ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Хрінниківська щука. АКЦІЯ !!!

Совместные рыбалки, съезды.
Статус темы:
Закрыта.
  1.  
    Kubik

Kubik Рыболов

Рейтинг:
    1.558
    Виталик вроде не мальчик с рогаткой чтобы делать подобные вещи. на всех фестах по рыбалке что я был,то с его помощью.
    имхо ,думаю Виталик всё обьяснит

2.  
    B.B.B.

B.B.B. Форумчанин 80 уровня

Рейтинг:
    13.061
    Щодо акції:
    1. Підтримав і підтримую акцію щодо зариблення Хріників щукою, хоч не виступаю в ролі ініціатора, автора чи організатора.
    2. Домовився із компетентними людьми (прізвища не називаю у зв’язку із можливими провокаціями подібними до попереднього повідомлення та ряду інших) у м. Рівне щодо допомоги у зарибленні Хріників – тобто, ті люди, які протягом останніх 3-4 років здійснюють зариблення водойм на території Рівненської області
    3. Обговорив це питання ще у березні-квітні 2012 року із керівництвом ФРСВО (президентом), на що було отримано підтримку у реалізації даної акції. Окрім цього, ФРСВО підтримала також акцію щодо зариблення весною ковельського водосховища. Це при тому, що ФРСВО не є тим органом, котрий відповідає чи організовує такого роду акції, а лише може надати підтримку. Тобто, підтримка зі сторони ФРСВО є, але ФРСВО не виступає організатором чи ініціатором, відповідно всі решту дій повинні зробити саме організатори.
    4. Домовився із чотирма магазинами у м. Луцьку щодо встановлення скриньок для добровільного збору коштів на зариблення Хріників щукою. На сьогодні знаю, що два магазини відмовились від таких скриньок (магазин „Рибалка” та магазин „Золота рибка”). Мотивів відмови – не знаю, хоч є думка, що постарались саме „піарщики”, які і рознесли чутки про „сумнівних” організаторів. Ще два магазини („Фортуна рибалки” та „Сазан”), якщо не помиляюсь, дали добро на встановлення таких скриньок.
    5. Що не зробив – не змінив старий інформаційний листок на новий у скриньках , як це просили організатори. Був брак часу весною, згодом були й інші мотиви, які можна зрозуміти вже із даної теми.

3.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.863
    Віталік, як же ж ти домовлявся якщо "Золота рибка" зразу ж заховала ящик? І це магазин в приміщенні якого розташований офіс ФРСВО. Як федерація підтримує Акцію, якщо в себе в магазині відкараскуються від неї ? Якщо ти все таки підтримуєш акцію, я надіюсь ти знайдеш годину часу для того щоб для початку хочаб перезвонити рідному дядьку і розставити всі крапки над І, а потім виправити те що сталося.
    Я для того щоб акція проводилась, не дивлячись на те, що в мене важко хвора мама, взявся за цю акцію, їздив своїм авто, витрачав час і кошти на закупівлю ящиків, їх розставляв, їздив замовляв фотографії і більша частина проробленої роботи пішла коту під хвіст через те, що ти не дотримав взятого перед дядьком на себе зобов"язання, не розробив інформаційних листів. А коли я сам хотів ці листи привезти - мені сказали, що вже пізно і потрібно забрати ящики. І якщо ти вмієш шанувати працю і кошти інших людей, то виправиш ситуацію, а саме: зробиш все для того щоб повернути ящики в усі магазини.
    P.S. Чесно кажучи не розумію звідки могли взятись якісь "піарщики". Більшість власників магазинів читають цей форум і бачать наскільки прозоро все відбувалось. Я не розумію кому вигідно пхати нам палки в колеса. Хіба, можливо хтось планував нажитись на подібному зборі а ми їм поламали плани. І ще раз запевняю всіх, що акція відбудеться і ми запустимо щуку на ті кошти які будуть в нашому розпорядженні, навіть якщо це буде кілька десятків щучок. І на запуск будуть запрошені всі хто взяв участь в акції.

• Нравится Нравится x 3
  4.  
    B.B.B.

B.B.B. Форумчанин 80 уровня

Рейтинг:
    13.061
    Тут може бути дискусія до безкінечності, відповідно як і звинувачення що хтось щось не домовився чи не зробив чи не доопрацював.
    Отже, попорядку:
    1. „Золота рибка” і ФРСВО – це дві різні організації, які не відповідають одна перед одною. А те, що там лишилась вивіска від ФРСВО – очевидно, це пам’ятка. Та і взагалі – здається, що не варто більше згадувати ці обидві організації, а то якось Форум тут, а організації – там і живуть своїм життям. Здається, це буде не зовсім порядно.
    2. Чому одні магазини з першу погодились розмістити скриньки, а потім відмовились – це питання до власників магазинів. Хоч першочергово із кожним із них особисто домовлявся, але реалії життя такі – господар сам вирішує. Вочевидь – усі запитання до них.
    3. Щодо організацій, ФРСВО, рибінспекції, магазинів, котрі читають цей форум – думаю, це міф. Майже у кожної із цих організацій є свій сайт і свої Статутні цілі та завдання. Відповідно проблеми пов’язані із рибінспекцією – це компетенція суто цієї рибінспекції, питання щодо риболовного спорту у Волинській області – це компетенція ФРСВО, питання щодо акції „Зариблення щукою Хріників” – це компетенція організаторів. Мені здається, що Вам варто ближче підійти до народу не шляхом звинувачень та претензій. Питання тут далеко не в магазинах чи окремих організаціях чи особистостях.
    4. „Щодо розставлення крапок” – не пригадую, щоб бодай на одному із форумів чи в особистому спілкуванні когось звинувачував або ображав. У той же час – навіть у цій темі таких звинувачень у свій бік начитався до схочу: і Федерація не така, і листка не зробив, і ловиш мікроджигом, і палка не така і ловиш дрібну рибу і змагання тощо. Було і смішно і соромно водночас. У мене не має образ навіть після цього всього – що було, то було. Однак не бачу подальшого сенсу обговорювати це питання, порушуючи щораз дану Тему та Правила даного форуму

