ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Хрінниківська щука. АКЦІЯ !!!

Совместные рыбалки, съезды.
Статус темы:
Закрыта.
  1.  
    shalun_99

shalun_99 Рыболов

Рейтинг:
    3.016
    Як може бути одна ціль у рибалки (який ловить рибу та дає їй шанс вижити) та підводника-мисливця (який рибу вбиває відразу)? Найбільш смішно звучить фраза про висвітлення через масмедіа...А навіщо це робити? Піар підводних мисливців? На мою думку - у нас(рибалок) та у Вас(мисливців), нічого спільного НЕМАЄ. У вас мета - вбивство трофейного екземпляра. У рибалок, все по іншому. Отже схожі акції слід проводити окремо. Якщо Ви дійшли до певної згоди з РОФРС, то можливо варто з ними і проводити спільні акції по зарибленню? Зариблюйте підшефні Вам водойми та винищуйте там рибу. А загальнодоступні водойми залишіть в спокої. ІМХО.
    З повагою, Володимир.

• Нравится Нравится x 8
  2.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.863
    Шалун, молодий чоловіче і такі як він - якщо ви попробуєте перетворити тему в розборки між спінінгістами і підвохами я б вам порадив створити окрему тему і обсосувати своє ставлення до підвохів там . Тут прохання висловлювати ідеї і думки стосовно Акції. Поки що ти не запропонував нічого толкового що до проведення акції а обливати брудом людей які пропонують зробити сумісну добру справу чисто по людськи я б тобі не радив.

• Нравится Нравится x 3
  3.  
    shalun_99

shalun_99 Рыболов

Рейтинг:
    3.016
    Шановний, я висловив свою думку на форумі у відповідній гілці. Читайте між рядками...сумісну акцію вважаю абсурдною! Ви ще з браками домовтеся про сумісне зариблення і руки їм потисніть! Це як в анекдоті - рок против наркоты - всеравно как - пчелы против меда!
    Мав нагоду бачити вживу, що підвохи привозять з своїх полювань та зважаючи на це...читайте вище!

• Нравится Нравится x 3
  4.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.863
    Повторюсь: зариблення справа добровільна. Брати участь в ній чи не брати - вирішувати кожному індивідуально. Своє відношеня до підвохів в цій темі прохання не висловлювати. Бажаючі чимось допомогти в проведенні Акції висловлюйте ідеї суто що до її організації.
    Зи. Хапуг вистачає і серед підвохів і серед спінінгістів. Достатньо тикати один в одного пальцями а давайте разом зробимо добру справу.

• Нравится Нравится x 3
  5.  
    vikmen2011

vikmen2011 Рыболов

Рейтинг:
    683
    Шановний молодий чоловіче (Шалун). В цій темі висказують свої пропозиції згідно акції, а не виясняють відношення. Рибу вбиваємо і ми. Калічим малька, пробивши жабра, риба не має шансу на життя. Підвох, у малька не вцілить. Хто гарантує, що відпущений Вами мальок не стане здобиччю більшої хижої особини? Він шокований, рухи і здатність самозбереження у нього те-ж не ті, що у здорової рибини. Трофейну рибу і ви заберете, а чому і ні, це-ж рибалка (полювання). Від наших полювань, риби не добавляється, тому і проводиться подібна акція. Для збереження (рибного поголів"я). Прохання, пишіть пропозиції щодо акції, а не для ворожнечі. Створіть дійсно свою тему ворожого ставлення до тих чи інших, і вперед... Ух я їм....

• Нравится Нравится x 4
  6.  
    Толик

Толик Анатолий Анатолич

Рейтинг:
    2.993
    І справді..хлопці...кожний висловив свою думку...
    Вистачить...Якщо надалі продовжуватиметься - видалю як не інформатив (без образ)
    Чекаємо слушних пропозицій...

• Нравится Нравится x 4
  7.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.863
    Шановні колеги, після останніх повідомлень по темі дозвольте висловити нашу з Вежанським В.В. (vikmen2011) думку що до проведення акції.
    По перше - збір коштів на зариблення Хрінниківського водосховища щукою буде проводитись окремо і матиме цільове призначення - лише мальок щуки.
    1. В магазинах в ящички з логотипом акції і інформаційним написом про те, що кошти збираються саме на щуку.
    2. Гроші можна буде перераховувати на картковий рахунок який я повідмлю трохи пізніше.
    По друге - ми підтримаємо будь який почин інших риболовів, діяльність яких не суперечить законодавству України, в тому числі підвохів і любителів фідерної рибалки і забезпечимо їм інформаційну і по можливості матеріальну підтримку.
    По третє - на нашу думку об"єднання всіх без винятку любителів риболовлі для справи зариблення заслуговує виключно поваги і проведення сумісної акції запуску риби лише об"єднає людей не байдужих до нашої природи. Ми не збираємося об"єднуватися для винищення риби і заподіяння шкоди нашим водоймам. На нашу думку перед природою ми всі в боргу - і підвохи і спінінгісти і любителі інших видів риболовлі. І ця Акція покаже хто є хто, хто дійсно переживає про майбутнє наших водойм.
    Якщо немає заперечень ми можемо розпочинати Акцію. Обговорення пропоную продовжити до неділі, а з понеділка розпочати збір коштів.

• Нравится Нравится x 10
  8.  
    vikmen2011

vikmen2011 Рыболов

Рейтинг:
    683
    Так Сергій, я повністю з тобою згідний, ПОВНІСТЮ у повному розумінні цього слова. Я поважю і буду поважати кожну людину, яка любить, цінує, шанує і береже природу. Бо вона наша мати. ЇЇ не любити неможливо. Берегти її обов"язок кожної порядної людини. Тоді вона віддячить належним станом, це стосується рибалки, і не тільки...

• Нравится Нравится x 3
  9.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.863
    Повідомляю номер приватбанківської картки:
    4405 8858 1257 7424
    Отримувач Бляшук Сергій Михайлович. Щоб не було проблем з податковою прохання в призначенні платежу вказувати або поповнення рахунку або благодійна допомога. Вказуйте будьласка своє прізвище та ім"я.
    Для обліку поступлення коштів було б добре щоб той хто вносить кошти повідомляв про це тут в темі. Я в свою чергу незалежно від того є повідомлення на форумі чи немає буду інформувати про поступлення на рахунок будьякої суми ( мені буде приходити СМС повідомлення на мобільний телефон) та звітувати про загальну суму коштів, що зібрана. Кошти з картки не будуть зніматися до кінця акції. По її закінченні буде надано виписку банку про рух коштів на рахунку за весь період акції.
    До кінця слідуючого тижня ми постараємось розставити ящики для збору коштів в магазинах Луцька, повідомити їх адресу та фотографії.
    Якщо немає заперечень пропоную розпочати Акцію. З богом !!!

Рішення про запуск щуки буде прийнято лише за умови погодження з всіма хто візьме участь в Акції.

• Нравится Нравится x 3
  10.  
    Толик

Толик Анатолий Анатолич

Рейтинг:
    2.993
    11.03.2012 12:43 Бляшук Сергей Михайлович UAH 50.0 Перевод личных средств. Плательщик: Ф.И.О. Хiмчук Анатолiй Юрiйович
    Перший пішов

• Нравится Нравится x 4

Статус темы:
Закрыта.

Поделиться этой страницей