ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Хрінниківська щука. АКЦІЯ !!!

Совместные рыбалки, съезды.
Статус темы:
Закрыта.
  1.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.863
    Якось зговорились з Вежанським В. (vikmen 2011) про риболовлю на Хрінниківському водосховищі, про безчинство браків, про те що треба вносити свій, хай маленький, вклад в справу збереження природи. Згадали недавнє зариблення карпом і товстолобом і як наслідок збільшення популяції цих риб в Хрінниківському водосховищі ( навіть моя мама в свої 63 роки в Набережному минулого року зловила двох карпів : 1,5 кг і 1 кг.) І згадали також, що за багато років, напевно, нічого не зроблено для збереження популяції щуки в Хрінниках. А вибивається вона нещадно, тими ж браками з їх сітями і електровудками, да й по першому льоду на жерлиці мішками ловлять.
    І ось що подумалось: а чи не організувати акцію по запуску малька щуки в Хрінниківське водосховище. Оскільки досвіду в подібних справах дуже мало ( хіба що у vikmena 2011 зариблення водойми Гнідавського цукрового заводу ). Прошу шановне товариство: рибалок в першу чергу Волинської та Ровенської областей долучитися до цієї справи. Особливо потрібні ваші поради щодо організації акції.
    Ось те що ми з Вежанським В (старшим) думали:
    1. З числа знаних форумчан, риболовів вибрати оргкомітет акції ( прошу пропонувати свої кандидатури )
    2. Відкрити в банку розрахунковий рахунок , номер якого повідомити через пресу та інтеренет ресурси всім бажаючим.
    3. Домовитись в риболовних магазинах про встановлення ящичків по збору добровільних пожертвувань на цю справу.
    4. Про хід збору коштів оргкомітету постійно доповідати риболовам.
    5. Краще якщо керівництво процесом буде здійснюватись Федераціями риболовного спорту Волині і Рівненщини - в них всетаки є досвід проведення масштабних акцій, з залученням медіа.
    6. За допомогою форумчан визначити місце закупівлі малька щуки.
    7. Випуск малька в Хрінниківське водосховище зорганізувати як свято, з залученням телебачення.
    Ну от такі приблизно думки виникли. Але спочатку хотілося б обговорити цю тему тут. Шановні колеги висловлюйте свої думки, побажання. Прохання до шановних модераторів виділити тему як ВАЖЛИВУ.

• Нравится Нравится x 26
  2.  
    Vlad Amator

Vlad Amator Рыболов

Рейтинг:
    5.055
    Я только за! Рыба аборигенная, кормовая база для нее должна быть достаточной в таком водоеме и ее (щуки) численность можно было бы поднять. Готов посильно деньгами вложиться!

• Нравится Нравится x 13
  3.  
    vikmen2011

vikmen2011 Рыболов

Рейтинг:
    683
    Привіт Сергуня...Накінець заговорив про цю тему. Ти знаєш, що я за обома руками. Так, панове, треба брати приклад з іхтіандрів. Я цих хлопців, особисто, поважаю. Хоча багато чую на їх рахунок нарікань. У мене проти них нічого немає. Вони досить чемні люди, не підійдуть до місця Вашої ловлі на постріл спінінга, не заважають рибалити. А от деякі мотористи, пройде на всіх парах біля тебе, що мало не перекидає човен кілевою хвилею. Але це таке...Про акцію...Прохання до В.В.В. підключити до неї Федерацію Р.С. Обговорити цю тему, перекашляти, врахувати всі думки, прийняти мудре і вірне рішення. (Якою буде Ваша позитивна відповідь?). Ми берем від природи її дари, а що віддаєм натомість? Загажені береги, (я не виняток), зламані дерева, ненасичений апетит до цих-же дарів. Чому за кордоном усе так добре і гарно? Питання. А що я зробив для того, що-б і у мене було краще? От з другого питання і треба починати. Знаю про акцію "чистий берег" на кожному змаганні, або зустрічі Федералів, це те, що повинні робити ми усі, не лише вони. І от, гадаю ми не збіднієм, коли проведем збір коштів на зариблення Хрінниківського в/с. Вкладем хоча і малу, але якусь лепту в природу.
    Шановні форумчани--висловлюйте свої думки. Наперід дякую, з повагою до Вас Vikmen.

• Нравится Нравится x 13
  4.  
    александр200983

александр200983 Рыболов

Рейтинг:
    132
    Запуск щуки это хорошо. Но я хоть и не зимний рыбак но мой отец раньше ловил и на жерлицы. И сравнивать жерлицы с электрикой и сетями это БРЕД.

