльовки, то сил вже кудась вирушати не було. Не за довго до кінця брат ловить полосатого, настрій відразу в нас піднімається, вчипивши і собі Bait Breath Needle Real Fry 2" і я на 2 покльовці витягую полосатого, напевно ще ніколи так не радів від зловленого 36 гр. окунька, але він мені дав відійти від нуля, було ще пару покльовок, але вже не було часу.
    Ще раз всім подяка за компанію.:присоединяюсь:

• Нравится Нравится x 9
  7.  
    Dood

Dood Рыболов

Рейтинг:
    26
    Привіт усім!Тільки сьогодні зайшов на сайт(в зв"язку з новою роботою доступ до компа буває раз на тиждень)та побачив кльові фото з фестивалю.То ж,В.В.В,прошу,коли буде вільний час,вишли,будь ласка мені на мою пошту-(alyohin_s@mail.ru)хоча б декілька фоток для пам"яті у нормальному форматі.Наперед вдячний!
    Чекаємо всіх на наступному фестивалі у нас на західному Бузі.Моя жінка обіцяла всім показати майстер-клас!:wo_kakaya:

• Нравится Нравится x 7
  8.  
    Алик100%

Алик100% Рыболов

Рейтинг:
    573
    Виталик а что за збор будет.Хочу поучавствовать думаю и пару друзяк притянуть.

• Нравится Нравится x 2
  9.  
    B.B.B.

B.B.B. Форумчанин 80 уровня

Рейтинг:
    13.061
    На цьому Фесті домовились, що наступна зустріч відбудеться на р. Західний Буг у с. Мовники, по даті на 21.01.12. Якщо ж і справді морози не скують річки, то чого б і не провести вже "XI Волинський зимовий спінінг".

• Нравится Нравится x 2
  10.  
    Pallas

Pallas Рыболов

Рейтинг:
    5.253
    а морози обіцяють до -13, ото екстрім)))

Статус темы:
Закрыта.

Поделиться этой страницей