ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Хрінниківська щука. АКЦІЯ !!!

Совместные рыбалки, съезды.
Статус темы:
Закрыта.
  1.  
    vikmen2011

vikmen2011 Рыболов

Рейтинг:
    683
    Привіт усім...Так, підтверджую, ящик з магазину "Сазан", зник...Віддали якомусь Сергію...Як можна віддати будь кому, коли він його не заносив??? У магазині "Фортуна рибалки", господар відразу заявив, що не віддасть, тому, що він особисто не бачив, хто його ставив...І це вірне рішення і справедливе...Продавець, який нас із Сергієм бачив, і надіюсь упізнає, був відсутній...Та ящик, це не головне...Головне те, що болить, що акція потерпіла фіаско...Деякі кошти є...Їх ніхто не привласнить і не тратитиме без згоди форумчан, які брали участь у "Акції"...Мали надію на підтримку ФРСВО, але не отримали її, самостійно діяти, дуже проблематично...Багато чого не знали, про умови проведення Акції...Прохання до форумчан, які брали участь у проведенні Акції, відгукнутись, порадитись, обговорити тему заново...Деякі кошти є, можливо спільно вирішим, і на них таки запустим зубату у ХВ...Висловлюйтесь колеги, пропонуйте...
    З повагою до усіх Vikmen2011.

• Нравится Нравится x 4
  2.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.863
    Сьогодні розмовляв з СФГ "Джерела" . Десь на 17 жовтня планується спуск става де може бути трохи щуки. Поперендньо я їм передзвоню. Якщо набереться 20 -30 кг. дрібної щуки потрібно буде швидко зібратись, підрахувати всі кошти і переїхати за мальком. Я думаю 20 -30 кг. щуки війде в мій Кадді, так що машину наймати буде не потрібно. З ємкістю для того щоб довезти щуку живою щось придумаємо. Бажано щоб ще хтось був на водосховищі з човном з якого можна "потопити" малька. Можливо є ще ідеї де закупити щуренят ?

• Нравится Нравится x 6
  3.  
    vikmen2011

vikmen2011 Рыболов

Рейтинг:
    683
    Привіт усім. Сергуня, я івзьму свого човника, і самі запустимо щуренят. Візьмеш фотика і все занотуєм, виставиш на форумі. Гадаю, що нікого не буде. А відзвітувати потрібно. Самі кашу заварили, самі і розхлебаєм.

• Нравится Нравится x 3
  4.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.863
    Знову дзвонив в "Джерела". Сказали передзвонити 18.10. Можливий варіант, що прийдеться виїхати на наступному тижні на спуск става і на місці відбирати щуку потрібного розміру. Коли інформація буде вже більш конкретною - повідомлю.

• Нравится Нравится x 2
  5.  
    Bichunya

Bichunya Рыболов

Рейтинг:
    375
    vIKMEN2011????Краще місце не фоткати!Толку буде мало,,,,,ІМХО?

6.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.863
    Добрий день колеги ! Нарешті можна буде поставити крапку, вірніше крапочку ))) в проведенні нашої Акції. Сьгодні дзвонив в Коритно й домовився, що в неділю , приблизно на 10 год. можна буде приїхати за щучкою.
    Тільки що з Вежанським В.В. ( Vikmen 2011 ) їздили в магазин " Фортуна рибалки " й забрали кошти з ящика. В присутності свідків було їх перераховано - всього 260 грн. Хочемо ще раз подякувати колективу "Фортуна рибалки" і всім хто взяв участь в Акції за зібрані кошти.
    Нагадаю, що крім цих 260 грн. є ще 300 грн. на моїй банківській карті. Всього - 560 грн. Ще є невелика сума в двох ящиках, які поки що запломбовані.
    Тепер пропозиції по закінченню розпочатої нами акції:
    - запрошуємо всіх в неділю 11 листопада на 8 годину на дамбу Хрінниківського водосховища для остаточного підрахунку коштів. Хто хоче може поїхати з нами на 10 год за щукою. Домовились про ціну 25 грн. за кілограм. В мене в машині буде два вільних місця.
    - після того як щука буде закуплена ми привеземо її назад на дамбу і вже звідти будемо розвозити на човнах і точково випускати по декілька щучок.
    Ось поки всі пропозиції. Акцію можна буде закінчити сумісною рибалкою, основною умовою якої буде відпускання всієї зловленої риби.

• Нравится Нравится x 8
  7.  
    vikmen2011

vikmen2011 Рыболов

Рейтинг:
    683
    Привіт усім рибалкам...Так, скоро закінчується спінінговий період ловлі з човна, зима...Акція, задумана нами: мною і Сергієм добіга до завершення...Сергій докладно виклав пропозиції щодо її проведення...Скромно, тихо, без помпезності, так потрібно...Є певна сума, є усний договір, і цю справу потрібно завершити, хоч малу "толіку" віддати природі...Хоч щось, і то вже на совісті чистіше...Найбільше мені сподобалось, що чесні і щирі люди у магазині "Фортуна рибалки"...Одні--хто тримав ящик відкрито до кінця...І вони розуміють, що це благородна справа...Дякую Вам мужики, за Вашу турботу, участь і небайдужість у цій справі...Пропозиції, щодо випуску малька щуки, уже не обговорюються, все вирішено...Прохання до учасників "Акції", та небайдужих, хто має можливість приєднатись до нас у Хрінниках...Гадаю, що зустрітись можна перед дамбою у Хрінниках, зустріч з 8-
    00год.
    з ПОВАГОЮ ДО УСІХ УЧАСНИКІВ" VIKMEN 2011"