P.s. На останок відзначу – було б добре, щоб у цій темі більше не піднімались питання пов’язані із особистими звинуваченнями, мовляв хтось щось не зробив, не домовився і т.д., а куди ліпше – наводились бодай незначні досягнення у здійсненні акції „Зариблення щукою Хріників”. Гадаю, від цього виграють усі!

• Нравится Нравится x 2
  5.  
    vikmen2011

vikmen2011 Рыболов

Рейтинг:
    683
    Привіт усім. Не можу не сказати декілька слів. Так, моя вина у тому, що я займався звинуваченням. Але я звинувачував, а точніше і правильно буде сказати, критикував не окрему особу, а весь гурт, який будує рекорди на виловлюванні малька. Я чув, що важко спіймати достойну рибину, але треба старатись і ловити світові стандарти, тоді це СПОРТ.(Це моя власна думка). Але про це вже досить і більше не чіпатиму цього питання.
    Акцію придумали ми з Сергієм. (Читати першу сторінку). Ніякої своєї вигоди ми не шукали, просто, по людськи хотіли знайти однодумців, друзів і колег у подібній справі. І ми їх знайшли. Я радію цьому. Так, просили допомоги у ФРСВ у проведенні подібної акції. За піар у цій темі, гадаю його і не було, декілька критичних виступів не змінили нашої думки. А скільки критики я чую про це від колег, які не є учасниками форуму. Бракам здавати гроші на рибу не будем. І Бог з ними, я на це не звертаю уваги. Ця справа добровільна і особиста. І вірно зазначив Сергій Бляшук, ми запустим малька щуки, на усі зібрані кошти, скільки їх там не було-б. Наша совість перед матінкою природою, буде чистою. І совість колег які нас підтримали теж.
    Збір коштів провадився прозоро, все зазначалось у звітах теми.

• Нравится Нравится x 5
  6.  
    Горыныч

Горыныч Горыня Никитич

Рейтинг:
    15.237
    Ребята B.B.B. не федерация и обвинять его в том, что федерация не поддержала не серьёзно...
    Ровенская кстати тоже... Не просто всё это организовывать, тяжелы наши люди на подъём.
    Не будем искать крайних, будем продолжать начатое дело!

• Нравится Нравится x 5
  7.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.863
    В тому й то біда, що багато хто в цій темі тільки займався що балаканиною і дискусіями, одних підвохів лише згадати, які доречі знову провели зариблення водосховища. Але це вже в минулому. Акція показала хто є хто.
    Надіюсь крапку в пустій балаканині поставлять ось ці слова:

тим більше, що на початку акції в мене були домовленості ще з чотирма магазинами. Будемо вирішувати питання.

• Нравится Нравится x 3
  8.  
    Толик

Толик Анатолий Анатолич

Рейтинг:
    2.993
    Дальнейшее обсуждение или оскорбление кого-либо на етом форуме - будет наказано, а пост удален за неинформатив!

• Нравится Нравится x 2
  9.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.863
    Якщо все буде добре ми з Vikmen2011 під"їдемо на фестиваль - зустріч Волинських і Рівненських рибалок, заодно обговоримо очно питання проведення Акції.

• Нравится Нравится x 2
  10.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.863
    Добрий день колеги !
    Сьогодні з Вежанським В.В. ( Vikmen 2011) їздили по магазинах в яких встановлено ящики по збору коштів. Відчули легкий шок в Магазині "Сазан". Власник магазину після того як ми не побачили в магазині ящика по телефону нам заявив, що його забрав якийсь Сергій, який нібито сказав, що забирає щоб дооформити його. Ми не розуміємо, як можна було віддати ящик незрозуміло кому. М"яко кажучи дуже некрасива історія. Хай це буде на совісті власника. В будь якому випадку той чи ті хто причетний до цієї афери вчинили паскудно.
    Зате в магазині " Фортуна рибалки" на тому ж Північному ринку, хоча коштів в ящику зібрано не дуже багато ( візуально ) ми обговорили можливі подальші дії. Рішення самостійно ми приймати не можемо і тому хочемо почути Ваші, шановні колеги, думки. І лише після обговорення приймемо подальші рішення. На жаль по попередніх прикидах на даний момент ми можемо розпоряджатися коштами в розмірі не більше 500 -600 грн.

• Нравится Нравится x 2

Статус темы:
Закрыта.

Поделиться этой страницей