1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

КОЛИБРИ: Задай вопрос производителю

Надувные лодки, RIB, пластиковые лодки и каяки
 1. Lanrus77

  Lanrus77 Рыболов

  Сообщения:
  17
  Адрес:
  Прилуки
  Рейтинг:
  4
  Возраст:
  41
  witalsound, рік виготовлення човна передостання цифра в CIN.
   
 2. witalsound

  witalsound гость Временно заблокирован

  Рейтинг:
  0
  На самій лодці Наклеєна бірка UA-KLB D x x x x x x 10. x - це пуста клітинка. Там передостанньої цифри нема, є тільки остання. Вона надрукована білими літерами.
  Питання:
  1. Як визначити реальну дату виробництва лодки.
  2. 131232 про що говорить????
  3. На лодці мають наявність білі (наче продавлені чи предавлені, видно на фото) полоски, від декількох міліметрів до декількох сантимтрів - Це брак чи час????
   

  Вложения:

 3. Lanrus77

  Lanrus77 Рыболов

  Сообщения:
  17
  Адрес:
  Прилуки
  Рейтинг:
  4
  Возраст:
  41
  witalsound, в мене КМ 300DL 2014 року на бірці теж пусті клітинки туди напевно треба буде записувати намер реєстрації.А CIN вказаний в паспорті.Зайдіть на shipregister.ua в розділ Послуги забийте CIN з паспорта , отримаєте всю інформацію.
   
 4. witalsound

  witalsound гость Временно заблокирован

  Рейтинг:
  0
  Lanrus77, Паспорт виготовляється при продажу. І там все красиво намальовано.
  А як дізнатися рік випуску самої лодки. Може їй вже 5 років, і вона списана з якогось прокату, та продана під нові документи????
  Останні 2 цифри CIN вказубть на очікуванний рік продажу. А 2 передостанні - на рік випуску.
  Отже я маю останні 2 цифри:
  Сертифікат (паспорт) - 15
  На самій лодкі - 10
  На сумці рік випуску 2013
  Додка була придбана 14.04.2014
  Як точно дізнатися рік випуску лодки, якщо на поверхні ПВХ вже є тріщини??????
  Тріщина на третьому фото. І такі по всій лодці.
   

  Вложения:

 5. Lanrus77

  Lanrus77 Рыболов

  Сообщения:
  17
  Адрес:
  Прилуки
  Рейтинг:
  4
  Возраст:
  41
  witalsound, Сертифікат малого судна робиться разом з човном і вноситься в реєстр.А полоси таки напевно від довгого зберігання в зложеному стані.Зверніться до продавця за роз'ясненням.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 2
 6. witalsound

  witalsound гость Временно заблокирован

  Рейтинг:
  0
  Спасибі сервісу Kolibri за розяснення року випуску лодки. Приношу сваї вибачення. Дійсно впевнили, але не на 100%. Я повинен поставити сервісу Kolibri 1 мінус.
  Враховуючи мої підозри, на на основі бірки, що лодка 2009 року випуску. Чому диллер (Kapian - а не ви) повідомили мні про те, що в 2012 році лодка зазнала координальних змін як в дизайні так і в обладнанні??? Превірив по фото в інтернеті.
  До 2012 року не було оранжового кольору, якорнї підкладки, та багато інших вдосконалень. Ізза яких Я , властно і вибрав Kolibri, між усіх виробників (враховуючи власне місто Київ). Та матеріал виготовлення - рефлний, як на BFRK та BRIG.
  Але бірку (надруковану ізза жадібності) треба виправити.
   
 7. witalsound

  witalsound гость Временно заблокирован

  Рейтинг:
  0
  Lanrus77, На типографії можливо надрукувати все що завгодно, навіть гроші з захистною полоскою. А дізнатимся рік випуску матріалу, з якого зроблено човен - неможливо. А у всякого матеріалу (по міжнародним екологічним вимогам) є період полурозпаду молекул.
  Так мні, як краще, період помолодше.
   
 8. Serik07

  Serik07 Рыболов

  Сообщения:
  4
  Рейтинг:
  0
  Возраст:
  43
  Сколько будет стоить ремонт лодки марки K-220 ? Повреждение в месте соединения баллона с днищем в районе внутренней перегородки (примерно 300 мм). За ранее спасибо за ответ.
   
 9. IlyaK

  IlyaK гость Временно заблокирован

  Рейтинг:
  0
  Купил Kolibri km330 со сланью-книжка и Parsun 9.8. При глиссировании винт "хватает" воздух и дно "играет". Т.е. т.к. слань-книжка не фиксируется стрингерами, в отличие от жесткого дна на килевых лодках, то дно изгибается на ходу в местах сгиба. И слань немного не достает до транца. В таком сочетании еле-еле достигается скорост 22 км в ч. В видео обзорах на Kapitan.ua "мой" комплект показывал > 30 км/ч. Что у меня не так? Есть ли способы зафиксировать слань-книжку в раскрытом положении (может стрингерами от км330д)? Может ли "дельфинировать" из-за этого?
   
 10. witalsound

  witalsound гость Временно заблокирован

  Рейтинг:
  0
  IlyaK, Я думаю что нужно пораскинуть мозгами и самому усовершенствовать приобретение. Без этого - никак. У производителя все в идеальных условиях , а то и на компграфике. А у нас практика. Так что без собственных мозгов никак. Смотри...Думай....