• Нравится Нравится x 3
  8.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.863
    Вітаю колеги !!!
    Сьогодні в Хрінниківському водосховищі добавилося близько 90 штук щучого племені :ura:. Для такої водойми це звичайно крапля в морі, але все одно приємно, що ми це зробили власними силами.
    А тепер по порядку.
    Нажаль на 8 год. на дамбу водосховища ніхто не прийшов, Vikmen2011 змушений був залишитись в Луцьку і піти на похорон свого сусіда - старого рибалки, який помер напередодні. Тому я сам підрахував наявні кошти - в ящику з магазину, який в свій час відмовився від участі в Акції було 99 грн., в ящику з "Золотої рибки" - 3 грн. які ми з Вежанським В.В. самі туди положили. Загальна сума коштів зібраних за Акцію - 662 грн. З цими коштами я й поїхав в Коритно. Працівники рибгоспу відбирали для мене найменштх щучок по 300 - 400 гр., попадались і трішки крупніші. Також я вибрав одну щуку близько кілограма і одну близько двох кг. Надіюсь що ці дві вже навесні віднерестяться. Всього вийшло 32 кг. щуки на суму 750 грн. Погрузив я все це багатство в ящики для збору коштів і в 50 - и літрову бочку. По рівній дорозі щука вела себе досить активно і потроху виплескувала воду в багажнику мого Каддіка, та після 5-и кілометрів бруківки, вона притихла ))), але вся живою й здоровою була доставлена на дамбу.
    Частину щуки вздовж дамби мені допомогли випустити з човна колеги - рибалки, частину допоміг на мілині випустити рибак, який спінінгував з берега. Я скористався "службовим становищем" і двушку випустив сам ))). Половину щучок я завіз в Набережне де на березі мені допоміг маленький рибачок. Треба було бачити оченята того хлопчини, коли він відпускав щучок в воду. Решту щуки я випустив понад берегом в корчах.
    Акція, хоча вона була і непродумана, неорганізована так як слід все таки відбулася, щучка хоч і в невеликій кількості, але запущена, з чим я Вас всіх і вітаю.

Вложения:

• IMG_0733.JPG
      IMG_0733.JPG
      Размер файла:
      298,2 КБ
      Просмотров:
      250
    • IMG_0735.JPG
      IMG_0735.JPG
      Размер файла:
      304 КБ
      Просмотров:
      245
    • IMG_0736.JPG
      IMG_0736.JPG
      Размер файла:
      316,5 КБ
      Просмотров:
      257
    • IMG_0740.JPG
      IMG_0740.JPG
      Размер файла:
      369,2 КБ
      Просмотров:
      249
    • IMG_0744.JPG
      IMG_0744.JPG
      Размер файла:
      321,8 КБ
      Просмотров:
      244
    • IMG_0745.JPG
      IMG_0745.JPG
      Размер файла:
      238,6 КБ
      Просмотров:
      234
    • IMG_0746.JPG
      IMG_0746.JPG
      Размер файла:
      243,7 КБ
      Просмотров:
      233
    • IMG_0734.JPG
      IMG_0734.JPG
      Размер файла:
      277,9 КБ
      Просмотров:
      239
    • IMG_0749.JPG
      IMG_0749.JPG
      Размер файла:
      277,1 КБ
      Просмотров:
      243
    • IMG_0750.JPG
      IMG_0750.JPG
      Размер файла:
      239,5 КБ
      Просмотров:
      237
    • IMG_0751.JPG
      IMG_0751.JPG
      Размер файла:
      228,4 КБ
      Просмотров:
      241
    • IMG_0752.JPG
      IMG_0752.JPG
      Размер файла:
      201,7 КБ
      Просмотров:
      240
    • IMG_0754.JPG
      IMG_0754.JPG
      Размер файла:
      211,1 КБ
      Просмотров:
      245
    • IMG_0756.JPG
      IMG_0756.JPG
      Размер файла:
      363,3 КБ
      Просмотров:
      236
    • IMG_0757.JPG
      IMG_0757.JPG
      Размер файла:
      349,2 КБ
      Просмотров:
      221
    • IMG_0758.JPG
      IMG_0758.JPG
      Размер файла:
      364,9 КБ
      Просмотров:
      233
    • IMG_0759.JPG
      IMG_0759.JPG
      Размер файла:
      249,9 КБ
      Просмотров:
      237
    • IMG_0763.JPG
      IMG_0763.JPG
      Размер файла:
      247,7 КБ
      Просмотров:
      236
    • IMG_0767.JPG
      IMG_0767.JPG
      Размер файла:
      238,5 КБ
      Просмотров:
      236
    • IMG_0766.JPG
      IMG_0766.JPG
      Размер файла:
      276,5 КБ
      Просмотров:
      235
    • Нравится Нравится x 22
  9.  
    Горыныч

Горыныч Горыня Никитич

Рейтинг:
    15.237
    Дякую Сергію, що довів справу до кінця!!! Дай Боже їм віднереститись та надати велике потомство...

• Нравится Нравится x 2
  10.  
    DeLife

DeLife Рыболов

Рейтинг:
    1.797
    Молодці!
    Залишилилось тільки повиривати руки "рибакам", які позабирають її зимою за допомогою воза жерлиць.

• Нравится Нравится x 2

Статус темы:
Закрыта.

Поделиться этой страницей