ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Хрінниківська щука. АКЦІЯ !!!

Совместные рыбалки, съезды.
Статус темы:
Закрыта.
  1.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.863
    ++++++++++ Ще раз респект !!!!

Як на мене це був би найкращий варіант. А для кращої інформативності можна тут на форумі повідомляти про платежі на цей рахунок. Кожний хто зробив платіж пише повідомлення про те що заплачено таку то суму. Так можна буде орієнтуватись скільки коштів зібрано. Плюс ми по Луцьку таки встановимо в рибальських магазинах ящички для збору коштів. А домовитись про те скільки якого виду риби запускатимемо можна буде вже в процесі.

• Нравится Нравится x 4
  2.  
    mougli

mougli Рыболов

Рейтинг:
    43
    Тоді супер, постараємось якнайшвидше визначитись з карткою, а на рахунок скриньок - ми навіть зараз збираємось поговорити з супермаркетами про скриньки.

• Нравится Нравится x 1
  3.  
    Sem

Sem Рыболов

Рейтинг:
    7.517
    Це так не рибиться :( Виходить шо підвохи скидаються на всю рибу тобто (карпові, хижак), вони ж і "ловлять" всю рибу, а спінінгісти ловлять лише щуку, а зібрану суму будуть ділити ще і на мирну. Я пас! Думаю не тільки я.

4.  
    vikmen2011

vikmen2011 Рыболов

Рейтинг:
    683
    Колгосп-справа добровільна. Раніше було запропоновано провести акцію, і що??? Багато хто відгукнувся? Всі відсиджуються. У Вас шановний неприязнь до іхтіандрів. Мирна риба, хижа риба, яка різниця, головне, що вона є у воді. Що вода жива. Мене уже це тішить. А справжній спінінгіст, ловить не тільки щуку, а окуня, головня, краснопірку, ще перечисляти? А скільки щука малька поїдає? Але і вона потрібна-санітарочка, господиня наших водойм. Я Вас не агітую. Це справа совісті і честі любителів рибалки.

• Нравится Нравится x 6
  5.  
    Sem

Sem Рыболов

Рейтинг:
    7.517
    vikmen2011, Як тема називається????
    Це питання до мене???
    Мені здається його потрібно задати організаторам!!!

Добавлено через 2 минуты
    Ну якщо головня будуть запускати то я в темі :)

6.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.863
    Спінінгісти будуть скидатися на щуку. А в тому що акція буде проводитись сумісно з підвохами лише плюс. Нам давно було варто об"єднатися. А якщо хтось каже "пас" - ніхто не осудить, справа добровільна. Тільки не варто розписуватись за інших.
    Організатори - я і vikmen 2011 на даний момент розуміємо, що при тій активності яка є зараз акція може не відбутися. Разом же з підводниками ми можемо її провести.
    Нам би з щукою розібратись. А якщо щось з цього вийде то можна буде подумати і про сома і про судака.
    Якщо кошти будуть збиратися не на розрахунковий рахунок а на картку - я для спінінгістів запропоную свою. Але акцію зариблення всерівно краще провести разом не залежно від того хто скільки риби зможе закупити.

• Нравится Нравится x 1
  7.  
    Sem

Sem Рыболов

Рейтинг:
    7.517
    Нічого не маю проти сумісної акції, але спінінгістам скидатись на закупівлю карпа якось не з руки (мяко кажучи)
    Це я кажу те що знаю, а не припускаю!

То я з іронією :(

Це вже інша справа!

8.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.863
    Справи поки що не важні ((( В плані збору коштів ми повернулись до того з чого починали. Я думаю варто вже від розмов переходити до діла. Чекаємо остаточних пропозицій від Сергія mougli . Після вихідних ми всетаки визначимось з способами збору грошей і нарешті почнемо їх збір. Час запуску малька будемо погоджувати з підвохами.

9.  
    VETAL P

VETAL P Рыболов

Рейтинг:
    818
    В такому варіанті скінуться декілька ківерцівських

• Нравится Нравится x 3
  10.  
    vikmen2011

vikmen2011 Рыболов

Рейтинг:
    683
    Доброго усім дня шановні колеги...Ми, любителі спінінгової рибалки, хочемо зібрати кошти на малька щуки. Закупити його неподалік Хрінниківського в/с. Акцію зариблення провести разом з підводниками, святечно, що-б люди бачили, що ми не байдужі до природи і до її багатств. Хоча у такий спосіб поповнити її фауну. Чекаємо відгуків і пропозицій. Кожен має право голосу!!! Хто, звичайно не байдужий до цієї теми.

• Нравится Нравится x 1

Статус темы:
Закрыта.

Поделиться этой страницей