ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
 1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Хрінниківська щука. АКЦІЯ !!!

Совместные рыбалки, съезды.
Статус темы:
Закрыта.
 1.  
  vikmen2011

  vikmen2011 Рыболов

  Сообщения:
  92
  Адрес:
  г.Луцк
  Рейтинг:
  683
  Возраст:
  60
  Доброго усім дня...Так, справді, шановний Віалій Володимирович, Ви обіцяли розробити декілька листівок з логотипом федерації, для подальшого розміщення їх на скриньках...Час спливає, і біжить він невпинно. Ось уже люди звітують про рибалки. На цю сторінку заходити не хочуть. Спочатку хотілось погомоніти, обсудити, дещо пообіцяти, хто і обіс-ти. На тому усе... Вся надія на збір коштів для проведення акції, лише на скриньки. Шановний В.В.В.- будь-ласка, зробіть уже накінець ці листівки. Виділіть якусь частку часу на них, не весь же час бути на рибалці. А ми з Сергієм уже розклеїм їх по скриньках. А то уже і соромно, і втрачається надія.
   
  • Нравится Нравится x 3
 2.  
  Bliashuk Sergey

  Bliashuk Sergey Рыболов

  Сообщения:
  389
  Адрес:
  Луцьк
  Рейтинг:
  2.909
  Возраст:
  45
  Ми з Вежанським В.В. ( vikmen 2011) через сайт звертаємось до федерації риболовного спорту у Волинській області. Обіцяна підтримка була лише на словах. Ні одного логотипу не виготовлено і не розміщено на скриньках. Cьогодні в одному з магазинів нас попросили забрати скриньку мотивуючи це тим, що ФРСВО не підтримала цієї акції. У магазині "Золота рибка" в якому розміщений офіс ФРСВО ящик по збору коштів навіть не виставлявся до відвідувачів. Схоже потрібно розраховувати лише на сили громадськості і повідомляти що акція проводиться виключно приватними особами, а наша федерація риболовного спорту займається лише виловом риби і не переживає про майбутнє наших водойм. Вас просили про суто технічну підтримку. Виходить лишній "геморой" вам не потрібен ?
  Соромно товариші спортсмени !!!
   
  • Нравится Нравится x 6
 3.  
  vikmen2011

  vikmen2011 Рыболов

  Сообщения:
  92
  Адрес:
  г.Луцк
  Рейтинг:
  683
  Возраст:
  60
  Доброго усім дня...Так Сергій, я те-ж уже переконався, що таке ФРСВ. Це суто комерційна структура. Вони з цієї акції ніякого зиску не мають, тому і підтримка їхня, пшик, та ще і у воду, зостались лише бульбашки. Легше проводити змагання, тобто водити дітей як Моісей Іудеїв по пустелі, аніж узяти участь у справжній акції і показати, що вони таки солідна організація. Легше учити дітей ловити і калічити малька риби, і самому брати участь у цих "змаганнях". Про Федерацію у мене склалась погана думка. Обіцяли підтримку, і що??? Будем краще самі шукати спонсорів і допомоги якихось інших структур. А коли буде можливість, я і у пресі висвітлю роботу Федерації, її відношення до природи (каліцтво малька). І навчання підростаючих рибалок цьому мистецтву, прикритому ширмою--СПОРТ. Це не спорт. Чистої води браконьєрство.
   
  • Нравится Нравится x 5
 4.  
  Горыныч

  Горыныч Горыня Никитич

  Сообщения:
  1.943
  Адрес:
  Ровно
  Рейтинг:
  15.240
  Возраст:
  54
  Ребята, не надо отчаиваться! Под лежачий камень и вода не бежит...
  Сейчас людям не до этого, огороды и т.п. Не насобираем до этой осени, соберём к следующей весне :).
  Менталитет... не хочу ничего сам делать, но хочу чтоб всё было...
   
