1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Хрінниківська щука. АКЦІЯ !!!

Тема в разделе 'Поиск попутчиков на рыбалку', создана пользователем Bliashuk Sergey, 11 фев 2012.

Статус темы:
Закрыта.
 1. vikmen2011

  vikmen2011 Рыболов

  Сообщения:
  92
  Симпатии:
  680
  Адрес:
  г.Луцк
  Возраст:
  60
  Привіт усім хто любить спінінг і не тільки. Заходив сьогодні в магазин "Рибалка", що за Варшавським ринком. Побачив ящик, який ми з Сергійом Бляшуком поставили. Не густо, але трошки люди на малька щуки уже вкинули. Приємно, що є небайдужі. Сказали господарі, на ящику необхідні наші мабуть з Сергійом координати, там-же сказано--ГРОМАДСЬКА ІНІЦІАТИВА. Ми вирішили, що на компі роздрукуєм наші координати і окремо на них доклеїм, щось на кшталт візиток наші з ним дані, рахунок на картці.
   
  • Нравится Нравится x 1
 2. B.B.B.

  B.B.B. Форумчанин 80 уровня

  Сообщения:
  1.453
  Симпатии:
  13.057
  Адрес:
  м. Луцьк
  Возраст:
  41
  Ось такого роду текст пропонується вписати до скриньок у Луцьких магазинах:

  ---------------------------
  Громадська Акція – зариблення мальком ЩУКИ Хріниківського водосховища, Рівненська обл.


  Організатори акції:
  - Бляшук С., моб. ____________________
  - Вежанський В., моб. _________________
  За підтримки рибалок всеукраїнського сайту http://www.fishing-ua.com/, включаючи рибалок Волинської, Рівненської та Львівської областей.

  За підтримки Федерації риболовного спорту Волинської області

  Термін зариблення Щукою Хріниківського водосховища – вересень-жовтень 2012 року.
  Місце проведення зариблення щукою – с. Хріники або с. Набережне Рівненської обл.
   
  • Нравится Нравится x 1
 3. Sywooch

  Sywooch НаМУХлыстовик

  Сообщения:
  4.876
  Симпатии:
  14.969
  Возраст:
  76
  Мужики, я всю тему не читал, может все четко...
  Но прошу обратить внимание на ихтиологичесские исследования(если их нет, инициировать таковые) и прочую научную ерунду при зарыблении, абы не было экологической катастрофы!
   
  • Нравится Нравится x 3
 4. Bliashuk Sergey

  Bliashuk Sergey Рыболов

  Сообщения:
  389
  Симпатии:
  2.889
  Адрес:
  Луцьк
  Возраст:
  45
  Дякуємо за пораду. Це питання вивчали підвохи і отримали дозвіл на зариблення водосховища хижаком. Ми спіннінгісти отримали попередню згоду від рибоохорони і наша акція також так би мовити санкціонована. Але про її масштаб говорити поки зарано - ще досить мало коштів зібрано. На ті гроші які є зараз в наявності можна запустити всього близько 100 щуренят. На таке зариблення і дозволів не потрібно. В будь якому разі, скільки б коштів ми не зібрали - акція буде проведена з дотриманням всіх необхідних норм.
  P.S. Відносно екологічної катастрофи - Хрінниківське водосховище вже давно на її межі. І хоча риби ще досить багато, але рибаки з досвідом підтвердять, що це не зрівняти з тим що було років 15 -20 назад. Акція проводиться для того щоб про екологічну катастрофу не згадували б хоча б наші діти.
   