• Нравится Нравится x 3
  5.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.863
    Ти просто не бачив як Хрінниківське водосховище в окремі часи червоніло від прапорців жерлятників, коли деякі, з дозволу сказати, "риболови" на санках розвозили по 100 -150 жерлиць, при нормі 5 і по першому льоду набивали на них по два мішка щуки і окуня - це ніщо інше як браконьєрство і винищення риби і нічим такі "ненажери" не відрізняються від сіточників і електриків.

• Нравится Нравится x 12
  6.  
    александр200983

александр200983 Рыболов

Рейтинг:
    132
    У нас такое количество жерлиц на рыбака я никогда невидел максимум до 10-ти. Плюс надо еще чтобы щука взяла сама по собственному желанию а ни попасть в сетку или под ток чего ей врядли хочется. А так на жерлицы не каждый и ловит не то шо мешок а хоть штото. Можна сравнить и некоторых тролингистов которые ловят по 20-ть щук общим весом 5кг.

• Нравится Нравится x 1
  7.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.863
    Порівнювати можна багато, все вірно. Але лише від нашого дружного "Фє" всякого роду хапугам риби в наших водоймах більше не стане. Через це й з"явилась ідея допомоги окремо взятому виду риби (щука) на окремо взятій водоймі (Хрінниківське водосховище). І я надіюсь, що ця ідея буде підтримана всіма, хто любить цю водойму.

• Нравится Нравится x 7
  8.  
    vikmen2011

vikmen2011 Рыболов

Рейтинг:
    683
    Перепрошую панове, що втручаюсь. Я рибачив і буду рибачити на льоду. У мене 4 жерлиці, було5 одну колись замело. Відволікся, так от, жерлядники. Вони репетують, якщо буриш лунки в районі їхніх бойових дій, а жерлиць ставлять дійсно 100-200 на особу. Санчатами розвозять. Колись знахабнівший проганяв мене, бо тут його місця, я мормишив, а жерлиці 4 шт. поставив в холосту. Я не встиг слово сказати, як мої колеги мормишатники словесно, дали відсіч за таке нахабство. Він виспався, прийшов ставити свої гектари жерлицями. Проходячи недалеко від рядів жерлиць те-ж не раз чув, щоб обходив їх подалі, бо вони рибачать. Закон на них не діє. Ми самі, дружньо повинні бути їм законом. Інспекція те-ж не втручається, мабуть має з того зиск. А що казати за сіткарів...Колись один місцевий мені казав, що з діда прадіда ловили сітками. Так, ловили, але якими зауважив я? Яке очко було в тих сітях, таке як у тебе 30-40мм? Ловиш навідь малька. Ловиш у нерест. Діди того не робили, вони знали скільки, коли і яку ловити. Колись риби було кругом багато. Тепер уже не те. Треба чимось і нам природі віддати.

• Нравится Нравится x 8
  9.  
    Sem

Sem Рыболов

Рейтинг:
    7.517
    Я хоч і ніколи не рибачив на данному водосховищі, але готовий взяти участь в акції! Зі своєї сторони постараюсь провести агітацію і організувати збір засобів по Володимирськогму р-н. (хоч якщо чесно думаю, що багато назбирати мені не вдасться :()

• Нравится Нравится x 7
  10.  
    M@gn@T

M@gn@T Рыболов

Рейтинг:
    814
    В каждом виде ловли найдется свой жлоб, козёл, урод (их называть можно как угодно), который будет превышать нормы ловли, забирать пиписечные размеры рыб, но ЕСТЬ НО! Почему не позвонить в инспекцию?

Вполне возможно. Первый раз вызвали - не приехали, вызвать второй раз - не приедет - вызвать третий раз. Потом уже приедет. А если нет - можно вызвать какое то местное телевидение, на крайняк написать заявление в милицию, не будет результатов (хотя после таких действий все же должны зашевелиться) прокуратура. Конечно, если просто смотреть, то ничего не будет, или просто рассуждать. Это не камень в чей то огород, просто под лежачий камень вода не течёт.
    ПыСы: Если кто то захочет мне поставить вопрос такого плана - "А сам то ты когда то звонил в инспекции?" Я отвечу "Да, и не только инспекцию, у меня в душе все кипит, когда кто то нарушает, и я всегда можно сказать "до последнего" борюсь будь то милиция, ГАИ, инспекция" Мои слова, я думаю, могут подтвердить как минимум пара человек с этого сайта.

• Нравится Нравится x 10

Статус темы:
Закрыта.

Поделиться этой страницей