  • Нравится Нравится x 5
 5.  
  Bliashuk Sergey

  Bliashuk Sergey Рыболов

  Сообщения:
  389
  Адрес:
  Луцьк
  Рейтинг:
  2.909
  Возраст:
  45
  Ми не розчарувалися. Акція відбудеться навіть якщо ми зможемо запустити хочаб 100 щук.
  Розчаровує інше. Люди які так р"яно виступали проти сумісного зариблення з підвохами, писали пафосні пости про те, що з браками не бажають мати справу, зараз коли акція проводиться виключно спінінгістами, тихенько мовчать.
  Люди які в силу своєї професійної діяльності повинні пропагувати подібні починання, виховувати особливо в юних риболовів прагнення до збереження і відтворення рибних запасів - ігнорують акцію. Розчаровує байдужість.
  Але разом з тим радує, що є небайдужі які вже внесли свій посильний вклад. Їм ще раз хочеться подякувати.:gimmefive2:
   
  • Нравится Нравится x 5
 6.  
  vikmen2011

  vikmen2011 Рыболов

  Сообщения:
  92
  Адрес:
  г.Луцк
  Рейтинг:
  683
  Возраст:
  60
  Доброго усім дня. Мушу сказати декілька слів у цій темі...Мене дуже обурила байдужість ФРСВ, і не бажання підтримки у цій благородній справі. Навпаки, не дотримання обіцяного і пофігізм. Так, акцію ми проведем. Акція буде жити. Я поважав ФРСВ за її діяльність, за її статут і справи. Тепер думку трохи змінив. Ще раз нагадую, за пофігізм. Це була чистої води підстава, пообіцяти і не виконати обіцяного, не підтримка, а ігнор по відношенню до акції. Висловлюю своє особисте ФЕ...Прошу замислитись представників Федерації.
   
  • Нравится Нравится x 1
 7.  
  Bliashuk Sergey

  Bliashuk Sergey Рыболов

  Сообщения:
  389
  Адрес:
  Луцьк
  Рейтинг:
  2.909
  Возраст:
  45
  Бог з ними. Обійдемося своїми силами. Сьогодні на прохання власника забрав скриньку в одному з магазинів. Потрібно ще забрати з "Золотої рибки" і заїхати на Північний ринок, подивитись як іде збір коштів там. За вихідні розроблю інформаційні додатки на всі скриньки про те, що Акція проводиться приватними особами, впишу наші номери телефонів. Знав би, що так буде - давно б це зробив. Але нічого, прорвемся.
   
  • Нравится Нравится x 2
 8.  
  Sem

  Sem Рыболов

  Сообщения:
  1.212
  Адрес:
  Вол-Волинський
  Рейтинг:
  7.517
  Возраст:
  28
  На скільки я розумію, якщо певна організація підтримує яку небудь акцію, і ставить своє "клеймо", тобто підписується під акцію, то вона і несе відповідальність. Із цього випливає, що вона і повинна контролювати весь процес, від збору коштів, до фіналу! Як організація може відповідати за дії, приватних осіб, які навіть не є членами, данної організації!
   
 9.  
  Bliashuk Sergey

  Bliashuk Sergey Рыболов

  Сообщения:
  389
  Адрес:
  Луцьк
  Рейтинг:
  2.909
  Возраст:
  45
  Ніяк не повинна. А також члени цієї організації не повинні від її імені оголошувати на всеукраїнському форумі про підтримку, домовленість з структурами які дозволяють подібні міроприємства і в усній бесіді обіцяти Віктору Володимировичу допомогти в організації Акції. А відтепер ця структура, яка підвела організаторів точно до цієї акції не буде мати ніякого відношення. І слава богу. Ми впораємось самі.
   
  • Нравится Нравится x 2
 10.  
  Макс Млинов

  Макс Млинов Рыболов

  Сообщения:
  8
  Адрес:
  Луцк - Млинов
  Рейтинг:
  129
  Возраст:
  Ми з Вежанським В.В. ( vikmen 2011) через сайт звертаємось до федерації риболовного спорту у Волинській області. Обіцяна підтримка була лише на словах.


  Да. Обещенная поддержка от кого???? От Федерации??? Поддержки в чем??? Зарыблении ХРЕННИКОВСКОГО ВОДОХРАНИЛИЩА хичником - кто это утвердил???? С кем утвердил??? ВВВ - на этой акции решил себе "чужими руками" сделать " ИМЯ" - а федерация в ответе. Ребята - ВЫ же умные люди. Любые деиствие по зариблению должны быть согласованные с сответствующими органами. А что мы имеем?????
  И еще с кем в ФЕДЕРАЦИИ ОН ЭТО Согласовал?( о поддержке мероприятия)
   
 Статус темы:
Закрыта.

Поделиться этой страницей