  • Нравится Нравится x 1
 5. mougli

  mougli Рыболов

  Сообщения:
  10
  Симпатии:
  43
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  Привіт всім, Це Сергій-іхтіандр, як мене прозвали, ми потихеньку збираємо кошти і в нас думаю буде на 700 кг малька, скажіть Віжанський Віталій в вас здається голова федерації рибалок вкурсі зариблення? Якщо ні, то можемо зкоординувати, щойно говорив з Шевічем Іваном (голова рибалок Рівненщини)він потихеньку також веде роботу, не знаю правда скільки вони зберуть. За тиждень в нас буде сайт, і думаю можемо і там спілкуватись, окремо на форумі буде гілка Зариблення. Тепер предметніше залишаю свій мейл bratmouglibm@rambler.ru на цю адресу відгукніться організатори і залиште телефон, думаю треба вже зв"язуватись і разом координувати спільні дії. Ще одне, тут на форумі хтось писав про те, що поряд з Хрінникам є зарибок щуки, скажіть де і яка ціна, щоб ми були також в курсі, хоча ми кошти від рибалок передамо вам, а ви разом думаю закупите. Наступне, ми плануємо зариблювати десь 28 квітня попередньо, але ще не точно, як ви з датою, бо тут читаю на форумі про вересень? Дякую, всім удачі.

  Добавлено через 2 минуты
  ще добавлю - вчора говорив з керівництвом рибохорони Рівненської області про зариблення - вони за! навіть не проти що ми будемо в нерест тихохідним човном розвозити мальок, і білше того - посприяють. Тому розуміння є, залишилось зібрати кошти
   
  • Нравится Нравится x 2
 6. Bliashuk Sergey

  Bliashuk Sergey Рыболов

  Сообщения:
  389
  Симпатии:
  2.889
  Адрес:
  Луцьк
  Возраст:
  45
  mougli, ми зв"язувались з цим підприємством:
  Личинка щуки там коштує 250 грн. за 1000 шт., її можна запускати на початку травня ( ми до цього часу коштів не назбираємо)
  молодь щуки - 20 -25 грн. за кілограм. - нею можна буде зариблювати в кінці вересня - жовтні. Ми схиляємося до цього варіанту зариблення, оскільки крім фінансової сторони є ще й певна гарантія виживання малька.
   
  • Нравится Нравится x 2
 7. Горыныч

  Горыныч Горыня Никитич

  Сообщения:
  1.943
  Симпатии:
  15.233
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  54
  Есть еще один нюанс - среди местного населения ходят слухи о аварийном состоянии дамбы и будущем спуске (приспуске - разница невелика) для ремонта...
  Считаю если это произойдёт в действительности, то зарыбление производить сейчас нету смысла :(...
   
 8. mougli

  mougli Рыболов

  Сообщения:
  10
  Симпатии:
  43
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  На рахунок осіні є питання, після запуску малька, через місяць починається жор і не підготовлений мальок може стати кормом, початок травня - щука після нересту вже відкормиться і водорослі появляться, куди може сховатися молодь, ну це моя думка звісно, і ми в себе не раз про це говорили, схилялися все ж про весну, якщо на осінь то треба запускати вже дорослу щуку - 300 г.
   
  • Нравится Нравится x 1
 9. B.B.B.

  B.B.B. Форумчанин 80 уровня

  Сообщения:
  1.453
  Симпатии:
  13.057
  Адрес:
  м. Луцьк
  Возраст:
  41
  Так, Президент Федерація риболовного спорту Волинської області в курсі щодо даного зариблення - дав свою згоду на підтримку. Щодо І. Щевича, як президента РОФРС - саме із ним консультувався щодо запуску малька щуки, відповідно постійно підтримуємо зв"язок.
  Стосовно заупску малька щуки весною - особисто я не проти, але і восени також нормально, хоч рацію вбачаю у запуску більшої щуки, яка б мала шанси вижити.
  Єдине, що прошу організаторів - внести зміни до текстової частини скриньок у 4-х рибацьких магазинах м. Луцька, про яку згадував. Оскільки господарі зазначених магазинів у м. Луцьку попросили внести чіткі корективи.
   
  • Нравится Нравится x 1
 10. We$t

  We$t Рыболов

  Сообщения:
  163
  Симпатии:
  361
  Адрес:
  Lutsk
  Возраст:
  38
  нічого такого не буде, принаймі на сьогодні затверджено зовсім інше по проекту
   
  • Нравится Нравится x 1
Статус темы:
Закрыта.